Skoči na vsebino

Padu z motorjem, kaj naredit?


Weasel

Priporočene objave

LP

Dan nazaj sm padu z motorjem, zelo nerad recm da sm kriv jaz samo tako ali tako sem amapak pripeljal sem v ovinek , pa nisem videl da je pesek gor na cesti hrrršš. Jaz mam odrgnen kolen in komolec motor pa jah :( , nisem tako žalosten ker to jemljem kot dobro in slabo izkušnjo, vsak enkrat pade...

No namreč imam Aprilio Di-Tech letnik 04. in podrajsane plastike na desni. Ne zgleda tako hudo in ubistvu tudi ni. Me zanima koliko bo treba odšteti za nove plastike ali pa kaj drugega in kolko stane to!

SLIKE :

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...151DSC00492.JPG

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...305DSC00493.JPG

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...248DSC00494.JPG

Hvala za vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da nič ne izgleda počeno bi lohk to dal kakemu ličarju če poznaš ti nebi računal nad 20k za porihtat pa pofarbat, sam je pa prob ker bo farba težko kot pri originalu pa še nalepke boš mogu druge nabavit. V drugem primeru pa boš moral menjat plastike, glede na poškodbe ti ne priporočam ker ni kaj dosti vidnega. Vse je odvisno v kakšno stanje bi rad nazaj spravil skuter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kaj boš rihtal, zdaj se lahko še bol ˝na nož˝ pelješ v ovinku ker je motor itq že popraskan :D

Ja to sm si dons govoru da je to krst da ga zdej lahk gonm .

Ja js bi rad motor spravu sam da je lep ni nujno novih palstik ampak da je lep pa poceni skos pridt valda. Nevem kje dobim nalepke pa plastiko to vs sprasujem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke poišč na netu pa daj nekomu ki iam stroj naj ti jih sprinta (določene firme to delajo), plastiko pa daj ličarju (po možnosti če ga poznaš) pa nebo nevem kaj računu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke poišč na netu pa daj nekomu ki iam stroj naj ti jih sprinta (določene firme to delajo), plastiko pa daj ličarju (po možnosti če ga poznaš) pa nebo nevem kaj računu

Haha ja mas ksno idejo kje js ze iscem sam bl tak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje si? ponavad so to podjetja ki tiskajo večje plakate, vem da bliz ng je mož ki ti nardi komplet za aprilio za 5k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz okolice Ljubljane.

Pa naredi prav nalepke za tocno moj motor?

Ponavadi ko jim motor pripeleš, naredijo "podrsano" stran po kopiji "cele" strani, tko da nč bat :grrr prpel tja motor pa reč da hočš identično desno stran (če sem prau opazil, si fuknu na desno), če pa tega niso sposobni naredit, pa pojdi k drugemu nalepkeworkerju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jts pravm dej to licarju za pobarvat....nALEPKE PA MAS U LUBLANI ENGA TM NA RUDNIKU K VEM DA DOBR DELA PA niti ni tok drg ;) B) tko da to nared k original nalepke te pridejo ufffff..drgac pejt uprasat na avtokomerc tm zravn AMZSja pa bos vidu da je to drago k svina .....jst bo mogu za svoje nalepke dt 10 kosov sam za zadn del se prav ene 5 naepk...MARS! tm mi pa un nardi eno res veliko nalepko cez ceu zadn bok aprilie za 2 jurja pa je svetleca pa ista k original tko da se ti bol splaca sam usen bos rabu ene 30K <_< .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vidm da nas ni tok malo k smo mel nesreče z motorajm, samo da eni nismo odletel po pesku ampak so nm vozniki vata zaprl pot pri am ukol 60-70 km/h, gadno ja, sploh če zletiš čez haubo avtomobila, motor pa po svoje, amapk lepo je blo pol vidt da je skriulena sam ročka na balanci, pa mau popraskan, folk ne se sekirat, koji kurac čej popraskan, mislm kukr pravte an zdej gremo še bl skoz uvinke an, hehe, aja, kaj je blo z mano? heh nč, SREČA V NESREČI :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič sekirat. Evo moja zgodba: Padu enkrat, 3 vlki šrimfi, sm bil čist bogi, pizda kaj nej nardim, grd motor. Nisem naredil nič... Čez par dni me je minlo in sm pozabu. Pol padem drugič (nikol kriv js) porajsana cela una zadnja plastika, zlomlen žmigovc, ročka za bremzo, strgana ročka za gas, tablco sm zlamo, pa špegu en zjebu. Zrihtu sm špegla, žmigovn, tablco, pa ročke, plastike pa bom že preživu, se navadiš, verjem ;) Drugače pa čez zimo bom svojega komplet štrihno ;)

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štrihaj raje ko boš prodajal. Nikol ne veš če boš spet vžgal.

Jst sm zgrnu 1x, leva stran oklepa kr fajn opraskana. Dam barvat, 3000km kasnej spet zalegu. Raj dej barvat predn prodaš motor ;) Prej je pa zadost da nalepke gor fukneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!