Skoči na vsebino

Blodnje o moto sceni


POČASNI

Priporočene objave

Hmmmm se mi zdi, da se bo končno nehalo zlorabljat besedo biker... :OK:

Zakaj gre? Že dolgo sm opažal silen naval na ta naziv... Vsak kurac je tulil da je biker, da ne govorim da tud večina tukaj zgražajočih... Da ne govorim o tistih silnih izbruhih pravičnosti v slogu: "Mi vozimo po predpisih, mi ne pijemo... kot da ma to kej veze kaj si in kdo si... Seveda so te vrline pripisval pravemu bikerju, torej sebi hehehehe

Zdej pa kar naenkrat vsi nočejo več bit bikerji al pa slišat za to besedo... Hvala kurcu!

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj gre? Že dolgo sm opažal silen naval na ta naziv... Vsak kurac je tulil da je biker, da ne govorim da tud večina tukaj zgražajočih... Da ne govorim o tistih silnih izbruhih pravičnosti v slogu: "Mi vozimo po predpisih, mi ne pijemo... kot da ma to kej veze kaj si in kdo si... Seveda so te vrline pripisval pravemu bikerju, torej sebi hehehehe

Zdej pa kar naenkrat vsi nočejo več bit bikerji al pa slišat za to besedo... Hvala kurcu!

Ja in zdaj po novem so pravi bajkerji samo tisti, ki omajo na hrbtu znak enega od MC in se grejo Bad Boyse. :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ne me narobe zastopit, ampak vikend bikerji mi grejo na kurac...

Črnuh nisi razumu bistva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma keri fotke ko je bil fajt!

Bi blo zanimivo videt!

nevem, vsi ste tko proti nasilju, tko svetniški, O:-) a vse bi rad vedl in vidl :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rad bi vido keri te so toti heroji ko so močni samo takrat ko jih je 50 vkup, drugači se pa doma za kiklo držijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ne me narobe zastopit, ampak vikend bikerji mi grejo na kurac...

Črnuh nisi razumu bistva...

Hm že tko al tko je problem z definicijo kdo je pravi biker a sedaj pa bi rad da še folk debatira o tem kdo je vikend biker? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rad bi vido keri te so toti heroji ko so močni samo takrat ko jih je 50 vkup, drugači se pa doma za kiklo držijo!

no vidš, sej veš kakšni so, zakaj bi mogu jih vidt? :hmm: lahko se jih pa v živo ogledaš, se nikjer ne skrivajo. :grim prid v njihov klubhaus, ti k že znaš sam po svetu hodt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štala, dobr da me ni blo. Bi mi ves veselje vzel. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zabavno pri debati "biker / motorist" je samo to.... da je to ista beseda v različnih jezikih... oboje pomeni nekoga, ki vozi motor, kdaj ga pa vozi je pa potem druga zadeva... :devil: :P :D :lol1:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zabavno pri debati "biker / motorist" je samo to.... da je to ista beseda v različnih jezikih... oboje pomeni nekoga, ki vozi motor, kdaj ga pa vozi je pa potem druga zadeva... :devil: :P :D :lol1:

lp alena

tko da je vse to bajkerstvo... se pa pol deli naprej na badass bajkerje in pussybajkerje in motoriste/civiliste.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zabavno pri debati "biker / motorist" je samo to.... da je to ista beseda v različnih jezikih... oboje pomeni nekoga, ki vozi motor, kdaj ga pa vozi je pa potem druga zadeva... :devil: :P :D :lol1:

lp alena

Motorbike = motorno kolo = torej Rider; Motorbiker

Motorno kolo = Motorbike = torej voznik; Motorist

Bike = bicikel = torej Biker biciklist??? :hmm: :hmm: :? :(

N'č več ne razumem... :? :?

Al' se reče "kaša", ali "kasha"!

To je Prešeren vedel že pred dvesto leti!

Kje vidite problem?

Moto Klub = slovensko

Moto Club = angleško (ne amewrikanskou)

Čist n'č jasen! Tolk cajt se že z motorjem vozim, pa še sedaj ne vem, kaj sem,... hudiča... :? :? :hmm: :hmm: :eek: :slap:

Se pravi; Ko sem se v SLO vozil, sem bil motorist.

Ko sem se po Nemčiji, sem bil Motorrader

P'r Rusih; jezdil matacikl.

Kaj sem bil pa pol v Avstraliji...? moto moto moto... ma jebite se vsi skup'!!!

Zanima me samo eno;

Kdo od tahudih motoristov, bo čez trideset let še vedno Motorist, Biker, Motorrader ali Jezdec?

2,3%!!! Garantiram!!! To je pokazala že preteklost.

Motor pa gas! Ops, pardon; Plin! Da ne bo spet slovničnih napak.

P.S.

Pol pa tle poslušaš komentarje raznih tistih, ki se vozijo že več kot leto, pa kuhar'c, pa Poldetov, pa... Vse drugo prej kot motoristov. Pardon, Bikerjev!

Če bi rad vsak svoj Territory, naj nardi tako, kot to počno živali. Zacahna svoje ozemlje, pa je za večne čase mir! Živali cahne poščijejo. Kako bomo pa to nar'dili mi?

Po človeško vendar. Z referendumom... :naughty:

In kam kdo sodi?... Npr., da sem jaz Kristjan... In me boli kurac, a sem v mariborski, ljubljanski, al' pa v koprski škofiji.

Ooo Bog se vas usmil'. O:-)

Samo še nekaj v razmislek (če kaj mislite)?

Bili sta dve svetovni vojni. In obe sta se zaključili za mizo. Vmes pa mnogo nepotrebnih žrtev. Usoda ne izbira. Kot v motorizmu...

Amen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo "BRAVO" ! Se popolnoma strinjam s tabo in še z marsikom na tem forumu, ki mu je "motorizem"- (po slovensko), v veselje, zabavo in sprostitev. Zelo sem pa kritičen do takih dogodkov, kot je bil tale in jih absoutno ne odobravam. Mogoče se tudi zato na zborih zelo redko pojavim;(za kakšno urco alpa dve) se raje peljem, če le imam čas in sodim v tisti redek procent, ki uživa v tej panogi že tri destletja. Včasih nas je bilo res malo, danes nas tudi ni veliko (saj smo majhen narod) Zato pogovorte se: saj na koncu pir lepše tekne s celo ne pa z razbito goflo!

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Pa saj to ni nič nenavadnega , pretep je pač moški sport . V motorizmu je pač moških več in zato tudi pride do pretepa. Če veljajo neki zakoni v MC ali MK , jih je pač treba spoštovat !

"Kdor ne uboga , ga tepe nadloga !" Pravi že star pregovor .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo prebral solato. Kaj pa vem. Zgleda, da si ne znamo izmislit kaj novega: in če si ne znamo, pač kopiramo. Vse. Brez izjeme. Mi je že bilo do sedaj vseeeno za MK, MC in podobne okrajšave. Preferiram vožnjo, čedalje bolj na solo način. Sam sebi sem dovolj in zanimivo, uživam v tem. Če mi je do druženja, se ustavim, kakšno rečem, popijem kafe in se odpeljem. Biti član kluba al pa cluba? Zame eno in isto, probal-ni zame in to odkrito priznam. Se pa rad vozim, potujem in za to ne rabim biti član. Vzet komu barve? BMK. Označevat svoj teritorij, prevlado nad drugimi klubi, vsiljevanje kvazi reda in discipline-zame otročje, še posebej mahat z orožjem, mimo pa so pasirali premnogi otroci, katerim je bilo zanimivo videt pistoljerose. Videt ateje, kako se valajo v blatu in mahajo okrog po drugih z teleskopko? Že do sedaj nisem preveč preferiral srečanj motoristov (vse po istem kopitu) po tem dogodku jih bom še manj.......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo že končno kdo zaklenu to temeo???

Otišlo opet sve u kurac...

A nebi blo bolše, ko bi par pregretih "bikerjev" zaklenl kot tole temo .

Fičo, Regi, Xr800 ... sem na vaši strani :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo že končno kdo zaklenu to temeo???

Otišlo opet sve u kurac...

Otišlo opet sve u kurac! :nono: Pozabili bodo na Duplek, zmajevo dolino in

ponovno jih bo večina spet šla naslednji vikend na Tin Horn Beach Party ali Feistritz Bikers Bunch.

Eni se ga bodo nažgali, drugi se bodo mogoče spet zravsali, nekateri se bomo vozili, skupaj pa bomo vsi ponovno brali, pisali, pametovali in modrovali. :whistle:

Že do sedaj nisem preveč preferiral srečanj motoristov (vse po istem kopitu) po tem dogodku jih bom še manj.......

Točno tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno ste skužli!

Ta cirkus že dolgo nima nobene zveze z motorizmom, razen da je motorizem (ali bajkerstvo ali kakorkoli že rečemo) samo kulisa za organiziran kriminal, sedaj so v fazi pridobivanja teritorija, čez leto ali dve ko jih bo dovolj pa se bo prav začelo (droga, orožje, prostitucija...)!

Prvo bodo spucali MC-je(so že blizu), potem MK-je.. Ko jih bo dovolj (nekaj sto) potem jim pa tako nobeden nič ne more. Policaji se že na vaški veselici vserejo v gate, pa poberejo samo one ki so ostali natleh! Če pa že kirega dobijo jih bo pa itak sodnik ven spoustil, ker se bo zopet vsral!

Hteli ste met demokracijo, zaj jo pa mate. Lahko jamrate lahko se jokate, lahko celo pišete peticije, pomagalo itak nebo. Bersi so vzeli stvar v svoje roke, pa so se hellsom in ostalim ritoliznikom proti postavli.

Da so jih fasali je njihov problem, se bojo pa drugič boljše pripravli.

Ko bom pred šolo mojih otrok vido tetoviranca kako drogo prodaja, bom vzel gun in ga pospravo! Pa naj bo motorist ali ne z MC, MK ali zaradi mene član pevskega društva...

Še enkrat : TO VES SKUPAJ NIMA ZVEZE Z MOTORIZMOM!

po novem velja: MC Mafia Croatia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z "opet otišlo vse u kurac" mislim na to, da vsebina nima niti 5% skupnega z naslovom teme...in kot se boš verjetno strinjal, je res 'otišlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ne me narobe zastopit, ampak vikend bikerji mi grejo na kurac...

Črnuh nisi razumu bistva...

zaradi obremenjenosti z lastno identiteto

mene noben ne moti

dokler mi da mir

ko se mir neha rata vojna in v vojni so mrtvi

razmišljam pa in marsikdo bo, da koleteralna škoda v tuji vojni ne bi rad bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi obremenjenosti z lastno identiteto

mene noben ne moti

dokler mi da mir

Kaj češ, nekateri pa se radi obremenjujeo s tujo indentiteto ... verjetno zato, ker v njej vidijo tudi sebe ... potem pa cirkus zganjajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z "opet otišlo vse u kurac" mislim na to, da vsebina nima niti 5% skupnega z naslovom teme...in kot se boš verjetno strinjal, je res 'otišlo..

Popolnoma razumem kaj si želel povedati in se v celoti strinjam s teboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!