Skoči na vsebino

Newem kje so blokade???????


ATV boy

Priporočene objave

Lep pozdrav!!!!!!

Sem nov na forumu in me zanima nekaj....

Imam štirikolesnika kymco mxu 50, ki ima skuterjevo mašino.....

Zadeva nima blokade na variomatu.... Kje je potem blokada če gr po ravnin največ 45?????

Dans mislim razdret auspuh in vn fuknt katalizator, pa kake prekate če so not.... A peno oz. volno lohk tut vn fuknem???

A je tut božn da ma tolk elektronko zablokirano???

Hvala in Lep pozdrav :( :( :( :( :( :( :( :(

Popravljeno . Popravil ATV boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne mors kr vn fuknt to mors prou drug auspuh kupt lahk sam odbijes stran sam bol da kups kej bl sportnga :) je mozn tut da je elektronsko zablokeran ja sam bl dvomm a to ma pogon na ketno???drgac je ma pa se u masini eno blokado tm pr izpusnm kanalu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Cilindr

Zelo žalostno je videti aktivnega člana foruma, ki po dobrih 1.100 postih ne zna napisti niti stavka v Slovenščini, kaj šele, da bi rabil kakšno vejico, piko ali karkoli, ki bi kazalo na to, da imamo ostali člani foruma opravka z resno osebo.

Če se že javljaš, napiši kaj konkretnega in pametnega, ker je ta tvoj zadnji odgovor vse prej kot to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne spoznaš na scooter mašine lih najbol, ti priporočam da pelješ na servis pri 1000km da ti ga še odblokjrajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem atv s 50ccm itak ne more letet veliko več kot 45kmh. Poskusi na ATV forumu,tam je nekaj napisano o tem atvjčku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!