Skoči na vsebino

Razlika med Vodnim in Zračnim hlajenjem


Pilot100

Priporočene objave

Pozdravljen !

Zanima me kakšna je razlika med Vodnim in Zračnim hlajenjem. Vodni so dosti dražji, ampak me zanima, če se splača dat tist dnar več, ali rajši imet zračno? :blink:

Hvala za odgovore in LP !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vodno masino hladi voda zracno pa zrk...VODNA je blosa velik!!!!! :OK: zrk se hitr lahk segreje jst ti predlagam vodnga k dvomm da ma kdo od kle k mu skutr gre mau vec k tistih bogih 60 zracno hlajenje usi majo vodno to ti lahk dost pove! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voden je u primeru natunanega skuterja kr dost bolši. Zdej če maš skuter u čist originalnem stanju maš lahko tut prisilnega zračnega. Sam zračni je zajeban če stojiš na mestu, ker nimaš obratu ali pa če se pelješ u hrib in se veternica nevrti dost.

Vodno hlajenje je boljše u teh primerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nimaš kej nouš se mnde usake 20km ustavu. Probi sam da ga neboš doug u klanc teru pud visokim ubratam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol ni tko crno kot pise v prvih nekaj postih. Vem da je boljs vodno, ampak sm se res ustrasu da se bo kr pregrevu. Drgac se itak furam najvec 50km naenkrat

luka hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama razdalja fure ni tok pomembna! bol pomembn je če se velik u hrib voziš! prej sm meu vodn hlajeno aprilijo SR 50 pa se je u hrib zlo segrevala kr je bla hitrost mejhna (majhen učink na hladilnik) pa obrati visok! po ravnem se pa ni segrevou kej velik! pr zračnem se pa to še bol pozna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pustiš v originalu skuter, se bolj splača AC, saj je bolj cenovno ugoden. Glede predelave, res da se greje bolj samo vseeno se da predelat. Jaz ima Malossi gusa in se gre normalno peljat, isto kot z originalom. Pregreje se lahko edino, če ga nonstop s polnim gasom voziš :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če maš zračnega ni dobro za kit da maš nonstop poun gas. DObr j da mal bul u easy furaš.

Š neki offtopic kolk stane malossi kit za gilero runner? a j pol treba dat tut drug fergazer...močnejšo kuplungo, variomat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno vodni sploh pri manjsih hitrostih in poletni pripeki, še posebej pa pri vožnji v dvoje je dost boljš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VODA sploh ne razmisli od ksnm zraku!!!!edin ce bos se ceu cajt furu 45 kmh pa k bo vroce z beciklm okol hodu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!