Skoči na vsebino

VW Hrošč


Crownless

Priporočene objave

Torej tema je namenjena VW Hrošču. Sicer ga nimam v lasti je pa moja želja ga enkrat posedovat. Ker pa imam doma tricikla, kateremu dele prispeva vglavnem hrošč, bi potreboval zanj service manual za mehankarje. Če ga kdo ima v elektronski obliki bi mu bil zelo hvaležen, če bi mi ga poslal. Za tiskano verijo bi plačal primerno vsoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, a res noben ne ve za kak link? Bdw: sam sem nekoč imel dva, najprej 1303 letnik 1974, potem pa še 1200 letnik 1970. Za slednjim mi je zdaj žal, da sem ga dal za mali denar... Mar bi ga hranil v garažo- bi bil kar nekaj vreden, takrat sem pa za tisti denar potem kupil Z-101. Ja, leta norosti... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zdaj, ko sem odprl povezavo na wv bug, šinilo v glavo kaj pa če bi pogledal v kakšno tehnično knjižnico. Verjetno imajo tudi knjige o tem avtu... Še bolj enostavno pa pogledat na kakšnem WV servisu- verjetno ti bodo z veseljem ustregli. Pa saj verjetno si že sam pomislil na to možnost. .) Včasih vem da so obstajale takšne knjižice za amaterske mehanike. Za Laverdo pa sem v Udinah na servisu prosit še načrt, kako se sestavi veriga za ventile, pa mi je Giancarlo (lastnik servisa) skopiral celo servisno knjigo... Nisem znal italijansko več kot Bon giorno in grazie, pa sva vseeno našla skupni jezik. Tako, da mislim, da ti bodo če ne pri nas z veseljem ustregli na kakšnem avstrijskem servisu. Lepa beseda pač lepo mesto najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut to možnost sm že predelou. Zdele iščem kazga vaškega majstra k šraufa VW, da ga vprašam če ma kaj tazga. Na tvelkih servis dvomm da bi mi dal to. Bom šou pa tudi v tehnično knjižnico, na to niti pomislu nism. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so slike iz 2. mednarodnega srečanja VW v Vinici 25.6.2006.

post-6014-1157360722_thumb.jpg

post-6014-1157360760_thumb.jpg

post-6014-1157360829_thumb.jpg

post-6014-1157360852_thumb.jpg

post-6014-1157360878_thumb.jpg

post-6014-1157360905_thumb.jpg

post-6014-1157361016_thumb.jpg

post-6014-1157361037_thumb.jpg

post-6014-1157361054_thumb.jpg

post-6014-1157361073_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko brezčasni avto. Kadarkoli ga vidiš, si rečeš, u lej hrošč. Dejstvo je, da sedaj 5-10 let stari avti delujejo nevšečno napram novim, teli stari hrošči so pa še vedno ''in''. Vsaj za moje pojme. Zagotovo k temu doprinese tudi to, da je večina tistih hroščov, ki jih danes še videvamo na cestah, več ali manj ljubiteljsko vzdrževanih in zato toliko bolj privlačni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tema je namenjena VW Hrošču. Sicer ga nimam v lasti je pa moja želja ga enkrat posedovat. Ker pa imam doma tricikla, kateremu dele prispeva vglavnem hrošč, bi potreboval zanj service manual za mehankarje. Če ga kdo ima v elektronski obliki bi mu bil zelo hvaležen, če bi mi ga poslal. Za tiskano verijo bi plačal primerno vsoto.

na eMule se najde fajl z imenom "Haynes - Volkswagen Beetle & Karmann Ghia 1954 Thru 1979.pdf". velik 230 Mb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta lepotec pa je bil nekoč moj :wub:

[attachmentid=80285]

Pozdravljen Godfather!

Te dni se zanimam za povsem podoben VW, a je precej razsut. Ker rabim rezervne dele, bi rad prisel do kakega "pulta", po možnosti bi se pozanimal rad tudi o cenah...

Ce lahko še kdo prosim svetuje, kadar utegne.

Lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a bi mi lahko kdo povedal gabarite mašine od hrošča, mogoče kakšno sliko mašine z osnovnimi kotami gor? KARKOL? Res bi lepoooo prosil za kej takega.

Tistemu, ki mi bo pomagal ali vsaj probal pomagati namenjam naslednjo zadevo:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v podnartu na gorenjskem je en stric, k rihta hrošče. jih ma na dvorišču tkole na uč ene 15.

sam povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Na Dolenjskem točno v šempetru pri Otočcu to je iz Novega mesta ca 7 km je en majster ki je popravljal samo hrošče piše se Vrtačič Anton ima sigurno še veliko delov za hrošča in tudi vedel bi kje se da še kaj dobiti pa tudi kakšno knjigo bi še imel probaj ga poklicat po telefonu (št.boš dobil na informacijah). Samo za kakšne tehnične podatke se lahko obrneš tudi name od leta 1975 naprej bi imel za vse avte -namreč immam vse knjige od Avto date od letnika 1975 do 1997 imam celo na disketi,če bi znal bi ti presnel na cd samo to ni v moji moči. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!