Skoči na vsebino

Blodnje o moto sceni


POČASNI

Priporočene objave

Bolnik. :BUA: :BUA: :BUA:

Si si slucajno kdaj ogledal "nek brezvezen" film, ki slisi na ime "Vojna zvezd"?

Si mogoce tam zasledil nek boj med svetlo in temno stranjo? Si kdaj zasledil neke karakterje, ki prestavljajo "svetlo"stran? Za Jedije si mogoce slisal? Za Nebohodca, nemara?

Kaj pa za Darth Vaderja? Ali pa Imperatorja?

Pa si mogoce nekje celo zasledil, da sta se ti dve strani med seboj spopadli? Ne zato, ker se ne bi marali, ampak preprosto zato, ker sta si bili nasprotni? In nekateri so tudi spreminjali strani? In jih zamenjevali?

Izdajalci? Oportunisti?

Da nisi ti "Imperial" navaden vohun temne strani? Bi rad koga zvabil na temno stran?

Z nekimi obljubami o "temni" strani moci, ki naj bi jo dobili? Da bi dobili nekaj drugega? Ali ni cela zgodovina clovestva neka borba med silami dveh strani?

Bolnik? Lahko..... Evo, en citat, samo za tebe (in tebi podobne)... :)

"With the face of angel

In flirt with sin

His voice in eternity

Non Serviam

Immortals Sum

Anni non vexaverunt me

Mille suboles certat contra a tyrannidem

Nus fons ad erevum est

Numguam Recessi

Per te natus sum et tu per me"

Ma kurac, jebi se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolnik. :BUA: :BUA: :BUA:

Napisal je samo gola dejstva. Hotel si vedet zakaj so se sklofali.

Hoteli smo demokracijo in kapitalizem. Vendar to ni samo lepša plača, lepši avto, svoboda govora, ..., je tudi Mc Donalds, hitrejši tempo, mafija, ... in nenazadnje tudi MCji s svojimi pravili in zakoni. Vsake združbe imajo svoja pravila in zakone (cerkev, vojska, policija, ...). Samo teh smo že navajeni. To pa je novo za nas. Čez pet let se temu ne bo nihče več čudil in če v njihovem fajtu ne bo vsaj dva trije mrtvi, ga sploh ne bo nihče omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@lobo: signal za mobitel je bil pri drevesu blizu žanka, kar je bilo lepo označeno z napisom na tabli: TUKAJ IMATE SIGNAL ZA MOBITEL. No, pa pr Dixi-jih. :P

...

En drug je imel probleme s signalom, ne jaz. Ne da se mi iskat kdo je že to napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol so res bili Firestartersi? Pa nisem hotla verjet. Sem samo slišala, da so prileteli eni Ljubljančani nad Bearse in so se sklofali. Pol pa je itak blo sam še polno policije.

Od nekaterih pridruženih članov sem nekoč poslušala kako je to kul biti član MCjev in da imajo kul pravila in da to tako mora bit. Ampak ej.... če se taka pravila varujejo in zagovarjajo s pretepi, jeklenimi palicami in pištolami... Sorry, ampak ne hvala. Pa sem rajši Solo Rider. In ponosna MOTORISTKA. In o bajkerjih, ki se imajo za nekaj več nočem niti slišat. VSAK nesporazum se da rešit na drugačne načine od v Dupleku prikazanih.

Pol pa naj se zgovarjajo na ne vem kaka pravila. Če so takšna, so nesprejemljiva. Vsaj zame.

In bom še naprej hodila na motozbore samo na golaž in panoramsko vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

forumaš je uporabil žaljive besede za kulturo izražanja, tvoji prijatelji pa so izbrali palično kulturo izražanja .... to je bil edini namen mojega pisanja ... po tvojem okusu je eno žaljivo eno pa opravičljivo ... :eek: :slap:

no further coment! :xx:

še enkrat ... drugo me ne zanima - samo to: Pervy - a si OK????

Pervy je OK - sem ga srečal včeraj v Bistrici....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy je OK - sem ga srečal včeraj v Bistrici....

Tista dva zoba si je pa tako ali tako mislil dat izpulit, ker sta že bila majava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Gunfight at Ok Duplek" :fredy:

starring: mc lancaster, mc duglas, mc police ...

best of the west & east collection

available from $1.16

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bom še naprej hodila na motozbore samo na golaž in panoramsko vožnjo.

:grim Jaz tudi, če me še bo moja pustila. V soboto je bila tako jezna :angry2: , ker je rekla, da nisem pravi bajker, ker se nič ne pretepam. Odločil sem se, da bom v torek pri ML, "nabutal" Lobota. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Moto zbore je treba gledat z lepše strani ! Če imajo fantje za obračunat , naj obračunajo , so že imel za kej ! Pretepi se itak dogajajo po vseh veselicah in to že iz starih časov, tega se neda preprečit . Mi bomo pa hodil na zbore zaradi druženja in zato , da nam je in bo lepo . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Moto zbore je treba gledat z lepše strani ! Če imajo fantje za obračunat , naj obračunajo , so že imel za kej ! Pretepi se itak dogajajo po vseh veselicah in to že iz starih časov, tega se neda preprečit . Mi bomo pa hodil na zbore zaradi druženja in zato , da nam je in bo lepo . :OK:

...jep :grim , ampak Lobotov predlog s šoderjamo :OK: si pa naj "modeli" :fredy: le preberejo. In to večkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jep :grim , ampak Lobotov predlog s šoderjamo :OK: si pa naj "modeli" :fredy: le preberejo. In to večkrat...

He he he, jaz pa jim še ozvočenje pripeljem in veeeelik Tosamin kufer prve pomoči častim, samo da bo mir. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj? Kdo?? Kaj se je dogajalo?? Bil tam, pa sem zgleda fajt zamudil.. :slap:

Kdo je fasal? Od koga? in zakaj?? Ne da se mi vsega brat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi sam rekla, če so tipi tolk vlki fakerji z "ogromnimi jajci", zakaj niso šli k bearsom domov v ( klubhaus ), "sej ga imajo če so MC, a ne " ? in jim tam pobral lajbiče, če so že morali ! Ne pa, da so v Dupleku naredl pizdarijo ! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se je tudi v sloveniji začela pošteno kuhat. MC-eji v sloveniji sanjajo evropski sistem in bi radi tudi pri nas naredili malo reda... Po pravici povedano ne bi škodlo, ker trenutno vlada pri nas en velikanski kaos... Bo pa zanimivo opazovat kako bodo pristopli k temu. Mislim da bo v naslednjih letih zanimivo ne pa enostavno, ker 90 procentov ljudi tega ne bo podprlo in bojo tepeške in kraganja po vseh zborih.

Pustimo se preseneit...pa da vidmo kam nas vse to pelje.

Kaj pa, če je pred več kot letom in pol bil mk-r prerok? In so pričeli urejati zadeve. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi sam rekla, če so tipi tolk vlki fakerji z "ogromnimi jajci", zakaj niso šli k bearsom domov v ( klubhaus ), "sej ga imajo če so MC, a ne " ? in jim tam pobral lajbiče, če so že morali ! Ne pa, da so v Dupleku naredl pizdarijo ! :?

Mislim, da Medvedje nimajo klabhausa......

Sem slišal, da je bila na zboru ena dobra črnolasa prasička z ultra miničem!? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi sam rekla, če so tipi tolk vlki fakerji z "ogromnimi jajci", zakaj niso šli k bearsom domov v ( klubhaus ), "sej ga imajo če so MC, a ne " ? in jim tam pobral lajbiče, če so že morali ! Ne pa, da so v Dupleku naredl pizdarijo ! :?

1. ki si pa te vidla da majo angeli jajca?

2. medvedi majo verjetno brlog? a ne!

3. MC pa po novem pomeni Mafia Croatia (Jelinčič pomagaj, meja Kolpa!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Medvedje nimajo klabhausa......

Sem slišal, da je bila na zboru ena dobra črnolasa prasička z ultra miničem!? :P

jim bo treba kmal en zid ob Kolpi nardit ! a si mislu, da so mel tile, "start spreji", al kva so že, ? naključno njihov zbor na kolpi !, al za to dab meli hrvati bližje ? sem pa nekje slišala, da je bil ta siv tip iz CE je pa pr angelih HR kr jih v SLO ni !

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem to kaj se je zgodilo in vidim da vsi vse veste tudi tisti ki vas tam sploh ni blo

so se pač mal sklofali verjetno vedo zakaj

Je blo kr je blo nej se sami med sabo zmenijo ne pa da ste tuki vsi sodniki

Pa sej kot je že nekdo napisal se na vsaki vaški veselici kdo stepe na cerkniškem mi je pravu tip so največkrat ketne pele

SAM NE ME NAROBE RAZUMET NE PODPIRAM NASILJA

še nikoli v živlenju se nisem tepu in si tudi ne želim

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jim bo treba kmal en zid ob Kolpi nardit ! a si mislu, da so mel tile, "start spreji", al kva so že, ? naključno njihov zbor na kolpi !, al za to dab meli hrvati bližje ? sem pa nekje slišala, da je bil ta siv tip iz CE je pa pr angelih HR kr jih v SLO ni !

:OK: :OK: :OK:

pizda kva čeb si ti naredu žurko pab eni x-tipi na tvoji žurki obračunaval ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem to kaj se je zgodilo in vidim da vsi vse veste tudi tisti ki vas tam sploh ni blo

so se pač mal sklofali verjetno vedo zakaj

Je blo kr je blo nej se sami med sabo zmenijo ne pa da ste tuki vsi sodniki

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!