Skoči na vsebino

Blodnje o moto sceni


POČASNI

Priporočene objave

Heh, me prav zanima kako bo, ko bodo začeli albancem hodit v kupus. :krneki:

Albanci bodo takoj ustanovili podjetje z osnovno dejavnostjo "depilacija hrbta" ... :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kdor ne uboga , ga tepe nadloga !" Pravi že star pregovor .

"če pa nadloge ni, ga natepejo F...-si" :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Albanci bodo takoj ustanovili podjetje z osnovno dejavnostjo "depilacija hrbta" ... :chase:

:grrr

Šipaci bodo prišli in vrašali kot ponavadi:

Očeš jednu kuglu...

Očeš dwe kugli....

ili očeš iz avtomat! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se kar naprej vsajate, saj vam nihče nič noče!

Če hočete biti motorist/biker, ki se veseli vožnje z motorjem,žensk in pira,občasno hodi na zbore, imate šanso dobiti na gobec ravno tako,kot na vsaki veselici (šopirjenje,izzivanje...)

Če pa se odločite, da boste aktivneje sodelovali na sceni, pa vstopate v igro, ki ima (kot vsak drug šport) svoja pravila in vstopajoči jih mora vedeti in jih kolikortoliko spoštovati. Tako pač je!

Tudi od "grdih" MC jih ne dobiš po grbi kar tako, vedno so najprej opozorila.

Veselite se življenja in vožnje z motorji, pijte, kavsajte,hodite na zbore in pustite ostalo sceno (če je ne marate) pri miru in le-ta vas bo pustila na miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ, nekateri pa se radi obremenjujeo s tujo indentiteto ... verjetno zato, ker v njej vidijo tudi sebe ... potem pa cirkus zganjajo

1,2 .... 1,2,3,4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tema izredno močno obiskana!

Očitno je dogodek samo poživil monotono motoristično sceno v sloveniji :naughty:

Ma to so pametni Zmaji zorganizirali. Naslednje leto se bo na njihovem zboru trlo radovedne raje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi blo bolše, ko bi par pregretih "bikerjev" zaklenl kot tole temo .

Fičo, Regi, Xr800 ... sem na vaši strani :worship:

Tuda sam se pridružujem mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo že končno kdo zaklenu to temeo???

Otišlo opet sve u kurac...

za kva pa :?

:nono:

zanimivo brat :whistle:

fičo :beer1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bom še naprej hodila na motozbore samo na golaž in panoramsko vožnjo.

ja, golaž in vožnja :OK: to je za nas solote... FUKAT :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... poznam enega Bearsa... in poznam enega Firestarterja (no, poznam jih več, ampak sta mi dotični osebi prišli na misel).... med sabo sta se zelo dobro poznala in razumela. In kako mi je smešno, ker sta sedaj vsak na drugi strani. In če sta prava MC-jevca (po srcu in duši), se nekako ne gledata več prijazno......

Ampak upam da se, ker je tole vse skupaj ena velika bedarija.

......četudi so se slovenski MC-ji med sabo spokali, kaj so hrvati zraven počeli??

@sonči.. sorry, ampak mal bedarije pišeš........

@mačica - nikoli ne bi mogla biti v MC, ker si ženska.....

@kruise - ameriški MC-ji nimajo veze z motorizmom. To je samo eden od njihovih prevoznih sredstev. Njih bolj ropi, droge, prekupčevanje z belim blagom itd... zanima kot pa motorizem. Da ne pozabim poulične poboje in mesarska klanja......

Kot bi vedela, sem se par dni nazaj v Pragi pogovarjala z Američanom, ki je malo več povedal o ameriški motoristični sceni - predvsem MC....... ej, a si to res želite, al kaj?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišala in videla tamale našitke, da so se dragonsi pobratl z nemškimi in mađarskimi dragonsi ( MC ) a bodo zdej tud oni MC ? a ve kdo kej ? bog dej, da je res bo vsej mal več respecta do njih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebemu jst sem si pa očitno napačno predstavljal da si "respect" zaslužim z lastnim delom in tem kar sem kot oseba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebemu jst sem si pa očitno napačno predstavljal da si "respect" zaslužim z lastnim delom in tem kar sem kot oseba.

Ma kje pa.

Respect ti prinesejo bogati ali pa močni strici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot so prisilili Road Wariorse in jim vzeli našitke....

:grrr noben nam ni nic "vzel". moje barve so se vedno v vitrini in bodo tam tudi - do nadaljnega - ostale.

BTW pametnejsi popusti. B)

in slo MC-scena dozivlja tedensko nepojmljive "visave". :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišala in videla tamale našitke, da so se dragonsi pobratl z nemškimi in mađarskimi dragonsi ( MC ) a bodo zdej tud oni MC ? a ve kdo kej ? bog dej, da je res bo vsej mal več respecta do njih !

ja so se neki pobratli.

MC pa ne bodo postal (jih ne zanima bit )usaj tko mi je reku en njihov član.... :OK:

fantje so res zakon pa prjazni tud :OK: :OK: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosen sem, da sem neodvisen, da ni treba nosit nič na hrbtu, sem sam svoj gospod! Ne rabim nobenega peresidenta, ne MC; MK; in ostalih sranj! Ovce pa rabijo črednega pastirja.......tuga!

In še moj PROVOKATIVNI AMEN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr noben nam ni nic "vzel". moje barve so se vedno v vitrini in bodo tam tudi - do nadaljnega - ostale.

BTW pametnejsi popusti. B)

in slo MC-scena dozivlja tedensko nepojmljive "visave". :BUA:

Žalostno, da mora človek v vitrino obesiti nekaj, kar je nosil s ponosom in srcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, da mora človek v vitrino obesiti nekaj, kar je nosil s ponosom in srcem.

Res je. Enaki občutki so mene obhajali ob mojih prvih kondomih. Ampaq sem se razmeroma hitro navadil in jih striktno fliknem stran. Tudi tiste tašminkerske, z družinskim grbom. Higiena ipaq rulz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... poznam enega Bearsa... in poznam enega Firestarterja (no, poznam jih več, ampak sta mi dotični osebi prišli na misel).... med sabo sta se zelo dobro poznala in razumela. In kako mi je smešno, ker sta sedaj vsak na drugi strani. In če sta prava MC-jevca (po srcu in duši), se nekako ne gledata več prijazno......

Ampak upam da se, ker je tole vse skupaj ena velika bedarija.

......četudi so se slovenski MC-ji med sabo spokali, kaj so hrvati zraven počeli??

@sonči.. sorry, ampak mal bedarije pišeš........

@mačica - nikoli ne bi mogla biti v MC, ker si ženska.....

@kruise - ameriški MC-ji nimajo veze z motorizmom. To je samo eden od njihovih prevoznih sredstev. Njih bolj ropi, droge, prekupčevanje z belim blagom itd... zanima kot pa motorizem. Da ne pozabim poulične poboje in mesarska klanja......

Kot bi vedela, sem se par dni nazaj v Pragi pogovarjala z Američanom, ki je malo več povedal o ameriški motoristični sceni - predvsem MC....... ej, a si to res želite, al kaj?? :blink:

hvalabogu da sem edina tukaj k bedarije pišem :OK: prav dobr filing je bit bedast med vsemi pametnimi motosvetovci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je škoda tukajle pametovati, ker sploh ne veste za kaj gre!

MC scena pač tako funkcionira in tako to je, brez ali z vašimi komentarji.

Po moje jih niso Bearsi zastonj po p... fasal. Pravila so pravila, red je red!

Popravljeno . Popravil Janis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!