Skoči na vsebino

Tomo Križnar: Piši kući - "propalo!"


Funakoshi

Križnar v ćuzi  

72 članov je glasovalo

  1. 1.

    • naredil vse kar se je narediti dalo, da bi ga re?il iz sudanskega zapora
      23
    • pustil na cedilu in se pred SLO javnostjo obna?a kot, da se ga to ne ti?e...
      49


Priporočene objave

Dost mam teh naših avanturistov ki se jim ne da delat,pa ga serjejo okoli.Človk hoče bit v afriki in naj tam ostane,pa zaradi mene lahka leve fotrajo z njim. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost mam teh naših avanturistov ki se jim ne da delat,pa ga serjejo okoli.Človk hoče bit v afriki in naj tam ostane,pa zaradi mene lahka leve fotrajo z njim. :devil:

:SS Dej nehi s takimi!

te bom prjavu! :angry:

društvu proti mučenju živali! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se vidi, da je "čas kislih kumaric" ...

... drugače ne bi bil deležen tolike medijske in druge pozornosti <_< ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se vidi, da je "čas kislih kumaric" ...

... drugače ne bi bil deležen tolike medijske in druge pozornosti <_< ...

pa sedi ti dve leti, bodo takoj pacani murki ! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sedi ti dve leti, bodo takoj pacani murki ! :angry2:

od motosvetovcev je vsak tak junak, da bi z lahkoto tisti dve leti odsedel

križnar je navadna pićka :P

/konc cinizma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sedi ti dve leti, bodo takoj pacani murki ! :angry2:

... Rude ...

... kisle kumrce letijo na novinarje ... saj veš kaj pomeni ta izraz ali pa ne ? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost mam teh naših avanturistov ki se jim ne da delat,pa ga serjejo okoli.Človk hoče bit v afriki in naj tam ostane,pa zaradi mene lahka leve fotrajo z njim. :devil:

Vem, hudo je, če človek obišče kvečjemu kakšno sosedno državo in ob tem spremlja drzne pustolovščine nekaterih, ki imajo jajca za bolj eksotične predele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, hudo je, če človek obišče kvečjemu kakšno sosedno državo in ob tem spremlja drzne pustolovščine nekaterih, ki imajo jajca za bolj eksotične predele.

Se hvalit z jaci samo toliko časa, dokler te ne peče vanje, potem pa mamo klicat, je malo brez veze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo mislili skočit ponj, potem smo se pa še bolj nažgal in je šofer zaspal, en drug pa ratal zatežen. Pol je bil pa že šiht.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se hvalit z jaci samo toliko časa, dokler te ne peče vanje, potem pa mamo klicat, je malo brez veze!

Ne sodit iz domačega fotelja, gospod HHV. B)

Ne vem, zakaj gre Križnar tolk v nos folku? Dela svoje, razmišlja po svoje, rešuje se po svoje... Humar je počel enako. Pa še kdo bo... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funakoshi - če si hotel povedati, da ne maraš Drnovška in da ti gre na kurac, bi lahko takoj povedal, ne da daješ neko anketo in na neumen način delaš antipropagando za Drnovška.......

Pravi odgovor v anketi pravzaprav manjka ... namreč da je kreten Križnar ker je dol šel brez vizuma, Dalajlama je pa spet prekoračil svoja pooblastila in poslal Toma dol brez vizuma na stroške davkoplačevalcev, v želji da bi pridobil kaj na priljubljenosti ...

Če naj bi šlo res za odposlanca bi o tem moralo vedeti zunanje ministrstvo in tega se ne počne brez vize ...

Ne vem no ...

Meni se zdi, da je Drnovšek malo preveč bral Karla Maya ... tiste povesti po Sudanu in spodnjem Nilu pa to ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da je Drnovšek malo preveč bral Karla Maya ... tiste povesti po Sudanu in spodnjem Nilu pa to ... :devil:

po moje pa ne .. sploh preveč - ne .. prej je premalo .. braw - mislim - spljoh premaw ..

zato pa pojma nima

:yes:

butli-total-furajo-BRoSLO-press

PS: na otroke in svojo mater se kolnem, da na

voliščih ne izgubim nisti stotinke sekunde več ..

kakšni wiber-hyper-kreteni .. pa to nii reeeesss

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., da na voliščih ne izgubim nisti stotinke sekunde več ..

...

Kaj pa če bom jaz kandidiral? A me prideš volit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir:

Dnevnyk RT V BRoSLO 1

Povzetek:

Samo v BRoSLO je mogoče, da si vlada in predsednik

javno nagajajo kot otroci, se kregajo in ignorirajo med sabo

kot 12letne smrklje ..

- pa kaj je tem pičkonom pičkonastim?

- a smo jih volili zato, da bomo take oslarije gledali?

- in tale vrtec bo kmalu predsedoval EU - pa saj bodo vsi pocrkali od smeha!

Kaj bomo pa potem mi sami in zapuščeni v celi EU med pocrkanimi kadawri?

:cry:

Kaj pa če bom jaz kandidiral? A me prideš volit?

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...

- a smo jih volili zato, da bomo take oslarije gledali?

...

Yuri, kolikor je meni znano, imaš doma lepo pošlihtano monarhijo. Torej: BTK. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuri, kolikor je meni znano, imaš doma lepo pošlihtano monarhijo. Torej: BTK. :)

vsekakor

Pepesan .. kot vedno imaš prow .. daje me le rahla želja po kakem slaaaastem Marlboru - takozvana "čikokriza" - in s tem povezana nervoza, pa se moram nekje zlajati .. da podložniki moje monarhije ne trpijo, a ne

:blush:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir:

Dnevnyk RT V BRoSLO 1

Povzetek:

Samo v BRoSLO je mogoče, da si vlada in predsednik

javno nagajajo kot otroci, se kregajo in ignorirajo med sabo

kot 12letne smrklje ..

- pa kaj je tem pičkonom pičkonastim?

- a smo jih volili zato, da bomo take oslarije gledali?

- in tale vrtec bo kmalu predsedoval EU - pa saj bodo vsi pocrkali od smeha!

Kaj bomo pa potem mi sami in zapuščeni v celi EU med pocrkanimi kadawri?

:cry:

:yes:

a se ni nekdo zaklinjal, brezpogojno, da nikoli ne stopi vec na volisce

predvidevam da je misljena absolutnost samo v okvirju enega pisanja

prirocno in verodostojno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj gre Križnar tolk v nos folku? Dela svoje, razmišlja po svoje, rešuje se po svoje... Humar je počel enako. Pa še kdo bo... :yes:

Najbrž so (politični) nasprotniki Drnovška in potem prek Križnarja stresajo svojo nejevoljo. To je en razlog, so pa vsekakor še bolj sočni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ni nekdo zaklinjal, brezpogojno, da nikoli ne stopi vec na volisce

predvidevam da je misljena absolutnost samo v okvirju enega pisanja

prirocno in verodostojno :grim

tegale pa ne štekam ..

sy ne grem več nikamor in mislim,

da z onim postom ne izpodbijam svoje odločitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vir: Dnevnyk BRoSLO 1

kratek povzetek:

Scenarij se sicer odvija po predvidevanjih, vendar ga Scheff (Zomby Dalaylama) samovoljno zapleta bolj kot je treba. Po eni strani si hoče nabiti maxi-plus-punktof tako, da bo šel osebno v Sudan reševati svojega Rambota (Tom Crossner), po drugi strani pa indirektno kaže s tem dejanjem, kako nezaupljiv je do naših specilacof in čefurjof-s-štepanca, ki oboji spadajo tako ali drugače pod notranje ministrstvo s katerim Sheff zaenkrat še ni skregan - vendar mu zaupa manj kot zaupa zlemu vodji čefurjof-s-štepanjca

Tschefurtscheku Schtepanyskemu.

Vprašanje,

ki se nam zastavlja na koncu je le dilema prevoznega sredstva:

ali rolerji ali picikl ..

.. ker

mu je baje za druga prevozna sredstva že zmanjkalo proračunskega denarja. Finančno ministrstvo, ki pa podpira zunanje ministrstvo, katero je s Scheffom v sporu, mu je pa dalo kajlo v r*t in mu posredno zavrnilo

prosjačenje za denar. Po moje bi Scheff več nabraw, če bi se priudružiw klošarjem na parkplatzu čez cesto od skupščine, kot mu bo pa daw Rio-minyster Bayuketz ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tegale pa ne štekam ..

sy ne grem več nikamor in mislim,

da z onim postom ne izpodbijam svoje odločitve

nekdo se je klel na mamo in otroke, da na voliščih ne pusti niti stotinke časa več

(kar se bere in razume brezpogojno)

ob naslednjem vprasanju če bi Lobota podprl pa pritrdi

torej

smo za

al pa po potrebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo se je klel na mamo in otroke, da na voliščih ne pusti niti stotinke časa več

(kar se bere in razume brezpogojno)

ob naslednjem vprasanju če bi Lobota podprl pa pritrdi

torej

smo za

al pa po potrebi

To je sicer res. Vendar, če ne bi glasoval za Lobota, bi bila to na nek način lobotomija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu... kakšna razprava ..... nekaj strani nazaj je že nekdo zapisal, da si je vse sam zakuhal. Vstopiti v državo brez vizuma, pa še vojskujejo se, je malo trapasto. Kakor tudi, da se vmešujemo v zadeve neke države, pa še sami nimamo stvari pošlihtane. (noo...bolj že kot Sudan). Ne vem, kakšna je korist od tega, da pride v državo en avanturist, ki ga pošlje sam predsednik in da naredi red v državi. A bi to tako moralo zgledat: "Ne streljajte se...imejte se radi". Pa zakaj, zakaj je brez vizuma vstopil???????????

Zdej pa cela naša država rešuje zadevo.

Še primer. Nek možakar (Slovenc) je imel prometno nesrečo na Mađarskem. Zaletel se je v zadnji del nekega avtomobila pred križiščem.Ta avto je pa podru pešča, na prehod za pešce, ki je umrl. In kazen za našega državljana je bila zapor med največjimi kriminalci v tej državi. Mislim da eno ali dve leti.

Država ni storila ničesar, da bi dokazala, da ta naš možakar nima policijske kartoteke, da je pošten državljan, da je bil na službeni poti s tovornjakom, da ima vse dokumente urejene....itd itd..... nobenih olajševalnih okoliščin. ŠOK.

Mislim, da bi naši politiki morali vedet v kaj se spuščajo, kakor tudi sam Križnar, ki je menda prepotoval ogromno. Seveda mu želim, da se kmalu vrne domov.

(če moderatorji mislite, da tale post nima veze z temo..Brišite)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata sploh ne bi smela bit, a je Drni naredu kej za svojega poslanca al ga je pustu na cedilu.

Drni motke serje in to je poanta vsega.

Nekaj solira po sistemu, če rata bom ta glavn, če ne, pa razpršimo krivdo po kolektivu.

Pri čemer se loteva stvari, ki so že v kali obsojene na neuspeh iz enega enostavnega razloga, da globalni svetovni igralci ki furajo ta svet, enega Drnija sploh ne spustijo zraven ampak nasprotno jemljejo njegova dejanja kot nebodigatreba motnjo, ko je že itak vse zmenjeno tako kot je treba in pol rabijo sam enega preroka ala Drni da jim drek meša.

Seveda se bo sedaj Drni posul s pepelom in poskušal rešiti, kar se rešiti da, ampak poanta njegovega angažmana ni bila v reševanju vojaka Ryana (beri Križnarja) temveč pomagati ljudstvu Darfurja, kjer je pa na celi črti popušil.

In take smešnice plačujemo davkoplačevalci. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo se je klel na mamo in otroke, da na voliščih ne pusti niti stotinke časa več

(kar se bere in razume brezpogojno)

ob naslednjem vprasanju če bi Lobota podprl pa pritrdi

torej

smo za

al pa po potrebi

mah ..

asti zmeri tkole picajzlast al sam kar se mene tiče

:hmm:

menda

je vsem jasno, da ko bo lobo za karkoli kandidirow,

bom ys imew opravičljiw razlog, da se držim tega,

kar sem rekew (nikoliveč!!") ..

saj preminuli, kolikor vem izgube

pravico do volitev - al maš ti mogoče

kake druge podatke in lahko dokažeš,

da upepeljenci še vedno hodijo na volišča?

:slap:

To je sicer res. Vendar, če ne bi glasoval za Lobota, bi bila to na nek način lobotomija.

.. in to lobotomija pri upepeljencu, kar bi dodatno zapletlo celo zadevo

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!