Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

:hmm:No, pri celi stvari mi ni čist jasn, zakaj bi mogla vlada past - če zokija izvolijo za predsednika PS?

 

Oziroma, zakaj Lenčica sploh kandidira? A kje piše, da mora biti predsednik vlade - tudi lastnik stranke?

 

Za moje pojme je zoki kamot prasident stranke, lenčica pa tut kamot ostane na poziciji.

 

Če pa lenka misle, da če ni prasidentka PS, da pol tut ne more ostat prva na vladi, je pa to NJEN problem - ne zokijev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se gredo mi je popolnoma vseeno. Žal je stranka PS pri meni zapisana kot stranka oportunistov in kvazi levičarjev (mi je žal posameznikov, ki so v njej videli ali vidijo kredibilno politično opcijo). Me ne bo čisto nič presenetilo, če pride na čelo Zoki. Že da kot kandidat nastopa nekdo s toliko prtljage je zame povsem nesprejemljivo ampak pač slovenska politična realnost nima z besedami kot so odgovornost, poštenje, skupno dobro, spoštovanje, dialog in človekove pravice čisto nič skupnega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:No, pri celi stvari mi ni čist jasn, zakaj bi mogla vlada past - če zokija izvolijo za predsednika PS?

 

Oziroma, zakaj Lenčica sploh kandidira? A kje piše, da mora biti predsednik vlade - tudi lastnik stranke?

 

Za moje pojme je zoki kamot prasident stranke, lenčica pa tut kamot ostane na poziciji.

 

Če pa lenka misle, da če ni prasidentka PS, da pol tut ne more ostat prva na vladi, je pa to NJEN problem - ne zokijev.

 

Tole z lastništvom je velik problem. Nnoben ne dojema, da so lastniki volilci. Da je valuta javno mnenje in morala. Da se stvari s časom spremenijo. Ko ti na plano butne pot denarja iz MOLa prek 2 podjetij na zokijev račun, (pa ne govorimo o 500€ za avjonkarte) se stališča morajo spremenit. Tako kot sem bil primoran spremenit mnenje po razkritju rova Sv. Barbare. KP je po vojni nardila grozo, in prav bbi bilo, da se to razčist. Ker nerazčiščena zgodovina daje kvizligom priložnost, da se na povojne poboje šlepnejo tudi čistokrvni izdajalci, in se jim po tem postavlja spomenike....

 

O Zokiju že dolgo ne mislim nič lepega, podobno kot tudi ne o Popoviču. Za mesti kjer županujeta dokaj dobro skrbita. NISTA PA LASTNIKA. Čeprav se tako obnašata, Vse to na tuj račun.

 

Kaj se gredo mi je popolnoma vseeno. Žal je stranka PS pri meni zapisana kot stranka oportunistov in kvazi levičarjev (mi je žal posameznikov, ki so v njej videli ali vidijo kredibilno politično opcijo). Me ne bo čisto nič presenetilo, če pride na čelo Zoki. Že da kot kandidat nastopa nekdo s toliko prtljage je zame povsem nesprejemljivo ampak pač slovenska politična realnost nima z besedami kot so odgovornost, poštenje, skupno dobro, spoštovanje, dialog in človekove pravice čisto nič skupnega. 

 

exektli. oportunisti in prebežniki+boga raja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Slovenija spet so zmagali kriminalci"! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Saj ni tako slabo, če si lopov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, jaz sem mal za luno, pa ne vem kaj se dogaja?

Lahko na kratko?

 

Ahaaaa, sem že pogruntal na 24kur piše. Volilni kongres stranke.

In sedaj kar povsod okoli nabirajo ljudi, da se bodo z avtobusi pripeljali na ta kongres?

 

Čudo božje, jaz sem pa navajen, da so na skupščinah samo člani strank, društev ipd.

A ti sedaj po tvoje ne smejo tja z avtobusom?

 

Se na kongrese drugih strank vozijo s helikopterji? Jih katapultirajo tja?

 

Res si me zmedel Cartman. Tako da sedaj ne vem ali sem upiljen jaz ali pa ti?!

Po mojem ti je ena muhica za uho priletela in prišepnila, da kozlarije govori okoli. Imam prav kajne? Veš sem že nekaj kretenov srečal, ki so iste base trobili.

 

Pa da ne bi kdo sedaj mislil, da Zoklna podpiram. Še zdaleč ne. Ampak pokvarjencev in kretenov pa tudi ne toleriram!

 

Temu se reče 'avtobus demokracija' in je v slovenskih logih že znan šport. Pri nas je interes za dejavno ustvarjanje politike zelo majhen. Stranke imajo relativno majhno število članov, od teh pa se le peščica dejavno udeležuje strankarskih dogodkov. O vodstvih strank in konec koncev o vodstvu države, tako odloča ena majhna skupina ljudi. Če ima kdo interes, za takšno odločanje mobilizira svoje privržence, jim zagotovi prevoz in še kaj - ter zmaga.

 

Ali je šlo danes zjutraj za to, ne vem. Da pa že druga največja stranka postavi kriminalca na čelo pa je le dokaz dosledne shizofrenosti tega ljudstva (čast izjemam, da nau Pajkica huda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, vidim, čutim, vidim, čutim...... Pred prvo polno luno zadnjega meseca v letu bo Zoki odšel kr sam iz politike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, vidim, čutim, vidim, čutim...... Pred prvo polno luno zadnjega meseca v letu bo Zoki odšel kr sam iz politike

 

Mahja ...  ne da se srbin tko na izi!!! Verjem de bo Kučko kopal z vsemi štirimi kar lep cajt da bo kultiviral neubogljivega škrata. Človek je baje tolk zapufan da mu je to edina šansa. No ... zapufani smo vsi mi velik več kot se nam dozdeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kera kura pa je to? :headbang: :lol:   

No sem šel gledat, pa sem našel da je včas joške kazala, pa ne tisto ne to blebetanje danes ni vredno nič.

Žalost od žalosti. Še ona klošarka je bla bolš!

 

Jebote kozaaaaaaaa, sprot poslušam, pa ne morem pisat, k me po mizi mede.

:lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ljubljanski grad bom podarila Borisu Valenčiču"

 

Njiihaaaaahaaaaahaaa, eeej, dečva, konc koncev hvala za krohot! Neolikan kot sem sem se kretenom vedno rad smejal.

 

Zoki, pred tole se moraš pa res trest. Če b' te slučajno zajahat hotla.

 

Ej nej eden odpre temo za to kokoš, zihr bo popularna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse ok, se smejemo, tudi ok, samo stvar je resna, očitno se z nas lahko vsakdo dela norca, politiki v zaporu, bedaki kandidati za župane in županje, stranke, ki to podpirajo...itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, 

 

 - če se zaposliš kot štromar, moraš imeti vsaj 3 leta šole elektro smeri in nekaj ročnih spretnosti.

 - če se zaposliš kot prodajalec, pek, mesar......tudi,

- če greš v vojsko, pa misliš priti vsaj do stotnika (kapetan) moraš imeti vsaj visoko šolo..pa nekaj kondicije in smisla za vodenje--

 

 - če greš za  župana, poslanca....je edina kvalifikacija, ki jo potrebuješ, da se znaš izpostaviti in da te še nekdo podpre.  O inteligenci, znanju, izkušnjah....se tu ne govori...

 

Zato pa imamo takle, kot imamo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za še lepši Zokijev nasmeh, ko je videl rezultate anket javnega mnenja ....

 

tr04uvodnikbexn117725481.jpg

 

Ampak.... na koncu koncev mi damo glasove, da so ti gospodje v sedlu in pri koritih...

Dokler se ovce ne bodo poboljšale, bodo tudi kandidati taki kot so !!!

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janković ima 60% glasov. Iz tega se da sklepat, da je 60% ljubljančanov enako poštenih...

žalostno!

Bi držalo, če bi vsi ljubljančani volili. Tvoja matematka je ista kot od jačeglavega, ki je za 20% sposoben razglašati, da je večina!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo Zoki spet pobral Lubljano. Zanimivo je, da se proti njemu jajca večina neljubljančanov. Mar je to samo znana slovenska fovšija, ali kaj več?? Pravijo da, če znaš poskrbeti za sebe, poskrbiš tudi za svoje. Zoki skrbi za vse svoje. Tudi meščane Ljubljane. Pred njegovim županovanstvom Ljubljana, ne da je stagnirala, ampak je rapidno nazadovala. Zoki je ta trend preusmiril, zato so mu Ljubljančani hvaležni in mu bodo najverjetneje izkazali zaupanje še v bodoče. Lokalne volitve so pač lokalno razmišljanje in potrebe. Zoki je v tej smeri za Ljubljano že nekaj naredil, ima pa tudi vizijo za naprej. Če bi se državna politika pred leti ne vtikala v mestna posla bi bilo že danes v Ljubljani precej drugače. Če Dobri mož iz Doba takrat ne bi prestolnici rapidno znižal njenega prihodka iz državne blagajne, bi Zoku že v tem času uspelo narediti iz malega zakotnega mesta, evrope vredno prestolnico!

Nisem Ljubljančan in ne morem ga voliti!  Žal !!!

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se ti mogoče vprašal za koliko je on zapufal vse te Lubljančane??  Ne nisi se ,tako kot se jih očitno ne večina v LJ. In tisti župani,ki bodo enkrat prišli za njim,bodo morali vse te pufe vračat,na katere se pa ta očitno poserje. Tud Esmeralda je spregledala pa ni vrag,da novjo tud Ljubljančan enkrat,samo očitno bo to prepozno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo Zoki spet pobral Lubljano. Zanimivo je, da se proti njemu jajca večina neljubljančanov. Mar je to samo znana slovenska fovšija, ali kaj več?? Pravijo da, če znaš poskrbeti za sebe, poskrbiš tudi za svoje. Zoki skrbi za vse svoje. Tudi meščane Ljubljane. Pred njegovim županovanstvom Ljubljana, ne da je stagnirala, ampak je rapidno nazadovala. Zoki je ta trend preusmiril, zato so mu Ljubljančani hvaležni in mu bodo najverjetneje izkazali zaupanje še v bodoče. Lokalne volitve so pač lokalno razmišljanje in potrebe. Zoki je v tej smeri za Ljubljano že nekaj naredil, ima pa tudi vizijo za naprej. Če bi se državna politika pred leti ne vtikala v mestna posla bi bilo že danes v Ljubljani precej drugače. Če Dobri mož iz Doba takrat ne bi prestolnici rapidno znižal njenega prihodka iz državne blagajne, bi Zoku že v tem času uspelo narediti iz malega zakotnega mesta, evrope vredno prestolnico!

Nisem Ljubljančan in ne morem ga voliti!  Žal !!!

Po tej logiki če nekdo "poskrbi zase" (le na čigav račun....?) za ostale pa poskrbi tako, da jim za njihov denar (torej - jih zapufa do nezavesti) kobajagi porihta mesto - to je potem OK?

Veš kaj, hvala lepa za tako skrb zame.

Priznam pa ti, da vizijo res ima - kako poskrbet zase, pa za Jurčka, pa za Damijančka...

Ma dej ne seri s tako logiko!

Za v rit nasuvat njega in njemu podobne, da mu (jim) bodo ta dolge gate prekratke!

Pa da ne bo pomote - s tem, ko sem napisal "njemu podobne" - takih imamo v Sloveniji veliko in preveč (tudi kakšen začasni prebivalec Doba al pa kakega drugega aresta v SLO ni izvzet....).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljančani... brezupen primer...    :slap:  :BUA:

Ampak glede na rezultate po nekaterih drugih mestih (KP,. MB...) zgleda, da niso osamljen primer - se mi zdi, da gre kar za epidemijo.

Slovenčki očitno obožujejo tiste, ki jih nategujejo in jim kradejo pred nosom, če jim le naredijo mimogrede (in za mnjihov denar) še kakšen lep mostiček, na pol zgradijo kakšen fuzbal plac ali pa posadijo kakšno palmico...

 

Pa če ne bi bilo tako resno, bi bilo za crknit od smeha. Tako pa je samo za crknit...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

, če jim le naredijo mimogrede (in za mnjihov denar) še kakšen lep mostiček, na pol zgradijo kakšen fuzbal plac ali pa posadijo kakšno palmico...

 

Očitno tisti "drugi" ne zmorejo niti tega. Tako pač je...in očitno bo Zoki v Ljubljani kraljeval natanko toliko časa, kot bo sam hotel? Je temu kriv on, njegovi volilci ali dejstvo, da NIHČE ni zmožen ponuditi niti A od alternative.

Volilci  v Ljubljani prepoznajo šalabajzerje (eden jih vodi že 3. mandat). 

Damjanovič???Preko zvez nastavljen direktor opere? Sodnik iz Šova za maloumne???

Ne hvala...slabši od slabega....

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!