Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Oh, Jurček, Jurček...

Hvala ker si še enkrat potrdil točno to kar sem prej pisal.

In če te bo kdo drug imel bol poln kufer kot jaz in te res Codyju špecal, bodi toliko, pa ga povprašaj, če sem bil jaz, da ne boš spet na pamet obtoževal.

In veš, preden greš nekam, je lepo in prav, da se pozanimaš o manirah, ki tam veljajo. In če greš na net, je fino če si prej Netiquette prebereš.

Da potem ne veljaš ravno za največjega neotesanca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule

je Jankovićev program bolj podrobno. Glede na to, da je izpolnil večino obljub v Ljubljani .. je najbolj zanimiv kandidat.

tako kot ti nam govoriš da naj parkrat preberemo tvoje poste , tako bi tudi ti lahko kakšnega dvakrat - bi bilo pomoje v drugo čez glavo saj si itak suprioren napram nam ostalim ...

izpolnil večino obljub - a na čigavih plečih ?

glej če ti je tako všeč , ga vzemi k sebi domov in ga futraj ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ne bi volil kandidata , ki bi rekel : " Obljubljam vam samo kri, solze in znoj ."(Churchill) Zato so njihove obljube ocvetličene.

Poglejmo raje kaj je za kom ostalo. Kaj je ustvaril. Ali je sposoben voditi večji sistem kot je kakšno društvo.

In na koncu še približen prevod : " Za dobrim konjem se dviga prah ! "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ne bi volil kandidata , ki bi rekel : " Obljubljam vam samo kri, solze in znoj ."(Churchill) Zato so njihove obljube ocvetličene.

Poglejmo raje kaj je za kom ostalo. Kaj je ustvaril. Ali je sposoben voditi večji sistem kot je kakšno društvo.

In na koncu še približen prevod : " Za dobrim konjem se dviga prah ! "

na žalost ta pregovor velja samo za konje ... no pa ne konjev žalit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva je miselnost majhnih. Kot v šoli, ko so vprašani o konju pa opisujejo samo rep.

Bistvo je očem (nevednežev) skrito.

Torej še enkrat. Kaj ima kdo za pokazati v svojem življenju?

Ali je kdo organizator?

In spet za provokacijo ali si kdo sploh predstavlja kako se vodi velike sisteme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva je miselnost majhnih. Kot v šoli, ko so vprašani o konju pa opisujejo samo rep.

Bistvo je očem (nevednežev) skrito.

Torej še enkrat. Kaj ima kdo za pokazati v svojem življenju?

Ali je kdo organizator?

In spet za provokacijo ali si kdo sploh predstavlja kako se vodi velike sisteme?

Velike sisteme?

Najprej si razjasnimo v čem je razlika med velikim sistemom, majhno firmo in družino?

Eeeeee nobene prav velike - se mi zdi.

Bistvo je v jasnih ciljih, strategiji, oceni realnih možnosti in v stalnem dialogu in prilagajanju posameznih delov - subjektov sistema.

Drugače - ča "ata in mama" nista eno - otroci hitro "skužijo", da se jih da okoli voziti!

Če "ata in mama" ne vesta z koliko € razpolagata - ne vesta koliko lahko potrošijo!

Če "otroci" ne spoštujejo starševske avtoritete ( ta pa se pridobi z lastnimi zgledi / ne le z besedami ) gre familija u ku...!

In tako naprej ....................

V velikem sistemu ( državi ) je v bistvu vse skupaj enako, le da na več nivojih in področjih.

Glavešina ( prime minister ) ima resorne ministre, da vladajo ( pomeni da imajo pod kontrolo ) svoja področja.

Vsak minister ima z razlogom kup državnih sekretarjev in svetovalcev - in ne la za to da hodijo v službo po plačo.

Problem je v dELEGIRANJU NALOG in seveda v točni in konkretni odgovornosti posameznika za dodeljeno in opravljeno delo.

Dokler ni tega - ne more ena lastovka spremeniti PRAV NIČ.

In če se na "VLADI" reče TAKO IN TAKO, potem stroj steče in se naloge za dosego tega cilja lepo porazdelijo po posameznih resorjih. Seveda mora biti tudi povratna komunikacija in "feddback" kaj in kako se dela.

Ko je ena NALOGA opravljena in zaključena se prične z drugo. No ja, sem in tja - ali pa vedno - se posamezne naloge prekrivajo, so soodvisne ali povezane. Za medsebojno usklajevanje pa imamo "prvega med ministri". In to je njegov posel.

Ker pa je pri nas vse bolj "KAMPANJSKO", se vselej odloča stihijsko, kar nekdo postavi danes - mu jutri kolega nevede PODRE, in tako v nedogled. Veliko se DELA, pa malo NAREDI.

Zoki pa ta posel zna in obvlada. Dokazano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste zakaj mi je Jankovič všeč.........ker je edini, ki deluje na principu......TI TO.....TI PA TO........in ne sprejema opravičil.......ne potrebuje miljon svetovalcev.........ne tolerira zamud.....ne sprejema izgovorov.

On ima eno samo zahtevo........HOČEM TO DO.......IN NE SPRAšUJTE ME KAKO.......ZA TO STE PLAČANI!!!!!

Videl, slišal.....in se v celoti strinjam!!!!!

Ostali so me že čist razočarali......OK......pa da vidimo, če mu uspe......a lahko to miselnost spravi na ministrstva......bilo bi zdravo!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.......mislim, da vas veliko ne ve tega.........ampak, on je prvi ŽUPAN, .....ki je zjebal večino podkupljivih in skorumpiranih birokratov........no, jaz vem samo še za enega, ki mu je ušel......ampak.....drugo zalego je steral v PM........in zato pravim, da je iz pravega testa.

OK........če krade on.......drugi ne bodo..........pa naj nekdo zračuna, kaj povzroča večjo škodo............mislim, da oni drugi!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozovnice Ljubljanskega potniškega prometa se bodo podražile z 80 centov na 1,2 evra, kar pomeni, da se bodo podražile za 50 odstotkov. Odločitev vodstva LPP mora potrditi še ljubljanski mestni svet. No pa, da vidmo če bodo Zokijevi tole odobril.

Ne bodo

Ljubljanski mestni svetniki so potrdili podražitev vozovnic LPP za 50 odstotkov. Župan Janković je tega vesel in pravi, da se že pogovarjajo o novih progah, podražitev pa sta pospremila tudi dva protesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MiDge, Zoki med drugimi tudi Br1 fino za nos vleče. On se mu pa pusti.

Ta podražitev lepo nakazuje, da Jankovič ni sposoben za politika in naj se raje svojih poslov drži, dokler je še na svobodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MiDge, Zoki med drugimi tudi Br1 fino za nos vleče. On se mu pa pusti.

Ta podražitev lepo nakazuje, da Jankovič ni sposoben za politika in naj se raje svojih poslov drži, dokler je še na svobodi.

In kaj ima Zoki z ceno vozovnice? Mislim on osebno!

Kot Župan ima veliko. To je dejstvo.

Me pa čudi ............. tale vaša matematika..................., ki vam ne gre najbolje! Očitno.

Zakaj nimamo vsi GoldWingov, pa Haybus, pa Schubert čelad, pa ......................

Jebiga ....... vsem ne znese .................... finančno mislim.

V propačun ........... itak ne dajemo. Na veliko se dela mimo "kase" - na vseh nivojih. Z LPP - mestnim prometom, pa bi se vozili Đabe in to v najnovejših BUSIH?

Pa zdravje?

Koliko to stane - ne zanima nikogar. Ne..........seveda to nam/vam pač pripada. Kar Zoki naj to ureja.

Ja in uredi. Ker mesto prihodkov nima - se zadolži. Pa spet ni prav.

Torej:

ZOKIJA na križ pribit ................. če naredi kar koli....................... in ZOKIJA na križ pribit..................če ne naredi NIČ!

V vsakem primeru ga torej križate.

Pa kljub temu dela v smislu boljše urejenosti mesta in okolja.

Če kdo slučajno nima ustreznega materiala ( beri žebljev aki kladiva ) naj mi javi. Imam nekaj na zalogi in lahko odprodampo sindikalni ceni. Seveda z računom in obračunanim DDV-jem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da so proti Zokiju nastrojeni bralci rumenega tiska,

ki pridejo v Ljubljano enkrat letno in o zadevah pojma nimajo.

Nikogar od njih ne zanimajo dejstva ampak samo trače in

čvekanje solataric. Na delu je pa seveda tudi fowšija in kmečke razlage:

"... da brez kraje pa tole ne gre - pri nas že ne!"

To "sklepanje" poznamo še iz SFRJ, iz SHS, iz Avstroogrske ... in kamene dobe Butal.

Sosedje so videli le mojega Volva, tega pa,

da sem cele noči preživel ob strojih v delavnici, pa seveda niso upoštevali.

Za njih sem bil najlopov1.klasse - ne pa uspešen človek.

Nekdo mi je danes poslal mail - nek poslanec, da Zoki dolguje

56 Mio € in da je res prefrigan, da skriva tak osebni dolg.

Pa kaj je tem ljudem? Kako je lahko nekdo tako neumen, da verjame kaj takega?

KAKO bi pa lahko posameznik v Butalah, kjer vsak vsakemu gleda v lonec,

če bo v ričetu plaval kos kranjske ali ne bo, kako bi lahko nekdo dolgoval

TOLIKO denarja in to skrival?

Ne ga srat - lepo vas prosim!

Mislim - PRAVA žalost bo, ko bo na volitvah spet postal predsednik

dolenjski cigo :fredy: ,

ki je že nekajkrat stal pred sodnikom in bil pravomočno obsojen.

Kaj takega je mogoče samo v Butalah.

Niti v Romuniji niti v Bogariji - ne.

Pa so Butalci prepričani, da so nad tema državama.

Bili so - ja bili .. ampak samo zato, ker jim je TITO to omogočil.

Zdaj se pa kaže njihova prava nrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da tale razprava ne gre nikamor razen v neko brezvezno nakladanje. Opažam samo to, da se življenje v Ljubljani močno draži, kar ni problem če bi se tudi plače dvigovale. Ampak gre glas ljudi v obratno, nižanje plač. Želim si, da bom lahko v naslednjih letih dostojno preživel, pa ne glede na to kdo bo mandatar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ MiDge

Želim si, da bom lahko v naslednjih letih dostojno preživel, pa ne glede na to kdo bo mandatar.

Želje so eno - realnost pač drugo.

Vem pa nekaj - ne glede na izid volitev 4.12.2011 in ne glede na to kdo bo mandatar - NIHČE od njih ne bo odločal o tem kako boš ti lahko dostojno živel. Žal so velikoooooooo premajhne ribe za kaj takega.

Odločali bodo seveda oni birokrati v BRUXELESU, pa morda mali Francoz in ena Angela iz bivše ZRN. Morda še ka ki Oba ma.

Predvsem pa boš o svoji želji odločal samo ti sam.

Mandatar tak ali drugačen, sistem tak ali onak ........................... u roke plunt in delat je blo treba zmeri....................tako ali drugače.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozovnice Ljubljanskega potniškega prometa se bodo podražile z 80 centov na 1,2 evra, kar pomeni, da se bodo podražile za 50 odstotkov. Odločitev vodstva LPP mora potrditi še ljubljanski mestni svet. No pa, da vidmo če bodo Zokijevi tole odobril.

Ljubljanski mestni svetniki so potrdili podražitev vozovnic LPP za 50 odstotkov. Župan Janković je tega vesel in pravi, da se že pogovarjajo o novih progah, podražitev pa sta pospremila tudi dva protesta.

še pomnite, ko je bila cena žetona 80 centov plačilo z denarjem pa 1 € in si se z LPP peljal samo eno furo, ali pa tudi samo dve postaji. Nato so prišle Urbane in si se za 80 centov vozil 1,5 uro in po mili volji prestopal. Med tem časom se je pa nafta kar nekajjkrat podražila. Ja sliši se velika podražitev, ker se operira s procenti ( 50 % podražitev ).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je:

diesel 2006 približno 1 eur/liter -> diesel 2011 1,27 eur/liter -> podražitev + 27%

LPP 0,80 eur -> 1,20 eur -> podražitev +50%

Plače od 2006 do 2011 -> + ??%

Torej za isto storitev se danes plača več, ali pa podražitev kakšne kave...., stroški življenja se večajo!

In o tem sigurno nisem odločal jaz ali pa ena gospa iz nemčije ali pa en francoz, o tem odločajo naši politiki, ki smo jih mi izvolili.

Zato mi je danes še vedno vseeno kdo bo v vladi, pomembno pa mi je da ne bom za živet plačeval občutno več.

V temu se gre, glede na to kako razmišlja Janković bomo čez par let vsi reveži, razen tistih 1% srečnežev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki je baraba, tako je tud sinove vzgojil, kar se pocasi lepo kaze. Zacel se je pa itk ze z Jurckovo maturo. In mene kot Ljubljancana prov en klinc briga, a je postavu nove kocke po centru....to je futr za ovce. Traci pa itk rastejo...samo more bit nek razlog, da neki zraste. Ker ce bi si nekdo kar nekej zmislil v tri krasne, tud to pride na plan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki pa ta posel zna in obvlada. Dokazano.

tisti ki ne zna pollegalno "popalit" vsaj 10mio€ v par letih ne more vodit velikih sistemov...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir: http://www.velenje.si/2158

Mestna občina Velenje

LOKALC

Mestni potniški promet tudi v letu 2011 BREZPLAČEN

Mestna občina Velenje je s 1. septembrom 2008 uvedla brezplačen mestni potniški promet - Lokalc. S tem smo želeli občankam, občanom in obiskovalcem zagotoviti učinkovit, zanesljiv, varen in cenovno ugoden prevoz. Na takšen način prispevamo tudi k zmanjšanju onesnaževanja zraka in k prometni razbremenitvi mestnega središča.

Projekt Lokalc so uporabniki takoj zelo dobro sprejeli. Delovanje ves čas spremljamo in analiziramo, saj si želimo, da bi bil mestni promet čim uporabnejši za različne skupine prebivalcev (mladi, zaposleni, upokojenci …) in obiskovalce. Do sedaj smo projekt že večkrat prenovili (spremenili proge, vozni red, dodali postajališča …).

Lokalc sedaj vozi po petih progah: rdeči, rumeni (krožno v eno smer), modri, zeleni in oranžni. Ob progah je 42 postajališč. Prvo postajališče za vse proge je Avtobusno postajališče Velenje. Na vseh postajališčih so informativne table z voznim redom za posamezno postajališče in karta z označenimi progami.

Na rumeni progi je interval voženj med tednom v najbolj obremenjenih urah na 15 min (6.00 – 9.15 in 12.00 - 16.15). V času, ko je potnikov manj, pa je interval voženj na 30 min (9.15 - 12.00, 16.15 - 20.00).

Med tednom Lokalc vozi tudi v KS Vinska Gora, KS Konovo, KS Hrastovec–škale in KS šentilj (dve vožnji dopoldan in dve popoldan).

Eden od avtobusov, ki vozijo po rumeni progi, je prilagojen tudi za potrebe invalidov in za otroške vozičke. Od 14. decembra Lokalc na rumeni progi vozi tudi do Nakupovalnega centra Veleja park. Prav tako se lahko z Lokalcem pripeljete do NC Interspar, TUš-a, NC Merkur, NC Jager, do pošte, mestnega stadiona, TRC Jezero, Starega jaška, Gorenja (glavni vhod).

Na rumeni progi vozi Lokalc ob sobotah od 7. do 14. ure (interval voženj je na 1 uro), v nedeljo pa ne vozi. Na rdeči progi vozi Lokalc vse dni v tednu po urniku.

Za vse pripombe, pobude in vprašanja sta še vedno na voljo brezplačna telefonska številka Uprave Mestne občine Velenje 080 88 09 in elektronski naslov lokalc@velenje.si.

Projekt sofinancirajo podjetja in institucije: Gorenje, Premogovnik Velenje, šolski center Velenje, Komunalno podjetje Velenje, Nakupovalni center Veleja park.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A A A

Brezplačen mestni promet

potniški prevozi | Obvestila potnikom

datum: 04.03.2006

kategorija: Avrigo novice

Brezplačen mestni avtobus v MO Nova Gorica in občini šempeter - Vrtojba.

Spoštovani občani!

Od 03.04.2006, bo mestni avtobus BREZPLAČEN.

Cenjene stranke, ki imajo še neizkoriščene vožnje prosimo, da se v obdobju od 03.04.2006 do 31.12.2006 zglasijo na upravi družbe Avrigo d. d., kjer jim bomo povrnili znesek neizkoriščenih voženj.

Avrigo d.d. Nova Gorica

Free bus travel in England for older and disabled people

dg_193042.jpg

Eligible older and disabled people are entitled to free off-peak travel on local buses anywhere in England. Find out whether you are eligible and where and how you can use your free bus pass.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nekaj "brezplačno" za uporabnika - to ne pomeni da izvajalec te storitve nima nikakršnih stroškov!

A kermu kej ni jasn?

Noben ne bi plačeval davkov, vsi bi mel vse zastonj in brezplačno!

En tak podoben sistem - če me spomin ne vara smo imeli tam nekje pred več kot 20 leti - pa ga nismo več hoteli imeti.

Zdaj, ko je ...................... pa bi šli nazaj?

"Rajžal bi vsak hudič - plačal pa nič"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Traci pa itk rastejo...samo more bit nek razlog, da neki zraste. Ker ce bi si nekdo kar nekej zmislil v tri krasne, tud to pride na plan.

Zakaj pa mu Dragutin Mate, prejšnji policaj minister, ki bo morda spet, ni nič našel ? Zakaj Zoki ni v nobenem konkretnem postopku zaenkrat? še to, kar prihaja zdaj o njegovih sinovih ven, so buče, ker pač stvari očitno niso nezakonite in po zakonski poti ni nič narobe, pa davčni, itd?

No, ja - narod že ve. Če bi vsaj slovensko sodstvo bilo tako učinkovito, kot so sodbe naroda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa mu Dragutin Mate, prejšnji policaj minister, ki bo morda spet, ni nič našel ? Zakaj Zoki ni v nobenem konkretnem postopku zaenkrat? še to, kar prihaja zdaj o njegovih sinovih ven, so buče, ker pač stvari očitno niso nezakonite in po zakonski poti ni nič narobe, pa davčni, itd?

No, ja - narod že ve. Če bi vsaj slovensko sodstvo bilo tako učinkovito, kot so sodbe naroda.

Ah Đastin, naše sodstvo deluje samo v BW primerih ker se očitno drugih bojijo. Moj znanec težek biznismen (mafia doo) je bil ovaden zaradi davčne utaje. Njegov bivši knjigovodja je povedal da bi ga zlahka potunkal z morjem podatkov kot priča tožilstva vendar se zaveda da je tožilstvo totalka nesposobno in bi se majster izvlekel kar pa potem za take priče nebi bilo prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

No, ja - narod že ve. Če bi vsaj slovensko sodstvo bilo tako učinkovito, kot so sodbe naroda.

Si mogoče pomislil, da je ravno tu tudi vzrok takega stanja. Poleg dokaj visoke uvrstitve naše države na listi skorumpiranosti.

Glede na to, da je DURS dokazano neučinkovit, saj vsak dan poslušamo koliko milijonov ni sposoben pobrati in glede na to, da je tudi Janković gang po trditvah medijev v postopku, ne bi na pamet trdil, da so nedolžni. Sodbe res še ni, a to je tako, kot bi rekel, da umora še ni, dokler ni nekomu dokazan.

A je kdo porajtal, se je Jurček že skril u lukno do ponedeljka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!