Skoči na vsebino

Vaše viteško ime


Priporočene objave

Moj sin ne potrebuje nikakrsnjega generatorja viteskih imen. Zase si je izbral, da bo vitez Oskar.

Bom mogoce kaksno slikco napopal, ko jih bom dobil. Najbrz je bil pa celo pa na televiziji? Kamer na Erazmovem turnirju se je gnetlo. Da ne omenam, da je dve uri sedel na miru na glavni tribuni (skoraj mišn imposibl, kadar nisva sama....)

:)

Eh, sine......Iz mene ni bilo nic, iz tebe bo pa se mogoce veliko.......Mogoce...

Ma klinac, jest sem bil tudi vcasih navaden spermij, kakor ti. Ampak Zmagovalec.... izmed vse tistih milijonov... in ti si zmagovalec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In mogoće sem pozabil dodati še tole.... Kdor bo imel opravka z vitezom Oskarjem, bo imel opravka tudi z mano!

Prej ali slej!

In v naši družini se smrti ne bojimo! Na konju, motorju ali pa peš....dokler bo kapljica moje krvi živela......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po tem sem:Knitter of underwear.

Ma drugače sem bolj poznan kot......Gran figl.di putt.farabutt.mascalzon.bastard.mafios.maschilist. Di Passero vien dal mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sin ne potrebuje nikakrsnjega generatorja viteskih imen. Zase si je izbral, da bo vitez Oskar.

Bom mogoce kaksno slikco napopal, ko jih bom dobil. Najbrz je bil pa celo pa na televiziji? Kamer na Erazmovem turnirju se je gnetlo. Da ne omenam, da je dve uri sedel na miru na glavni tribuni (skoraj mišn imposibl, kadar nisva sama....)

:)

Eh, sine......Iz mene ni bilo nic, iz tebe bo pa se mogoce veliko.......Mogoce...

Ma klinac, jest sem bil tudi vcasih navaden spermij, kakor ti. Ampak Zmagovalec.... izmed vse tistih milijonov... in ti si zmagovalec....

:worship: lepo napisano

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na MS prebral toliko oslarij, da sem si rekel, da tole ne more škoditi in sem v pogovorni okni preprosto napisal FUCK YOU.

In odgovor je bil: ALTER BOY <_<

No on naj si ga kar nekam vtakne :angry:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Skidmark on cotton :kva2:

samo ime pa Motor mouth :OK:

Popravljeno . Popravil bernardek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!