Skoči na vsebino

In ko enkrat bom umrl ...


hotschko

Priporočene objave

... v bistvu me zanima predvsem kakšne reakcije družine, prijateljev, okolice, neznancev si želiš

po tem ko/če prideš v Črni Forum ... lahko tudi čez 80 let po naravni poti. :krneki: :fredy:

za marsi koga morda čudna tema, meni pa se nevemzakaj že nekaj časa plete po glavi ... :hmm:

in še moj odgovor:

morda nekaj obžalovanja, če se konča prehitro ... vsekakor ne žalosti za vsako ceno in samo zato ker se spodobi ... predvsem pa veliko dobre volje in veselja ob zabavnih spominih za nazaj ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no upam da bo tko čez noč pa to pr ene 70-ih. Če bi bil zdav tudi lohku pri 80-ih al pa pri katerikolih... Sam pomoje je nejlepš tko da si zdrav pa da čez noč rikneš. Valda pol kaka 50-letna hči in 20-letni vnuki za tabo jočejo sam jebiga tko je... Najbolj gadno je pomoje tko da si ful bolan (od starosti pa to) pa da si ful odvisen od drugih (nepokretnost, skleroza, menjavanje vrečke,...). Itak starost je pomoje najtežje prežvet če nimaš žene da bi jo skupi prebolela. No vglavnem je glavno to da je hitro. To si pomoje vsak želi. Če te pa pobere pa pri ene 25-ih pa jočejo za tabo mati, oče, bratje, sestre, prijatelji,... Tisti ki te nimajo radi pa itak govorijo da si vedno hitro vozil/a in bla bla bla. In na koncu izpade tako da večina ljudi verjame da si bil ti kriv in ne 16 in pol letna pička ki te je izsilila v križišču. :BUA: No, kakorkoli... Težko je za domače itak. Tko da o reakciji domačih je pomoje itak brezveze govorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombiniran jagrsko-moto pogreb. Instant varianta raztrosena v hribu seveda. Simultano pokanje iz vseh rorov kot uvod v splošno pijanko!

In pa nobenga pof..nga kamna z napisi nikjer prosim!

Po drugi strani pa res, BMK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frendi naj dajo za rundo kjerkoli že ... mene pa morajo tisti najbližji odnest na Uršljo Goro in pepel razust iz nje ... tko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osmrtnico v oglašelvalski pasici na vrhu strani...vsaj za pol leta...+ popup okence + PM vsem članom v vednost in ravnanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dear Hočko, ampak ti si mal morbiden ... a nisi enkrat že tudi ene teme odprl, kjer te je zanimalo kakšno glasbo bi si želeli na pogrebu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Prosim če me ob moji nenadni smrti zakurite na bukovih drvah in me stlačite v kozorac od marmelade. Ker sem bolj majhen menim, da bo 0,5 litrski kozarček slivove marmelade znamke Podravka ravno prav velik zame. Prosim, če me pokopljete poleg zlate ribice na vrtu in se obreda udeležite v čim večjem številu. Ker imam rad zvok bokser motorjev, bi bilo lepo, če lastniki omenjenih motorjev snamejo levi izpuh in odigrajo eno lepo meni v čast...

P.s. Prosim, da ne parkirate motorjev na maminih vrtnicah HVALA .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem že razmišljal kaj vse za sabo potegne to, da .....te ni več. odkar se z motorjem okol preganjam, pa je ta misle še bolj prisotna. kaj češ. življenje je smrtno nevarno

najbolj je da te čim prej zazipajo v tisto vazo ali pa jo potem celo kje raztresejo.

najboljše predvsem zaradi svojcev, ker meni bo verjetno vseeno. truga je po mojem veliko bolj travmatična za njih.

potem pa itak nočem, da se vsakič cmerijo, ko se spomnejo na mene. raje vidim, da se nasmejejo in na moje zdravje kakšno spijejo in obudijo kakšno dogodivščino.

predlagam: novim dogodivščinam naproti, pa pazite, da jih bo čim več :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosil bi edino, da se organizira dost velik parking za orenk spimpane avtobuse, s katerimo se bodo pripeljale moje ljubice s ceuga sveta... in da pridejo vsi moji prijtelji... ko grem pod rušo ali v prahu začinim travnike, takrat vedite - sedaj so lahko te ljubice tudi vaše, prej niste imeli šans ;)

špilajo se komadi Ace of Spades, Whiskey in the Jar in These Boots are made for Walkin', može i Liebertango ter Italijanska violina iz Godfatherja :OK:

prosim, da se svetovni državniki razvrstijo v drugo vrsto, za prijatelji ...

obred vodi cyberpunk šaman, ki pa se bo rodil šele čez 30 let (evo, moja trajnostna klvzula)

Talepše punce lahko na parkingu medtem poljubno zadovoljujejo tiste prijatelje, ki jih je strah, da se jim ob jami preveč zarosi njihovo ostro oko.

Prosim tudi, da mojega srca ne prodajate na črnem ali legalnem trgu, ker itak nikomur ne bo pasalo v prsni koš. Lahko pa kakšni ženski iz njega izdelate čelado za na motor :)

Howgh.

PS: ttri letalonosilke v nizkem preletu od severa proti jugu zaznamujejo, da sem odšel ...

bomo namreč leta 21xx (upam, ali pozneje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dear Hočko, ampak ti si mal morbiden ... a nisi enkrat že tudi ene teme odprl, kjer te je zanimalo kakšno glasbo bi si želeli na pogrebu :?

nč nisem morbiden ampak une teme RIP in sožalje mi niso preveč všeč, zato bi rad, da se tudi na splošno spominjamo tistih, ki so šli, po kašnih smešnih stvareh ... no ... vsaj zase si to želim ... pa pijanka 200% mora bit :beer1: ... B) :fredy:

P.S. Une teme pa nisem jaz odpiral ...

Men nej rečejo samo: Ni bi kej prida, živet je pa znal :D

good one :OK:

Italijanska violina iz Godfatherja :OK:

tararirararirarorira .... tararirariraroriraaaa ... tralalala ... tralalala .... al pa bl cigumigumigumigumigu ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tararirararirarorira .... tararirariraroriraaaa ... tralalala ... tralalala .... al pa bl cigumigumigumigumigu ... :kva2:

v bistvu je:

tararirararirarorira .... tararirariraroriraaaa ... tralalala ... tralalalaaa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je:

tararirararirarorira .... tararirariraroriraaaa ... tralalala ... tralalalaaa :)

oba narobe ! :P

trarararararirarararoo....trarararirarirarararararoo...trararariii....trarararooo...trarararirarirarararoraroooo....

je pa dober tudi od Magnifica (temonaslovni)

....in ko enkrat bom umrl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bo živela najmanj 100 let. potem pa me morjo zamrzniti v zamrzovalni skrinji s prozornim pokrovom, ker se mislim vrniti in hočem imeti svojo emabalažo. ne bi bila rada kaka krompirjeva plesen al pa kopriva. :alien1:

seveda pred vrnitvijo mi morajo embalažo temeljito obnoviti :naughty: :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ttri letalonosilke v nizkem preletu od severa proti jugu zaznamujejo, da sem odšel ...

bomo namreč leta 21xx (upam, ali pozneje)

kaj bojo pa z letali naredili? jih upepeljili skupaj s teboj? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bojo pa z letali naredili? jih upepeljili skupaj s teboj? :eek:

Starfighters, ofcourse.... kaj nisi nikol gledla Galaktike? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno nerealno željo in sicer ko bi bil star pa da pač ne bi imel več za kaj živet da bi umrl na motorju. Saj poglej dekleta in staršev mi motor pomeni vse.

Upam, da me bodo hitro preboleli in da bi rekli bil je super sin/fant naj počiva v miru.

Rož na grob pa naj mi ne nosijo, ker jih ne rabim..Samo smrdijo mi pod nosom, pa me potem glava boli. Pa samo soude trošijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!