Skoči na vsebino

Slovenija-Jugoslavija


Broj Jedan

Priporočene objave

Yuri, glede na to, da neka skoraj svetniška sposobnost brzdanja nikakor ni med tvojimi sicer številnimi vrlinami, toplo priporočam nadaljnjo uporabo "ignore" knofka. Kot je že omenjeno, v izogib večjim količinam sranja. Sranje namreč (vsaj meni, preprostemu kot sem) izrazito neprijetno diši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuri, glede na to, da neka skoraj svetniška sposobnost brzdanja nikakor ni med tvojimi sicer številnimi vrlinami, toplo priporočam nadaljnjo uporabo "ignore" knofka. Kot je že omenjeno, v izogib večjim količinam sranja. Sranje namreč (vsaj meni, preprostemu kot sem) izrazito neprijetno diši.

Ah, Pepesan .. Veša exelenca .. ko je pa

dobro posrati se (tudi komu na glavo)

tako čudovito olajšanje - člowk enostavno

ne čuti več

tistega zoprnega bremena v trebuhu,

čeprav - kot trdite - zelo neprijetno smrdi

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EKONOMSKA USPEŠNICA

ki izpodbija šerifovskomrkaićeva stališča.

Eno

najuspešnejših in hitro rastočih podjetij v EU je ADRIA SLO s svojo prizvodnjo bivalnikov. Lani so odprli novo tovarno na Dolenjskem, pred nekaj leti pa so v GB kupili proizvodnjo nadluxuznih prikolic Fleetwood, ki je bila tik pred bankrotom in v totalnem razsulu. Na direktorsko mesto so postavili mojega bratranca

no

tale svoj post citiram samo toliko, da se ve .. kdo je tukaj do konca fukjen v glavo ..

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... ne vem, ne vem, če je zdržal na ignore.... :grrr

....imam občutek, da vsake toliko cajta mal vklopi in pokuka.... :grrr :grim :grrr

.... pa pokozlano pujso prebere.... :grim :grrr

.... potem gre pa v nasmeh napisat, kako je fajn imet ljudi na ignor.... :grim :grrr

:whistle:

post-291-1157623354.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa postaja vedno bolj napeto. Me vsa stvar spominja na tele možakarje, ki so se dogovarjali, sestankovali, pogajali, izmenjali nešteto predlogov, se popljuvali, si segali v roko in se na koncu za javnost veselo nastavljali fotografskim objektivom, na koncu pa je vseeno počilo.

Ja res je. Bolj boste mešali drek malih, plešastih, svojeglavih in samovšečnih članov motosveta, ki jih šraufa po trebuhu, bolj bo smrdelo. :whistle:

post-9142-1157618623_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa postaja vedno bolj napeto. Me vsa stvar spominja na tele možakarje, ki so se dogovarjali, sestankovali, pogajali, izmenjali nešteto predlogov, se popljuvali, si segali v roko in se na koncu za javnost veselo nastavljali fotografskim objektivom, na koncu pa je vseeno počilo.

Ja res je. Bolj boste mešali drek malih, plešastih, svojeglavih in samovšečnih članov motosveta, ki jih šraufa po trebuhu, bolj bo smrdelo. :whistle:

Saj res bogsigavedi,kaj je zdej z tisto marioneto Bulatovičem.Pomoje da nekje v Beogradu v garsonjeri na drva kavo kuha. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan,

pri ljudeh najbolj sovražim kombinacijo, ki ji Angleži rečejo "arrogance and ignorance". Razumem, da nihče ni padel genij iz mame in da nekaterih stvari pač ne pozna. Ampak če se mu zadeva potem razloži, on pa se odziva z žaljenjem in ni sposoben povedati niti enega argumenta, potem ni vreden resne debate. In na žalost si tak človek ti.

1. Zopet v različnih temah govoriš o slovenskem dolgu, ki naj bi nastal po letu 1991 in ki ga bo potrebno odplačati. Vale ti je lepo razložila, zakaj je do dolga prišlo, jaz sem ti napisal, kje lahko to preveriš, pa tega nisi naredil in še zmeraj trdiš nekaj, kar ni resnično. Pleg tega sem v tej temi tudi razložil, kako je z državnim dolgom in njegovim odplačevanjem, pa ti še vedno ni jasno.

Naj te na tej točki napotim na današnje "Delo", stran 9, članek z naslovom "Slovenija še trdno na prvem mestu", avtorja Miha Jenka, iz katerega citiram: "V Dun & Bradstreet ugotavljajo, da so v zadnjem času kar tri bonitetne hiše izboljšale oceno Slovenije... ... Vse to po mnenju D&B... zmanjšalo obresti na slovenski zunanji dolg..."

2. Da se vrnemo na tvoje pisanje o "uspešnem bratrancu". Zapisal si:

"Na direktorsko mesto so postavili mojega bratranca (mag. ekonomije v Grazu in specializacija na Business School of Mischingan, prej delo v mednarodnih korporacijah USA), ki je najprej uvedel za njih povsem nov način montaže, pičistil tovarno, zmetal na cesto smeti in kup alkoholikov ter začel z izgubo nekaj miljonov funtov."

Kaj pa socialna država? Zagotovljeno delovno mesto? Na žalost ti moram povedati, da je tvoj bratranec izvedel "Mrkaićevo ekonomijo", saj je zmanjšal število zaposlenih, najbolj pa so profitirali lastniki podjetja. Mislim tudi, da odpuščeni ljudje zase niso mislili, da so "smeti". Kar je tvoj "uspešen bratranec" izvedel, je v direktnem nasprotju s tem, kar zagovarjate advokati prejšnjega sistema.

Prosim, da se res vsaj malo izobraziš o stvareh, o katerih pišeš, če želiš resno debato. Lahko se pa gremo tudi tekmovanje o tem, kdo bo v eno objavo nalepil največ smeškov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot član Motosveta predlagam Interpelacijo za člana Broj jedan, na naslov teme Slovenija - Jugoslavija. :whistle:

Ne pomaga, ker smo vsi na ignore :lol1:

... itaq potemtakem nima več s kom debatirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan,

Kaj pa socialna država? Zagotovljeno delovno mesto? Na žalost ti moram povedati, da je tvoj bratranec izvedel "Mrkaićevo ekonomijo", saj je zmanjšal število zaposlenih, najbolj pa so profitirali lastniki podjetja. Mislim tudi, da odpuščeni ljudje zase niso mislili, da so "smeti". Kar je tvoj "uspešen bratranec" izvedel, je v direktnem nasprotju s tem, kar zagovarjate advokati prejšnjega sistema.

Dragi lažnivec

:devil:

spet izkoriščaš izseke posta, podtikaš in lažeš tako kot drugi tvoje sorte!

Torej,

definitivno v tem podjetju danes dela 150% ljudi več kot prej, in če napišem razlago za novodobne ekonomiste, ki si tega podatka ne znajo izračunati, to pomeni: prejšnjih 100% + 150% novo-zaposlenih, kar zajema besedica "več" (citat iz mojega posta: v GB morali uvesti tretjo izmeno (nočni šiht)) - glede na to da je iz posta razumeti, da so delali v eni izmeni - samo izgubo .. jasno pa da tisti, ki jim do dela ni .. pač ne delajo več. Jasno je tudi, da si namerno opustil končni stavek o Fleetwoodu, kjer je opisana socialna situacija delavcev.

In

seveda je tako tvoje "nasprotje" izmišljotina totalis v želji mene prikazati kot nakladača, zato ker se TEBI sesuvajo Mrkaić-eve teorije v glavi.

Kar

sem pisal pa o državnem dolgu si pa nisem izmislil ampak je bilo objavljeno v prilogi Dela z vsemi diagrami, natančnimi številkami in izračuni. Ker vem, da si to nesposoben najti na internetu, te bom z veseljem poslal v arhiv Dela, da si ogledaš članek.

Tako

sedaj pa teci Mrkaić-u v naročje in se zjokaj!

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SHERIFF; pozdravljam človeka sposobnega zrele in zdrave komunikacije.

@Broj Jedan; s svojo nesposobnostjo obvladovanja svojih izbruhov frustracij si potrdil rek: "bolj star, bolj nor", popolnoma nezrelo obnašanje na ravni 8 letnika.

Sicer pa niti enega tehtnega argumenta v zadnjih straneh od tebe. All I read is: "Mrkaić ovo, Mrkaić ono, bla, blabla...".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa niti enega tehtnega argumenta v zadnjih straneh od tebe. All I read is: "Mrkaić ovo, Mrkaić ono, bla, blabla...".

Sej Enka vseh tehtnih stvari ne rab. Se jih je v življenju naužil kolikor hočeš.

In od vsega, so ga najbolj tehtne stvari, še najbolj zajebavale. .)

p.s.

Gornje so sam moje domneve. :hmm:

RAN žlehtnoba ti ne pristoji :grrr .)

Kaj vse ne pristoji, paše pa. :grim

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi lažnivec

blablablablablablablabla

definitivno v tem podjetju danes dela 150% ljudi več kot prej, in če napišem razlago za novodobne ekonomiste, ki si tega podatka ne znajo izračunati, to pomeni: prejšnjih 100% + 150% novo-zaposlenih, kar zajema besedica "več" (citat iz mojega posta: v GB morali uvesti tretjo izmeno (nočni šiht)) - situacija delavcev.

blablablablablablablablabla

Ignore ali ne ignore, who gives a f...

Novodoben ali ne, znamo izračunat ali ne. Mislim, da je tole poudarjeno spet napačno in da 150% ljudi več pomeni v resnici za 50% ljudi več, kar ne naredi beseda več, ampak beseda za. In tako si spet želel glasno pametovati, hkrati pa si si izkopal jamo. Bang.

In ker vem, da ne veš, naj te podučim. Napiše se; Za 150% več ljudi. Prosim Broju. Prosim ponižno, vaša svetovna vsevednost, najpametnejši izdelek slovenske matere....

P.S. Seveda sem se zmotil pri stricu, vendar nažalost je bilo od prebranega posta kakšen teden časa in glede na vašo vitalno modrost sem zaključil, da mora to biti stric. Napaka. Se ponižno opravičujem, Brojči, za storjeno napako. Saj mi vaša dokazana svetovljanskost oprosti mar ne. Tako moder, takten in miren človek ima to verjetno med prvimi vrlinami, ki ga krasijo, mar ne.

P.P.S. Glede na ves smrad, moram reči, da mi nekdo res deluje, kot star glasen prdec.

P.P.P.S. Če je morda ostal še kdo, ki ni na ignore listi, bi me mogoče citiral, da me svetovljan lahko prebere?? Hwala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U3PM .. nism vedew, da tako boli biti na ignore listi

dobro, da vem ..

:devil:

V bistvu je pa logično - saj, ko nekoga prilepiš tja,

mu najbolj natančno poveš kaj misliš o njem,

bolj natančno kot s katerokoli psovko .. in

celo kaže, da vsi razumete to .. zato ste se

pa spravili sedaj lajat okoli tega kot čreda hijen.

Vi kar pljuvajte in pišite kretenije .. več jih je

bolj se zabavam ..

:naughty:

:lol1:

ignore=zakon-press

:P

Vsi za domovino

z dalajlamo v Darfur!!!

:yea1: :yea1: :yea1:

Vsi za RIOministra

minister pa zase!!

:yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo spremeni naslov teme v Ignoranca in prekrita nestrpnost

sicer mal offtopic.. iz SSKJ:

ignoránca -e ž (ȃ) ekspr. nevednost, omejenost: pokazal je strašno ignoranco; ignoranca tega človeka glede političnih dogodkov

Problem ignorance je v tem, da tisti, ki jo uporabljajo ne prenesejo odkritosti. Večino ljudi razščiščen konflikt "osvobaja", nekateri pa so toliko samovšečni in tako zatopljeni sami vase, da zgubijo občutek za odkritost in sprejemanje drugačnosti. Pomemben jim je zgolj ponos, ki temelji na pretvezi, ego pa je tisti, ki jim meša glavo.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

Ignoriranje je zgolj lastnost slabičev ... :grim

:OK:

..... ne vem, ne vem, če je zdržal na ignore.... :grrr

....imam občutek, da vsake toliko cajta mal vklopi in pokuka.... :grrr :grim :grrr

.... pa pokozlano pujso prebere.... :grim :grrr

.... potem gre pa v nasmeh napisat, kako je fajn imet ljudi na ignor.... :grim :grrr

:whistle:

:OK:

U3PM .. nism vedew, da tako boli biti na ignore listi

dobro, da vem ..

:devil:

V bistvu je pa logično - saj, ko nekoga prilepiš tja,

mu najbolj natančno poveš kaj misliš o njem,

bolj natančno kot s katerokoli psovko .. in

celo kaže, da vsi razumete to .. zato ste se

pa spravili sedaj lajat okoli tega kot čreda hijen.

Vi kar pljuvajte in pišite kretenije .. več jih je

bolj se zabavam ..

:naughty:

:lol1:

ignore=zakon-press

:P

Vsi za domovino

z dalajlamo v Darfur!!!

:yea1: :yea1: :yea1:

Vsi za RIOministra

minister pa zase!!

:yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: :yea1: :yea1:

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

si potrdil rek: "bolj star, bolj nor", popolnoma nezrelo obnašanje na ravni 8 letnika.

...

To ni rek ampak del predinove pesmi, v kateri poje o krizi srednjih let (in o motoristih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi lažnivec

:devil:

spet izkoriščaš izseke posta, podtikaš in lažeš tako kot drugi tvoje sorte!

Jaz sem tvojesorte in AJLAJKIT :OK:

Itak me ne bere :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tvojesorte in AJLAJKIT :OK:

Itak me ne bere :P

Evo citiram in ti tako pomagam. Aja upssss :blush: , mene tudi ne bere. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U3PM .. nism vedew, da tako boli biti na ignore listi

dobro, da vem ..

Pa saj ne veš, da boli.... :) Ker nas imaš na ignor :) In potemtakem ne veš, da nas boli, če nas imaš na ignor :grim :grrr

In pujsa je po porodu že zdavnaj nazaj pičkovatna :P

Ker 20 kil se da shujšat brez problema ( priporočam dojenje - aja, šit, tega ne zmoreš... škoda da ne bereš :whistle: )...

LOBOTOMIJE pa v kurcdeželi še ne delajo :grim :grrr :grim

Što je danas lep in sunčan dan... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!