Skoči na vsebino

Nedokončani odsek LJ obvoznice (Podutik)


maXXXimum

Priporočene objave

konec norije :OK: hvala kurcu

Pi&%a ne vem, če je... Tm na desni je glih dost placa za 300 mim usekat če maš jajca. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jaz, kateri imam moped za edino prevozno sredstvo, naredim letno cirka 15-20 tisoč kilometrov. Grem na kak motozbor. Se občasno družim in poklepetam z kakim drugim mopedistom, grem na morje z mopedom.....pravi motorist. A sem lahko. Prosim naj bom. Saj to je moje življensko bistvo. Če mi rečeš da nisem pravi motorist se jutri obesim na sosedovi hruški :cry:

Po podani obrazložitvi - si mopedist :whistle: :P .)

Eeeeee fantje... Vidim da mi je uspelčo na plan zbezat vse mojstre moraliziranja. A naj na začetku takoj povem vsem VAŠA MORALA JE LAŽNA!! BREZMADEŽNI... My ass... Če gremo listat po vaših starih postih, se bo takoj vidl kdo je kdaj naredu kakšno pizdarijo. Z enim stavkom lahko označim vse kar si mislim o vseh teh velikih ustih preventive: Dr Rugelj je lepo povedu da so slovenceljni navadni pezdetje. Sm prepričan, da do zdej skoraj nobeden od vas ni naredil nič za preventivo, razen da se nacejate po zborih in tuki moralizirate in takoj javno linčate brez razmisleka. Ko vas jebe...

Kar prelistaj in prilepi te inkriminirajoče poste, da ne bo ostalo samo "ČE".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeee fantje... Vidim da mi je uspelčo na plan zbezat vse mojstre moraliziranja. A naj na začetku takoj povem vsem VAŠA MORALA JE LAŽNA!! BREZMADEŽNI... My ass... Če gremo listat po vaših starih postih, se bo takoj vidl kdo je kdaj naredu kakšno pizdarijo. Z enim stavkom lahko označim vse kar si mislim o vseh teh velikih ustih preventive: Dr Rugelj je lepo povedu da so slovenceljni navadni pezdetje. Sm prepričan, da do zdej skoraj nobeden od vas ni naredil nič za preventivo, razen da se nacejate po zborih in tuki moralizirate in takoj javno linčate brez razmisleka. Ko vas jebe...

Evo, sam še jst sem manjkal, a ne?

Ja, zaružil sem... v preglednem ovinku ZUNAJ naselja, s hitrostjo 15% nad omejitvijo (če smo že natančni).

Ja, tudi v ekstremni nagib sem že spravil svoj plug... eneparkrat, pa spet zunaj naselja.

Vsega tega ne skrivam, tudi tega, da sem v glavnem pussy in med počasnejšimi motoristi na cesti.

Meni običajno dvigne pritisk neodgovorna vožnja v naseljih, še posebno na mestih, kjer se nahaja veliko ljudi, otrok, ob cesti parkiranih vozil... In tako vožnjo je izvajal motorist, ki je zakuhal to nesrečo. Pa če se ti postaviš na trepalnice in poskušaš s polresnicami diskreditirat vsakega posameznika na tem forumu.

Sploh pa ne vem kaj to tebi razlagam, saj itak nočeš slišat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa bi zadržali lokacijo in se nadalje pojali po njej, bi pa to prispevalo zmanjšanju norije na avtocestah? O sveta preproščina......Zame je edino merodajno mesto za norenje in postalvljanje hitrostnih rekordov-pista oz. dirkališče (pa makar v tujini) in nikakor cesta ali gradbišče. Vse ostalo je zgolj in samo eno navadno k...čenje. Če hočeš imet motor, rabiš denar. Če hočeš dirkat, ga pač rabiš še malo več.......Pa ne zopet o tem, kako je Grobnik predaleč, pa kolko stanejo gume, pa rezervne plastike......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ Če hočeš imet motor, rabiš denar. Če hočeš dirkat, ga pač rabiš še malo več.......Pa ne zopet o tem, kako je Grobnik predaleč, pa kolko stanejo gume, pa rezervne plastike......

In če nimaš dnarja greš krast. Ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dejte nam GOSPOD Perovič poved kaj za hudiča je to motorist.

Sem jaz, kateri imam moped za edino prevozno sredstvo, naredim letno cirka 15-20 tisoč kilometrov. Grem na kak motozbor. Se občasno družim in poklepetam z kakim drugim mopedistom, grem na morje z mopedom.....pravi motorist. A sem lahko. Prosim naj bom. Saj to je moje življensko bistvo. Če mi rečeš da nisem pravi motorist se jutri obesim na sosedovi hruški :cry:

Jst bom ustanovil motosvet2 in vanj povabil samo izbrance. K tega obsojanja in predalčkanja imam že poln kufer :wacko:)

P.s.: Sej se hecam, sej ne bom naredu novga motosveta :P

Brihta, mislim da si študent, k imaš samo motor. :OK:

Tukaj na motosvetu ni motoristov.Večina je frocov in takšnih ki se samo radi zapeljejo kdaj pa kdaj z motorjem,motoristov pa tukaj ni.

Zaradi mene mi lahko rečeš tudi onesnaževalec zraka, ko tok bencina pokurim in kdaj še prdnem zraven. :lol1: :lol1:

s Triumphom Rocket III žal ne pridem mimo :(

Za probat bi blo :D

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posluh, posluh zajčki ! :P

danes ima mc koseze strelske vaje, je treba enega starega šarca v pogon spet spravit !

bomo kar na nedokončanem odseku trenirali ! :naughty: kdo je hitrejši od metka ? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posluh, posluh zajčki ! :P

danes ima mc koseze strelske vaje, je treba enega starega šarca v pogon spet spravit !

bomo kar na nedokončanem odseku trenirali ! :naughty: kdo je hitrejši od metka ? :photo:

Da nebi ti mogoče name računal! Jest ne dirkam.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj na motosvetu ni motoristov.Večina je frocov in takšnih ki se samo radi zapeljejo kdaj pa kdaj z motorjem,motoristov pa tukaj ni.

Zelo me zanima, kakšna je zate definicija motorista. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Ko se tako prepirate kdo je kriv, vam vsem skupaj povem samo to, če bi meni kdo otroka zbil, tko kot se je to zgodilo v Podutiku, ne bi ta tip nikoli več motorja vozu.

LP !

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Ko se tako prepirate kdo je kriv, vam vsem skupaj povem samo to, če bi meni kdo otroka zbil, tko kot se je to zgodilo v Podutiku, ne bi ta tip nikoli več motorja vozu.

LP !

Mitja

......in vrgel še eno kost, ki se že gloda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom pa tko reku.Niti motorist še manj pa otrok nimata tam kaj delat.Sramota za tako državo,da nima enega primernega dirkališča(piste).Pa smo v evropi.ha ha :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Ko se tako prepirate kdo je kriv, vam vsem skupaj povem samo to, če bi meni kdo otroka zbil, tko kot se je to zgodilo v Podutiku, ne bi ta tip nikoli več motorja vozu.

LP !

Mitja

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom pa tko reku.Niti motorist še manj pa otrok nimata tam kaj delat.Sramota za tako državo,da nima enega primernega dirkališča(piste).Pa smo v evropi.ha ha :BUA:

Halooooooo, kdo domaaaaa, tup, tup, tup!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sramota za tako državo,da nima enega primernega dirkališča(piste).Pa smo v evropi.ha ha :BUA:

Itaq se že na debelo šušlja, da nas bodo ven vrgli. Izključno zaradi dirkališča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posluh, posluh zajčki ! :P

danes ima mc koseze strelske vaje, je treba enega starega šarca v pogon spet spravit !

bomo kar na nedokončanem odseku trenirali ! :naughty: kdo je hitrejši od metka ? :photo:

:010:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladanja, kolikor hočeš, tule.

Kaj pa je s samim "dirkališčem"?.

Ali sedaj, z novo ograjo, še obratuje

ali je opuščeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!