Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Če je nekaj "brezplačno" za uporabnika - to ne pomeni da izvajalec te storitve nima nikakršnih stroškov!

A kermu kej ni jasn?

Noben ne bi plačeval davkov, vsi bi mel vse zastonj in brezplačno!

En tak podoben sistem - če me spomin ne vara smo imeli tam nekje pred več kot 20 leti - pa ga nismo več hoteli imeti.

Zdaj, ko je ...................... pa bi šli nazaj?

"Rajžal bi vsak hudič - plačal pa nič"

To, da ne bi nihče plačeval davkov, si potegnil izven konteksta. In to je tudi ena najbolj umazanih puhlic v tem predvolilnem času.

O primerjavi s sistemom izpred 20 let pa le to, da mogoče nisi opazil, da avtobus takrat in nikoli ni bil zastonj. Kolikor pomnim, smo tudi za staro mamo vedno plačali karto. Angleži pa so vsaj kakšno desetletje pred tem imeli zastonj javni prevoz za upokojence in invalide, kot mi je takrat tam na obisku razlagal stric. Lahko da so to imeli že prej, očitno imajo tudi sedaj.

Vse primerjave so iz tako od tebe čislanega kapitalističnega sveta.

In če bi se malo poglobil v to zadevo, bi uvidel, da je tudi brezplačni avtobus pokrit s plačilom, ki ga izvajajo tisti, ki so zainteresirani, da te bus linije delujejo. Torej mesta, ki želijo omejiti promet, trgovski centri in lokali, ki želijo obisk in zmanjšanje stroškov s parkirnimi mesti, država s subvencijami za zmanjšanje izpustov itd.

Ljubljanska vlada pač ni sposobna zagnati teh mehanizmov in zna samo direktno odirati potrošnike. In zato, ker nima teh sposobnosti, je Jankovič popolnoma neprimeren za vodenje države. Saj tudi drugi pol nima nobenega, ki bi bil tega sposoben, a ne mi nabijat, kako je Zoki ta najboljši, ker dokazano ni. Njegova sposobnost seže le tako daleč kolikor lahko vidi direktni profit. Pa še o tem bi glede na puf, ki ga je nakopal Ljubljani v letih svojega vladanja lahko dolgo spet debatirali, če bi se komu sploh še dalo. Pa o stroških tam, kjer je obljubljal, da jih ne bo itd.

Ne, ne, kot običajno se je levica spet fino zaklala. Najprej postavijo na čelo napihnjeno šminko Borata, sedaj pa rinejo naprej zapufanega Zokija, a se že obraćajo k Kresnički. Levica je popolnoma izgubila kompas. Za povrhu je še onemogočila tiste male stranke, ki so ji bile vsaj po deklarirani usmeritvi blizu, saj jih je paranoično zaznavala kot nevarne, Tako kot Krambergerja včasih.

In spet bo prosperirala desnica in nas potunkala še globje v govno brezzakonja in mutnih poslov.

Če kdo v obstoječih političnih akterjih vidi izhod in ščepec zdrave pameti, se priporočam, da mi javi. Jaz iz te mešanice barabije ne vidim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je najpametnejši. Čudno, da nimamo še več kandidatov. Ali pa ti "pametnjakoviči" le niso tako sposobni v javnem življenju in se rešujejo za tipkovnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ti "pametnjakoviči" le niso tako sposobni v javnem življenju in se rešujejo za tipkovnico.

Obstaja pa podskupina pametnjakovičev, ki neuspešno prodajajo pamet po internetu zato,

ker so na drugih področjih bolj uspešni in jim je to le hoby, sprostitev med delom .. zabava,

zafrkavanje, heci .. razumeš? V to podskupino internetnih klovnov štejem sam sebe.

Drugi pa se o tem opredeljujejo sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa podskupina pametnjakovičev, ki neuspešno prodajajo pamet po internetu zato,

ker so na drugih področjih bolj uspešni in jim je to le hoby, sprostitev med delom .. zabava,

zafrkavanje, heci .. razumeš? V to podskupino internetnih klovnov štejem sam sebe.

Drugi pa se o tem opredeljujejo sami.

Hja kaj je uspešno je zelo relativna svar. Vsak direktor ali menadžer se trudi ob odhodu namalat sliko uspešnega podjetja da si lahko vzame miljonsko odpravnino. (čeprav je imel že polače dovolj, da ne govorimo o provizijah) in zadevo temeljito potamani enkat za vselej.

Ali je Zoki uspešen ker je naredu kar je naredu, ali je NEuspešen ker nas je toliko zapufal in prodal vse možno. Verjetno bi če bi vedeli koliko je porabil eurov ki jih nimamo le redkokdo glasoval zanj. U bistvu bi moral delat vse brez krteditov ker je to pot v netransparentno poslovanje in nasploh v propad. No na žalost imamo take težave z vsemi vodilnimi ki so pri koritu. Zdravstvo, vojska, šolstvo, uprava....... Vsak se trudi iz žaklja pajsnit čimveč cekina (tud če je prazen , pa na kredo) pol ga bomo pa že nekako porabli knedeja!?

Izčrpavanje Evropskih skladov pa je sploh zgodba zase. Ta denar se krede na veliko in v resnici ne gre za nikakršne sklade kar je le trik da ljudje z lahkoto zagrabijo. Dejansko so to zelo dragi krediti mačehe EVROPE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj je uspešno je zelo relativna svar. Vsak direktor ali menadžer ..

Ni relativna - ampak je osebna.

Uspešen je tisti človek, ki to o sebi misli, da je.

Neuspešen pa tisti, ki o sebi tako misli.

Vse ostalo je stvar statistike, razmišljanj na forumih in WCju .. kar

pa nima praktično nikakršnega vpliva na uspešnost posameznika.

Razumeš kaj sem hotel povedati?

:smoke:

Glede ostalega se pa tako strinjava - saj to menda veš?

BTW: Glasoval bom ZA Zokija, ki je edina alternativa Cigotu z Dolenjske.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uspešnost je že po SSKJ lastnost, značilnost uspešnega. Našteva se uspešnost poslovanja , uspešnost metode, uspešnost pri delu, v poklicu...

Vse to so merljive zadeve, medtem ko je mišljenje osebe o sami sebi nemerljivo. Če nekdo o sebi misli, da je uspešen, brez teh konkretno merljivih uspehov, to v resnici pomeni da je le domišljav.

Biti zadovoljen sam s seboj ni enako biti uspešen! Tudi največja izguba je lahko zadovoljna sama s sabo.

A to bolj spada v zgodbo "Blagor ubogim na duhu, njih je nebeško kraljestvo". In za povrhu je ta zgodba še kako resnična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uspešnost je že po SSKJ lastnost, značilnost uspešnega. Našteva se uspešnost poslovanja , uspešnost metode, uspešnost pri delu, v poklicu...

Vse to so merljive zadeve, medtem ko je mišljenje osebe o sami sebi nemerljivo. Če nekdo o sebi misli, da je uspešen, brez teh konkretno merljivih uspehov, to v resnici pomeni da je le domišljav.

Biti zadovoljen sam s seboj ni enako biti uspešen! Tudi največja izguba je lahko zadovoljna sama s sabo.

A to bolj spada v zgodbo "Blagor ubogim na duhu, njih je nebeško kraljestvo". In za povrhu je ta zgodba še kako resnična.

Ja - morda. S tem, da je ubogih na duhu na Planetu Zla pribl. 3,5 Mrd ... po vseh statistikah.

Kot rečeno: nekdo, ki se ima za uspešnega v svojem življenju pa ni nujno "ubog na duhu", čeprav nekdo drug misli, da je on bolj uspešen od prvega. Uspešen kmet, ki živi svoje srečno življenje na kmetiji,verjetno nikoli ne bi zamenjal z družbeno-priznano veliko bolj uspešnim zapitim in zadrogiranim roza S(t)enico, čeprav velja med Butalci za najbolj uspešnega od uspešnežev.

Ampak to je moje osebno razmišljanje. Seveda se pa z njim ni treba strinjati - posebej tistim, katerim "ne nese" dlje od SSKJ - ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj smešno....mi je eno dejstvo.......vsa obtoževanja, ki jih je uspel SDS sproducirat na njegov račun.......gredo na račun njegovih sinov.

Zdej pa prosim......pametne motosvetovske glave.....da mi razložijo eno stvar.......

A KANDIDIRA ZOKI........AL NJEGOVA SINOVA?????????

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A KANDIDIRA ZOKI........AL NJEGOVA SINOVA?????????

ZOKI - ampak ciganu z Dolenjske to ni važno. Njemu ni važno kaj bo z Butalami - njemu je le do oblasti .. pa kaj to TEBI pišem, saj misliva tako ali tako praktično isto.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo....da te malček popravim.......ne žali Dolenjcev....so pošteni in kleni ljudje......oni so z LOBČKA nad Grosupljem

Glej - jaz sem poročen z Dolenjko in imam cel kup dolenskih sorodnikov.

Zato mi ne pridigaj ...

In še kako dobro ločim med Dolenjci in cigani na Dolenjskem.

Na isti način kot Dolenjci sami.

In ravno zadnjič sva eno rekla na to tematiko s stricem iz Trebelnega (nad Mokronogom) - tako,

da je ta ideja o dolenjskem naj-cigotu pravzaprav s tistih logov. Poleg tega poglej ta njegov

ogabni ciganski fris, ta ciganski nastop, to brezobrazno laganje, popolnoma mirnega obraza .. pa

ti bo jasno o čem pišem. On prekaša celo svoje sorodnike, dolenjsko vejo Strojanovih.

Če imaš še kako vprašanje, si pa sam odgovori, ker tako ali tako isto misliva.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj so zadeve jasne.Upam, da me Zoki ne bo razočaral, kot so me razočarali vsi voditelji prejšnjih vlad, katere sem VSE volil in so VSI zasrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi, da je to že nekak vzorec? Mogoče pa je problem v tem, da VEDNO glasuješ za napačnega. Torej, ko boš naslednjič hotel glasovati za kandidata X, se zadrži in zanalašč glasuj za kandidata Y. Bo ziher boljše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me toliko presenetil izid v Ljubljani, kot dejstvo, da so mu tudi Štajerci in tudi drugi namenili zadostno Število glasov takoj za SDS-om. Moj kanditat se tako ni uvrstil v parlament. In zato ne bom pluval po izvoljenemu tako kot nekateri tukaj na MS, ampak bom dostojanstveno sprejel poraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me toliko presenetil izid v Ljubljani, kot dejstvo, da so mu tudi Štajerci in tudi drugi namenili zadostno Število glasov takoj za SDS-om. Moj kanditat se tako ni uvrstil v parlament. In zato ne bom pluval po izvoljenemu tako kot nekateri tukaj na MS, ampak bom dostojanstveno sprejel poraz.

no - se bodo pa sedaj vsaj malo utiŠali glede ljubljanskega centralizma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se vprašali zakaj je "cigo" kot mu pravite proslavljal po volitvah? Moje mnenje je, da je bil zadovoljen ker ni zmagal, da mu ne bo treba izpolniti predvolilnih obljub.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se vprašali zakaj je "cigo" kot mu pravite proslavljal po volitvah? Moje mnenje je, da je bil zadovoljen ker ni zmagal, da mu ne bo treba izpolniti predvolilnih obljub.

LP

on je že druge volitve po vrsti prav presrečen da je v opoziciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stranka katero simpatiziram tudi ni prišla v parlament a ni panike tudi zunaj parlamenta je veliko dela samo videt ga je treba.

LP

ne gre za delo - gre za to, koliko si stranka lahko privošči opravljati to delo ... in koliko efekta ma ...

Žal.

Moj oranžni so ostali zunaj. Stranka ima verjetno sedaj XXX tisočakov kreditov, ki jih bo treba poplačati itd. A po drugi strani - verjetno bodo kmalu spet volitve ... in potem spet ... in potem bomo že stari in za v penzijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kaj vem o njemu se s tem sploh ne bo ukvarjal ...

Z marsičem se bo MORAL ukvarjat kar mu ni po godu. Ni to MOL kjer se loh zajebava kokr se hoče. Ampak zanimivo mam občutek da bi Zoki rad mesto še obdržal in bo poskušal "nastavit" svoje podrejene. Če se to zgodi smo že natričetrt u Srbskim poslima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!