Skoči na vsebino

Blodnje o moto sceni


POČASNI

Priporočene objave

Evo, pa smo prišli do pametnega zaključka. Zato mi ni bilo jasno, zakaj jih ti tako vneto zagovorjaš. :P

V glavnem, stvari se dajo rešiti na drugačen našin - a če je to pri bajkerjih rutina, potem: ne, hvala. Me take stvari ne zanimajo. Tistemu od tvojih kolegov, ki je imel s sabo pištolo, pa povej, da ni bil edini. Le da so jo nekateri tam imeli uradno, legalno in službeno. In da nima jajc - če jo potegneš, jo uporabi. Prvo pravilo streetfighta, če smo že pri tem. :winkiss:

veš kaj, mene to ravno ne zanima kaj je kdo imel in česa ne :grrr in kar me ne zanima, niti ne sprašujem :grrr

boš moral kar sam povedat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sej nima smisla...

BTW: Imperial - ko si zacel pisat si lepo napisal, da nisi bajker ampak motorist... torej ne poznas scene... torej nimas pojma, zakaj je do tega prislo... Ne sodi po tem kar si videl, ker ne ves, kaj je bilo ozadje.

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela scena spominja na kup otrok v peskovniku, pa premalo lopatic in kangljic. :BUA:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliki fantje so se prišli igrat nekih igric :BUA: , a ste morda opazili, da je bilo na tem igišču veliko malih fantkov in punčk.

Aja mali fantki in punčke se morajo naučiti velikih igric :? .

Ata zdaj si dobil zgled, ko kupiš mini moto, kupi še pištolo na vodo pa bo tvoj sin ali hči pravi bajker.

Ps. Ste pozabili prednost, če si MC, MK, KLM :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela scena spominja na kup otrok v peskovniku, pa premalo lopatic in kangljic. :BUA:

ne,ne :grrr tud če je lopatk in kanglic dovolj je vedno fajt :naughty:

verjem, :grim preverjeno, :grim dolgoletne izkušnje :lol1:

Veliki fantje so se prišli igrat nekih igric :BUA: , a ste morda opazili, da je bilo na tem igišču veliko malih fantkov in punčk.

Aja mali fantki in punčke se morajo naučiti velikih igric :? .

Ata zdaj si dobil zgled, ko kupiš mini moto, kupi še pištolo na vodo pa bo tvoj sin ali hči pravi bajker.

Ps. Ste pozabili prednost, če si MC, MK, KLM :?

prvič, mali fantki in punčke nimajo kaj počet na motozboru, ker to ni ravno primerna scena za otroke.

drugič, ti mali fantki in punčke gledajo nasilje neomejeno po tv, da imajo starši mir in poznajo vse oblike nasilja, ki jih spretno trenirajo z sovrstniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse udeležene fantke :fight1: v eno sobo, pa naj jih dajo ven, pa da vidmo, kdo ma večjega :010 :hooray:

Potem pa grem s tistim na pijačo :blush: (he he)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uboge, nč hudga sluteče medvede so kar tko napadl eni kreteni, kot jih ti poimenuješ. Si se vprašal zakaj niso napadli tebe, zakaj ravno njih? Da mogoče niso tile medvedi tko nedolžni kot so izpadl pr tvojmu komentarju?

Vsaka zgodba ima začetek in konec. To zgodbo poznajo vpleteni in jo razpletajo na svoj način.

Ni potrebno da jo poznamo in niti da jo sodimo. Vsak odgovarja le za svoja dejanja in ne za dejanja drugih.

Soncy, ko si že tako poučena - kaj točno so pa zakrivil MC Medvedi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela scena spominja na kup otrok v peskovniku, pa premalo lopatic in kangljic. :BUA:

Se strinjam :OK:

:lol1:

Je pa žalostno, da se mora to dogajat na zborih. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na spet ena HOT tema :lol1:

spet bo en kup pametnih :SS .........

kukr je blo že rečeno

fantje dejte to urejat nekje na samem in ne na zborih ker tako samo ogrožate ljudi ki niso nič krivi!! :yes:

drgač smo meli fajn :beer2: :beer2: sam tista country muzka je bla mal.......

al pa tud ne :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o..tanjuska..the one and only peace- and love-maker.. :OK:

no..pa da ne bomo offtopic..a ti si bla v Dupleku?

ej ne nism bla, sm šla na Orle tm pr novi gorici nek, ne praši, konc koncev sploh nism vedla ket se vozm. Škoda pa je, k pač nism mogla še v Duplek pogledat, bom pa nasledn let, sam jz ne maram, da se kdo krega pa pretepa, tko da upam, da drugo leto ne bo takih scen, ker bom pomoje kr ušla, ah sj ne bo no, sj se bojo fantje že zmenil, raj naj kakšn pir skupi spijejo, pa se ga napijejo, pa zgladijo nesoglasja, bojo sigurn bol naredl, tko se bomo pa na konc pol usi dobr počutl, a je tko?

kok te mam jz rad k si tko pozitivna oseba :OK: :blush: sam ne si zatiskat oči,je blo kar je blo...žalostno je, ker se bo to še dogajalo :grim :BUA: :BUA:

o kađivc :wub: ne mi na dušo pihat, he joke.

ja ej sj jz vem, da se to dogaja pa vem, da se tud še bo, najbrž celo v hujši obliki kokr je blo to, si nč ne zatiskam oči, sam se pa raj preč obrnem in grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa smo prišli do pametnega zaključka. Zato mi ni bilo jasno, zakaj jih ti tako vneto zagovorjaš. :P

V glavnem, stvari se dajo rešiti na drugačen našin - a če je to pri bajkerjih rutina, potem: ne, hvala. Me take stvari ne zanimajo. Tistemu od tvojih kolegov, ki je imel s sabo pištolo, pa povej, da ni bil edini. Le da so jo nekateri tam imeli uradno, legalno in službeno. In da nima jajc - če jo potegneš, jo uporabi. Prvo pravilo streetfighta, če smo že pri tem. :winkiss:

Pa si ti sploh videl kdo je potegnil pištolo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sej nima smisla...

BTW: Imperial - ko si zacel pisat si lepo napisal, da nisi bajker ampak motorist... torej ne poznas scene... torej nimas pojma, zakaj je do tega prislo... Ne sodi po tem kar si videl, ker ne ves, kaj je bilo ozadje.

Ok, sprejmem. Res je ne poznam. Sem jo pa želel spoznati - a me naenkrat več ne zanima nič v povezavi z vami, bajkerji. :SS

Tisti debil, ki je imel pistolo ni bil en od nas "kretenov" ampak en od medvedkov... Ki je s seboj ni imel legalno...

Tega pa ti žal ne verjamem. Če je res, se ti oproščam, a sem skoraj prepričan, da ni res. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ti sploh videl kdo je potegnil pištolo?

Pištolo je res potegnil Bears, ampak kdaj :hmm: . Ne opravičujem tega, da kdo sploh nosi kam pištolo, ampak teh tipov je priletelo dvajset z tistimi jeklenimi pendreki in so tolkli po Bearsih kot, da so boksarske vreče in vlekli njihove lajbiče iz njih. Aja zakaj :slap: :slap: so jih morali slečt? :slap: :slap: Bearsi ne ližejo in ne silijo v rit Hrvatom kot nekateri zavedni Slovenski klubi :yea1: :yea1:

Sram me je da imamo tako MC sceno v Sloveniji. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda 'mate cajt! Da se vam le lub'?!

Babe za špurget, descem lopato, barabe pa v arest. Saj kakor slišim, 'majo tapravi vse pod kontrolo. Pa še stare grehe zraven štejejo.

Kaj pa hodite na zbore? A še niste pogruntali, da je motorizem, al' pa bikerstvo, navaden motorizem? Kilometri, kilometri, ne pa pizdarije, če hoč'te biti motoristi.

"Bus People", kot jim rečejo Amerikanci, naj pa zase zbore delajo! Pa bo za vse prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedel, da je takšna razlika med motoristi in bajkerji :?

izgleda, da so bajkerji tisti motoristi, ki so preveč filmov vidli. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda 'mate cajt! Da se vam le lub'?!

Babe za špurget, descem lopato, barabe pa v arest. Saj kakor slišim, 'majo tapravi vse pod kontrolo. Pa še stare grehe zraven štejejo.

Kaj pa hodite na zbore? A še niste pogruntali, da je motorizem, al' pa bikerstvo, navaden motorizem? Kilometri, kilometri, ne pa pizdarije, če hoč'te biti motoristi.

"Bus People", kot jim rečejo Amerikanci, naj pa zase zbore delajo! Pa bo za vse prav.

Je res tako Fičo imas popolnoma prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soncy, ko si že tako poučena - kaj točno so pa zakrivil MC Medvedi ?

:hmm: Mogoče to, da imajo enaka nagnjenja in razmišljanja kot Firestarterji???

Smo bili tam, nastala je gužva in prihiteli so policisti. To je vse kar smo videli. :hmm: Le kako so jih priklicali, če v tej dolini ni signala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po informacijah čularekla je do problema prišlo zaradi tega ker je

med bersi en od članov policaj, baje vojaški, kar pa nekaterim ne odgovarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom se spuščala na nivo debatiranja kaki kreteni so kateri, ker sploh ni pomembno. se zgodi... še vedno se je in vedno se bo.... :doze: kot vsaki vikend v vsaki tretji slovenski gostilni...

ampak to ni to zakaj se vključujem v 'igro'....

kolege imam namreč tako med bearsi kot med firestarterji....

in me samo zanima, če je bil kdo huje poškodovan?... razen ponosa ;)

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler ne premoremo kulture izražanja, ne pričakujmo napredka v družbi.

kakšen nivo kulture izražanja z železnimi palicami in pištolami pa je zate opravičljiv ? ... :slap:

Tako kot so prisilili Road Wariorse in jim vzeli našitke, tako bo tudi z Bearsi. Žalostno, žalostno.

.) ... vsak ki kaj malo spremlja sceno mu je od takrat jasno, da se dela čistka ... :slap: ... to ni samo žalostno, to je predvsem neumno ... :slap:

Se vam pa da :glare:

če se vam ne bi dalo v rit lazit, ne bi tolko sranja teklo iz teh velečastnih riti ... :SS

---------------------------------------------

Pervy ... a si OK ... ??? ... :blink: ... če se ne motim si član Medvedkov ... upam, da tebe ni kaj doletelo - daj oglasi se ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen nivo kulture izražanja z železnimi palicami in pištolami pa je zate opravičljiv ? ... :slap:

.)

preber cel moj post in ne samo del k ti paše. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

forumaš je uporabil žaljive besede za kulturo izražanja, tvoji prijatelji pa so izbrali palično kulturo izražanja .... to je bil edini namen mojega pisanja ... po tvojem okusu je eno žaljivo eno pa opravičljivo ... :eek: :slap:

no further coment! :xx:

še enkrat ... drugo me ne zanima - samo to: Pervy - a si OK????

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri imbecili! Keri idealisti! Keri naivnazi!

A rabite Slovensko insajdersko informacijo?

In bo vsem vam MotoSvet kretenom konco potegnilo, kaj je MOTO scena?

To niso nasitki, to niso "Fleši" posti na forumu. To ni Internetno preseravanje kdo ima vecjega! To je "Real Life" To je bila prava moto scena. Obracun MCjev s kvazi MCji. In to se ne dogaja na forumih. To se v resnici dogaja. O tem se ne klamfa takole na pamet! Najprej sprica kri, sele potem se o tem pise!

A je katerem imbecilo koncno potegnilo? Ali vam samo babe vlecejo?

To ni Slovenija, center sveta....to je GLOBALIZACIJA!

V igri so svetovni MCji. Zakaj o Hellsih snemajo filme? Ker talajo "pičkicam" rože? Ker pijejo pivo?

Ma dej, ne ga srat!

Pizda ste vsi idioti!

To, kar se je drugje dogajalo pred 50 (ali pa x leti) se dogaja danes pri nas! In ko se boste "neke" usrane pičke končno naučile, kaj je to MC.... bo preteklo mnogo krvi.

Povsod drugje je. In tudi pri nas bo. A ste kreteni mislili, da je tista tema, razlika med MC, RC, in SLRD za hec ? Da je to en sam velik blef? Navadno nakladanje? Eno samo veliko sranje? Blebetanje idiotov? Da se to dogaja samo v Ameriki? Da se (zaenkrat drugje) MCji streljajo ne s samo s pistolami, ampak z roket lončerji?

Aja, seveda je to samo v Ameriki. In to je zelo omejen pojav. Anede? Drugace ne bi to tem snemali filme? Anede?

Pa se to IMBECILI?

Zakaj je na Celovski Mc Donalds? Pa na Copovi?

Za okras?

Pa sem mislil, da sem jaszt naiven!

In nabijal razna besedila ala:

"Deathstars - New Dead Nation

Did you feel how the bullet took you? Did you feel how easily your life got shed?

Did you feel how the system shot you, 9 mm through your fucking head!!!

I love it and I hate it and I take it and feed it

I slay it and I fuck it and I suck it and I leave it

The new dead nation

There's no illusion to chase

And each fucking time I get that shot in my face"

A ste mislili, da je to hec? Da si kupis motor nabijes lajbič, in si car? In se ti bojo vsi klanjali? In edine probleme ti bodo delali (čefurski, ane svastika?) pešči?

Ane? Motoristi pa že nismo taki, ane? Ne delamo problemov, ker poznamo pravila, ane? IN SEDAJ SAKRJI....SVETOVNA merila.....ker Kurceva Slovenija ni ograjena z ograjo in da ne bi nihce mogel cez njo!

HHHHHaaaaaaaaaaahhhahhhahhahahahhahahahahahh.....mislim, da se bo nosenje lajbičev končno močno zmanjašalo. Ker se bo nekaterim končno posvetilo...... da to ni samo ugodnost..... ampak, da je za tem cel kup dolžnost!

Da lajbič ni samo 10% popust pri zavarovanju motorja, ampak se lahko za tem skrivajo (dobre) batine. SMRT, v skrajnem primeru.

PIZDA, a ste "bajkerji" tako kmalu pozabili Pilkota? Pa sem ga ze enkrat prej omenjal....

Aja, ne..... to so spet "pravljice" iz Amerike, ane? Pa filmi (za katere itaq vsi vemo, da so vsi po vrsi imisljeni, ane? In to od nekoga, ki imajo cisto bolano in pokvarjeno domisljijo? Ane, pizde glupe?)

Motorizem in zbori so pijanke, pokanje in kurjenje gum? Ane? In zaston pijaca za MCje? Ane? Pa fukanje pičk po šotorih?

In mogoče še poziranje s predelanimi motorji?

Mogoće še to, da se kakšen skrokanec ubije na poti domov?

Ja, valjda!.

Pred dvajstimi leti, mogoce. Lanjsko leto, mogoce. Letos se je pa izgleda zacelo!

Ce ker bebo ne verjame.....naj vprasa Strica Bureka, kako mu je bilo vsec s (hrvaskimi) Hellsi na No name riders!

Kako vam (nam) bo sele Nemskimi... ali pa kar Ameriskimi!

Se bomo prav fino za(je)bavali, ane?

Jebat ga....pa na toliko sajtih pise, kaj je to moto scena. Pa 1%ji! To niso ljudje, ki hodijo za 8 ur v sluzbo, dvaktat na teden na kosarko, popoldne pa pa s kolegi na pivo!

A vam bo koncno potegnilo?

P.S.

Tudi tebi, Soncy?

Ce je kdo fejst za spit pivo, pa za debato, ali pa v skrajni fazi, za pisanje imenitnih postov po motosvetu.... se ne pomeni, da je krasna oseba...

Pravzaprav.....lahko je krasna oseba.... Človekoljub, celo, zaradi mene......

Amapk MC pravila so jasna. In se ne bodo spreminjala ne zaradi mene, na zaradi Soncy, in niti ne zaradi raznih Nagay in SymRu-jev (s svojimi MC Kosezami, ali pa blebetanji po kaksnih koli forumih).

In ko bo nekaterim kretenom koncno potegnilo, da MC ni 5 ljudi, ki pise za plejboj (popoldne pa pisejo za motorista ali Delo na kolesih), ob vikendih se pa vozijo z motorji....

Pravila so jasna desetletja! Po celem svetu! Ker se clubi sirijo po celem svetu! In jih tudi uveljavljajo!

In tukaj ne velja: Ignorantia facti non nocet! Mogoce pri pozameznikih (ki jih odnesejo samo z razbitim gobcem), pri clubih pa ne!

Še komu ni kaj jasno? Je potrebno še komu kaj razložiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še komu ni kaj jasno? Je potrebno še komu kaj razložiti?

Bolnik. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem mnenju si prav carsko tole spisal ... IPB Slika... v tem primeru ocenjujem stil pisanja ... nekako v smislu: only fools and horses ... pravi "gonzo" ... the Real fucked up life ...

Hunter S. Thompson bi mogoče le dodal:

"My prejudice is pretty general, far too broad and sweeping for any racial limitations.

It's clear to me - and it has been since the age of 10 or so - that most people are bastards, theives, and yes - even pigfuckers."

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!