Skoči na vsebino

Slovenija-Jugoslavija


Broj Jedan

Priporočene objave

EVO BROJĆI

Broj, odgovori mi na tole. In tole bo v povezavi z razliko cene na našem trgu in v Avstriji.

Vprašanje za Broja the Vseveda; Stroški proizvodnje sadja so svetovno zelo primerljive, kar pomeni, da je strošek na eno grenivko približno enak pri nas, v Mehiki itd. No povej, zakaj stane kg grenivk pri nas npr. 500 SIT/kg, na Japonskem pa stane ena grenivka npr. 25$ = 5000 SIT.

Ker strošek transporta je zanemarljiv. Ker po tvoje je to krivda umazanih banana-like Japon-politikov, ki jih je zgleda Mrkaić učil ekonomsko politiko. Pa prosim ne bluzi spet kar nekaj.... :wacko:

Ja, delat je treba, pa tud če se ne splača in se dela izguba. Sam da se dela! :slap:

Mnogokrat je tako.

Marsikje in marsikdaj bi bilo bolje denar za sanacije dati delavcem v žep kot visoka odpravnina s katero bi imeli možnost odpreti raznorazne storitvene obrti. A kaj ko potem ne bi mogli pokasirati tisti, kateri so vse zafurali. Mnogokrat tudi namenoma. In seveda zraven ne bi pokasirali vsi tisti v verigi, ki taka sredstva omogočijo.

Poskusi iti v politiko, ali pa za zabavo spiši kakšen ekonomski program in jim ga pošlji.

SHERIFF, če se ne motim, se tvoje pisanje v tej temi zelo "tepe" z nekimi drugimi pisanji v drugih temah. Nooo, samo opazka.

Možno. Čeprav ne vem, kaj imaš v mislih. Mogoče me pa le ne razumeš. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Poskusi iti v politiko, ali pa za zabavo spiši kakšen ekonomski program in jim ga pošlji.

...

Ga bom dal kar sinetu iz Miki Miške prepisat. Drugače ni zihr, da bodo razumeli! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te boli, Brojći, kaj? Tole, kar si spisal, je spisano v smislu funkcionalno nepismene osebe. Pa ne izmišljam si nič. Povej mi ime in priimek žlahtnika, bomo takoj vedeli ali je res ali ne, mar ne?!

Ne filozofiraj in ne žali naprej, raje odgovori na vprašanje, ki sem ti ga postavil.

bolnik

bolani .. naj te vprašam: kojisitqrac, da boš preverjov moje osebne stvari in sorodstvo na forumih?

:P

Če

ne bi bil tak b*b*c totalis, bi lahko brez tega vprašanja obe imeni poiskal na internetu in videl, da sta najina očeta bila res brata in definitivno ti pri tem iskanju ne bom pomagow.

Kar sam se zajebavej - sicer je pa to prezahteven posel zate .. poprosi kakega drugega šerifa v sosednji pisarni, da ti priskoči na pomoč .. ali pa 2 .. ali pa 30 .. menda bo 30 šerifov ja to zmoglo - kaj praviš?

A da ne .. no sy že dogo vemo, da so naši šerifi absolutno nesposobni.

:P

:devil:

Kako krasna bodočnost čaka veledemokratično SLO

katero bodo vodili internetni šerifi ..

:OK: :OK: :OK:

:slap:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti tako državo, da lahko njeni občani med službenim časom toliko drkajo po internetu v privat namene. Nato pa bluzijo kako slabo živijo v banana repupblik. :hmm: Kako je že rekel John F. Kennedy?

Potem so vse države take.

BMW RTjev običajno ne kupujejo dijaki

in študentje.

Na ameriškem BMW-RTjevskem forumu je stalno promet,

s celega sveta, večinoma v lokalnem delovnem času.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Broj me je dal na ignore in mi to osebno sporočil. Zgleda, da se mu ne zdi vredno obgovarjati na bedne pripombe z moje strani. Zato je sprovociran vklopil ignore funkcijo....

Mammiiiiiiiii, smrk, smrk.....atiiiiiiiiiiiii, smrk, smrk......jokal bom...smrk, smrk..... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO BROJĆI

...

Poskusi iti v politiko, ali pa za zabavo spiši kakšen ekonomski program in jim ga pošlji.

...

Pozabi Lučka. Te ne jebejo niti pet posto. Smo preneumni za njih. Niti toliko nismo vredni, da bi nam odgovorili na email. Ne verjameš? Poskusi.

Da pa te je No.1 dal na ignor, pa se mi zdi otročje (mamijazsenebomvečigralzJanezkom). Pa še tema bo postala nezanimiva.

Daj No.1 še enkrat pretehtaj svojo odločitev, saj se jim dobro upiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabi Lučka. Te ne jebejo niti pet posto. Smo preneumni za njih. Niti toliko nismo vredni, da bi nam odgovorili na email. Ne verjameš? Poskusi.

Da pa te je No.1 dal na ignor, pa se mi zdi otročje (mamijazsenebomvečigralzJanezkom). Pa še tema bo postala nezanimiva.

Daj No.1 še enkrat pretehtaj svojo odločitev, saj se jim dobro upiraš.

Evo,

Lobo .. sy vem, da je tako - da se jim upiram .. samo takelemu bebcu, ki javno objavi mojo PM odločitev namenjeno le njemu in nikomur drugemu ter poizkuša zbirati in seveda objavljati moje osebne podatke .. kaj pa naj z njim .. saj vsi vidite (slika v njegovem profilu) s kom se tip identificira - z Norrisom v vlogi brcajočega šerifa - halooo! Pa kdo je tule fukjen??Pa menda ti ne misliš da se je s takim norcem bosti smiselno? Mogoče je cirkus zanimiw za Motomarsovce, meni osebno je pa postalo dolgčas kar naprej iste mrkaić-klamfe brat.

Ys

lahko še veliko stvari povem - ni mi pa do tega, da bi še naprej odgovarjal takimle očitnim motencem, ki rabijo resno psihiatrično pomoč.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Broj me je dal na ignore in mi to osebno sporočil. Zgleda, da se mu ne zdi vredno obgovarjati na bedne pripombe z moje strani. Zato je sprovociran vklopil ignore funkcijo....

Mammiiiiiiiii, smrk, smrk.....atiiiiiiiiiiiii, smrk, smrk......jokal bom...smrk, smrk..... :lol1: :lol1: :lol1:

Ne sekiraj se (ker vidim, kako ti gre na jok). Gospod so dali na igrone že cel Motosvet, pa so se vrnili v velikem slogu.

Lobo: ne vem, ali se hecaš ali resno misliš. Prosim za en sam argument, ki ga je "1" navedel. Argumenti ne vključujejo:

1. Njegovih lastnih zaznav (kaj on misli, da je bilo). Morda bo kje navedel, da ON pa je videl Elvisa po "domnevni smrti".

2. Soka Fructal, ker moje trebušne mišice niso sposobne še enkrat prenesti tega "argumentiranja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS - nekaj podobnega je nekoč davno naredila tudi tista pokozlana pujsa, ko je z mojimi PMji okoli mahala in cel Olymp proti meni šuntawa .. samo 2 od vseh članov sta tako zahrbtna - 2 od nekaj tisoč! Ali si misliš, kaj to pomeni, če si od nekaj tisoč samo TI neka taka pizda. Pa se te pizde nikoli ne zavedo svoje umazanosti - to je problem - samo ne moj.

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sekiraj se (ker vidim, kako ti gre na jok). Gospod so dali na igrone že cel Motosvet, pa so se vrnili v velikem slogu.

Lobo: ne vem, ali se hecaš ali resno misliš. Prosim za en sam argument, ki ga je "1" navedel. Argumenti ne vključujejo:

1. Njegovih lastnih zaznav (kaj on misli, da je bilo). Morda bo kje navedel, da ON pa je videl Elvisa po "domnevni smrti".

2. Soka Fructal, ker moje trebušne mišice niso sposobne še enkrat prenesti tega "argumentiranja".

Lepo je videti, da se vsaj nekdo strinja, ker na trenutke dobiš občutke, kot da si v Matrici.

1. :OK: :OK: :OK:

2. :OK: :OK: :OK:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... moje trebušne mišice niso sposobne še enkrat prenesti tega "argumentiranja".

misliš svoja čreva - a ne.

Najbolje bo takoj obiskati zdravnika - pa za kaj drugega tudi .. mogoče ti lahko še pomaga ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS - nekaj podobnega je nekoč davno naredila tudi tista pokozlana pujsa, ko je z mojimi PMji okoli mahala in cel Olymp proti meni šuntawa .. samo 2 od vseh članov sta tako zahrbtna - 2 od nekaj tisoč! Ali si misliš, kaj to pomeni, če si od nekaj tisoč samo TI neka taka pizda. Pa se te pizde nikoli ne zavedo svoje umazanosti - to je problem - samo ne moj.

:lol1: :lol1:

Poglej, če ti tole pomaga, ti kar. Ker sam na tem mestu priznam, da bi tudi mene bilo pošteno sram, v kolikor bi mi kdo takole spodrezal noge. Pa to da malo lažeš na trenutke se da jasno potegniti iz tvojih postov. Preberi si sam kaj pišeš pa boš videl, da mogoče rabiš kakšno stvar, ki pomaga proti shizofreniji.

Pa ne šuntamw nikokar, ker mi je itak vseeno kaj si kdo misli o tebi. Jaz imam svoje mišljenje kristalno razdelano. In vsakdo, ki preseže neko normalno mejo percepcije, bi ga moral imeti tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da delaš v banki, ti ne daje kakega velikega vpogleda v postavljane cen. Pri bankah so cene praktično le obrestne mere, ki jih imajo banke. Te pa so vezane na obrestno mero, ki jo sprejme ECB. Torej bančni sektor je specifičen. Drugače, pa je kar prijeten šihtek, mar ne? .)

Glede na to da delam samo s strojno opremo in ne z denarjem še kar :)

Drugače pa popolna zbloda. Kaj misliš da banke živijo od obrestnih mer od kreditov :lol1:

Kaj pa zavarovanja, investicije, vzajemni skladi, borza nasploh....

Ne, mislim, da se jim z višjo ceno zelo prilagaja. Saj lahko kupiš Mercator-Fructal, kjer ne boš plačal blagovne znamke, in tudi cena se bo približevala avstrijski. Viiš, s obratovanjem Fructala, živi recimo 1000 družin, ki pa lahko kupijo vrata od Jelovice in tako ciklično vsi obdržijo službe, tako kot je tudi tvoja verjetno odvisna od nas potrošnikov in to lokalnih, mar ne??

To imaš popolnoma res. Vseeno je bolje držat umetno firmo pri življenju, kot pa plačevati socialne podpore. Samo ali firme res morajo negativno poslova, da jim mora država pomagat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa ne šuntamw nikokar, ker mi je itak vseeno kaj si kdo misli o tebi. Jaz imam svoje mišljenje kristalno razdelano. In vsakdo, ki preseže neko normalno mejo percepcije, bi ga moral imeti tudi.

Očitno šuntaš. :grim Ker sicer ne bi to pisal. Namreč inteligentnemu kot si, dobro veš, da Nr1 tvojih postov, vkolikor te je dal na ignore, ne more več videti in brati. Torej komu pišeš tole, če ne o stalemu občestvu in se malo peteliniš?

Tretji citiran stavek pa nakazuje, da meje normalnih percepcij (WTF is it?) postavljaš po svojih merilih. Ergo svet normalno vidi le tisti, kateri ima mejo "normalne percepcije" enako ali večjo (ali je kje kdo tak?) od tvoje. Kaj ni percepcija čisto subjektivna stvar?

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da delam samo s strojno opremo in ne z denarjem še kar :)

Drugače pa popolna zbloda. Kaj misliš da banke živijo od obrestnih mer od kreditov :lol1:

Kaj pa zavarovanja, investicije, vzajemni skladi, borza nasploh....

Hotel sem ti povedati, da je cena proizvoda banke, obrestna mera. In tukaj boš težko diskutiral naprej. Od česa banke živijo, pa nisem napisal prav nič. Zavarovanja imajo zavarovalnice, logično pa je, da banka vlaga svoj denar naprej. Sploh ne razumem ob kaj si se spotaknil.

To imaš popolnoma res. Vseeno je bolje držat umetno firmo pri življenju, kot pa plačevati socialne podpore. Samo ali firme res morajo negativno poslova, da jim mora država pomagat :?

Saj pravim, nastavit Broja&co pa bomo tako uspešni, da si bomo ekonomsko podredili cel svet... :grim :grrr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dejte že mir no.

2 dni nazaj sem se smeju fizikom iz ene druge teme, zdej se smejim nam ekonomistom :wacko:

Iz povojnih pobojev na ekonomijo :wacko:

Pa dejmo se naučit pogovarja, ne pa sam žalit, zasmehovat, drkat...sogovornika (vela predvsem za Brojčija)

Ne mi rečt, da se ne moreta obe strani strinjat vsaj pri eni stvari. To je skoraj nemogoče.

Jst se strinjam z obojimi. Strinjam se da je sok, hudimano predrag :angry2: in štekam zakaj je predrag :blush: Ampak četudi štekam, še vedno mislim da je sok hudimano predrag :angry2:

Broj jedan res ti verjam za ceno soka, samo vseeno bi rad sliko cene. Bi rad nekomu pokazal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno šuntaš. :grim Ker sicer ne bi to pisal. Namreč inteligentnemu kot si, dobro veš, da Nr1 tvojih postov, vkolikor te je dal na ignore, ne more več videti in brati. Torej komu pišeš tole, če ne o stalemu občestvu in se malo peteliniš?

Kot prvo je Broj preveč firbčen, da ne bi prebral mojih postov. Kot drugo, pa le pišem splošno resnico o človeku, ki je oh in sploh, kar pa ne tretiram kot podpihovanje... .)

Tretji citiran stavek pa nakazuje, da meje normalnih percepcij (WTF is it?) postavljaš po svojih merilih. Ergo svet normalno vidi le tisti, kateri ima mejo "normalne percepcije" enako ali večjo (ali je kje kdo tak?) od tvoje. Kaj ni percepcija čisto subjektivna stvar?

Npr. prav tako kot je subjektivno vaše(Horjul) mnenje o Kolobočanih. Pa mi povej, ali ima pravno osnovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Saj pravim, nastavit Broja&co pa bomo tako uspešni, da si bomo ekonomsko podredili cel svet... :grim :grrr :devil:

Eheee, tu pa se mogoče spet bližaš eni od srži razlik, navedenih v naslovu teme :naughty:

Kot prvo je Broj preveč firbčen, da ne bi prebral mojih postov. Kot drugo, pa le pišem splošno resnico o človeku, ki je oh in sploh, kar pa ne tretiram kot podpihovanje... .)

Npr. prav tako kot je subjektivno vaše(Horjul) mnenje o Kolobočanih. Pa mi povej, ali ima pravno osnovo.

He, he, spet šus mimo. Kaj mislijo Horjulci o Kolobočanih se me tudi približno nič ne tiče. Nimam z nobenimi nič drugega, kot da se včasih tam okoli zapeljem. Kot ponavadi malo ugibaš in slepo ciljaš, kajne?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheee, tu pa se mogoče spet bližaš eni od srži razlik, navedenih v naslovu teme :naughty:

Ja razlika je po vsej verjetnostni takšna, da imamo mi odprte oči, vi pa ste nekoč imeli rdeče rutke čez oči potegnjene. Eni pa si jih še do danes niso sneli. :grim :devil:

He, he, spet šus mimo. Kaj mislijo Horjulci o Kolobočanih se me tudi približno nič ne tiče. Nimam z nobenimi nič drugega, kot da se včasih tam okoli zapeljem. Kot ponavadi malo ugibaš in slepo ciljaš, kajne?! :P

Ja res je, ampak v bistvu sem samo manjšo primerjavo pritisnil in na nič osebnega ciljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razlika je po vsej verjetnostni takšna, da imamo mi odprte oči, vi pa ste nekoč imeli rdeče rutke čez oči potegnjene. Eni pa si jih še do danes niso sneli. :grim :devil:

...

Jaz pa to drugače vidim. Da so nekateri imeli rdeče rutke, jih sneli in gledali brez njih. Nikakor pa mi ni jasno, da si sedaj nekateri na vsak način kar sami hočejo nabiti druge barve rutk!

Sicer pa samo v info. Od rdečih rutk sem nosil samo pionirsko. Ostalim sem se odpovedal, celo s pisno izjavo, pa me zato v tistih "svinčenih 80ih letih" ni nihče postrani gledal. Jaaaaa, verjetno so pozabili name, so imeli s Titejem preveč opravil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vic, ki bo predvsem všeč Broju 1. :D

> KMEČKA LOGIKA

>

> Ob deželni cesti v okraju Spodnje Lašče pod Rovtami je pastir pasel ovce.

> Tovarniško nov Jeep Grand Cherokee pred njim divje zavre. Šofer,

> mladeničoblečen v Brioni obleko, Cerrutti čevlje, z Ray Ban očali, Omega

> švicarsko uro in BHS (Bussiness High School) kravato skoči iz vozila in

> vpraša pastirja:

> Mi daš eno ovco, če uganem, koliko jih imaš v tropu?

>

> Pastir pogleda mladeniča, nato pa na gomazeči trop pasočih se ovac in

> reče:

> Rajtam, da!

>

> Mladenič vozilo parkira ob cesti, priključi note-book ter brezžični modem,

> skenira pašnik preko satelita in GPS-ja (Global Position System), odpre

> bazo podatkov in 60 Excel tabel, polnih algoritmov, nato pa sprinta 150

> strani dolgo poročilo na high-tec mini tiskalniku. Obrne se k pastirju

> in reče: Tukaj imaš natanko 1.586 ovac.

>

> Pastir odgovori:

> Recimo, da imaš prav. Vzemi ovco.

>

> Mladenič vzame eno izmed živali in jo da zadaj v vozilo.

>

> Ko se pripravi, da bi odpeljal, ga pastir pogleda in vpraša: No, ali mi

> vrneš to kar si vzel, če uganem tvoj poklic?

>

> Mladeničodvrne: Seveda!

>

> Pastir na hitro reče: Ti si svetovalec v slovenski vladi.

>

> Natanko tako! Kako pa veš? vpraša mladenič.

>

> Zelo enostavno, odgovori pastir.

> Prvič! Prišel si nepovabljen.

> Drugič! Izračunal si mi nekaj, kar že tako vem.

> Tretjič! O mojem delu ne veš ničesar in si zato močno želim, da mi vrneš

> mojega psa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en vic, ki bo predvsem všeč Broju 1. :D

> KMEČKA LOGIKA

TC ..

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

hvla za smeh ..

:lol1: :lol1: :lol1:

včasih je res lepo na Motomarsu

:D

Broj jedan res ti verjam za ceno soka,

samo vseeno bi rad sliko cene.

Bi rad nekomu pokazal :blush:

Obljubim,

da jo dobiš (ta je na žalost končala

že v zabojniku za selekcionirane

odpadke naše ulice), saj bova morala

(tokrat oba) čez kakih 14 dni spet gor

na eno seanso in - majke mi - vzamem

foto s sabo in naredim posnetek prodajne

police s ceno, kupim sok z A nalepko in ceno

ter fotografiram račun ter vse prilepim

na Motomars.

Zafrendevsepress.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Broj me je dal na ignore in mi to osebno sporočil. Zgleda, da se mu ne zdi vredno obgovarjati na bedne pripombe z moje strani. Zato je sprovociran vklopil ignore funkcijo....

Mammiiiiiiiii, smrk, smrk.....atiiiiiiiiiiiii, smrk, smrk......jokal bom...smrk, smrk..... :lol1: :lol1: :lol1:

Jaz vam dam vsem za pivo, če ga date na ignor :beer1: ded se bo obesil.... :lol1:

evo en vic, ki bo predvsem všeč Broju 1. :D

> KMEČKA LOGIKA

>

> Ob deželni cesti v okraju Spodnje Lašče pod Rovtami je pastir pasel ovce.

> Tovarniško nov Jeep Grand Cherokee pred njim divje zavre. Šofer,

> mladeničoblečen v Brioni obleko, Cerrutti čevlje, z Ray Ban očali, Omega

> švicarsko uro in BHS (Bussiness High School) kravato skoči iz vozila in

> vpraša pastirja:

> Mi daš eno ovco, če uganem, koliko jih imaš v tropu?

>

> Pastir pogleda mladeniča, nato pa na gomazeči trop pasočih se ovac in

> reče:

> Rajtam, da!

>

> Mladenič vozilo parkira ob cesti, priključi note-book ter brezžični modem,

> skenira pašnik preko satelita in GPS-ja (Global Position System), odpre

> bazo podatkov in 60 Excel tabel, polnih algoritmov, nato pa sprinta 150

> strani dolgo poročilo na high-tec mini tiskalniku. Obrne se k pastirju

> in reče: Tukaj imaš natanko 1.586 ovac.

>

> Pastir odgovori:

> Recimo, da imaš prav. Vzemi ovco.

>

> Mladenič vzame eno izmed živali in jo da zadaj v vozilo.

>

> Ko se pripravi, da bi odpeljal, ga pastir pogleda in vpraša: No, ali mi

> vrneš to kar si vzel, če uganem tvoj poklic?

>

> Mladeničodvrne: Seveda!

>

> Pastir na hitro reče: Ti si svetovalec v slovenski vladi.

>

> Natanko tako! Kako pa veš? vpraša mladenič.

>

> Zelo enostavno, odgovori pastir.

> Prvič! Prišel si nepovabljen.

> Drugič! Izračunal si mi nekaj, kar že tako vem.

> Tretjič! O mojem delu ne veš ničesar in si zato močno želim, da mi vrneš

> mojega psa!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam dam vsem za pivo, če ga date na ignor :beer1:

pol boš pa lahko samo pew tisto:

".. še kiklco prodala bom,

da za vaše pivo dala bom ..."

tip

še nikoli ni pogledow koliko članow ima MS,

pa ne ve, da bi za kaj takega moral cela njegova

bližnja in daljna žlahta prodati svoje "kiklce" in

gatah streči pivo ..

:kva2:

:lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1:

Motosvetska-ekonomija-rules-press

ps:

ušit šele sedaj sem opaziw, da mi je nekdo podvalil avtorstvo tele teme

Bogsiga vedi kdo .. TC - ali lahko ti kaj izvohaš?

:naughty:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!