Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Napisal si: STE GA ŽELELI. Kaj to pomeni da ti takrat nisi hotel, zdaj sim pa taglaven navijač gnilega kapitalizma al kaj? Drugač pa mal razmisli! Je res vredno v obdobju krize kičasto razkošno urejati mesto in graditi športne objekte? Seveda na drage kredite!

V času krize so krediti cenejši, ker banke dnar enostavno morajo plasirati naprej ...

in ja, bolje je graditi, imajo delavci vsaj delo ... drugače pa visijo na socialni podpori ...denar odteka v vsakem primeru ... (oz. krediti rastejo ko kvas )

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je hotel kapitalizem? KOlikor se spomnim je bila večina proti potem pa so se procenti v kratkem čudežno spremenili. Očitno se nihče ne izmuzne tej mašini tudi če se upira. Poglej kako so pritisnil na Grke ki imajo poln kufer unije pačeprav jih je par let zalivala s krediti tako da so zelo ležerno živeli. Vsaj nekateri, tako kot pri nas.

Vse je ZAROTA, ti povem! ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času krize so krediti cenejši, ker banke dnar enostavno morajo plasirati naprej ...

in ja, bolje je graditi, imajo delavci vsaj delo ... drugače pa visijo na socialni podpori ...denar odteka v vsakem primeru ... (oz. krediti rastejo ko kvas )

Kje so ti pa to povedali, v tem času zdaj, so krediti veliko bolj nedostopni in veliko manj ugodni kot recimo leta 2006, so se banke preveč opekle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času krize so krediti cenejši, ker banke dnar enostavno morajo plasirati naprej ...

Takšno poenostavljanje te pa ni vredno in upam, da malo preveriš preden to začneš naprej razglašat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času krize so krediti cenejši, ker banke dnar enostavno morajo plasirati naprej ...

Kje?

:kva1:

Hitro povej - nujno rabim kredo za nakup mopeda.

Meni v VSEH bankah pravijo :nono: za motor pa :nono: :nono: :nono: kaj ste nori, saj se lahko

še ubijete, kdo bo pa potem motor odplačal? A' O:-) Peter?

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje?

:kva1:

Hitro povej - nujno rabim kredo za nakup mopeda.

Meni v VSEH bankah pravijo :nono: za motor pa :nono: :nono: :nono: kaj ste nori, saj se lahko

še ubijete, kdo bo pa potem motor odplačal? A' O:-) Peter?

To, komu dajo ali ne dajo posojila, ter obresti, za kakšne posojajo, sta dva ločena pojma. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je ZAROTA, ti povem! ...

Pa sej....takile se s politko ukvarjajo!! Važn de ljudje loh delajo pa ne dobijo plače!! Sam de niso na zavodu ker tist je čist rezerviran za raznorazne pijavke ki se sicer vozijo u velkih BMWjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, komu dajo ali ne dajo posojila, ter obresti, za kakšne posojajo, sta dva ločena pojma. :-)

Daj ne nakladaj Đastin.

Dobro veš kaj si napisal in kaj bi rad jaz vedel.

Ne vleci se zdaj ven na mala vrata filozofiranja o obrestih, pojmih in ne vem česa še.

Jaz sem ti z enozložnico postavil natančno vprašanje, ki zahteva natanče odgovor!

Napisal sem tole - za slučaj, da bi spet spregledal bom malo poudaril. Mogoče boš zdaj videl kaj piše:

K J E ??

Bo zdaj šlo?

V upanju na tvoj natančen odgovor, ki bo vseboval imena in lokacije bank,

ki v teku krize na vsak način želijo plasirati denar in zaradi tega

strankam predpisujejo veliko nižje obresti in ugodnejša posojila,

te lepo pozdravljam in ti želim kar se da lepo in sončno neđeljo!

:yes:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje?

:kva1:

Hitro povej - nujno rabim kredo za nakup mopeda.

Meni v VSEH bankah pravijo :nono: za motor pa :nono: :nono: :nono: kaj ste nori, saj se lahko

še ubijete, kdo bo pa potem motor odplačal? A' O:-) Peter?

:slap:

eh ja..tako je ..tudi jaz sem to že izkusil pri kreditodajalcu...zanimivo je bilo to , da bi lahko za nakup avta ( za avto je tudi obstoječi kredit) obstoječi kredit podaljšal pod istimi pogoji kot je sedaj , čeprav s starim obrokom ne dosegam nove uzakonjene meje 572€ kolikor ti mora ostati na računu , ko ti odbijejo kredit ... a ko sem povedal , da bi podaljšal kredit zaradi nakupa motorja so pa rekli , da za motor ne morem dobiti/podaljšati kredita ...

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej....takile se s politko ukvarjajo!! Važn de ljudje loh delajo pa ne dobijo plače!!

Stari, jest se ne ukvarjam s politiko. No, edin takrat sem se, ko sem lobiral, da niso motorjev svinjsko obdavčili, se mi zdi da lani spomladi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ko sem povedal , da bi podaljšal kredit zaradi nakupa motorja so pa rekli , da za motor ne morem dobiti/podaljšati kredita ...

Jah, to bi pa ja lahk vedu, da bolš, da ne govoriš tega ... avto ... pa v gotovini če ti lahk dajo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, to bi pa ja lahk vedu, da bolš, da ne govoriš tega ... avto ... pa v gotovini če ti lahk dajo ... :)

Đastin, saj ni mogoče, da si spregledal tisti zapis: KJE?

A' si?

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj1, kako pa komentiraš te peripetije, ki jih ima Zokislav s svojim Jurijem? Men se zdi, da če en tak desc ne zna svoje mularije pošlihtat, mal dvomim, da bi znal šlihtat državo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj1, kako pa komentiraš te peripetije, ki jih ima Zokislav s svojim Jurijem? Men se zdi, da če en tak desc ne zna svoje mularije pošlihtat, mal dvomim, da bi znal šlihtat državo?

Kako da ne zna? Pošlihtal si jih je po svoji meri. Jajčeglavcu pa takšne informacije, ki jih sami lansirajo v medije, zelo odgovarjajo.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da ne zna? Pošlihtal si jih je po svoji meri. Jajčeglavcu pa takšne informacije, ki jih sami lansirajo v medije, zelo odgovarjajo.

Mislim, predvsem se vidi, da zgublja živce že ... torej ni primeren za predsednika kakršnegakoli ... kaj šele vlade ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa ni vse tako črno.

Morda ima pa človek veliko lastnega denarja in z njim razpolaga po svojih željah.

Janša ima pa pokraden denar od orožarskih afer na črnih računih na Kajmanskih otokih pa z njim ne sme razpolagati,

ker bi vzbudil pozornost in zdaj zganja fowšijo in pošilja svoje pse slednike na vse strani,

da podkupujejo uradnike na Dursu in vlečejo na dan dokumente, ki so sicer tajni,

ne dokazujejo pa nikakršnih kaznivih dejanj. Če bi ta denar izhajal iz kaznivih dejanj in bi na DURSu

to vedeli, morajo po uradni dolžnosti vložiti kazensko ovadbo, saj so v nasprotnem primeru krivi

kaznivega dejanja prikrivanja kaznivih dejanj.

Torej - kot je včeraj rekel Jankovič na predstavitvi članov liste:

"Proti meni še ni vložena NOBENA ovadba, kaj šele, da bi se začel kakršenkoli sodni postopek.

Proti kolegu Janezu jih je pa že nekaj in nekaj postopkov proti njemu je tudi pravnomočno zaključenih."

JAZ TRDIM (in to sem trdil tudi za Janšo), da je VSAK nedolžen, dokler mu pred sodiščem ne dokažejo krivde.

Butalski novinarji so bili pa vedno največja polpismena beda od bede, ki z raziskovalnim novinarstvom

nimajo nobene povezave. Njim je javni linč temelječ na "krneki" najljubši način pisanja.

Mimogrede - a' ste vedeli, da je na FDV pogoj za vpis naslednja neenačba:

IQb < 73,5

(IQb - intiligentnostni kvocient bruca)

________________________________________________________________

Mislim, da gre pri vseh teh jajcih predvsem za glavno življenjsko energijo Butal.

Brez te energije bi Butale pocrkale v dveh dneh - do zadnjega Butalca.

Domorodci tej življenjski energiji ne rečejo Chi (či) ampak

fowšija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa ni vse tako črno.

Morda ima pa človek veliko lastnega denarja in z njim razpolaga po svojih željah.

Janša ima pa pokraden denar od orožarskih afer na črnih računih na Kajmanskih otokih pa z njim ne sme razpolagati,

ker bi vzbudil pozornost in zdaj zganja fowšijo in pošilja svoje pse slednike na vse strani,

da podkupujejo uradnike na Dursu in vlečejo na dan dokumente, ki so sicer tajni,

ne dokazujejo pa nikakršnih kaznivih dejanj. Če bi ta denar izhajal iz kaznivih dejanj in bi na DURSu

to vedeli, morajo po uradni dolžnosti vložiti kazensko ovadbo, saj so v nasprotnem primeru krivi

kaznivega dejanja prikrivanja kaznivih dejanj.

Torej - kot je včeraj rekel Jankovič na predstavitvi članov liste:

"Proti meni še ni vložena NOBENA ovadba, kaj šele, da bi se začel kakršenkoli sodni postopek.

Proti kolegu Janezu jih je pa že nekaj in nekaj postopkov proti njemu je tudi pravnomočno zaključenih."

JAZ TRDIM (in to sem trdil tudi za Janšo), da je VSAK nedolžen, dokler mu pred sodiščem ne dokažejo krivde.

Butalski novinarji so bili pa vedno največja polpismena beda od bede, ki z raziskovalnim novinarstvom

nimajo nobene povezave. Njim je javni linč temelječ na "krneki" najljubši način pisanja.

Mimogrede - a' ste vedeli, da je na FDV pogoj za vpis naslednja neenačba:

IQb < 73,5

(IQb - intiligentnostni kvocient bruca)

________________________________________________________________

Mislim, da gre pri vseh teh jajcih predvsem za glavno življenjsko energijo Butal.

Brez te energije bi Butale pocrkale v dveh dneh - do zadnjega Butalca.

Domorodci tej življenjski energiji ne rečejo Chi (či) ampak

fowšija.

Pri takšnih letih in tako naiven, hmnja. Zagovarjaš enega kriminalca z argumenti, s katerimi drugega pribijaš na križ. Zdravo kritično razmišljenje in distanco si očitno zamenjal z ideologijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - a' ste vedeli, da je na FDV pogoj za vpis naslednja neenačba:

IQb < 73,5

Ne vem, jaz sem s 160 prišel notri ... ampak sem dokaj hitro faliral ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAŽNO OPOZORILO:

Na volitvah ne oddajajte neveljavnih glasovnic (praznih, načečkane neumnosti itd), ker po naši zakonodaji te prištejejo kot glasove zmagoviti stranki.

Če mislite - volite, če pa ne pa ne volite - samo "ne se zajebavat", ker bodo potem glasove dobili tisti katerih ne bi volili niti v snu.

(Vir-včeraj: sodnik, ki je delal na ustavnem sodišču do pred dvema letoma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem Jankoviču fouš denarja, ni ga vlekel iz proračuna tko kot sluzavi Virant..od vseh kandidatov se mi zdi, da je še najbolj pošten, ima tudi kaj pokazat v preteklem delu, ostali samo govoričijo do zdaj pa niso veliko naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem Jankoviču fouš denarja, ni ga vlekel iz proračuna tko kot sluzavi Virant..od vseh kandidatov se mi zdi, da je še najbolj pošten, ima tudi kaj pokazat v preteklem delu, ostali samo govoričijo do zdaj pa niso veliko naredili.

Mah ja!!? Za Zokija je vse skup ena velka privatna firma in to ni prav. Sicer je uspešen v poslih ampak precej po balkansko, tako da ga nebi podpiral niti kot župana niti kot premijeja. Seveda pa bi za določene funkcije bil ideale. Seveda pod nadzorom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem Jankoviču fouš denarja, ni ga vlekel iz proračuna tko kot sluzavi Virant..od vseh kandidatov se mi zdi, da je še najbolj pošten, ima tudi kaj pokazat v preteklem delu, ostali samo govoričijo do zdaj pa niso veliko naredili.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ja!!? Za Zokija je vse skup ena velka privatna firma in to ni prav. Sicer je uspešen v poslih ampak precej po balkansko, tako da ga nebi podpiral niti kot župana niti kot premijeja. Seveda pa bi za določene funkcije bil ideale. Seveda pod nadzorom.

a smo mi kej druzga kot balkan mogoče? :kva1:

rajš mam enga k bo vodil to "firmo" kot svojo, kot pa nekoga ki jo bo vodil po svoje.....

nadzorov je pa v tej naši deželici mal preveč že a se ti ne zdi? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!