Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo v košarki


Rude Boy

Priporočene objave

kaj se našim košometalcem suče okrog ušes na vzhodu:

Goran Jurak - Bele vrane, Na vrhu nebotičnika

Jaka Lakovič - Shakira in Wyclef, Hips don't lie

Sašo Ožbolt - U2, New years day

Sani Bečirovič - Dino Merlin, Zid

Radoslav Nesterovič - Bajaga, Moji drugovi

Beno Udrih - Neisha, Malo tu, malo tam

Boštjan Nachbar - Vlado Kreslin, Tista črna kitara

Željko Zagorac - Ceca, Pazi s kime spavaš

Marko Milič - Magnifico, Halo gospodična

Goran Dragič - Bijelo dugme, Djurdjev dan

Uroš Slokar - Too short, Blow the visel

Primož Brezec - U2 and Mary J. Blige, One

:whistle: :yea2: :music2: :music4: :fredy: :bounce: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo polovico srčnosti,ki jo pokažejo purgarji,pa bi in lahe in une k po hrbtu jokajo z lahkoto nasekal.tako se moramo pa zmeraj trest in živcirat.zdej pa gasa pipan pa gajžlo v roke pa po ritiki nagi,če ne bodo igral. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo, vse prav,

ne razumem pa fenomena

Milić..

ko dobi žogo,

vem,

da bo zagotovo poskušal z nekimi streetball variantami,

čudnimi meti, ki bodo verjetno zgrešili celo tablo,

itd..

pa saj po statistiki niti ni tako slab,

ampak podzavestno me

zagrabi strah pred izgubo žoge vedno,

ko jo dotični prime..

Ma sej je use lepo in prou..sam..ni mi jasno zakaj vedno imamo ta nihanja v igri :) vrjetn nas prou hočjo ubit, da dubimo kšn srčni infarkt al pa kej ccc. Danes mela italija tako velko srečo na koncu, kot mi nesrečo okol pol 8h, ko sm skor televizor čez okn vrgu haha :P

Tud jst mam isti občutk pr Miliču :) čeprou ma lepe poteze pa usi vemo, da zna fnt zabijat itd. sam lih tko dobr zna zgublat žoge ;)

Kwa mata proti Miliču, k model je res car... če bi vidva špilala, bi še več žog zgubila. Žoge zgublajo pa tut ostali naši košarkarji ;)

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to se igra v 25m bazenih ali na prostem? Se mi zdi, da bi znala biti gužva v tamalih bazenih, razen če se zmenijo po dva in dva skupaj, da imata po eno račko, ladjica pa na pet tipov ena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ej, kaj delajo Turki..zadeli so pet trojk zapored :slap: ...še dobra minuta do konca

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak me je minlo veselje do Efesa .)

Ostajam pri zelenem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa mata proti Miliču, k model je res car... če bi vidva špilala, bi še več žog zgubila. Žoge zgublajo pa tut ostali naši košarkarji ;)

pa nimamo nč proti Miliču sej je car pa simpatico pa tko..sam k tko čudn tapka :P hehe btw: a ni on s pržana nekje duma zdej ...po novem ;) eh doklr sm jst pr KK Ježica špilu nism tok žog zgublu..sm raj drugim podou da so jih oni hahaha jok3 :D :lol: ja sej jih usi zgublajo to je tud res ja ;)

Škoda zdej k smo proti Turkom zgubl sam oky..za prvič na svetovnm..dost dobr ni pene :OK:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nič proti Miliču, je legenda pa simpatičen tudi pa vse..samo ker tako čudna tapka žogo :P hehe

Mimogrede: ali ni on s Pržana nekje doma..po novem ;) eh ko sem še igral za KK Ježico nisem tolko žog zgubljal..sem raje podal, da so jih drugi hehe hecam se :D :lol: res je da jih prav vsi zgublajo ja ;)

Škoda, zdej, ker smo proti Turkom (kebabom :P ) zgubili ampak dobro...za prvič na svetovnem prvenstvu, smo kar dobro odigrali ni večjega razočaranja :OK:

:blush:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: ali ni on s Pržana nekje doma..po novem ;)

ja je ja :yes: :yes: :yes: baje skoraj sosed od GrČaR ja ;) ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne spremljam košarke, pa tudi ni me bilo doma 2 tedna... a so naši košarkaši že odšli domov??? a so zmagali samo proti senegalu )če je sploh senegal) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nimamo nč proti Miliču sej je car pa simpatico pa tko..sam k tko čudn tapka :P hehe btw: a ni on s pržana nekje duma zdej ...po novem ;) eh doklr sm jst pr KK Ježica špilu nism tok žog zgublu..sm raj drugim podou da so jih oni hahaha jok3 :D :lol: ja sej jih usi zgublajo to je tud res ja ;)

Škoda zdej k smo proti Turkom zgubl sam oky..za prvič na svetovnm..dost dobr ni pene :OK:

Ja moj sosed je ;)

ja je ja :yes: :yes: :yes: baje skoraj sosed od GrČaR ja ;) ;)

To je ta taprva hiša v ulci :D

ne spremljam košarke, pa tudi ni me bilo doma 2 tedna... a so naši košarkaši že odšli domov??? a so zmagali samo proti senegalu )če je sploh senegal) :?

naši so že 2 dni doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta taprva hiša v ulci :D

a to una k je takoj ob cest?? k je čist zabarikadirana?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!