Skoči na vsebino

Tudi pomoč motoristov


Manu

Priporočene objave

Obvestilo!!!

Vsi, ki me sprašujete - stari naslov še vedno velja, ker je to naslov od Barbarine mame, kjer so bili v prejšnjih dneh vsi skupaj. Se je pa očka z otrokoma zdaj že vrnil domov, tako, da po novem pošiljam naslov od doma skupaj s transakcijskim računom očeta. Denar kar sami nakazujete direktno njemu, brez posrednikov.

Noise :worship: :worship: :worship: vsa čast - maili, ki si jih posredoval dalje so bili očitno posredovani na prave naslove.

Jože Andrej Čibej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda in nts B) .. takole pobrati/zbrati 55.000 tolarjev; takorekoč med furco.... :worship: :worship: :worship:

Hvala vsem, ki ste "sodelovali" z njima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, in, a se je kej poznalo... se je že zgradila centralna in to?

Srčno upam, da imajo ta mali zdej cunje in da so mal lepše zakorakali v vrtec/šolo.

Ampak tragedija, da je ni.

Da bi to prf**** na kakem extra ali preverjeno pokazali, to pa ne... raje križnarja v zvezde kujejo :eek: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi to prf**** na kakem extra ali preverjeno pokazali, to pa ne... raje križnarja v zvezde kujejo :eek: :slap: :slap: :slap:

no ja ... težave, ki jih želi rešiti Križnar so še bistveno bistveno hujše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise :K :K :K

Poročilo sem hotela napisati konec tedna, ampak B)

Seveda se pozna - ne morš verjet.... centralno že imajo - trije dnevi so bili potrebni in se je vse poštimal...

Včasih sem imela občutek, da na MS sam mal serjemo; sem bila že sama sebi odveč :rolleyes:

Zdaj je pa :OK:

Tudi tebi iz srca hvala, res si B) .... - pa ne mislim samo na prostor na portalu :K Dobrotiveškaj :worship:

Celotno poročilo dobite v petek oz. soboto; medtem je naš Sym poskrbel še za nekaj dodatnih "ukrepov" - več ljudi bo obveščenih, več bomo zbrali; pa pustmo Preverjeno :BUA: ...bodo v Jani objavili vse potrebno. B)

Sem pa vesela, da smo bili prav motosvetovci med prvimi, ki smo takoj in v najhujši stiski brez pomislekov pomagali B)

Najlepša novica - Blaž je že cew dec :wub: Po padcu teže prve dni po rojstvu , je že spet prek 1300 g,,, Pravi korenjak! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ... težave, ki jih želi rešiti Križnar so še bistveno bistveno hujše ...

Lahko bi jih rešil tako, da bi stopil do dohtarja, ta pa bi mu napisal recept za viagro. Ampak pustimo zdaj to in predvsem, tukaj (vem, sem jaz začel :( )... offtopic !!! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, dragi moji, v soboto se zaključuje (šele prvi) del naše "akcije", katere ste se udeležili v zelo velikem številu in ponosna sem, da sem članica MS foruma . :K Tudi z vašo pomočjo ( denar ste pošiljali direktno na naslov Blažkovega očeta in tako je tudi prav!!! , da ne omenjam uslug v zvezi z ostalimi stvarmi okrog hiše - carji ste!!!!! :K :K :K ) je Blažkova družina zbrala dovolj finančnih sredstev, da bodo lahko premostili prve težave na poti v nadaljnje življenje, ki bo verjetno vse prej kot lahko. Upamo in želimo pa seveda najboljše. Lepo vas prosim, da tudi ob koncu leta ne pozabite nanje, otrokom bo prav prišlo kako darilce, igrača, sladkarija; atiju pa topla beseda. S tem bomo našo akcijo oplemenitili in ji dali pravi pomen.

Posebej se zahvaljujem Noisu, našemu "šefu". Zlato srce :wub: in priznam ( pa nisem zlobna :grim ) , da si nikoli nisem mislila, da je taka dušica.... :K Vendar ne smem napisat, zakaj in kako, ker me bo kregal in brisal.... zato samo : hvala :K

Torej v soboto : - dostava ; posteljico, previjalno mizico, itd itd.... skratka ; po SLO (od Obale do Koroške) se pobira zadeve, ki še niso bile poslane s pošto in se jih dostavi v okolico Celja, k družini.

Že v soboto zvečer oz. najkasneje do ponedeljka zjutraj, vas obvestim o poteku. Fajn ste . B)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca!!Lepo da si urejajo življenjsko pot(katera jim žal ni naklonjena),me pa zanima kaj od

"našega" mladeniča(Blaža)?Kako mu gre?Neuradno sem izvedel da ima že krepko čez1,5kg.Le tako naprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca!!Lepo da si urejajo življenjsko pot(katera jim žal ni naklonjena),me pa zanima kaj od

"našega" mladeniča(Blaža)?Kako mu gre?Neuradno sem izvedel da ima že krepko čez1,5kg.Le tako naprej!!

snnopy :K ....blaž je borec in mu gre dobro...raste...kaj več, ko ga obiščemo v bolnici... :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snnopy :K ....blaž je borec in mu gre dobro...raste...kaj več, ko ga obiščemo v bolnici... :K

Malo iz lastnih izkušenj, pred skoraj 40 leti sem privekal na svet pri sedmih mesecih s takrat impozantno težo 1.200gr.

Preživu normalno vsa ta leta. Pridobil na teži "še vse za nazaj in naprej" :lol:

Medicina je v tem času izredno napredovala. Tako, da Blažu gotovo ne bo hudega glede zdravja, za ostalo pa mi je izredno hudo, a saj vsi vemo za pregovor slab začetek...

Srečno vsem

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je.

Stvari dostavljene v soboto v poznih večernih urah, ker s(m)o se punce mal uštele s preračunavanjem kilometrov, ampak, dostavljeno je bilo. Ganges :K , ne zameri in upam, da nisi preveč čakal. Prav tako Pervy. :K Pošta rulez :OK:

"Ostalo" je še za najmanj dve dostavi s kakim res velikim avtom, ampak je očka povedal, da je "vsega toliko, da bo kar za nekaj časa...." , ker je pred dostavo dobil že veliko paketov prek hitre pošte in drugače. Blažek, pa tudi Sara in Rok imajo zaenkrat dovolj "zadev"... (ma mi tole ne gre od rok napisat, kako naj imajo vsega dovolj, če pa.. :cry: . ampak, res ne najdem drugega izraza, zato se, prosim ne obešat na moje besede :cry: ) . Skratka, za nadaljevanje življenja v smislu oblačil, obutve, potrebščin itd... za Blažka pa zadeve kot so avtosedež, previjalna miza, voziček itd... je poskrbljeno.

Zato smo se odločili, da nekaj paketov oblačil in ostalih zadev prihranimo za naslednjo družinico, ki bo potrebovala pomoč v stiski. Mislim, da je to racionalna in premišljena odločitev in vem, da se boste strinjali. :K

Hvala vsem za sodelovanje, res iz srca! Sama sem slučajno "padla" v to, ker pač spremljam forum za "nosečke srečke in mlade mamice" ... , tako kot se mi "poznamo" med sabo, se tam poznamo tudi mamice med sabo.... In če ene od nas ni več... :cry:

Spontano sem pomislila, da bi na Motosvetu zagotovo bil dober odziv! Nisem se zmotila! Še več....

Ampak o tem, kot že rečeno, ne želimo... :OK: :D

Veliko varnih kilometrov vsem - to bo najlepša zahvala, se mi zdi... :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je.

...

Veliko varnih kilometrov vsem - to bo najlepša zahvala, se mi zdi... :wub: :wub: :wub:

Manu, opravila si lepo in dobro delo.

Upam, da je to bila zadnja nesreča, ki je doletela to družino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!