Skoči na vsebino

Blodnje o moto sceni


POČASNI

Priporočene objave

Smiliš se mi. :unsure:

Ali imaš kakšna SM nagnjenja, ali so te v otroštvu zanemarjali, ali imaš manjvrednostni kompleks (tako kot oni), in ti je všeč nesoglasja reševati s silo.

Ali ne razumeš, da NISI VIDELA pretepa in ne moreš soditi o dogajanju? :slap: :slap: :slap:

ne sodim dogajanja ampak tvoj način pisanja. :wacko:

in naj se ti ne smilim, z mano je vse v najlepšem redu. :OK: pa še enkrat preber moj post, ne zagovarjam nasilja, vem pa, da je žaljivo pisanje tudi oblika nasila,žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in še enkrat povem, vesela sem da imam take prijatelje kot so Firestarterji, ker jih ne vidim kot MC ampak kot ljudi. Men je v njihovi družbi vedno lepo in nikjer se ne počutim bolj varne kot med njimi.

Še to: tem svojim prijateljem (predvsem pa tistemu maj-munu s črnim kvazi-terencem, ki se ima za kolovodjo) povej, da bomo zelo veseli, če tukaj na tem Forumu povedo, kaj točno in zakaj se je je zgodilo. Do takrat pa mi dovoli, da imam o njih svoje mnenje, ki ga bom z veseljem podelil še z mnogokom po Sloveniji in v tujini, pa tudi na PU Ljubljana in Postojna. :whistle: :BUA: :BUA: :BUA:

I.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: tem svojim prijateljem (predvsem pa tistemu maj-munu s črnim kvazi-terencem, ki se ima za kolovodjo) povej, da bomo zelo veseli, če tukaj na tem Forumu povedo, kaj točno in zakaj se je je zgodilo. Do takrat pa mi dovoli, da imam o njih svoje mnenje, ki ga bom z veseljem podelil še z mnogokom po Sloveniji in v tujini, pa tudi na PU Ljubljana in Postojna. :whistle: :BUA: :BUA: :BUA:

I.

mislim,da je to njihova stvar, ne tvoja in ne moja :grim tvoja je predvsem kako se izražaš o ljudeh :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim,da je to njihova stvar, ne tvoja in ne moja :grim tvoja je predvsem kako se izražaš o ljudeh :wacko:

Mislim, da je to njihova stvar, pa prosim te no, trganje našitkov je njihova stvar. Pa saj niso glavni akterji Firestartersi. Oni kot MC morajo izvajati to kar jim naročijo Gremiumi in Hellsi, ker drugače se bo isto zgodilo tudi njim. Pa naj ti enkrat povedo ti tvoji prijatelji spoštovanja vredni po resnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim,da je to njihova stvar, ne tvoja in ne moja :grim tvoja je predvsem kako se izražaš o ljudeh :wacko:

ce jaz pridem kam kjer bi se rad lepo imel in mi potem kdo pokvari vseskup, potem to ni vec samo njihova stvar..zaradi mene se lahko kje dobijo in se po mili volji mlatijo med sabo..potem bo to res samo njihova stvar..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce jaz pridem kam kjer bi se rad lepo imel in mi potem kdo pokvari vseskup, potem to ni vec samo njihova stvar..zaradi mene se lahko kje dobijo in se po mili volji mlatijo med sabo..potem bo to res samo njihova stvar..

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce jaz pridem kam kjer bi se rad lepo imel in mi potem kdo pokvari vseskup, potem to ni vec samo njihova stvar..zaradi mene se lahko kje dobijo in se po mili volji mlatijo med sabo..potem bo to res samo njihova stvar..

ja, res ti želim da se boš imel vedno v lajfu lepo :grim da ti ga nikol in nikjer ne bo noben kvaru :OK:

da ne bo nikol na tvoji poti k babici hudobnega volka :grrr aja, to je pravljica :slap: realn lajf je lepši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res ti želim da se boš imel vedno v lajfu lepo :grim da ti ga nikol in nikjer ne bo noben kvaru :OK:

da ne bo nikol na tvoji poti k babici hudobnega volka :grrr aja, to je pravljica :slap: realn lajf je lepši :whistle:

sicer mi ni jasno kaj si htela z tem odgovor dosecti..ampak ok..in ne, realn lajf ni lepsi..predvsem zaradi takih ljudi ni, kot so tvoji prijatelji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte no nehat, mejte se radi, zj je kar je, puste počivat v miru :)

o..tanjuska..the one and only peace- and love-maker.. :OK:

no..pa da ne bomo offtopic..a ti si bla v Dupleku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res kdo pričakuje kak odgovor od Firestartersov al kaj?

Aja, sem pozabil. :slap:

Za pisanje odgovorov na Forumu je treba - biti pismen. :yea1: Predam se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sem pozabil. :slap:

Za pisanje odgovorov na Forumu je treba - biti pismen. :yea1: Predam se.

ja, pa ne sam to :grrr dobr bi blo, če bi bil tud kulturn :grim

nevem pa zakaj bi pojasnevali, ko ste že tako drugi vse povedali. :hmm: brezveze petelina učit kikirikat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze petelina učit kikirikat

Sploh, če ga želi kikirikati naučiti - kokoš. :whistle: Sorry, ti si začela. Brez zamere. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte no nehat, mejte se radi, zj je kar je, puste počivat v miru :)

kok te mam jz rad k si tko pozitivna oseba :OK: :blush: sam ne si zatiskat oči,je blo kar je blo...žalostno je, ker se bo to še dogajalo :grim :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res kdo pričakuje kak odgovor od Firestartersov al kaj?

Bodimo realni no.

Saj ga lahko da tudi President ali pa Marja, med glavnimi akterji so bili tudi Freisingi :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh, če ga želi kikirikati naučiti - kokoš. :whistle: Sorry, ti si začela. Brez zamere. :P

tud tebe je učila kikirikati kokoš, pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. In mislim, da z razlogom. :angry2:

Zakaj pa nisi vprašal "Medvedov" ali pa Freisingov v Dupleku v čem je fora, če te toliko zanima.

In če ne veš za kaj se gre, ne piši nekaj tja v tri dni.

Se pa strinjam s tabo, da se naj sklofajo v neki šoderjami kjer nikogar ne bodo motili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nisi vprašal "Medvedov" ali pa Freisingov v Dupleku v čem je fora, če te toliko zanima.

In če ne veš za kaj se gre, ne piši nekaj tja v tri dni.

Se pa strinjam s tabo, da se naj sklofajo v neki šoderjami kjer nikogar ne bodo motili.

Dobrodošel, morda nam lahko ti razjasniš ozadje. In še: ne, ne poznam ga, bi ga pa rad.

Glede "povpraševanja" pa: ni bila ravno primerna priložnost, sva s kolegom prišla nepripravljena na take situacije. :krneki: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel, morda nam lahko ti razjasniš ozadje. In še: ne, ne poznam ga, bi ga pa rad.

Glede "povpraševanja" pa: ni bila ravno primerna priložnost, sva s kolegom prišla nepripravljena na take situacije. :krneki: O:-)

No bosta pa na kakšnem drugem zboru lahko nadoknadila zamujeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel, morda nam lahko ti razjasniš ozadje. In še: ne, ne poznam ga, bi ga pa rad.

Glede "povpraševanja" pa: ni bila ravno primerna priložnost, sva s kolegom prišla nepripravljena na take situacije. :krneki: O:-)

težko, da bi ti lahko sploh kdo razjasnil ozadje, ker si sodbo že naredil sam.

uboge, nč hudga sluteče medvede so kar tko napadl eni kreteni, kot jih ti poimenuješ. Si se vprašal zakaj niso napadli tebe, zakaj ravno njih? Da mogoče niso tile medvedi tko nedolžni kot so izpadl pr tvojmu komentarju?

Vsaka zgodba ima začetek in konec. To zgodbo poznajo vpleteni in jo razpletajo na svoj način.

Ni potrebno da jo poznamo in niti da jo sodimo. Vsak odgovarja le za svoja dejanja in ne za dejanja drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak odgovarja le za svoja dejanja in ne za dejanja drugih.

Evo, pa smo prišli do pametnega zaključka. Zato mi ni bilo jasno, zakaj jih ti tako vneto zagovorjaš. :P

V glavnem, stvari se dajo rešiti na drugačen našin - a če je to pri bajkerjih rutina, potem: ne, hvala. Me take stvari ne zanimajo. Tistemu od tvojih kolegov, ki je imel s sabo pištolo, pa povej, da ni bil edini. Le da so jo nekateri tam imeli uradno, legalno in službeno. In da nima jajc - če jo potegneš, jo uporabi. Prvo pravilo streetfighta, če smo že pri tem. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!