Skoči na vsebino

Slovenija-Jugoslavija


Broj Jedan

Priporočene objave

Tudi, če potuješ po ZDA ,vidiš razlike... morda še večje, kotkjerkoli v Evropi...

Kaj ma to veze s to temo???

Sem glih pogledal oddajo dnevnik nekega naroda.

Broj jedan je nekaj strani nazaj izjavil, da je glasoval za samostojno Slovenijo a so ga nategnili in mu je sedaj žal. Ne vem, ali res misliš, da bi danes še lahko živeli v skupni državi. Malo po Titovi smrti so hoteli poenotit jezik v vseh Jugoslovanskih šolah :eek:

Tako rad si imel Jugoslavijo in geslo "Bratstvo in Jedinstvo". Zakaj potem v neki drugi temi pljuvaš čez Hrvate. Aja potenca te jebe pa moraš kr tko mal pizdit. Sej štekam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, nisi šel pogledat članka. A si tako len? No, ti dam še manjkajoči del:

...

Tu imaš statistične vire. Me pa veseli, da o ekonomiji veš več kot makroekonomist, ki je za svoje pisanje prejel Jurčičevo nagrado.

Lej, Opazovalec, res nisem gledal članka. In ko sem ga sedaj prebral, sem opazil, da nisem ničesar zamudil. Namreč ne ti, ne ta članek mi še vedno ne podajata primerjave s časom o katerem govorim. Ne dasta primerjave z drugimi deželami.

Seveda je verjetno res vse kar piše v članku. A izgleda tako, kot bi primerjal zdravje nekoga tik pred nujno potrebno operacijo, takorekoč na smrtni postelji in potem po operaciji. In sedaj naj rečemo, da po operaciji živi bolje kod kdajkoli poprej. Ma daj no daj! še enkrat ponavljam, zgodovina povojne jugoslavije in Slovenije se ni začela po 1980. letu! V tem članku začne zgodovina šele 1988, vglavnem pa po 1990.

To je eno. Drugo pa je tisto, kar je Symru lepo napisal. Lepo in dobro življenje se ne meri po debelini denarnice in standardu kakor ga merijo takile ekonomisti.

Če pa je le to tisto, kar si želite, potem pa seveda, izvolite. Verjamem, da bo vedno bolje. Nekaterim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Aja potenca te jebe pa moraš kr tko mal pizdit. Sej štekam :blush:

tvoja

izredna pijaznost in pronicljivost je naravnost šokantna,

saj si presegel samega sebe in

svoj običajni nivo 3 letnega otroka

:devil:

...kar je Symru lepo napisal. Lepo in dobro življenje se ne meri po debelini denarnice in standardu kakor ga merijo takile ekonomisti.

Če pa je le to tisto, kar si želite, potem pa seveda, izvolite. Verjamem, da bo vedno bolje. Nekaterim!

yesss

točno to je point .. samo to jim je še ostalo v glavah: IMETI

mah - sy je res brez veze .. bojo že sami ugotovili kako je s tem ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja

izredna pijaznost in pronicljivost je naravnost šokantna,

saj si presegel samega sebe in

svoj običajni nivo 3 letnega otroka

:devil:

Ubistvu napredujem in se dvigam na tvoj nivo .) Ne pozabi kdo je začel z zbadanjem in negativno oceno moje inteligence. S tem da jaz še lahko ratam pametnejši tvoj pimpek pa ne bo čez 2 leti nič bolj trd .) Se pravi boš še bolj nergal in pizdil čez vse :blink:

To je eno. Drugo pa je tisto, kar je Symru lepo napisal. Lepo in dobro življenje se ne meri po debelini denarnice in standardu kakor ga merijo takile ekonomisti.

Če pa je le to tisto, kar si želite, potem pa seveda, izvolite. Verjamem, da bo vedno bolje. Nekaterim!

Symru je pisal nekaj o prezapolenosti. V petek ob poldne se prepucavamo po internetu. Res smo pridni in res garamo <_< Za vikend bomo šli pa še na potep z mopijem.

Se strinjam da smo prezaposleni, a smo zato v veliki meri krivi sami. Strinjam se da živimo nekvalitetno življenje, a zato ni kriva vladajoča struja ampak vsak posameznik z svojo pasivnostjo. Seveda je pa lažje okrivit JJ in Ropa.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

mah - sy je res brez veze .. bojo že sami ugotovili kako je s tem ..

:yes:

Viš, pa nama je zjutraj Gallus lepo rekel, naj se ne cirkulirava. Je bolj pri brihti kot midva stara kozla. :blush:

Ajde zginte motorirat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Symru je pisal nekaj o prezapolenosti. V petek ob poldne se prepucavamo po internetu. Res smo pridni in res garamo <_<

...

Nekateri pač garajo ponoči ko drugi spite ali pijani ležite za vogalom! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vedno ne vem kdo je dedku, k je partizane s kruhom filo, pa k je peš pršu iz sibirije, vzel pekarno :?

Verjetno Zeleni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm, takrat je izobrazba vsaj nekaj bila. danes - saj vidi, koliko ljudi z diplomami išče, pa ne najde... službo.

razgledanost pa - danes biti razgledam pomeni pač malo klikat po netu in malo čitat...

danes razgledanost ni več pomembna, težje je danes izluščiti bistvo ...

in pri tem mu dejansko morda tu ali tam pregledajo rektum ... če potuje z letalom ...

Bravo SYM

Živ dokaz za tvojo teorijo o razgledanosti in klikanju po netu potrjuje "častiti" TC, 90 % njegovih nebuloz, nasvetov, dejstev, da ne pozabim na njegovo briljantno poznavanje ženskega telesa in sexualnih izkušenj je dotični primerek svoje vrste skopiral iz interneta.

BTW: če bi krave gate nosile, on in njemu podobni malinovci ne bi nikoli p***E videl

sad but true :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu napredujem in se dvigam na tvoj nivo .)

.. pred tabo so še stoletja trdega dela ..

Ne pozabi kdo je začel z zbadanjem in negativno oceno moje inteligence.

to ni problem oceniti glede na tvoje pisanje

S tem da jaz še lahko ratam pametnejši

"lahko" podaja sicer možnost za to, ne zagotavlja pa, da bo temu tako .. v kar očitno sam resno dvomiš, sicer ga ne bi uporabiw .. če bi bil v to prepričan bi rekel "bom postal"

tvoj pimpek pa ne bo čez 2 leti nič bolj trd .)

to drži - od pubertete dalje se nič ne spreminja - te kvalitete pa ti nesrečnik, ne moreš ocenjevati preko postov, kot lahko mi ocenjujem tvoje prej omenjene lastnosti

Se pravi boš še bolj nergal in pizdil čez vse :blink:

ah dajnodaj - če je politika in nerganje čeznjo zate "vse" ... kaj hočemo, potem si pač res velik revež

Symru je pisal nekaj o prezapolenosti. V petek ob poldne se prepucavamo po internetu. Res smo pridni in res garamo <_< Za vikend bomo šli pa še na potep z mopijem.

boste .. drugi pa mogoče delamo preko vikenda

Se strinjam da smo prezaposleni, a smo zato v veliki meri krivi sami.

tole ti je pa gotovo prišenila mama, kenede

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem da jaz še lahko ratam pametnejši tvoj pimpek pa ne bo čez 2 leti nič bolj trd .)

:lol1: :lol1:

sad but true :cry:

prepričan sem, da so tebi ko si bil še mlad in razgledan, stari kurci podobno govorili... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi krave gate nosile, on in njemu podobni malinovci ne bi nikoli p***E videl

sad but true

:OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tole si velja pa zapomniti

in občasno uporabiti

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

prepričan sem, da so tebi ko si bil še mlad in razgledan, stari kurci podobno govorili... .)

ampak to prepričanje lahko izvira

le in samo iz tvoje mladosti

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridežni, tebe pa res vreme matra?! :eek:

čisto nič...tile dežki so kot naročeni...mi namreč ni treba trave zalivat...jebiga....me v novodobnem kapitalizmu tok izčrpajo, da mi je vsakršna pomoč matere narave izven evropskega delovnega časa več kakor dobrodošla. ;-)

Drugače bi vse novodobne nadebudneže pobaral, od kdaj se po njihovo kvaliteta življenja meri v nutellah, kavbojkah, mopedih, zahodnih avtomobilih (ta je bila ena močnejših :-D), gospodinjskih aparatih (zlo objektivna statistika), flat TV-ijih in vseh naštetih in nenaštetih materialnih dobrinah, katere so mlečnozobci našteval? :slap:

Juga ni bila boljša za ruljo v materialnem smislu. A je nintendo generaciji tok težko to razumet??? :?

Star etruščanski pregovor: "ko je glup, taj ne vidi gliste! ".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...stari ste pa res carji :OK:

:worship:

tnx - in s čim smo si zaslužili tale tvoj izredni kompliment?

"ko je glup, taj ne vidi gliste! ".

:OK:

pa ti si danes pravi osvežujoči vir humorja

:yes:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a si kaj takega jedew

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem z nekonstruktivnim pogovorom, ki meji na žaljenje...in potem uleti stari kurec, ki že zaradi svojega emšota, vse ve....

btw

Kdo vam je omogočil da se tukaj sploh pogovarjate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 predvsem z nekonstruktivnim pogovorom, ki meji na žaljenje...in potem uleti stari kurec, ki že zaradi svojega emšota, vse ve....

2 btw Kdo vam je omogočil da se tukaj sploh pogovarjate?

1 upaj, da boš tudi ti nekoč star - za kar prowgotow ni nobene garancije

2 Bill Gates?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v svojih mladih letih, ko je v garaži "gradil" prihodnost ...seveda .)

.. tkoaltko nas je večina uspešnih začela v garažah .. ampak to je že malo čudno - mogoče se v garažah zbira kaka posebna ustvarjalna "energy"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem z nekonstruktivnim pogovorom, ki meji na žaljenje...in potem uleti stari kurec, ki že zaradi svojega emšota, vse ve....

btw Kdo vam je omogočil da se tukaj sploh pogovarjate?

a si v zasedi čakal ?...haha :OK:

raj vpiš v google "le zakaj sem se danes zbudil z malček mokrimi gatkami ves poten s povštrom med koleni" (boš kaj novega zvedel o sebi) ;-)

PS: ne se razburjat preveč....škoda te je no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tkoaltko nas je večina uspešnih začela v garažah ..

skupni dejavnik je torej garaža, ne starost :?

raj vpiš v google "le zakaj sem se danes zbudil z malček mokrimi gatkami ves poten s povštrom med koleni" (boš kaj novega zvedel o sebi) ;-)

PS: ne se razburjat preveč....škoda te je no...

ti kar žali, je reprezentativno za tvojo starost očitno.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si, Nearrain, izvrgel tole o tipkarskih nabijačih, ki jim je življenje le internet.... ravno v tejle temi?.....Možnosti za to so bile in so še od prvega dne -začenši z ,,strokovnimi,, rublikami.....?

In kdo hudiča je začel z materijalnimi dobrinami, standardom, ki naj bi bil sedaj iz dneva v dan slabši? komu se kolca po kreditih, stanovanjih ?....Tito je namreč ,,duhovno,, razsvetljenost zdravil na Golem otoku....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!