Skoči na vsebino

Nedokončani odsek LJ obvoznice (Podutik)


maXXXimum

Priporočene objave

Toliko besed o preventivi ni bilo izrečeno niti s strani SPV ja... :OK: Vzel sem si par minut časa zdaj bo kosilo 10 minut krajše) in šel malce pogledat kaj ponavadi pišejo vsi ti naši preventivci... Eden Se zahvaljuje za opozorila pred radarjem, eden razlaga o pnevmatihah pri nagibih... Še dobr da nisem gledal dalje ker mi je blo kr slabo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta..... takšne izjave kot " kaj je pa bil tam" ne bom kometiral, ker se mi zdijo preveč otročje. Al je pa na motosvetu tud kej otrok. Ne bom obsojal nobenega.... ne motorista ne otroka. Če so motoristi tam divjali, morajo zdaj vsi bežati od tam al kaj??? Motorji lahko, otrok se pa ne sme s kolesom zapeljat po zaprti cesti???? Nekdo je krivico na starše zvalil. Sej ga niso poslal na prometno cesto!!!!

Po moje bi moral cesto pošteno zapret, da res ne bi mogli notr.... al pa kakšnga varnostnika not zapret, da bi vn naganjal motoriste al pa avtomobiliste, ki norijo. Če se je pa otrok s kolesom zapeljal... prosim vas no... kakšno škodo pa lahko naredi.....

Že nekaj časa nazaj, sem šou jst s svojim motorjom probat končno hitrost na ta odsek (pa da ne bote zdej težil, da sm jst kriu da se je to dirkanje začelo) in je po 10 minutah že prletu varnostnik in sm ustavu zravn njega, pa me je prašov, kaj delam, pa sm povedu po resnici, pol mi je pa sam reku da nej pazm da se ne bo komu kej naredl.

Nazadnje mi je pa reku, da njega nč ne moti, če se gonm gor pa dol, če bo brez kakšne pizdarije. Pa takrt ni blo niti enega človeka na tej avtocesti, tko da nism nobenega ogrožal!

Jap, ampak to je ljudem ostalo še iz socializma... Vse je naše...

Bi pa lahko pohvalili tudi vlogo naših policistov, kateriko so z baje precej navdušenja spremljali vožnjo osebkov brez tablic... Tako slišal... Mogoče bi pa kdo dobil nazaj svojo lastnino...

Na.. pa sm prelomil besedo...

Motor ni noben ukraden, čeprov so brez tablic ;) Tko da so legalno kupljeni. :)

Kako eni nabijajo v to temo brez veze.

Otroka je zbil na CESTI in ne na gradbišču, kjer so noreli z motorji (tako piše v delu).

Drugače je pa na "podutiškem dirkališču" problem bolj hrup, kot pa samo

norenje "brezčeladnih čefurjev".

Hrup gre tamkaj stanujočim na živce, ker to traja do 3 ure na dan v popoldanskem času in nič drugega.

Protihrupnih zaščit pa še ni.

Drugače bi pa jaz "brezčeladne trdoglavce" kar v trumah povabil na "dirkališče", pa še hayabuse bi jim dal.

Pa saj veste zakaj ...

Nekateri od njih se kar velikokrat odpeljejo na Grobnik in se tm gonjo .)

še nekaj.... v času nesreče verjetno ni bilo valarjev pa kamijonov na gradbišču. Potem tud motoristov ne bi bilo....

Končalo se bo tako kot je napisal Brrrm. Samo še policaje bi jaz dodal z kakšno ovadbo (ne vem kako lahko sami seb napišejo ovadbo), ker so kot je nekdo napisal, samo nemo opazovali divjanje in občudaovali dirkače. Svojega dela pa niso opravljali.

Bagri so bili tam kjer delajo tunele, kamijoni pa so se tudi vozil gor in dol, pa so se tut z motorji tm vozil. .)

So pa nekateri dirkači kamijone ustavljali, da ne bi prišlo do nesreče, ko so šli pa dirkači mimo kamijona, je pa ta nadaljeval pot .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa je res škoda, če se ob taki hudi organizaciji moralo to končat ... mislim, sedaj jih imenuješ že dirkači, lepo te prosim no :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa je res škoda, če se ob taki hudi organizaciji moralo to končat ... mislim, sedaj jih imenuješ že dirkači, lepo te prosim no :slap:

poglej strani nazaj... vsak napiše dirkači... a nej namest tega pišem mopedisti? čefurji? (k bodo pol drugi začel težit, da posplošujem), motoristi? (to ti spet ne bi blo všeč, ker uničujejo ogled ˝tapravim motoristom˝- kdorkoli to že je).

Huda organizacija? kje v mojem postu si pa to prebrau? poglej si post katerega sem citiral, kjer piše, da če bi bli na tej avtocesti (nedokončan odsek - da se ne boš spet spotaknu ob moje besede) bagri ter kamijoni, teh (motoristov, mopedistov, čefurjev, dirkačev...? - kakorkoli ti paše) ne bi bilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale avtocesta je na koncu zaprta, tam je ˝rampa˝ zraven je pa redar, ki odpera to rampo tovornjakom, dve poti, ki sta vodile do asvalta (kjer so se gonil) sta pa prekopani. Tko da je konc s tem dirkanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s horjotom 100%

Pa kaj hudiča vam je a ste res že čist totalno blesavi, možgani kaput, nobenega občutka za odgovornost.

Ma sej ne morem verjeti kaki debili in kreteni tlačijo ta svet pa še za motoriste se majo :SS :SS .

se opravičujem, ampak kreteni in debili razumejo samo primitivne besede in zato jih uporabljam.

kdo je kriv? otrok- nič, starši- nekaj malega, policija- kar veliko, neodgovorni dirkači (palestinci)- zelo veliko.

kdaj vam bo potegnilo, verjetno nikoli. Dirkališče ne bo rešilo ničesar ker je populacija debilov že tako močna , da dirkališča sploh ne bodo uporabili.(prihranite komentarje, ker tisti, ki boste javkali spadate ravno v to skupino in vsi tisti ki zagovarjate taka početja tudi. to vam upam povedati v obraz, če se kdaj srečamo.)

moderatorjem pa samo to najprej pozaklenite teme, ki spodbujajo k norenju po cestah in blokirajete tiste , ki to podpirajo. potem šele brišite moj prispevek.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki so izvajal "akrobacije" so že šli domov, ko se je to zgodil. Tko da ne vem zakaj bi bli oni krivi za to. Kriv je 1 sam, in to je tist, k je zbil froca. Pa tud otrok je vedu, kok nevarn je tam. Lahko bi bil mal bl previdn, ko je prečku cesto

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... svašta ...

... ali smo res izgubili kompas :? ... vsa čast redkim posameznikom :worship: ...

... ali res nismo sposobni resnega razmisleka o zadevi, pa ne samo tej ...

... ali je večina motoristov res takih bebcev, da ne vidi niti preko lastnega praga :slap: ...

... in potem se ves vesoljni motomars čudi klavnicam na cesti :SS in vsem ostalim dogajanjem okoli te scene ...

... svašta ... :glare: :glare: :glare: :glare:

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že imamo motoristi tak slab ugled, ga je pa treba še upravičit, a ne? :blush:

Ne vem zakaj se usi tok zgovarjate na ''slab ugled motoristov''? :hmm: Jaz mislm, da ne bo noben zrd takih stvari grdo gledu nekega ata k se ob nedelah voz s kašnim čoperjem al pa varaderotom, ampak če že gledajo na ''norce'' to ponavad velaj za voznike cestakov in supermotov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevam en post, da boste prej na 20 straneh :slap:

Aja krivi so pa vsi. Otrok, ata, amma, voznik, voznikov ata, voznikova mama, policija, Janez Janša, Dars, Vlada, Britney Spears, Tiger Woods, Milenko Ačimovič in še kdo :wacko:

Aja pa kriv ste tudi vi vsi, akteri ste vedeli za "dirkališče" pa niste ukrepali pri pristojnih organih :grim

Krivi smo mi vsi, kateri s pisanjem v tej temi reklamiramo take dogodke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevam en post, da boste prej na 20 straneh :slap:

se podpišem pod tole :slap: :slap: res v enem dnevu 7 strani :wacko: :wacko: :slap: Zadeva je zaklučena, vsak nosi del odgovornosti, ... sam sem si tudi to parkrat ogledal... je zanimivo za vidt, vendar tega ne podpiram... in "prav" je da se je končalo tako kot se je... ker bi lahko bilo veeellliiikkkoo hujše .)

p.s. polovica teh ko jih tukaj piše, si pomojem tega sploh ni nikoli ogledala, ker je bilo na voljo samo 2- 3 dnevi, tako da ... nehite nabijat :grim :grim :grim

jern3j :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivi smo mi vsi, kateri s pisanjem v tej temi reklamiramo take dogodke :grim

ja sam res maXXXimum res si kreten k si to temo odpru :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

da nauš zares vzel to

...ma sej pr nas itak povsod kjer se hoče vsaj mal dogajat zjebejo <_< isto je blo z drag racei za Leclercom, na Brnčičevi,v Kranju...vse gre v ku*** in kaj nm mladini ostane če nm bencinske hlape odtujijo :kva2: :kva2: :lol1:

ajejej kam gre ta svet,...sam še norci in kriminalci so po cest :devil: :whistle:

lp kađiva :devil:

P.S. a so že kakšno alternativo tej lokaciji najdl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polovica, ki jih tuki piše je fouš, ker sami ne znajo delat nobenih akrobacij z motorjem. Že grem..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polovica, ki jih tuki piše je fouš, ker sami ne znajo delat nobenih akrobacij z motorjem. Že grem..... :lol:

dej no kva ti pa je...če bi to vsi znal pol bolš da forum "dol zapremo" k bi se tok pametovalo o tem :lol1: :lol1: :lol1:

ok ok jz tud raj grem, da nam tepen...pa ne bi rad kakšne nepotrebne % fasal v profil :kva2: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj malo pomisli na javno mnenje ljudi, ki so videli prispevek na POP TV in brali čalnek v novicah. Njih BK za DARS in zato da gradbišče ni bilo zavarovano in označeno, oni samo vejo da je MOTORIST zbil otroka.

BMK za "javno mnenje". BMK za mnenje večine motosvetovcev o meni.

Mnenje tistih, ki so mi blizu in jih cenim, o meni, je pa zame ugodno in me sploh ne moti ali skrbi.

Za vsa druga mnenja - BMK (razen za mnenja tistih, ki kupujejo moje storitve).

Vsak naj pazi nase in na svoje početje.

Linčat ni treba nikogar.

Naj prvi vrže staro zarjavelo feltno (ali zasvinjan znucan zadnji zobnik, ali kardan) v zobe linčanemu tisti, ki je nedolžen...

Itd...

Pa še gasilska fotka tistih, ki berete tole: :photo:

odlično...ne bom ga merkal...med počitnicami ga bom poslal na gradbišče se igrat in naj ga valjar povozi...k so glih počitnice... c c c

Ej ,dej pamži ob rojstvu kr takoj ime Pleskavica... čeprav ne bo razumu, zakaj ga tko kličeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mitja sej vidim, da ti ni hudo zarad otroka, ampak omadeževanega imidža, katerega misliš da si užival prej preden se je to zgodil... Vsi čistuni sam ponavljate, kako da vam blatijo ugled... Ma kakšen ugled?

Nikol ga nismo mel, pa naj naredimo še tolk dobrodelnih akcij pa promocije... Ljudi to že od nekdaj ne zanima...

pa sej smo rokerji, ne pa polikane pizde :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ali je večina motoristov res takih bebcev, da ne vidi niti preko lastnega praga :slap: ...

Tukaj na motosvetu ni motoristov.Večina je frocov in takšnih ki se samo radi zapeljejo kdaj pa kdaj z motorjem,motoristov pa tukaj ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj na motosvetu ni motoristov.Večina je frocov in takšnih ki se samo radi zapeljejo kdaj pa kdaj z motorjem,motoristov pa tukaj ni.

Definicija "motorist" pa bi se glasila kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj na motosvetu ni motoristov.Večina je frocov in takšnih ki se samo radi zapeljejo kdaj pa kdaj z motorjem,motoristov pa tukaj ni.

Ja, dejte nam GOSPOD Perovič poved kaj za hudiča je to motorist.

Sem jaz, kateri imam moped za edino prevozno sredstvo, naredim letno cirka 15-20 tisoč kilometrov. Grem na kak motozbor. Se občasno družim in poklepetam z kakim drugim mopedistom, grem na morje z mopedom.....pravi motorist. A sem lahko. Prosim naj bom. Saj to je moje življensko bistvo. Če mi rečeš da nisem pravi motorist se jutri obesim na sosedovi hruški :cry:

Jst bom ustanovil motosvet2 in vanj povabil samo izbrance. K tega obsojanja in predalčkanja imam že poln kufer :wacko:)

P.s.: Sej se hecam, sej ne bom naredu novga motosveta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vas boli kurac a ste motoristi al se biciklisti. Meni je ravno do kosova ali me ma kdo za motorista, bikerja, divjaka, brazlica ali kar koli že. Letno naredim vsaj 15.000km in uživam v čisto vsakem ne glede na to kakšno nalepko mi kdo pripopa.

(jebitesestakotemopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj nm mladini ostane če nm bencinske hlape odtujijo

Učit pa delat :grim , mal za šalo mal za res.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeee fantje... Vidim da mi je uspelčo na plan zbezat vse mojstre moraliziranja. A naj na začetku takoj povem vsem VAŠA MORALA JE LAŽNA!! BREZMADEŽNI... My ass... Če gremo listat po vaših starih postih, se bo takoj vidl kdo je kdaj naredu kakšno pizdarijo. Z enim stavkom lahko označim vse kar si mislim o vseh teh velikih ustih preventive: Dr Rugelj je lepo povedu da so slovenceljni navadni pezdetje. Sm prepričan, da do zdej skoraj nobeden od vas ni naredil nič za preventivo, razen da se nacejate po zborih in tuki moralizirate in takoj javno linčate brez razmisleka. Ko vas jebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!