Skoči na vsebino

Slovenija-Jugoslavija


Broj Jedan

Priporočene objave

... vlagal v neko drugo gospodarstvo in tako gradil neko drugo državo. Saj mi lahko verjameš, da te

Toliko kot sem ys vložil v BRoSLO, sinko razvajeni, ne bo mogla nikoli vložiti tvoja cela familija s tvojimi otroci (če si jih boš sploh lahko privoščiw) vred - niti desetinke tega - ne.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gradil je bratstvo in enotnost.

Kako veš?

Res sem gradil tudi bratovo hišo ..

:yes:

se pa dobro sliši .. v moji situaciji ..

:D

Bolj konkretno me zanima :)

Brihtyćić .. a fyrbec daje?

;)

no, ny te kr mal daje, da te ne bo

samo sovraštvo do mene mučilo tako hudo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihtyćić .. a fyrbec daje?

;)

no, ny te kr mal daje, da te ne bo

samo sovraštvo do mene mučilo tako hudo ..

Sovraštvo :?

Firbec me pač matra kaj si zidal. That is it. Kot bodočega arhitekta me zanima gradnja.

Drugače pa ne sklepaj in ne ocenjuj ljudi po sebi. Jaz ne sovražim tako kot ti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Švercajo? A ni bolj tako da grejo v Avstrijo in kupijo hlače, potem pa grejo domov :?

Lej, jaz že prej nisem švercal, ker ni bilo potrebe. Šel sem v AUT, kupil plačal carino, če je bila zahtevana, če ne pač ne.

Takrat smo bili v YU in si plačeval carino za določene stvari uvožene iz zahoda, danes pa smo v EU in plačaš carino, če hočeš uvozit določene stvari iz ExYU.

To ti je isto, kot če si skupaj z eno, greš narazen, si dobiš drugo in pol za vsako malenkost pizdiš kako je bila prejšnja boljša. Pač takšni smo ljudje.

Pravijo, da se prva ljubezen nikoli ne pozabi.

Prepričevat me pa kako mi je bilo hudo v prejšnjem sistemu je pa precej mimo. Sploh, če je dotična oseba bila rojena po letu 1980. Ali pa nekdo, ki je sedaj bog in batina z nagrabljenim bivšim državnim kapitalom. Verjamem, da je njemu sedaj boljše.

Meni ni ne boljše ne slabše. Mi je le drugače. Kot sem že napisal, kot da bi menjal žensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko kot sem ys vložil v BRoSLO, sinko razvajeni, ne bo mogla nikoli vložiti tvoja cela familija s tvojimi otroci (če si jih boš sploh lahko privoščiw) vred - niti desetinke tega - ne.

:)

...saj si predstavljam, veliko, veliko, veliko, saj ti operiraš le z presežniki...torej en velik kup nerganja, veliko slabe volje in enormno količino obrekovanja vseh sosedov....

Imam prav, ne??? :grim :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo, mater vola, ste pa naklamfal čez vikend :eek: !

ne da se mi prepričevati prepričanih, pa vendar samo nekaj glavnih opazk:

Še vedno nekateri izhajate pri primerjavi "starega" iz obdobij, ki ste jih maloletni kot ste doživljali sami. Pišete o izkušnjah svojih staršev, nakar izvemo, da so le ti celo mlajši od nekaterih pisočih v teh temah.

halooo, pa saj govorimo o Yugi, ki se je začela leta 1954, nje gradnja in protiokupacijski boj pa še toliko prej. Izgradnja države, saj govorimo o življenju v Ex državi pa vsaj 1945. In kdor ne primerja življenja v tej državi od takrat naprej, pač ne primerja pravih stvari. In je njegovo izvajanje tu pač malo mimo!

Torej, takratni mladeniči in ostali starejši, ki so se situacije že zavedali, so gradili državo. Iz podrtega niča! Udarniško, bolj lačni kot siti in bolj raztrgani kot oblečeni. Tudi krepko čez delovni čas, kateri so bili po službah. In so bili prosti le ob nedeljah, pa še takrat običajno ne! Se še dobro spomnim, kdaj je sobota postal prvič prost dan!

Tega napredka ne more demantirati nihče, naj se še tako trudi! Ravno tako ne more nihče demantirati napredka standarda teh ljudi, ki so iz lačni in bosi prešli na redno prehrano, občasne in vedno bolj običajne veselice s pečenimi prašički in vožnjo s fičeki, opli, mercedesi, fordi in ostalo zahodnjaško pleharijo!

In da so se veseličke dogajale običajno na vikendih, zgrajenih kot je bilo že omenjeno tudi iz odpadnih materialov. In iz cementa kupljenega v kmetijski zadrugi, Opekarni, Merkurju ipd. In mnogokrat pripeljanem s kvadri vred s konjsko vprego, če že nobeden od onih dveh iz vasi, ki sta že imela Torpedo ali IMT po Fergusonu (ZDA in GB) licenčna traktorja, nista imela časa. In so starši ob kozarčku rujnega veselo zidali zidanice ali svoje prve hišice, otroci pa smo se potem, ko smo ročno namešali dovolj malte in je mama pomežiknila očetu, veselo zapodili v gozd zganjati vragolije. Zvečer smo ob tabornem ognju pekli krompir in tako veselo preživeli prost konec tedna. In seveda sem ponoči, ko bi že moral počivati za sledeči čolski dan, pod rjuho poslušal Radio Luxemburg ali pa Kraljevega Marjana s popevkami iz vsega sveta. Anglofilskega predvsem!

Po nekaj desetletjih takih premikov na bolje, so marsikateri imeli, kot je bilo tu že izraženo polno kurac in so na svet privekali predstavniki nove generacije (tu tudi Nintendo generacija poimenovane) , kateri pa so se začeli zavedati šele kasneje, ko se cementa ni več dobilo, ko smo se vozili skupaj s sosedi, ker smo imeli par-nepar, ko smo prijavili vse frčote, da smo dobili bone za bencin itd, itd.

In ta generacija življenja pred tem ni poznala in o njem tudi noče nič slišati. Pa bi morala, tako kot smo mi vzeli v znanje čase naših staršev, ko so bosi in lačni po gozdu nabirali suhljad ali z manjšimi polenci zapolnjevali špranje v skladovnicah drv, da je italijan sploh plačal narejeno, ko so lačni čepeli pri verouku in skrivali roke pred župnikovo šibo, ko so bežali pred okupatorsko fronto in od daleč gledali dim iz požgane hiše, tako bi pri primerjanju naše zgodovine mlajša generacija morala poslušati tudi zgodbe o Jugoslaviji pred 80. leti!

Lahko pa seveda vsak gleda samo s svojimi očmi in se za druge ne zmeni. Zato pa potem imamo takle kot imamo. Pa ne mislim s tem Motosveta!

In Opazovalec, nekajkrat si že privlekel ven, da se ni včasih nič delalo! In nekajkrat sem ti že napisal, kako je bilo. Nič drugače, kot je v marsikateri fabriki za trakom še dandanašnji! Za crknit. In če sem napisal, da se je delalo do 14h, to pomeni, da se je tudi začelo ob 6h. In se je torej delalo polni delovni čas!

Če se danes dela do 17h, to ne pomeni, da se dela več! Kot opažam, marsikje prej obratno! Predvsem pri tistih s takim delovnim časom. Pa fabrike še vedno delajo od 6. ali 7. naprej!

Pa še o Br1 čustvenem izrazu, da ne boste nikoli več tako lepo živeli kot smo včasih! In čustvenih replikah na to. Dec ima prav! Le da novejše generacije tega ne boste mogle nikoli občutiti in tudi ne morete ocenjevati! On pa lahko! Ker je okusil stvari, katerih vi ne boste nikoli! Ker jih ne bo in jih je že sedaj bore malo. Ker jih potrošniška kapitalistična požrešnost izrinja iz sveta. Govorim o naravi, varnosti, brezskrbnosti, svobodi! Četudi se vam zdi nedoživeti sistem iz preteklosti diktatura, sami vedno bolj lezete v prefinjeno diktaturo kapitala in potrošništva. In proti njej ni več upora. Samo še pogin. Vsega!

Saj tema je tako široka, da bi lahko še tono klamf naložil, pa bodi dovolj, nekateri boste še to težko pogoltnili.

Naj se vam zaleti... ali pa če ne...BMK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričevat me pa kako mi je bilo hudo v prejšnjem sistemu je pa precej mimo. Sploh, če je dotična oseba bila rojena po letu 1980. Ali pa nekdo, ki je sedaj bog in batina z nagrabljenim bivšim državnim kapitalom. Verjamem, da je njemu sedaj boljše.

Meni ni ne boljše ne slabše. Mi je le drugače. Kot sem že napisal, kot da bi menjal žensko.

Pa kdo0 te kej prepričuje :? :blink: :huh: :o :? :unsure: :trance_33_sleep: :?

Rekel si da danes eni švercajo moto opremo iz tujine. Jaz sem rekel da to ni švercanje. Kje je zaslediti kakršnokoli prepričevanje. Če bi bral moje poste, bi videl, da sem že 100 x omenil, da si kvaliteto življenja zgradiš sam, neodvisno od družbeno-politične ureditve. Če si pizdek oz. zguba, si bil zguba v Yugi in si zguba v samostoji Sloveniji. Basta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Rekel si da danes eni švercajo moto opremo iz tujine. Jaz sem rekel da to ni švercanje. ...

Kupit moto robo na Hrvaškem, jo plačati brez davka ipd (skratka tista IWA ipd. varianta)in ne prijaviti je šverc!

Kupiti moto robo, npr. motor v EU, plačati brez davka in ga potem pri nas ne prijaviti, je šverc!

Sedi kolac, mama naj pride v šolo, sveže oprana in nadišavljena, s dobro pečeno klobaso in litrom rujnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tema je tako široka, da bi lahko še tono klamf naložil, pa bodi dovolj, nekateri boste še to težko pogoltnili.

Naj se vam zaleti... ali pa če ne...BMK!

Me samo nekaj zanima. Resno. Praviš, da je treba povojno Yugoslavijo gledati skozi celostno obdobje. Se pravi od leta 1945. Praviš da vam je bilo leta 195x noro dobr. Bil je cement in ostale stvari.... Potem pa cementa več ni bilo. Pa bencina več ni bilo.... V glavnem, kokr sem te zaštekal je bilo v petdesetih boljše kot v osemdesetih??? Imam prav???

Kupiti moto robo, npr. motor v EU, plačati brez davka in ga potem pri nas ne prijaviti, je šverc!

A v Louisu ne plačam davka :?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem zopet gledala po TV Zlata 60. ... luštna oddaja o slovenski glasbi ... pa prav lušten so se imeli takrat ... glih en tolko kot sedaj nekateri od nas, ki si ne žremo žolča zaradi vsake malenkosti, niti ne vidimo v vsem in vsakem imbecilnosti, ki jo nekateri radi izpostavljajo zato, da vsakodnevno nahranijo svoj enormni ego ... samo me malo skrbi, da se ne bo le-ta nekega dne razpočil, kot uni tip pri Monthy Phytonu, ko so mu dali na koncu še košček čokolade ... tako pač je ... ne moremo izbirati kdaj in kje se bomo rodili (vsaj mislim, da ne), lahko pa izbiramo kje bomo živeli ... mogoče pa eni živijo tam, kjer jim gre vse na živce zato, ker mislijo, da bolj inteligentno izpadejo, če pokažejo kako na kurac jim gre vse ... ah, le na glas razmišljam, ko berem vse to ... že grem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem zopet gledala po TV Zlata 60. ... luštna oddaja o slovenski glasbi ... pa prav lušten so se imeli takrat ... glih en tolko kot sedaj nekateri od nas, ki si ne žremo žolča zaradi vsake malenkosti, niti ne vidimo v vsem in vsakem imbecilnosti, ki jo nekateri radi izpostavljajo zato, da vsakodnevno nahranijo svoj enormni ego ... samo me malo skrbi, da se ne bo le-ta nekega dne razpočil, kot uni tip pri Monthy Phytonu, ko so mu dali na koncu še košček čokolade ... tako pač je ... ne moremo izbirati kdaj in kje se bomo rodili (vsaj mislim, da ne), lahko pa izbiramo kje bomo živeli ... mogoče pa eni živijo tam, kjer jim gre vse na živce zato, ker mislijo, da bolj inteligentno izpadejo, če pokažejo kako na kurac jim gre vse ... ah, le na glas razmišljam, ko berem vse to ... že grem ...

Itaq. Tlele eni mislijo da pa mladi ne vemo kaj je to narava, brezskrbnost, varnost.....

Drugač pa. 60-ta so bla itaq najlepša leta. Pa ne samo v Jugoslaviji po celem svetu. No ja v kakšnem Vietnamu se ziher niso imeli najlepše :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq. Tlele eni mislijo da pa mladi ne vemo kaj je to narava, brezskrbnost, varnost.....

Drugač pa. 60-ta so bla itaq najlepša leta. Pa ne samo v Jugoslaviji po celem svetu. No ja v kakšnem Vietnamu se ziher niso imeli najlepše :(

Ojoj Brihta, spet jih boš slišal ... :rolleyes: ... mar bi bil :xx: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Nizko se ceniš. Z vrednotenjem demantija svojih izjav na 1000 SIT si namreč nastavljaš ceno...

2) V korektnem svetu do takih obtožb kar tako v javnosti naj ne bi rihajalo - naj se to reši v "za to pristojnih" krogih.

3) Kaj pa tvoja firma dela? Če že pošiljam CV, bi rad vsaj vedel, kaj se greste...

ad 1. Raje daj citat ali meni ponudi enako. Trenutno jaz cenim vsako svojo izjavo za točno 1.000 SIT bolj kot ti svojo.

ad 2. V bivši Jugi je kot kaznjivo dejanje obstajal "verbalni delikt", kar sem napisal, je samo ponazoritev. Država, ki ima kot kazensko dejanje verbalni delikt, ni svobodna.

ad 3. Če te zanima, mi pošlji PM, pa se pogovoriva.

Na žalost je debata zavila na področje žaljenja, predvsem po zaslugi pametnjakovičev, ki pač nimajo argumentov. Malo bolj se pa res lahko potrudite. Ali pa vsaj povejte, kdo je kriv, da niste uspešni. Ker vi ste tako ali tako najlepši in najpametnejši in bi se vam objektivno gledano moral cel svet metati pod noge.

Tisti, ki ne poznate blodenj osebe z nickom Broj jedan, pa si preberite njegove besede, ki jih je napisal še takrat, ko je imel nick 1 (debato pa si lahko prebereta na http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...2432&st=120, kjer si boste njegovi zagovorniki lahko bolje ustvarili mnenje o tem, za kakšno osebo gre):

"zato vas prosim

da zaklenete

in definitivno izločite

moj nick "1" iz foruma

katerega se ne bom več udeleževal ne tako ne drugače"

Človek, vsaj enkrat v življenju se drži tistega, kar napišeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ne poznate blodenj osebe z nickom Broj jedan, pa si preberite njegove besede, ki jih je napisal še takrat, ko je imel nick 1 (debato pa si lahko prebereta na http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...2432&st=120, kjer si boste njegovi zagovorniki lahko bolje ustvarili mnenje o tem, za kakšno osebo gre):

"zato vas prosim

da zaklenete

in definitivno izločite

moj nick "1" iz foruma

katerega se ne bom več udeleževal ne tako ne drugače"

Človek, vsaj enkrat v življenju se drži tistega, kar napišeš!

:OK: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"zato vas prosim

da zaklenete

in definitivno izločite

moj nick "1" iz foruma

katerega se ne bom več udeleževal ne tako ne drugače"

Človek, vsaj enkrat v življenju se drži tistega, kar napišeš!

Modre besede, ni kaj... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me samo nekaj zanima. Resno. Praviš, da je treba povojno Yugoslavijo gledati skozi celostno obdobje. Se pravi od leta 1945. Praviš da vam je bilo leta 195x noro dobr. Bil je cement in ostale stvari.... Potem pa cementa več ni bilo. Pa bencina več ni bilo.... V glavnem, kokr sem te zaštekal je bilo v petdesetih boljše kot v osemdesetih??? Imam prav???

A v Louisu ne plačam davka :?

Moja osebna zaznavanja sežejo v konec 50. let. A so borna in iz otroških oči. No, naj opišem: Bivanje v eni sami sobi, voda na hodniku, WC za vogalom na dvorišču. Sredi Ljubljane! Hrane bolj malo in ne ravno izbire po želji. Oče skoraj dve leti v JLA, mati samo za vse!

Leta 196x (na začetku, ne pomnim točno leta) selitev v družbeno dvosobno stanovanje. Toplo, svetlo, štedilnik, peč, kopalnica z bano in bojlerjem. :OK:

Čez nekaj let nakup prvega avtomopila. Kapitalističnega Opel Olimpije. Rdeč z belo streho!

Približno leta 1968 nakup flikice z robido zaraščenega vinograda in podirajoče zidanice. Takrat so starši nabavljali gradbeni material in smo se šli delovne počitnice pod šotorom. In puljenja robide v vinogradu. Okopavanje in sajenje trte. Bilo je lepo predvsem zaradi vseh dogodkov in družinskega (ožje in širše)druženja ob tem.

V teh letih in naprej se je dogajalo moje odraščanje. Druženje s sovrstniki in prve izkušnje s sovrstnicami .)

Za biciklom kmalu posedujem prvi moped. tomosovega dvobrzinca. Starši sedaj za Škodo 1000MB in Citroen Ami6 premorejo že Opel Rekorda 1900. V teh letih sta oba ob delu naredila fakulteto oz višjo šolo.

Pričnemo graditi vikend ob smučišču. Spet z lastnimi rokami.

No, do sedaj je bil sam napredek, šlo je vedno na bolje. Ne na lahek način, bilo je mnogo truda, a se je dalo.

Kasneje pa se je začelo obdobje, ko je šlo vse samo še navzdol. redukcije, boni, pomanjkanje materialov ipd. Tam koncem 70., začetkom 80h.

Tudi krediti, najeti pred tem obdobjem so bili pošteno vrnjeni. V tem obdobju, ko se je pa že začelo podirati, obresti pa se še niso sproti preračunavale, so pa nekateri res profitirali. A ljudje pufov niso jemali samo koncem 70. in potem v 80. letih! So jih tudi že prej in pošteno vračali!

Plačaš davek v Louis-u. plačaš. A lahko greš kupit tudi motor in se potem odločaš kje boš plačal davek. V kateri EU državi. Pri nakupu rečeš da ga boš v SLO, potem pa "pozabiš". In če imaš srečo, te ne najdejo. In to je šverc commerce! In to tudi počno! Posamezniki n firme! In ti potem firme ne povedo, le poceni ti prodajo motor. Dokler ne pride davčna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me samo nekaj zanima. Resno. Praviš, da je treba povojno Yugoslavijo gledati skozi celostno obdobje. Se pravi od leta 1945. Praviš da vam je bilo leta 195x noro dobr. Bil je cement in ostale stvari.... Potem pa cementa več ni bilo. Pa bencina več ni bilo.... V glavnem, kokr sem te zaštekal je bilo v petdesetih boljše kot v osemdesetih??? Imam prav???

...

Moje izkušnje.

Do leta '65 ne bom nakladal, ker ali me še ni bilo ali pa sem bil premlad. Do titove smrti se je standar zviševal. Vedno več je bilo denarja, vedno več se je gradilo, vedno več je bilo materialnih dobrin, ...

Potem pa so prišli v vlado težki maherji in začeli s poizkusi na Yugi. Planinčka recimo je ugotovila, da bo prišparala ogromno deviz, če ne bo uvažala banan. zgradili so FENI (tovarno feroniklja), najmodernejšo na svetu. Porabli deviz, da glava peče, ko so jo zalaufali pa ugotovili, da so se zmotili za eno decimalno mesto pri analizi rude. In namesto ob najbogatejšem nahajališču rude, so imeli tovarno ob glinokopu. Uvoz rude pa bi bil nerentabilen. In takšnih spomenikov lakote je bilo ogromno. To je pokopalo Yugo. Nastavljeni direktorji po politični liniji. In tega me je zopet strah. Ker se je to zopet začelo (npr. Podobnik na čelu Telekoma). Menjave v državnih podjetjih. Upam, da so novi vsaj toliko sposobni kot so bili prejšnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...saj si predstavljam, veliko, veliko, veliko, saj ti operiraš le z presežniki...torej en velik kup nerganja, veliko slabe volje in enormno količino obrekovanja vseh sosedov....

Imam prav, ne??? :grim :photo:

.. če bi slabo voljo in sosede spustiw .. bi ti dal še mogoče prow ..

Ja, tale Motomars je za nerganje res uporaben ..

člowk se tule spiha in je potem v ostalih situacijah veliiiko bolj miren in socializiran ..

no recimo, to bi bila prava definicija.

Če sm do konca odkrit, ste ti, pa brihta .. pa še par modelw tule,

res uporabni kot nek ventil za slabo voljo,

posebej če pomislim,

kako se nasmejem ob vaših nebulozah ..

:yes:

Zato se celi ekipi prvič lahko prowzaprow zahvalim

za vso dobro voljo, katero mi dnevno poklanjate tule:

tnx

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par stvari, ki se jih iz obdobja Jugoslavije (od 1978, ko sem se začela zavedati sama sebe in do leta 1992) najbolj spominjam:

- ogromno prešvercane kavi iz Avstrije

- poleg kave se je kupovalo in švercalo iz AUT še riž, banane, pomaranče, Milko, ročne ure in kalkulatorje

- vsi smo imeli v šoli iste barvice, flumastre, zvezke in vsi smo bili bolj kot ne isto oblečeni

- vsi smo lahko hodili k raznim krožkom brezplačno

- če si bil bolj glasen ali se dolgočasil si imel manj primerno vedenje, par opominov in ukorov ter nezadovljno mamo in fotra

- na nedeljsko kosilo smo šli na telečjo pečenko ali dunajski zrezek, vse oštarije so enako zaudarjale, imele enake kozarce in enak Fructalov marelični, breskov ali jagodni sok

- na avtobusih so šoferji in sprevodniki kadili cigarete, ne da bi pri tem kdo zganjal kraval

- pri kmetih si dobil poceni govedino in svinjetino, ki je še imela okus po mesu

- na dopust smo se vsi cijazili v stojadinah, ladah, hroščih, VWjih ali podobnih zadevah proti morju, kjer so nas takrat Hrvatarji še bolj šikanirali kot to hočejo nekateri prikazati sedaj

- ob nedeljah zvečer smo vsi gledali Naše srečanje, Košnikovo gostilno ali Našo krajevno skupnost, ki jo ob nedeljah zopet ponavlajajo na RTV SLO 1

- ob nedeljah zvečer smo poslušali tudi Marjana Kralja

- ob sobotah zvečer smo skupaj z Mišiko in Šfraucigerjem gledali TV križanko

- ob praznikih so nas obleki v temno modra plesirana krilca in bele sračjčke in potem smo družno peli in recitirali na grobovih padlih partizanov

...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., pa si preberite njegove besede, ki jih je napisal še takrat, ko je imel nick 1 (debato pa si lahko prebereta na http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=xxxx=yyyy' target="_blank">, kjer si boste njegovi zagovorniki lahko bolje ustvarili mnenje o tem, za kakšno osebo gre):...

Ta poteza je pa zelo podobna tisti politični, ko takrat, ko ne morejo odgovoriti z argumenti, odgovarjajo z diskriminacijo osebe. Če ne poraziš nasprotnega programa, pač izbrskaš kakšno svinjarijo in jo napopaš nasprotniku. V kateri arzenal že to sodi??!!

Bomo tu gori samo še brezmadežni imeli pravico govora, tisti, kateri pa kedaj naredijo neumnost, bodo morali biti tiho?

Pri časovni primerjavi obdobja iz teme, imamo sigurno največ informacij tisti, kateri življensko obdobje seže tako daleč. In Br1 je eden od teh! In pove svoje. Tako ali drugače, bolj ali manj direktno. Če se tvoje navedbe iz Financ in ostali kapitalističnih časopisov ne morejo kosati z njegovimi pač preideš na nivo kot si ga izkazal. Bravo! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. če bi slabo voljo in sosede spustiw .. bi ti dal še mogoče prow ..

Ja, tale Motomars je za nerganje res uporaben ..

člowk se tule spiha in je potem v ostalih situacijah veliiiko bolj miren in socializiran ..

no recimo, to bi bila prava definicija.

Če sm do konca odkrit, ste ti, pa brihta .. pa še par modelw tule,

res uporabni kot nek ventil za slabo voljo,

posebej če pomislim,

kako se nasmejem ob vaših nebulozah ..

:yes:

Zato se celi ekipi prvič lahko prowzaprow zahvalim

za vso dobro voljo, katero mi dnevno poklanjate tule:

tnx

:blush:

Ni panike, bom prri hčerki kompenziral... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, vsaj enkrat v življenju se drži tistega, kar napišeš!

Samo največji bedaki VEDNO drže dano besedo ne glede na okoliščine,

zlobneži, kot si ti pa izrezujejo nejasne citate in podtikajo

na osnovi tega neresnične in lažnive zaključke.

Veš kaj Opazovalćić

men se zdi, da si že zrel za politiko .. čisto resno.

Kaj sem pa o politikih napisow, se pa ve in ti si resnično pravi

... mogoče boš celo še kdaj zamenjow

unga kje s pručko okol hodiw,

da je mikrofon dosegw ..

:photo:

Pa ne misli, da ne vem katera pujsa pokozlana

odvratna ti je posredovala podatke,

čeprow bo ti to zdej negirow.

Ona te bo tudi lahko uvedla v politiko,

kjer bosta naprej pujsala svinjarije

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, bom prri hčerki kompenziral... .)

Kar .. samo pazi, da se ti kaj ne zgodi, saj je mlajša že z

osmimi leti državna prvakinja v karateju, pa se

ti mimogrede zgodi, da boš testise bruhow ..

:OK:

Oooo, mater vola, ..

Pa še o Br1 čustvenem izrazu, da ne boste nikoli več tako lepo živeli kot smo včasih! In čustvenih replikah na to. Dec ima prav! ...

Naj se vam zaleti... ali pa če ne...BMK!

Horčy

:OK:

enkrat se morava spet dobiti na pijački .. nuuujno ..

zdej si si pa pridelow nekaj perow .. tko da bova

morala mal glihat, če ne bom bankroterow.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!