Skoči na vsebino

tomos a3 crkuje


bedancxxl

Priporočene objave

pred kratkim sva se s stricom odločla popravt tomosa a3 (letnik87) moped ene sedm let ni delu zamenala sva platine olje v menjalniku novo svečko(ngk) zpucala cilinder in bat zamenala pipco za bencin.

zdej motor dela edin pod štant gasom ne dela skos morš dodajat gas čene crkne pa tud ko se peleš gre počasnej kod učasih sej bi ga pelala k mehanniku sam to stane bajne dnarje.

zato lepo prosm če kdo kej pomaga

hvala lepa za odgovore LPJan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizo sm že 3x pucu štant gas sm tud štimu

jst glih en tedn naza kupu novo gas zajlo tm u unmu skuter shopu (no stric je šu kupt) pa mu ni nč reku da so različne dolžine

LPJan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolžine so različne

če je že bol star letnik nebo gor pasalo npr. od novejšega letnika,ker jas sem tud delau enkrat gas zajlo na a3 pa je bla prekratka pa mi ni nix reko za dolžine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razstavte še fergazer in ga spucajte v bencinu. Lahko tut da je kaj z kuplungo narobe narobe, da je skos u kuplungi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je tko zajebavu minimoto z gasom, pa sm ga neki štelu pa je ratal :) ...pomoje bi mogu tud ti probat (z užganim motorjem, če se da ). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!