Skoči na vsebino

In ko enkrat bom umrl ...


hotschko

Priporočene objave

klasika - govori v katerih se bodo opevale moje vrline in pozabile napake, pa pokanje in navijanje z motorji pol pa naj zašpila "JA KA PA TE TI TU DELAŠ, NE ME JEBAT IDI V RIT, POJ GREMA NEKAJ SPIT!" in vsi udeleženci hitro na pivo!! :OK:

aja če nebom ki zadnji od generacije :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....da bi umrl na motorju. Saj poleg dekleta in staršev mi motor pomeni vse.....

Bolj logična želja bi bila "na dekletu" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in ti boš daleč stran, mmmmm ne mi sveč prižigat...... by Magnifiko :D

... in ti boš daleč proč, mmmmm ne mi sveč prižigat, jebemti si mi ukradel misel !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če smo vsi mrtvi, pa sam mislimo, da smo živi ... meni se pa večkrat zdi, da sem v peklu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če smo vsi mrtvi, pa sam mislimo, da smo živi ... meni se pa večkrat zdi, da sem v peklu :devil:

ja kdo te pa tok sekira :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če smo vsi mrtvi, pa sam mislimo, da smo živi ... meni se pa večkrat zdi, da sem v peklu :devil:

Brain in a box paradox. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V Nemčiji so organizirali najbolj zabaven pogreb doslej

Ob grobu je šampanjec tekel v potokih

Foto: www.bild.t-online.de

K zadnjemu domu so njegovo krsto odnesli težki rokerji.

V Nemčiji se je zgodil najbolj nenavaden pogreb vselej. Več kot 400 gostov se je na pokopališče pripeljalo v limuzinah, na motorjih in v posebej najetih avtobusih, pišejo na spletni strani BILD.

Veličini rdeče ulice v Essenu, ki so ga vsi klicali Bubu, so še zadnjič izkazali vso čast in ga pospremili k počitku. Popolnega nasprotja od tradicionalnega pogreba so se tako udeležili sorodniki, skupina motoristov Hell"s Angels, zdravniki, odvetniki, lokalni ugledniki in tudi prostitutke z zvodniki.

Petinšestdesetletnik je prijatelje na zadnjo zabavo oziroma kar na pokop povabil s polstransko osmrtnico v časopisu. Pokojnik je pred smrtjo zapisal: "Jaz, vaš Bubu, sem sedaj mrtev. V vašo sredino pošiljam še zadnjo prošnjo - pijte, zabavajte se in plešite po mojem okusu." In to so tudi storili. Potem ko je duhovnik blagoslovil njegove posmrtne ostanke, je po cerkvi zadonela pesem skupine Guns"N"Roses, Knockin" on heaven"s door. Nato so prijatelji rokerji proti pokopališču odnesli z lilijami okrašeno krsto in jo položili v temno luknjo. Med zasipavanjem z zemljo so pogrebci ob grobu nazdravili s šampanjcem in se spominjali veselega Rolfa.

Bubu, s pravim imenom Rolf Louis W., ki je še pred smrtjo sam sestavil osmrtnico, je bil starosta na tako imenovani essenški rdeči ulici, v lasti je namreč imel nočni lokal Fly Away. Pred časom je zbolel za rakom na pljučih in je predvideval, da bo kmalu umrl. Prav zato je tudi pravočasno spisal še zadnje vrstice, ki naj bi se dotaknile ljudi, ki so ga poznali. Prijatelj je v njegovem imenu oddal osmrtnico v lokalni časopis in organiziral sedmino. Gotovo vedrega podjetnika ne bodo tako hitro pozabili, če sploh kdaj.

post-17-1159791593_thumb.jpg

post-17-1159791602_thumb.jpg

post-17-1159791612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo imeli v vasi enga še bolj zanimivga :grim

Djed je nardil sedmino v oštariji in je bil še sam prisoten in ga je zrawn sral pa pil :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste ga pol s topim delom sekire al z čaletovo devetko hinrihtali?

:grrr

sam se je,

se je naveličal na dializo hodit in je rajši wsaK dan ene 3 litr rdečega obrnil :krneki:

Škoda ga je, bil je fajn človek :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo po moji smrti kaj ostalo od mene - ledvičke, srček, očesna roženica...bodo (vsaj upam) dobili nove lastnike. Kar bo pa viška pa roštiljada na Žalah. Žlahta pa itak zmeraj joka, razen če jim pustiš preveč za dedovat. Pol se vsi veselijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jaz tudi veliko razmišljam o tem...ne znam si prestavljat da nikol več nebom prisebn da nikdar več nebom se zavedal...skratka popolni black out :D bomo že nekak! Najraje bi se dal zamrznit pa da bi me pol čez kakih 200 let lepo klinično odtalili da bi malo vido kak je svet napredoval samo kaj ko ni $$ <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo po moji smrti kaj ostalo od mene - ledvičke, srček, očesna roženica...bodo (vsaj upam) dobili nove lastnike. Kar bo pa viška pa roštiljada na Žalah. Žlahta pa itak zmeraj joka, razen če jim pustiš preveč za dedovat. Pol se vsi veselijo...

Tudi jaz razmišljam o donaciji, pa ne zato, ker bi bilo o tem razmišljat morbidno, ampak zato, ker mogoče nekomu kaj mojega pomaga naprej živet, ma ja zdi se mi v redu, če bi moje oči še kdaj videle kak pregrešen ženski telešček ali pa moje ledvice prebavile še kakšno biro :grim :hmm: če sploh še lahko kaj prebavijo !? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo po moji smrti kaj ostalo od mene - ledvičke, srček, očesna roženica...bodo (vsaj upam) dobili nove lastnike. Kar bo pa viška pa roštiljada na Žalah. Žlahta pa itak zmeraj joka, razen če jim pustiš preveč za dedovat. Pol se vsi veselijo...

Če ne druzga, bodo kakšni cucki na cesti zmer dost lačni... daj befel, da jih s tvojimi ostanki nahranijo. Tiča pa posušit, pa prodat namest "bikovke" ;)

Si ne belim glave okol tega sranja :grrr

Itak - ti maš zaj dosti drugih skrbi, ko maš Pupo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!