Skoči na vsebino

Keeway exceed 125


Divjakos

Priporočene objave

Hej,

Zanima me kdo pozna kaksno trgovino ali opcije kako bi malo predelal ta moj Keeway Exceed 125.

Nimam neke sile brskat po mašini, bolj me zanima kak in kje bi dobil kaksen blatnik, ogledala itd. te stvari za menjavo, saj sam ko gledam ne najdem tega nikjer :BUA:

Prosim lepo za pomoč :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

JA, jest mam tudi tak problem. Kr je kitajc nič gor ne paše, delov pa sploh ni za dobit. :headbang:

Pa če bi slučajno keri vedel za kaki športni auspuh ko bi gor pasal, al pa vsaj kak bi iz standardniga dobo blokade naj mi lepo prosim pove.

Vsaka pomoč je dobrodošla :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 4t, ne rabi bit kej zablokiran zato da je pod 11kw, tko da ne vrjamem da so kkšne blokade v izpuhu, oz. kjerkoli :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 4t, ne rabi bit kej zablokiran zato da je pod 11kw, tko da ne vrjamem da so kkšne blokade v izpuhu, oz. kjerkoli :trance_33_sleep:

potem sploh ni finte če zamenjam auspuh al pa kaj drugega??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, jest mam tudi tak problem. Kr je kitajc nič gor ne paše, delov pa sploh ni za dobit. :headbang:

Pa če bi slučajno keri vedel za kaki športni auspuh ko bi gor pasal, al pa vsaj kak bi iz standardniga dobo blokade naj mi lepo prosim pove.

Vsaka pomoč je dobrodošla :worship: .

premer lukno, razdalje med sraufi....pol pa isci razne auspuhe. al pa poisc IJS u ljubljani jih dela ce mu recs. pa se dost pocen so

nism pa zihr ce je IJS. vem da bo kolegu naredu za ene 150 eur pa cometa 125 ror

JJS pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

Zanima me kdo pozna kaksno trgovino ali opcije kako bi malo predelal ta moj Keeway Exceed 125.

Nimam neke sile brskat po mašini, bolj me zanima kak in kje bi dobil kaksen blatnik, ogledala itd. te stvari za menjavo, saj sam ko gledam ne najdem tega nikjer :BUA:

Prosim lepo za pomoč :hmm:

To moraš prej pomislit, predno kupiš KITAJCA,KOREJCA,MZ-ejca ITD.ITD. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Malo z zamikom to pišem, me zanima kr ene par stvari:

-če bi se dalo dobiti kakeršnekoli tuning dele za keeway-ja (sn iskal na neti, pa nič najdo)

-mel sn načrt da bi na mojem zamenjal cilinder za 200-ccm različico, če slučajno kdo ve če paše

-kaj pa naprimer zamenjava uplinjača, mogoče kakšna druga odmična gred :hmm:

aja, če še kakšen lastnik exceed-a potrebuje dele za motor se jih da dobit (vsaj originalne), poglejte na njihovi uradni strani za slo

prosim za odgovore .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo z zamikom to pišem, me zanima kr ene par stvari:

-če bi se dalo dobiti kakeršnekoli tuning dele za keeway-ja (sn iskal na neti, pa nič najdo)

-mel sn načrt da bi na mojem zamenjal cilinder za 200-ccm različico, če slučajno kdo ve če paše

-kaj pa naprimer zamenjava uplinjača, mogoče kakšna druga odmična gred :hmm:

aja, če še kakšen lastnik exceed-a potrebuje dele za motor se jih da dobit (vsaj originalne), poglejte na njihovi uradni strani za slo

prosim za odgovore .)

js osebno na tem motorju, nebi nic menjal ali vlagal denar. Sam bi se ga poskušal čimprej znebiti, ker kot sem sam imel izkušnjo s tem motorjem(kolega ga je imel). Se je precej kvaril, da ne rečem, da so nekateri deli, kr odpadali dol.

moje mnenje pac, vendar stvar leži na tebi

lp, Simon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!