Skoči na vsebino

S čim odpreti datoteko


AREA

Priporočene objave

Kaj mogoče kdo ve s katerim programom bi se dalo odpret file s končnico IMP? Sem si dol potegno Autorouta ki bi ga nujno rabo pa ga ne morm odpret. Hvala za vsak nasvet, ce pa je kdo iz MB in ima Autorouta pa se priporocam. NUJNO :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj mogoče kdo ve s katerim programom bi se dalo odpret file s končnico IMP? Sem si dol potegno Autorouta ki bi ga nujno rabo pa ga ne morm odpret. Hvala za vsak nasvet, ce pa je kdo iz MB in ima Autorouta pa se priporocam. NUJNO :worship:

Če res rabiš Autoroute, pol OK.

Če pa rabiš kaj bolj simpl za risat, je pa Board Editor zelo fletkan. Ga pa lahko s programerjeve strani lahko dol potegneš čist legalno. Pa kar mi je najbolj pomembno, nima polne kufre nepotrebne navlake zraven.

Pa še po Microsoftovo ni napisan t.j. kratek je:)

Uglavnem, men se fino obnese!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdownlodau sm si borland delphi, 3 cdje, ampak so v formatu .daa pa mi tega noben prog ne odpre...alkohol ne jeb3, nero tut ne, iso buster isto...

help me :( :cry:

aaa sm ze:>

powerISO je ce koga zanima hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mogoče kdo ve s katerim programom bi se dalo odpret file s končnico IMP? Sem si dol potegno Autorouta ki bi ga nujno rabo pa ga ne morm odpret. Hvala za vsak nasvet, ce pa je kdo iz MB in ima Autorouta pa se priporocam. NUJNO :worship:

Probaj pajser, če ne pa večji čekič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če res rabiš Autoroute, pol OK.

Če pa rabiš kaj bolj simpl za risat, je pa Board Editor zelo fletkan. Ga pa lahko s programerjeve strani lahko dol potegneš čist legalno. Pa kar mi je najbolj pomembno, nima polne kufre nepotrebne navlake zraven.

Pa še po Microsoftovo ni napisan t.j. kratek je:)

Uglavnem, men se fino obnese!

on rabi autoroute, ne autocad .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!