Skoči na vsebino

Težave z vžigom


uršek

Priporočene objave

Zanima me zakaj mi avto včasih sploh noče vžgati. Imam KIA PRIDE let.99. Ko obrnem ključ, se mi vse lučke-kontrolke prižgejo, vendar motor noče vžgati-noče niti zaverglati. Prijatelj mi je rekel, da so mogoče krtačke obrabljene. PROSIM vas za nasvet!!! HVALA Urša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam hondo in mam kodiran kljuc vcasih se mi zgodi isto kod teb vse normalno obrnem kljuc pa nic pol pa vzamem kontakt pa se enkrat pa dela. sm se mal pozanimu in so mi rekl da racunalnik ne zazna kodo kljuca.

aja pa kadar se mi to zgodi mi utripa lucka k je za to namenjena "zelen kljucek vtripa"

Popravljeno . Popravil westy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me zakaj mi avto včasih sploh noče vžgati. Imam KIA PRIDE let.99. Ko obrnem ključ, se mi vse lučke-kontrolke prižgejo, vendar motor noče vžgati-noče niti zaverglati. Prijatelj mi je rekel, da so mogoče krtačke obrabljene. PROSIM vas za nasvet!!! HVALA Urša

Ja mogoče krtačke na štarterju, mogoče celo premalo pritrjen kabl na štarterju...... Je treba pogledat pa pol rečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!