Skoči na vsebino

Tomo Križnar: Piši kući - "propalo!"


Funakoshi

Križnar v ćuzi  

72 članov je glasovalo

  1. 1.

    • naredil vse kar se je narediti dalo, da bi ga re?il iz sudanskega zapora
      23
    • pustil na cedilu in se pred SLO javnostjo obna?a kot, da se ga to ne ti?e...
      49


Priporočene objave

... ostane 500.000 aktivnega delovnega prebivalstva...

Seveda sem stvar zelo poenostavil.

Sy sem vedew, da si življenjski optimist ..

ampak, da si tak optimist, si pa nisem misliw ..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so bli stroški reševanja res cirka 20.000 €, je vsak od državljano Slovenije prispeval cirka en cent (cirka 2,4 SIT). Če odštejemo otroke in upokojence, cirka 2 centa oziroma 4,8 SIT / aktivno osebo... Če odštejemo še 450.000 zaposlenih v državni upravi, sistemu javnega šolstva, policiji itd., ostane 500.000 aktivnega delovnega prebivalstva... potem je vsak tak aktivnež (posredno, a ne) prispeval cirka 9,6 SIT (oz 4 cente)...

Seveda sem stvar zelo poenostavil.

Ekonomsko gledano je res. Ampak oportunitetni strošek izbire reševanja bebota iz sudana je dokaj visok. Za 20.000€ (a ni bilo 30.000€?) bi lahko dali komu, ki res potrebuje, in ne avanturistu, ki se za svoj adrenalin odpravi sranje iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele naši pustolovci bi morali vsi ekipno nekam it mal ljudem pomagat - križnar, benka, humar,šeruga, fičo, ... ;)

to bi bila 'forza', da jo iščeš :OK:

Ejga! Jst ne grem nikamor, saj še seb' ne znam... :P :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga! Jst ne grem nikamor, saj še seb' ne znam... :P :hmm:

Sy Križnar tut ne zna nč, razen fotoaparata držat .. kaj šele komu pomagat .. ampak sila dela mojstra pravijo moja mati ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še nekaj zanima...

Komaj so ga rešili muk aresta. Ves srečen je prišel domov in ko so ga vprašali, če bo zopet šel, je dahnil v mikrofon:

"Seveda"!

Duš putana!!!... Kdo ga bo potem, in na čigave stroške ven zbezal?! :hmm: :?

Saj vem, da je utrgan. Ampak tole, me pa vseeno preseneča, :o kuk'r je zadnjič jamral... :hmm:

Me spominja na kakšnega motorista, k se razbije ko p...., pa še u bolnici leži, pa razmišlja o novem motorju <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me spominja na kakšnega motorista, k se razbije ko p...., pa še u bolnici leži, pa razmišlja o novem motorju <_<

Ampak samo spominja.

Motorist si bo moral kupit motor sam. Težko verjetno, da bo našel sponzorje. Še posebej na državni ravni.

To o 20.000 (ali 30.000) eurov stroškov s Tomotovim reševanjem je pa za lase privlečeno. Glede na to koliko državnih služb in privatnikov se je s tem ukvarjalo, je stošek bistveno večji. Pa ne rečt, da bi ti ljudje tako ali tako dobili svojo plačo. Bi, ampak bi v tem času morali počet kaj drugega, kot pa se ubadat z nekim avanturistom. Da ne rečem koliko papirja je bilo potiskanega, pokurjene električne energije, porabljenega časa ob debatah obične raje, ... in zabušavanja pred monitorjem ob buljenju v temo Tomo Križnar: Piši kući - "propalo!"

Jebiga! Ovce rabijo pastirje, ljudje pa svoje bogove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom dal Al*** po piz** ...

Zunanji minister Dimitrij Rupel se je v prostorih ministrstva za zunanje zadeve v Ljubljani sestal s Tomom Križnarjem, ki se je nedavno vrnil v Slovenijo iz zapora v Sudanu.

Po slabi uri pogovorov je Križnar na vprašanje, kakšni so njegovi načrti glede vrnitve v Sudan, odgovoril, da je sicer iz države izgnan, vendar verjame, da "se bo dalo marsikaj", ko se bodo stvari pomirile. Na vprašanje, kdo ga je po njegovi oceni rešil iz zapora v El Fašerju, pa je odgovoril: "Alah".

VIr STA

Mater mu cigansko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Na vprašanje, kdo ga je po njegovi oceni rešil iz zapora v El Fašerju, pa je odgovoril: "Alah".

VIr STA

Mater mu cigansko...

Gotovo gre za nedolžen lapsus. Vsi vemo, da je zadevo porihtal dalajlama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo gre za nedolžen lapsus. Vsi vemo, da je zadevo porihtal dalajlama.

Po moje ste se zmotili v slikici, exelenca.

Tale dalajlama bo pravi.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ste se zmotili v slikici, exelenca.

Tale dalajlama bo pravi.

Torej si nestrpen tudi do izobraženih, kulturnih in hkrati uspešnih osebkov tvoje generacije????!!! :grim

Morda zato, ker tebi ni uspelo. :grim :grim

In your face! :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastonj se trudita. Vaju ima ja na ignore.

sy jima lahko še 300X poveš

pa ne bosta verjela ..

sta pač tak par in sta se najdla ..

kar zalepla en na drugega ..

zadnjih 20 postov pišeta v paru

gliha wkup štriha - pravijo ljudje

ys pa rečem:

lave's indi er

:wub: :wub:

al' kjo bo vidu .. koko bo nš

Texas Ranger doool padu ..

to, to .. bomo scali od smeha

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekonomsko gledano je res. Ampak oportunitetni strošek izbire reševanja bebota iz sudana je dokaj visok. Za 20.000€ (a ni bilo 30.000€?) bi lahko dali komu, ki res potrebuje, in ne avanturistu, ki se za svoj adrenalin odpravi sranje iskat.

Meni se pa zdi denar za reševanje Križnarja smotrno uporabljen. Znesek 20.000 eur pa je naravnost smešno majhen, pravi drobiž. (najbrž bo država že samo z davkom na dodatni zaslužek, ki ga časopisi ustvarjajo s pisanjem o tem sranju dobila denar nazaj)

Vse skupaj tole s Križnarjem in z Drnovškom je itak futer za naivkote, tolk da ma raja kaj za glodat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekonomsko gledano je res. Ampak oportunitetni strošek izbire reševanja bebota iz sudana je dokaj visok. Za 20.000€ (a ni bilo 30.000€?) bi lahko dali komu, ki res potrebuje, in ne avanturistu, ki se za svoj adrenalin odpravi sranje iskat.

Taista država bo tut tebe iz dreka zvlekla, če se slučajno znajdeš v kapitalnem dreku v Libiji ali pa kje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taista država bo tut tebe iz dreka zvlekla, če se slučajno znajdeš v kapitalnem dreku v Libiji ali pa kje ...

Saj v tem je štos, da vem, da me ne bo... In tudi milijon drugih ne bi. Osebno poznam dva, za katera se ni nihče pobrigal. Eden je črve jedel, da je preživel. In to skoraj dober mesec, na jugu Alžirije. Ampak se je na srečo vse dobro izteklo.

Pa da se ne bomo narobe razumeli: tega, da me bodo vlekli iz sranja, sploh ne pričakujem od države. Tega ni dolžna narest... lepo piše, kaj ti je dolžna... nobenega dnarja, sploh pa ne v primeru, ko kršiš zakon.

Plafon mi je pa dvignila izjava, da ga je Alah rešil, in to reče v fris Ruplu, ki ga je eno uro kurcal kot mulca. Kakšen Alah, bi videl on Alaha če ne bi vrgli nekaj milijonov stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo od vas prebral moje začetne poste v tej tematiki, boste videli, da sem se vseskozi delal norca iz te politične farse. Od tistega momenta dalje, ko je napovedovalka s prestreljenim izrazom na obrazu na POPu objavila, da je "Tom Crossner" v arestu. Takrat mi še nihče ni dal prow.

Njavažnejša

pa je ugotovitev, da 90% folka verjame v vzvišeno poslanstvo našega dalajlame in takele "heroje", kar je seveda za politike izredno dragocena info. Tudi slovenceljni so pač taki, da jim politiki mimogrede prodajo drek za zlato in kar drli bodo na volišča, da bodo izvolili najbolj izvežbanega - lažnivca.

:yes:

Zato še enkrat powdarjam:

vsi politiki in njihovi sodelavci brez izjem so barabe in zahrbtni lažnivci.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ti ne bo vzornik Calimero ! .)

In zakaj ne? A ni bil motorist?

...

Plafon mi je pa dvignila izjava, da ga je Alah rešil, in to reče v fris Ruplu, ki ga je eno uro kurcal kot mulca. Kakšen Alah, bi videl on Alaha če ne bi vrgli nekaj milijonov stran.

Verjetno je hotel rečt, da ga je Alah rešil pred Ruplom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. razen vseh tistih, ki ta moment modro ne rinejo v Darfur .. tu so seveda izvzeti

vsi nesrečni Texas Rangers & Co, katerim je tako režanje prirojeno

:kva2:

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem spremljal to temo in ne vem zakaj se je ztgodilo to, da so američano svojega človeka spravili iz zapora v 24 urah, našega pa so naši reševali tako kot je potekal prvi poizkus dviga Titanika na površje. Torej neuspešno.

Za slovenske državljane pravi naša politika bomo naredili vse, pa četudi to pomeni da ga morajmo pozabiti, da prihranimo in obvarujemo ogrožen slovenki proračun. :SS

Popravljeno . Popravil XDR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!