Skoči na vsebino

Blodnje o moto sceni


POČASNI

Priporočene objave

Res je. Enaki občutki so mene obhajali ob mojih prvih kondomih. Ampaq sem se razmeroma hitro navadil in jih striktno fliknem stran. Tudi tiste tašminkerske, z družinskim grbom. Higiena ipaq rulz.

Ys

imam pa še vedno nekje spravljeno svojo prvo brado,

katero sem moral potem zaradi šole obriti .. na zelo

odločno izraženo željo profesorice za matematiko.

A sm potem - nezrew?

:blush:

BTW: kako lep občutek - biti mladosten in nezrel

pri mojih letih.

:yea1: :yea1: :yea1:

BTW: dobro, da nisem "pravi biker", saj je eno biti nezrel,

povsem nekaj drugega je pa živeti z možgani 6tedenskega fetusa

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne. :grrr raje v vitrini, kot v umazanih rokah nekoga, ki ne zna in ne ve spostovati drugih.

ko enkrat spoznas osebke, ki namesto sivih celic uporabljajo fizicni napor za resevanje nasprotujocih mnenj potem ves, da je cas zapustiti taksno sceno. in nic prezgodaj smo to tudi storili.

kar vecina pozablja - in vse prevec radi kopirajo razne "bajkerske" filme - je, da evropa (sem stejem tudi slovenijo in balkan) ni amerika.vsi bi radi bili "unikatni" in edino kar ratuje je (karsnakoli) kopija neke slike/imidza/fantazije, katere jim marketing vnaprej prezvekuje (da ne recem diktira).

kdo se bo pa ukvarjal s taksnimi ?! live and let live. pa naj pokazejo kaj znajo.

(ocitno ne veliko, drugace bi ze zdavnaj uresnicili svoje "obljube" o mega-iber-cool-hiper-super moto-zuru. se vedno cakamo.)

Točno za to gre.....(pa malo za denar, pa malo za kurbe, drogo, orožje, pa malo preveč filme gledamo, pa smo radi goli v sedlu, pa veter v laseh, furamo okrog stare mame, nočemo odrasti, smo svobodni - čez vikend, drugače je treba delat (al pa malo izsiljevat okrog, ker je to lažje)). Kozlarije........ :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pove samo da je bil odfukan. In da ni spoštoval življenja. Nenormalno!

In kdor ne spoštuje svojega življenja, še manj spoštuje življenje drugih. Takih se ljudje bojijo in ne spoštujejo!

Razen seveda tisti, ki so nezmožni se izkazati s čimerkoli drugim in v takem ravnanju vidijo tudi zase edino priložnost, da se sploh kje "izkažejo".

Ponavadi te vrste ljudje konec koncev nalete na tiče svojega kova ali pa nekoga ki jih premišljeno odstrani kot pretečo nevarnost. In postanejo kup mrzlega dreka.

dej nehi nabijat v tri pizd**e ma***ne OK:angry2: :angry2:

očitno si ga res dobr poznal :headbang: :angry2:

d lohk tko govoriš..... :angry:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pove samo da je bil odfukan. In da ni spoštoval življenja. Nenormalno!

In kdor ne spoštuje svojega življenja, še manj spoštuje življenje drugih. Takih se ljudje bojijo in ne spoštujejo!

Razen seveda tisti, ki so nezmožni se izkazati s čimerkoli drugim in v takem ravnanju vidijo tudi zase edino priložnost, da se sploh kje "izkažejo".

Ponavadi te vrste ljudje konec koncev nalete na tiče svojega kova ali pa nekoga ki jih premišljeno odstrani kot pretečo nevarnost. In postanejo kup mrzlega dreka.

Po tem komentarju sodeč, je jasno, da Pilka nisi poznal. Če bi ga, bi vedel, da je bil po obnašanju včasih res malo klovna (v dobrem pomenu besede), v resnici in v duši pa totalni miroljubni bajker. Pa, če ga niste poznali, ne pljuvajte po njem. Ne pustim, je še vedno živ spomin na tiste čase, ko je bil zbor brez Pilka in njegovega bluesa proti jutranjim uram prazen. Ja, če je bil zbor v qrcu, ga je znal popestriti, pa včasih še Rudka na svoj način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pove samo da je bil odfukan. In da ni spoštoval življenja. Nenormalno!

In kdor ne spoštuje svojega življenja, še manj spoštuje življenje drugih. Takih se ljudje bojijo in ne spoštujejo!

Razen seveda tisti, ki so nezmožni se izkazati s čimerkoli drugim in v takem ravnanju vidijo tudi zase edino priložnost, da se sploh kje "izkažejo".

Ponavadi te vrste ljudje konec koncev nalete na tiče svojega kova ali pa nekoga ki jih premišljeno odstrani kot pretečo nevarnost. In postanejo kup mrzlega dreka.

Horjo, tale je pa grda... Mozakar je bil super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ponavadi te vrste ljudje konec koncev nalete na tiče svojega kova ali pa nekoga ki jih premišljeno odstrani kot pretečo nevarnost. In postanejo kup mrzlega dreka.

Vsakemu heroju nekega dne pride nasproti še večji heroj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pove samo da je bil odfukan. In da ni spoštoval življenja. Nenormalno!

In kdor ne spoštuje svojega življenja, še manj spoštuje življenje drugih. Takih se ljudje bojijo in ne spoštujejo!

Razen seveda tisti, ki so nezmožni se izkazati s čimerkoli drugim in v takem ravnanju vidijo tudi zase edino priložnost, da se sploh kje "izkažejo".

Ponavadi te vrste ljudje konec koncev nalete na tiče svojega kova ali pa nekoga ki jih premišljeno odstrani kot pretečo nevarnost. In postanejo kup mrzlega dreka.

Ne sodi ljudi, ki jih ne poznaš. :nono:

Pilko je znal držati ljudi skupaj, kar nekaj jih je spravil z droge in 'socializiral' kar nekaj nesocialnih ljudi. Ampak o tem bi se dalo debatirati. :fight2:

Pilkota sem poznal še preden so nastali Satani in lahko povem, da ga za razliko nekaterih drugih članov (Satanov) klubska scena ni pokvarila, saj je bil res močan karakter. :worship:

Vedno je bil pripravljen pomagat. Seveda je kdaj tudi kaj ušpičil, vendar njegova dobra dejanja kompenzirajo kakšno neumnost.

To je le moje mnenje o velikem človeku. Da ne nejasnosti: nisem ravno pristaš klubov in nikoli nisem bil v MC, MK, ...

Še zdaj se spomnim njegove izvedb Helene Blagne na zboru :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za naše vrle MCjarje:

Kdaj se boste pa spravl na McDonald's ?

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sodi ljudi, ki jih ne poznaš. :nono:

...

Za Pilkota me sladko boli kurac. Ga nikoli nisem poznal niti si tega želel. Kolikor sem imel o njem informacij, so bile od sodelavcev iz njegove službe in so imele skupno točko, ki ni bila ravno v prid normalnosti! Pa kot pravim, se me ne tiče, še manj briga.

Moj post je bil namenjen komentiranju tistega napisa, katerega ste navajali! In le ta je bil v replici tudi naveden. Tako da, Miha in Basko, brez veze se penita!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ga je poznal, ve kakšen človek je bil. O človeku se ne sodi na osnovi babjih čvek pri malici v službi. Je pa res, da ga nisi mogel poznat, ker imaš EMŠO bolj mlečnozobi... To sodim po tvojih izjavah. O Pilku lahko rečem le, da po njegovi smrti moto scena ni več kar je bila. Na zborih smo v bistvu čakali, da pride on in naredi vzdušje. Najbolj mi je ostal v spominu zbor, mislim da je bil v Žireh,- proti jutru nekje se je skupina na odru nekaj trudila, pa ni bilo pred odrom več kot kakšnih deset bajkerjev. Ko pa je začel on s svojimi ustnimi harmonikami igrati svoj blues, je pa bilo polno. Droga? Edina droga, ki jo je odobraval, je bilo pivo in vino. Pa trava. Trda droga... Bil je goreč nasprotnik. Ker pa ga nisi poznal, trobiš neumnosti. :angry2: Rečem lahko le, da sem srečen, da sem ga lahko poznal in vozil z njim. :OK:

Sem pogledal v tvoj profil, EMŠO imaš starejši, kot jaz,- torej bi ga lahko poznal. Verjetno nisi hodil po zborih, če bi ga le enkrat videl, bi si ga zapomnil. Verjetno si bolj novopečeno motorist? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj mi gre najbolj na kur**c ?!

to da ko se zgodi kaka pizdar**a na zborih se vedno najde en kup pametnih :BUA:(letos Kranj-nezaželjeni klubi,Duplek-spor med MC-ji)

čeprav jih več kot 3/4 nima blage veze kaj se sploh dogaja ........pol se pa razpravlja in razpravlja.... pa vsi vedo eno stran več kot knjiga :angry2: :SS žalost <_<

glede Pilkota govori se tolk da bi lohk knjigo napisal(mafija,droge,.....)same neumnosti,čenče,bla,bla.....

nič od tega pa ni res :angry2:

očitno jih zelo malo ve resnico kakšen človek je bil.......

motofrik,Basko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti šment,...navkljub mojim rosnim letom se Pilkota spomnim takšnega kot ste napisali vsi tisti, ki ste ga poznali

Spomnim se ga iz zborov na katere me je fotr vozil, in morm rečt da so to lepi spomini,...in zame kot mulca je bil včas prihod Satanov na motozbor vrhunec dneva :worship: pa nori Rutka al je Rudka to pa res ne vem,...se ga spomnim ko je nevem kerga leta že, splezal na streho hotela na Golteh, ko je bil zbor tm v Mozirju :D :D mene osebno je s tisto svojo KAWO 1000 čist spominjal na unga tipa iz MAD MAXA1 hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čeprav jih več kot 3/4 nima blage veze kaj se sploh dogaja .......

Ti si pa itaq 3/4 biserja v vsaznalstvu. :doze:

Dej kej konkretnega povej o Pilku. Da slišmo še od tebe, ne samo smejkote popat . <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ga je poznal, ve kakšen človek je bil. O človeku se ne sodi na osnovi babjih čvek pri malici v službi. Je pa res, da ga nisi mogel poznat, ker imaš EMŠO bolj mlečnozobi... To sodim po tvojih izjavah. O Pilku lahko rečem le, da po njegovi smrti moto scena ni več kar je bila. Na zborih smo v bistvu čakali, da pride on in naredi vzdušje. Najbolj mi je ostal v spominu zbor, mislim da je bil v Žireh,- proti jutru nekje se je skupina na odru nekaj trudila, pa ni bilo pred odrom več kot kakšnih deset bajkerjev. Ko pa je začel on s svojimi ustnimi harmonikami igrati svoj blues, je pa bilo polno. Droga? Edina droga, ki jo je odobraval, je bilo pivo in vino. Pa trava. Trda droga... Bil je goreč nasprotnik. Ker pa ga nisi poznal, trobiš neumnosti. :angry2: Rečem lahko le, da sem srečen, da sem ga lahko poznal in vozil z njim. :OK:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mores tko...

lahko .. meni gre to brez problema od rok že kakih 12 let, ko smo nazadnje s sinovi jedli to fujckarijo in mi je bilo slabo 2 dni

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu heroju nekega dne pride nasproti še večji heroj.

In na koncu pride Chuck Norris in terminira večno verigo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mores tko... Jaz se enkrat na leto spravim na njih, samo zato, da vem zakaj se ne bolj redno

Ja, ja. Pol ku bodo pa v lasti Hellsov boš pa vsak dan tm jedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja. Pol ku bodo pa v lasti Hellsov boš pa vsak dan tm jedu :P

Zakaj pa? oz. zakaj bi bil v lasti Hellsov, in zakaj bi tam jedel ce bi bilo enako zanic? Aja, ze vem... spet mas blodnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je Motofrik pa Medoo, ne znata brat?!! Očitno je vajin EMŠO še predosnovnošolski!

In ne serita mi s starim ponavljanjem na razlago v kateri sem vse jasno razložil... ma koji qu..c bi vama ponavljal... brez veze :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti šment,...navkljub mojim rosnim letom se Pilkota spomnim takšnega kot ste napisali vsi tisti, ki ste ga poznali

Spomnim se ga iz zborov na katere me je fotr vozil, in morm rečt da so to lepi spomini,...in zame kot mulca je bil včas prihod Satanov na motozbor vrhunec dneva :worship: pa nori Rutka al je Rudka to pa res ne vem,...se ga spomnim ko je nevem kerga leta že, splezal na streho hotela na Golteh, ko je bil zbor tm v Mozirju :D :D mene osebno je s tisto svojo KAWO 1000 čist spominjal na unga tipa iz MAD MAXA1 hehe :P

A tam? tudi jaz sem bil nori Rudka je na vsakem motozboru nekam zlezel potem pa so ga varnostniki lepo prosili da je zlezel dol smeha do solz

samo je pa že 10 let od tega mater mine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kej pluva čez MC Donald's!?!?!? :devil:

Zanč in pika. Tle ni debate. Je pa največ "chapterjev" v Sloveniji! Če sem še na tekoče jih je 14!!!! Uffff. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!