Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Očitno tisti "drugi" ne zmorejo niti tega. Tako pač je...in očitno bo Zoki v Ljubljani kraljeval natanko toliko časa, kot bo sam hotel? Je temu kriv on, njegovi volilci ali dejstvo, da NIHČE ni zmožen ponuditi niti A od alternative.

Volilci  v Ljubljani prepoznajo šalabajzerje (eden jih vodi že 3. mandat). 

Damjanovič???Preko zvez nastavljen direktor opere? Sodnik iz Šova za maloumne???

Ne hvala...slabši od slabega....

Se strinjam s tabo. In to je žalostno, da med cca 300.000 prebivalci MOL nimamo alternative Zokiju in njemu podobnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo Ljubljana, .. tudi Celje, Maribor, Koper in drugi

 

verjetno so veliko naredili ... ko se bodo zamenjali, bodo okostnjaki ven padali ...

 

omejil bi na največ 2 mandata ...

 

to je moje mnenje

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki bo zmagoval dokler bo lublanskim srajcam ponujal tisto kar želijo.

To pa je predvsem fuzbal, pjevalke in podobno sranje z mostovi vred.

Poprečnega lublančana ne zanima koliko naroda je nastradalo zaradi Stožic, temveč kateri ciganje ta vikend tam brcajo ali mečejo žogo. Poprečnega lublančana ne zanima kultura temveč koncert narodnjakov ali kakšnih pop afn.

Poprečnega lublančana ne zanimajo dosežki naših znanstvenikov, temveč fuzbalBasketHokejSmučarski dosežki.

Dokler bo na voljo dovolj iger, se ljubljančani, ki imajo zaenkrat še dovolj kruha, ne bodo obrnili proti Zokiju.

 

Sicer pa slika večinoma velja kar za vso slovenijo v večjih ali manjših razsežnosti vseh občin na vsakem kupu gnoja za kmetijo.

 

Brezupno!

Če pa greš gledati koliko so občine zapufane, te pa sploh prime nekam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nas telegentne opčane nas pa zanima, če bo naredo stezu za motor diujat ... pol bi jas njega volo siguren prec takoj, breeee

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take rezultate dobimo ko se ne hodi na volitve. Skratka v LJ je volila zgolj 1/3 volilnih upravičencev od tega jih je bilo več kot 1/2 Jankovičevih zagrižencev. Torej 2/3 volilnih upravičencev se volitev ni udeležilo, zato menim, da si glede na pasivnost drugega niti ne zaslužijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no ... malo bolj pametni ljudje se ne grejo javno nastavljat, da jih vsak, ki ima 5 minut časa, gleda v ritno odprtino, kaj je včeraj jedel. pa da iščejo vse prijatelje in prijateljice iz mladosti, da o njih povedo kaj sočnega, da jim čimbolj onemogočijo normalno življenje

 

ja .. to delajo naročeni novinarji, da uničijo vsako voljo do novih kandidatov.

 

zato je to en navadn drek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove, je imela LJ v teh volitvah boljšega kandidata, kot Jankovića????

 

Jelinčič, ki ne ve da je aerodrom že prodan in on bi to še enkrat prodajal???? Valenčičeva, ki ne zna sestavit dveh stavkov tako kot se gre? Ona naj bi vodila LJ? Damjanović, ki se zna samo smehljat in nič konkretnega povedati?????

 

Nisem neki strašni fen Jankoviča, ampak se mi zdi, da trenutno nima doraslega protikandidata....

 

In žalostno je, da so prav vsi tekmeci (vse občine), pljuvali en čez drugega in jih tunkali v drek s podlimi izjavami, prav nihče pa ni predstavljal svojega programa in vizije.... jup, slovenceljni pač.....

 

ps. štajerci, a niste lani enkrat zahtevali odstop Kanglerja???? In zdaj tega istega možiclja, ki vam je postavil veleslavne radarje po mestu, izvolite v drugi krog? :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jankkovič ja naredu dirkališče, pol k bi mu pa keša zmankal bi pa začel radarje postavlat po pisti in kasiru :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svi su krali, nama nista dali...

 

I on krade, a nama nesto dade . . .  :ninja:

 

 

PS: vrjemem, da bo odletel kot knof z gat, takoj ko bo na volitvah naletel na dostojnega nasprotnika.

 

Dokler pa taki protikandidatje kandidirajo pa boljs, da volitev sploh nimamo.

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sam h koritu je treba pridt, pa bo vse dobr! :OK:

 

Za h koritu so svinje. Jaz bom raje ostal med sebi enakimi pri mizi, čeprav se trenutno malo slabše je.

Sicer pa, kot je rekel Iztok Mlakar: Hmali pride cajt kolin ...  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smetarji smo zdej mi, lepo jim vse sortiramo, kanto postavimo na ulico, srfar samo potegne kanto na kamijon in odsrfa dalje

 

in nihce se ne zbuni tam kjer bi se bilo treba...  tako je, ker dopuscamo, da je tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nihce se ne zbuni tam kjer bi se bilo treba...  tako je, ker dopuscamo, da je tako

Ja lej tko je v SLO, vsem našim politikom in njihovim pohlepnim pomagačem pomaga samo sila, samo ko pride do tega, primer ko so študentje začeli z kockami obmetavati parlament se vsi obrnejo proti študentom, moralo bi bit pa ravno obratno vsi bi morali na ulice in na silo obračunati z njimi, dokler ne bo prišlo do tega nas bodo ti lopovi :l_01: kolikor bodo hotli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so bili študentje prvi v vrsti, ko je šlo za družbene premike. Je pač bilo njihovo obzorje veliko širše od  žuranja KMŠ-ju in absolventa na Kreti.

 

Sodobni študenti funkcionirajo po logiki študentskega bona. Dokler je ta poceni, so tiho, ko pa so konkretne materialne koristi ogrožene, obstaja interes za reakcijo, pa se ta ne seze dlje od subvencionirane prehrane.

 

V večini starejših evropskih demokracij bi jih ze zdavnaj z nogami naprej iz parlamenta odnesli.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zokija letos ni bilo v Dražgošah. :grrr  Nekaj se mu dogaja...ali pa je preprosto vedel.. :grim ....da  bi bil naslednji, ki bi bil deležen žvižgov. :yawn:  Med uradnim pozdravljanjem in predstavljanjem  visokih gostov (saj veste...spiker...v naši sredini prav lepo pozdravljam xx) je  bil edino Borat Pohar deležen žvižgov...s strani, kjer so bili predvsem mlajši udeleženci, pa vzkliki; Marš domobranc, Fuj, gnida janšistična.  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!