Skoči na vsebino

Kateri 500 ccm maxi skuter


speed3

Priporočene objave

Pozdrav fantje. Sem nov na forumu.

Naslednje leto mislim kupit enega izmed sledecih skuterjev.

1. Piaggio Beverly 500

2. Piaggio X9 500

3. Aprilia Atlantic 500

skuter bo po vsej verjetno uvozen iz italije, let 03. Cena do cca 700k. Prebral sem si ze ostale objave na forumu o teh skuterjih, sedaj pa sprasujem se vas, kateri bi bil dobra izbira. Bo pa za v sluzbo, stanujem 25 km izven Ljubljane, za izlete v dvoje - ala istra, Losinj. Mora met dost prostora za prtljago in bit udoben za 55kg tezko sopotnico. Pa se kaj si mislite o uvozenih skuterjih iz italije (www.moto.it)

Do sedaj sem imel Hexo 150ccm, X9 250 let 00-hondina masina pa sem vozil v Grciji in se mi je zelo vsedla v srce.

Vesel bom vasih nasvetov. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav fantje. Sem nov na forumu.

Naslednje leto mislim kupit enega izmed sledecih skuterjev.

1. Piaggio Beverly 500

2. Piaggio X9 500

3. Aprilia Atlantic 500

skuter bo po vsej verjetno uvozen iz italije, let 03. Cena do cca 700k. Prebral sem si ze ostale objave na forumu o teh skuterjih, sedaj pa sprasujem se vas, kateri bi bil dobra izbira. Bo pa za v sluzbo, stanujem 25 km izven Ljubljane, za izlete v dvoje - ala istra, Losinj. Mora met dost prostora za prtljago in bit udoben za 55kg tezko sopotnico. Pa se kaj si mislite o uvozenih skuterjih iz italije (www.moto.it)

Do sedaj sem imel Hexo 150ccm, X9 250 let 00-hondina masina pa sem vozil v Grciji in se mi je zelo vsedla v srce.

Vesel bom vasih nasvetov. :OK:

Glede na to da želiš imeti dosti prostora za prtljago potem lahko Beverly izločiš. Med X9 in Atlanticom 500 bi se jaz odločil za slednjega, ima dosti prostora pod sedežem, če dokupiš kovček in tunel torbo pa v dvoje nebi smel imeti problemov s prtljago. Motorja v oeh skuterji sta enaka. Po člankih ki sem jih prebral v nekaterih revijah ima atlantic 500 boljše vozne lastnosti.

Drugače pa najboljše da se obrneš na uporabnike Zvone500 - ima atlantica, Valentin - ima X9, Beverly - ima Beverlya. Oni ti bodo najlažje podali mnenje iz prve roke.

LP

P.S imam primerjalni test omenjenih skuterjev, vendar v nemščini in papirni obliki, če te zanima se oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav fantje. Sem nov na forumu.

Naslednje leto mislim kupit enega izmed sledecih skuterjev.

1. Piaggio Beverly 500

2. Piaggio X9 500

3. Aprilia Atlantic 500

skuter bo po vsej verjetno uvozen iz italije, let 03. Cena do cca 700k. Prebral sem si ze ostale objave na forumu o teh skuterjih, sedaj pa sprasujem se vas, kateri bi bil dobra izbira. Bo pa za v sluzbo, stanujem 25 km izven Ljubljane, za izlete v dvoje - ala istra, Losinj. Mora met dost prostora za prtljago in bit udoben za 55kg tezko sopotnico. Pa se kaj si mislite o uvozenih skuterjih iz italije (www.moto.it)

Do sedaj sem imel Hexo 150ccm, X9 250 let 00-hondina masina pa sem vozil v Grciji in se mi je zelo vsedla v srce.

Vesel bom vasih nasvetov. :OK:

L.P. :D

Moj nasvet.

Če,ga boš pripeljal iz Italije bodi pazljiv,na vzdrževanje ,servisiranje!

Aprilia bi bil a dobra odločitev.

Če imaš možnost,bi ti priporočal Burgman 400 ali Majesty400,so bolj švoh po moči,je pa kvaliteta izdelave dosti boljša,kot IT,razmisli.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš možnost,bi ti priporočal Burgman 400 ali Majesty400,so bolj švoh po moči,je pa kvaliteta izdelave dosti boljša,kot IT,razmisli.

So to izkušnje, ali kaj drugega?

Mogoče veš kje izdelujejo suzukijeve in yamahine maxi skuterje?

btw; je pa T-max zanimiv zato, ker ne niha cela mašina pri blaženju zadnjega kolesa (baje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je men tud burgman, pa tmax vsec. Je pa res, da so za isto ceno vsaj 3 leta starejsi kot italijani. A ima kdo izkusnje z beverlyem, atlanticom, x9?

:D Imel sem Tmax-a,L02 ,24000 km sem naredil z njim.Izredno mirna ,športna,brez vibracij in neutrodljiva vožnja.Spredaj vilice kot motor,zadaj nihajka z enim plinskim amortizerjem,vozil sem da sem nogice centralnega stojala 2cm zbrusil,na obeh straneh :devil: .Z TMax-om se da naredit 100000km! :OK:

Kolega ima beverlija,toži se zaradi močnih vibracij,drugi pa Atlantik,pa je malo bolje,pa tudi oblika pa videz,dober prtljažni prostor.

:OK: :OK: :OK: BURGMANA BY JAPAN!!!!!!! :OK: :OK: :OK:

Poglej na www.motorbox.it,ali www.tmaxclub.it .

L.P.

So to izkušnje, ali kaj drugega?

Mogoče veš kje izdelujejo suzukijeve in yamahine maxi skuterje?

btw; je pa T-max zanimiv zato, ker ne niha cela mašina pri blaženju zadnjega kolesa (baje).

OJ! Za Tmax-a poglej na www.tmaxclub.it ,je čisto odprt link tako da lahko izveš prav vse o TMax-ih,letos v Sieni je bilo 500 Tmax-ov! :eek:

JA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!