Skoči na vsebino

Slovenija-Jugoslavija


Broj Jedan

Priporočene objave

zdej je pač tako, da se mora človek sam prežiwljat, če hoče dostojno živet B)

Zakaj pa? Delo je ja za slabiče. Najdi si bogato pičozo, pa bo tvoj problem z lahkoto rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa? Delo je ja za slabiče. Najdi si bogato pičozo, pa bo tvoj problem z lahkoto rešen.

:yes:

še ena razlika med Slo-Yug....prej ni bilo bogatih pičoz, katere si lahko molzel za denar....lahko pa da se motim...naj kdo pove, ki je imel izkušnje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa? Delo je ja za slabiče. Najdi si bogato pičozo, pa bo tvoj problem z lahkoto rešen.

Dobra varijanta :OK:

Bomo začeli delat na tem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zaradi mene ampak zaradi vseh hijen, ki se tule spravljao dokazovati kakšen sem

ys

delujem

kot neke vrste vaba - razumeš, da potem koleriki in histeriki tule peesdijo name

:lol1:

kar pa števec jasno ne beleži - kupci vidijo le število obiskov in postov ..

a je tko

<_<

je

:yes:

O lube gate :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tako da od mene tega nisi slišal....

absolutno točno

Veš takole je: normalna komunikacija zame ni noben problem, dokler se vsi pošteno in odkrito pogovarjamo.

Ko

pa nekdo začne lagati, postavljati trditve na podlagi izvčekov iz postov, ki kažejo popolnoma drugo sliko kot celoten post, se poniževalno izražati o meni (očitno) svetih stvareh ali ljudeh - pa naj bo to moja Kraljica ali otroci in prijatelji, javno objavljati privatna sporočila, ker bedak ne razume pojma "privatno", s privatnimi sporočili zavajati celo voditelje tele spletne strani .. s takimi pa potem začnem komunicirati na tak način katerega so edino sposobni dojeti in ga tudi ostali dobro poznate. Na žalost sem šele v zadnjem času ugotovil kako hudo te podleže boli "ignore" knofek. Razmišljam .. ampak samo razmišljam o tem, da objavim neke vrste MSrating listo članov na kateri bi seveda blestelo nekaj dam in gospodov s pripisom "ignore".

Bojim se le vaše reakcije .. mislim celotnega MS Olympa, saj bi to lahko pomenilo pobeg nekaterih in konkretno finančno škodo za MS, kar pa nikakor nočem.

:hmm:

:yes:

še ena razlika med Slo-Yug....prej ni bilo bogatih pičoz, katere si lahko molzel za denar....lahko pa da se motim...naj kdo pove, ki je imel izkušnje :D

seveda se motiš .. recimo: optika Krstič na Tržaški je bila tako financirana v začetku - s tem, da je zakon financerke propadew ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ... ne, hvala ... dela je kar dovolj in en MS tudi .. takole ob "črnih luknjah" pa malce povišamo naklado motoristični strani .. đabe, jasno ..

Đabe jasno ? :hmm: :doze: Ok.... očitno fraza z Woodstoka.... :)

Črne lukne imaš vsak dan 24 ur na dan.. Še dobro, da imaš veliko dela s prevajanjem v slovenski knjižni jezik in obratno.... Toporošič bi se v grobu obračal, če bi že bil tam.... čeprav ni ravno neko merilo...ali ipak :grim :grrr

Mater, saj si skoraj kot ena mati na porodniški, ki lahko med spančki malegadojenčkularesa mal srfa... :P

Ah ja, brezveze pišem, saj ne boš prebral, ker me imaš že več kot dve leti na ignor :slap: :slap: :slap:

Lube gate velikanke :grim :grrr :grim :grrr

Razmišljam .. ampak samo razmišljam o tem, da objavim neke vrste MSrating listo članov na kateri bi seveda blestelo nekaj dam in gospodov s pripisom "ignore".

:OK: :OK: :OK:

Ne razmišljat, ti kar objavi :OK:

p.s.

joj, kok sem glupa; saj ne more prebrat, ker sem na ignor. a bi mu kdo to povedal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poceni zrihtam majice iz kvalitetnega bombaža (fruit of the loom) z napisom spredaj "Ich befinde mich auf ignore liste" in zadaj "und bin stolz darauf".

Za nežnejši spol imam tudi majice z naramnicami (roza).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poceni zrihtam majice iz kvalitetnega bombaža (fruit of the loom) z napisom spredaj "Ich befinde mich auf ignore liste" in zadaj "und bin stolz darauf".

Za nežnejši spol imam tudi majice z naramnicami (roza).

a majo luknce za bradavičke

tam nekje okoli popka

kar bodo nekatere najbolj zagrete definitivno rabile

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poudarjam _

tudi plastično operacijo jošk , v kolikor bi bila potreba, (pa je ni) se da nardit.... :)

Lobotomija pa ... :hmm: bolj težko :huh:

p.s.

ah ja...zakaj se ženem...saj ne bere :P

p.p.s.

ah ja.. kako pa potem ve, da sem zagreta? :hmm: :grim :grrr

p.p.p.s.

Nič...... grem mal na polljub. net brat male oglase.... v rubriki ona ona :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

Ignoriranje je zgolj lastnost slabičev ...

..... ne vem, ne vem, če je zdržal na ignore.... :grrr

:lol1:

....imam občutek, da vsake toliko cajta mal vklopi in pokuka....

:grim

.... pa pokozlano pujso prebere....

.... potem gre pa v nasmeh napisat, kako je fajn imet ljudi na ignor....

Tukaj pa postaja vedno bolj napeto. Me vsa stvar spominja na tele možakarje, ki so se dogovarjali, sestankovali, pogajali, izmenjali nešteto predlogov, se popljuvali, si segali v roko in se na koncu za javnost veselo nastavljali fotografskim objektivom, na koncu pa je vseeno počilo.

mogoče je eden od njih.... :naughty:

Ja res je. Bolj boste mešali drek malih, plešastih, svojeglavih in samovšečnih članov motosveta, ki jih šraufa po trebuhu, bolj bo smrdelo. :whistle:

Ne pomaga, ker smo vsi na ignore :lol1:

... itaq potemtakem nima več s kom debatirat ...

:alien1:

Đabe jasno ? :hmm: :doze: Ok.... očitno fraza z Woodstoka.... :)

Črne lukne imaš vsak dan 24 ur na dan.. Še dobro, da imaš veliko dela s prevajanjem v slovenski knjižni jezik in obratno.... Toporošič bi se v grobu obračal, če bi že bil tam.... čeprav ni ravno neko merilo...ali ipak :grim :grrr

Mater, saj si skoraj kot ena mati na porodniški, ki lahko med spančki malegadojenčkularesa mal srfa... :P

Ah ja, brezveze pišem, saj ne boš prebral, ker me imaš že več kot dve leti na ignor :slap: :slap: :slap:

:lol1:

Lube gate velikanke :grim :grrr :grim :grrr

:OK: :OK: :OK:

Ne razmišljat, ti kar objavi :OK:

p.s.

joj, kok sem glupa; saj ne more prebrat, ker sem na ignor. a bi mu kdo to povedal? :whistle:

:lol1:

Poudarjam _

tudi plastično operacijo jošk , v kolikor bi bila potreba, (pa je ni) se da nardit.... :)

Lobo :eek: tomija pa ... :hmm: bolj težko :huh:

p.s.

ah ja...zakaj se ženem...saj ne bere :P

:kva2:

p.p.s.

ah ja.. kako pa potem ve, da sem zagreta? :hmm: :grim :grrr

p.p.p.s.

Nič...... grem mal na polljub. net brat male oglase.... v rubriki ona ona :)

Jaz še vedno častim.... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno točno

Veš takole je: normalna komunikacija zame ni noben problem, dokler se vsi pošteno in odkrito pogovarjamo.

moram ti priznat da imaš zelo čuden način komuniciranja.

žaljenje, zmerjanje in neprestano provociranje je tvoj način debatiranja?!

in kaj zdaj jočeš?

kar se/r/ješ to tudi žanješ. pri teh letih bi to že moral vedet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: :yes: Jaz pa pijem. :whistle:

To bo veselo.... s cvetjem v laseh :D :P :OK:

Saj je brez veze, če nas ne čita... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je brez veze, če nas ne čita... :lol1:

... ti pa si "genij" v citiranju, kje si se pa učil tega ...

v šoli za otroke s posebnimi potrebami?

:hmm:

Vsekakor

so te posebej zdresirali, da iz citatov narediš

popolnoma nerazumljivo shizofreno solato ..

ali pa se morda motim

pa je to tvoj prirojen dar...

:slap:

..zelo verjetno bo to - prirojene

in podedovane specialne

sposobnosti za kaj takega.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra varijanta :OK:

Bomo začeli delat na tem B)

Pol moraš izgledat kao Bred Pit. Se pravi nič več klobas in vsak dan po 3 ure treninga. Zdaj se pa odloči: delo ali dieta :hmm:

a majo luknce za bradavičke

tam nekje okoli popka

kar bodo nekatere najbolj zagrete definitivno rabile

:lol1:

Najprej udrihal čez mladino, zdaj se norčuješ že iz dam v srednjih letih :?

Pizda se se k hijene spravl na Brojčija. Kje ste bili pa takrat, ko sem sam samcat bil izčrpljajoč boj z starostmi tega motosveta :?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej udrihal čez mladino, zdaj se norčuješ že iz dam v srednjih letih :?

Pizda se se k hijene spravl na Brojčija. Kje ste bili pa takrat, ko sem sam samcat bil izčrpljajoč boj z starostmi tega motosveta :?

Moralno smo te podpirali. Zdaj, ko pa se en drugemu prilizujeta, pa ........ :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej udrihal čez mladino, zdaj se norčuješ že iz dam v srednjih letih :?

Pizda se se k hijene spravl na Brojčija. Kje ste bili pa takrat, ko sem sam samcat bil izčrpljajoč boj z starostmi tega motosveta :?

v srednjih?

:hmm:

.. ne, ne - to pa ne ..

:grrr

razen, če so se extra zanemarile

:grim

pa kvihtale z joškoti ..

:lol1:

ampak ene srednjih let tule

le zgledajo tako, kot da bi ..

:naughty:

a kje so bili .. pustili so tebi, da

malo kondicijo nabereš

Veš za enega takega kot sem ys

je 150 motomarsofk in motomarsofcef

premalo

:kva2:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ene srednjih let tule

le zgledajo tako, kot da bi ..

:naughty:

Ja ja...ve pičke bolj poznih kot srednjih let, ste se počas zanemarle.... :)

Nič hudega.... če te majo doma zarad tega bolj radi... :) (pa ne zarad zanemarjenosti...izključno zato, ker si pička :) )

Aja, saj ne more brat :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja...ve pičke bolj poznih kot srednjih let, ste se počas zanemarle.... :)

Nič hudega.... če te majo doma zarad tega bolj radi... :) (pa ne zarad zanemarjenosti...izključno zato, ker si pička :) )

Aja, saj ne zna brat :slap: :slap: :slap:

:lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja...ve pičke bolj poznih kot srednjih let, ste se počas zanemarle.... :)

Nič hudega.... če te majo doma zarad tega bolj radi... :) (pa ne zarad zanemarjenosti...izključno zato, ker si pička :) )

Aja, saj ne more brat :slap: :slap: :slap:

:lol:

:grim Broj has a soft name :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!