Skoči na vsebino

Slovenija-Jugoslavija


Broj Jedan

Priporočene objave

Nois, ne bi bilo švoh, če bi lahko v opravilno vrstico zraven gumba ignore dodal še en gumb goli otok. In bi lahko dotično osebo dal ali na ignore ali pa na goli otok. Enim bi prišla prav.

No, če smo že v temi SLO vs ExYU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni rek ampak del predinove pesmi, v kateri poje o krizi srednjih let (in o motoristih).

Če je polno interpretacij resnice, lahko pa še jaz dodam lonček, kaj ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je polno interpretacij resnice, lahko pa še jaz dodam lonček, kaj ne?

:OK: seveda ... začni....

itak bisera te teme ne moreš prekosit :D

p.s.

še dobro, da ne more brat mojih postov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, a lahko gremo nazaj na temo? Pa pustimo podjebavanje za kakšno drugo temo. :closedeyes:

Zlatko Zahovič je na kvalifikacijski tekmi za svetovno prvenstvo med SLOVENIJO in JUGOSLAVIJO dal gol iz prostega strela v 92. minuti.

SLOVENIJA-JUGOSLAVIJA: 1-1 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi lažnivec

:devil:

spet izkoriščaš izseke posta, podtikaš in lažeš tako kot drugi tvoje sorte!

Torej,

definitivno v tem podjetju danes dela 150% ljudi več kot prej, in če napišem razlago za novodobne ekonomiste, ki si tega podatka ne znajo izračunati, to pomeni: prejšnjih 100% + 150% novo-zaposlenih, kar zajema besedica "več" (citat iz mojega posta: v GB morali uvesti tretjo izmeno (nočni šiht)) - glede na to da je iz posta razumeti, da so delali v eni izmeni - samo izgubo .. jasno pa da tisti, ki jim do dela ni .. pač ne delajo več. Jasno je tudi, da si namerno opustil končni stavek o Fleetwoodu, kjer je opisana socialna situacija delavcev.

In

seveda je tako tvoje "nasprotje" izmišljotina totalis v želji mene prikazati kot nakladača, zato ker se TEBI sesuvajo Mrkaić-eve teorije v glavi.

Kar

sem pisal pa o državnem dolgu si pa nisem izmislil ampak je bilo objavljeno v prilogi Dela z vsemi diagrami, natančnimi številkami in izračuni. Ker vem, da si to nesposoben najti na internetu, te bom z veseljem poslal v arhiv Dela, da si ogledaš članek.

Tako

sedaj pa teci Mrkaić-u v naročje in se zjokaj!

:lol1:

Poglej, ne razumeš poante.

Bistvo je bilo, da je odpustil delavce. Tega v zagotovljeni zaposlenosti ni. Če bo šlo podjetju v prihodnosti slabo, jih bodo zopet odpustili. Celotna debata Yu-SLO je v tem, ali je bilo prej bolje ali ne. Eden izmed argumentov za "bolje" v Yu je bil, da si imel zagotovljeno službo. To pomeni, da ljudi ne smeš odpuščati.

Če pa ti je argument, da so zaposlili nove ljudi (da so zmanjšali brezposelnost), pa naslednji podatek o stopnjah brezposelnosti, ocena za 2005 (vir:https://www.cia.gov/cia/publications/factbook/index.html):

ZDA - zibelka liberalizma: 5,1%

Slovenija - socialna država: 10,1%

Švedska, slovenski ideal: 5,8%

In to je bistvo, ki ga želim dopovedati (kaj je naredil "tvoj bratranec"): V podjetju je bila prevelika zaposlenost, kot je bila v Jugi. Podjetje je propadlo, kot je Juga. Treba je narediti rez, odpustiti ljudi (še enkrat, zagovorniki trdite, da je bila velika prednost Juge to, da te niso mogli odpustiti), da boš potem lahko prosperiral. Kar je naredil "tvoj bratranec", je argument ZA spremembo sistema. In je po Mrkaićevi teoriji.

Ne razumeš, kaj je ekonomija, pa vseeno bluziš in se ne zavedaš, da sam s seboj prideš v protislovje, potem me pa žališ. Daj vsaj razmisli, preden pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Eden izmed argumentov za "bolje" v Yu je bil, da si imel zagotovljeno službo. To pomeni, da ljudi ne smeš odpuščati.

...

Pa vendar je tudi v Yugi kdo letel na cesto. Če ga je le preveč sral in ga je disciplinska komisija dobro prijela. Seveda pa je kaj kmalu dobil službo drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, ne razumeš poante.

Ne razumeš, kaj je ekonomija, pa vseeno bluziš in se ne zavedaš, da sam s seboj prideš v protislovje, potem me pa žališ. Daj vsaj razmisli, preden pišeš.

Ti se morš tle fajn sekirat. Nakladaš o zadevah, ki so evidentne, tko kot je 2+2 =4. <_<

Noben te ne šljivi.

Izpade pol tko, kot da bi svinjam bisere metal. .)

Še en dokaz več, da ljudje ne rabimo vedno resnice. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se morš tle fajn sekirat. Nakladaš o zadevah, ki so evidentne, tko kot je 2+2 =4. <_<

RAN ne pametuj ... po vseh ekonomskih zakonitostih sinergijskih učinkov je 2+2=5 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nois, ne bi bilo švoh, če bi lahko v opravilno vrstico zraven gumba ignore dodal še en gumb goli otok. In bi lahko dotično osebo dal ali na ignore ali pa na goli otok. Enim bi prišla prav.

:lol: :lol1:

:OK: :OK:

BTW: moderatorji imamo tak gumbek :naughty: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, ne razumeš poante.

Ys

še predobro razumem tvoje laži in podtikanja:

1 - Nikoli ys tega (tvoje nenadoma iz zadnjega žepa porivlečene poante: zaposleni vsi brez izjem) nisem zagovarjal - NIKOLI. Kapiraš?

2 - Nikoli nisem zagovarjal tega, da morajo biti zaposleni tudi delomrzneži, alkoholiki in narkomani (BTW - take sem sam na cesto metal v svoji lastni firmi) in odvečni ekonomisti - ti zadnji narede seveda največ škode podejtju.

3 - Nikjer nisem pisal, da je tale moj sorodnik odpuščal dobre delavce - je pa odpustil skupaj z alkoholiki tudi slabega ekonomista - namestnika direktorja, ki mu je delal samo poslovno škodo in mu še na vratih iz žepa potegnil in zaplenil trdi disk firminega računalnika s poslovnimi podatki, katere je hotel prodati konkurenci.

In

sinko - nehaj se truditi z lažmi dokazati nekaj kar ne obstaja nikjer, razen v tvoji bolani fantaziji.

Torej ne bluzi o "poantah"!

Mogoče

bi se ti moral o svojih težavah v zvezi z notoričnim laganjem malce pogovoriti s kakim strokovnjakom za take težave. Mogoče te pa mama ni imela dovolj rada ali te je pa oče pretepal .. samo ugibam .. kaj se ve. Ys ti ne morem pomagati, da dan za dnem doživljaš takele travme in živiš v neki izkrivljeni resnici.

:hmm:

:lol: :lol1:

:OK: :OK:

BTW: moderatorji imamo tak gumbek :naughty: :kva2:

Ne

pozabi, da zaradi take vroče teme vaš števec dela

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

tik-tak-tik-tak-

in zaradi tega raste cena vašim reklamam na MS ..

:yes:

Počasi se bomo morali dogovoriti za kako provizijo,

če se takole matram za dvig vašega ratinga ..

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlatko Zahovič je na kvalifikacijski tekmi za svetovno prvenstvo med SLOVENIJO in JUGOSLAVIJO dal gol iz prostega strela v 92. minuti.

SLOVENIJA-JUGOSLAVIJA: 1-1 :yea1:

za kere.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se morš tle fajn sekirat. Nakladaš o zadevah, ki so evidentne, tko kot je 2+2 =4. <_<

Noben te ne šljivi.

Izpade pol tko, kot da bi svinjam bisere metal. .)

Še en dokaz več, da ljudje ne rabimo vedno resnice. :hmm:

Ali pa biserov ne rabijo svinje ..

kar je tale pregovor preprosto spregledal,

kot Mrkaić-eva ekonomija preprosto spregleda - ljudi.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče

bi se ti moral o svojih težavah v zvezi z notoričnim laganjem malce pogovoriti s kakim strokovnjakom za take težave. Mogoče te pa mama ni imela dovolj rada ali te je pa oče pretepal .. samo ugibam .. kaj se ve. Ys ti ne morem pomagati, da dan za dnem doživljaš takele travme in živiš v neki izkrivljeni resnici.

Spet se je popolnoma znerviran, zatekel k žaljenju in insinuacijam na ravni 6-letnega otroka.

Broj zaradi tebe mi živeti je. Upam, da ti še dolgo ne bo šlo tako slabo, da ti izklopijo internet, v tej naši kapitalistični Sloveniji. Ah, saj res, če bo pa zmanjkalo bo pa bogati bratranec dal za kako položnico ali dve. :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se bomo morali dogovoriti za kako provizijo,

če se takole matram za dvig vašega ratinga ..

:naughty:

:lol: :lol1: :lol1:

ja broj 1., Ms bo tebi plačeval, da boš ti lahko po forumu pisal..... :lol1:

si prepričan, da rating zaradi tebe narašča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol1: :lol1:

ja broj 1., Ms bo tebi plačeval, da boš ti lahko po forumu pisal..... :lol1:

si prepričan, da rating zaradi tebe narašča?

ne zaradi mene ampak zaradi vseh hijen, ki se tule spravljao dokazovati kakšen sem

ys

delujem

kot neke vrste vaba - razumeš, da potem koleriki in histeriki tule peesdijo name

:lol1:

kar pa števec jasno ne beleži - kupci vidijo le število obiskov in postov ..

a je tko

<_<

je

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delujem

kot neke vrste vaba - razumeš, da potem koleriki in histeriki tule peesdijo name

:stupid:

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se mene tiče je blo včasih boljše :yes: sm bil še mulc pa še ni blo treba delat :grrr

zdej je pač tako, da se mora človek sam prežiwljat, če hoče dostojno živet B)

Jebat ga, Dok je bilo Tita, bilo je i šita! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

pol pa ja...a ti zrihtava eno stran, pa S.P. odpreva...pa boš prodajal usluge po forumih....

zelo si dober .. ni kaj

ampak ... ne, hvala ... dela je kar dovolj in en MS tudi .. takole ob "črnih luknjah" pa malce povišamo naklado motoristični strani .. đabe, jasno .. sy je že Pepesan omeniw, da imam tudi nekaj dobrih strani .. torej svojo MS provizijo podarjam tebi, ampak samo če obljubiš, da boš sem in tja dal za kak kofi tudi boginji Alli

:)

Jebat ga, Dok je bilo Tita, bilo je i šita! O:-)

sad nemamo Tita

al imamo barem

puuuno više šita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sy je že Pepesan omeniw, da imam tudi nekaj dobrih strani ..

nikoli nisem dvomil v to .)

čisto uspešno in zelo koristno komunicirava po Pm :worship: , tako da od mene tega nisi slišal....

:)

sad nemamo Tita

al imamo barem

puuuno više šita

Dok je bilo Tita

Bilo je i šita

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!