Skoči na vsebino

Rožljanje spredaj


Dejan-V

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Opažam neko čudno rožljanje pri sprednjem kolesu. Ko speljem začne rožljati in ob večanju hitrosti se veča pogostost tega rožljanja. Rožlja tako "khk, khk, khk". Ko pritisnem na zavoro sprednjo pa to rožljanje neha. Kaj bi to bilo??

LP

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvit disk ali pa zanič ploščice

najprej menjaj ploščice, če ne bo bolš boš moral disk

Hmmm zanimivo. Nevem če bo to to, ker ima motor prevoženih 2200 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze to ;) Tudi nov avto včasih crkne. Naredi kot ti je napisal k0ci ;)

LP

Kolk pa me bo to usekal po žepu? Je to zadeva, ki jo je treba takoj odpravit ali lahko počaka kak mesec? Ker ko sem klical na servis je rekel serviser da je verjetno kak kameček vmes prišel in da zato drsa!

Popravljeno . Popravil Dejan-V
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, nevem kolk te bo pršl, nism še nikol imel teh prolemov. Če je kak kamenček lahko tud sam razdereš?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original: 30k (disk+ploščice)

neoriginal: tudi pod 10k prideš čez (disk+ploščice)

razlika med original in neoriginal pa je samo vrečka v kateri dobiš to noter, na orginal je namreč gor natisnjen logo tovarne

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ploščice niso drage. Pa čimprej menjaj (oz. takoj!) da ti ne uniči diska če že ni....Disk pa te bo prišel malo dražje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavorne ploščice so potrošni material in se menja po potrebi. Tako da kar lepo ploščico ven vzet in pogledat če ti že z železom ne zaviraš :)

imaš veliko proizvajalcev na trgu, eni so bojši drugi slabši, tako da je tudi primerna cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z WD-40 pošprici .)

Da ne boš resno uzeu, pa bom pol js kriv, da si se na prvem križišču od hiše ubil.....

Po mojem da je to odvisn od ploščic...men ne cviljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo fantje zadevo sem potem takoj naslednji dan uredil. Na servisu (Motosport v Kopru) so mi zamenjali sprednje ploščice, dali so mi Nissin ploščice (kaka je kvaliteta?), nekaj naštelali ročico za sprednjo zavoro, vse skupaj strošek: 9.250 SIT.

Me zanima še nekaj. Sem na dopustu treutno pa ne morem k serviserju. Pojavljati se je začel zvok iz motorja (tam okrog ventilatorja), ner rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zvok, ki ga prej ni bilo :?

Fantje povejte kaj bi blo to, upam da ne bo kej hudo narobe??

PLEASE HELP!

LP

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!