Skoči na vsebino

Umrl 'lovec na krokodile'


Priporočene objave

.....je šel krokodilom žvižgat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ga je - je bil res mal usekan, ampak zelo simpatičen :cry:

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač na tak način želel ljudem prikazati, da krokodili niso tako grozni kot ljudje mislimo. Sem prepričan, da je že toliko pazil, da je bil otrok bolj varen kot pri marsikaterem drugem v vozičeku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač na tak način želel ljudem prikazati, da krokodili niso tako grozni kot ljudje mislimo. Sem prepričan, da je že toliko pazil, da je bil otrok bolj varen kot pri marsikaterem drugem v vozičeku!

imaš otroke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam. Ampak to pa pri tem res nima nobene veze. To je enako kot bi jaz tebe vprašal a poznaš krokodile? On je v bistvu živel z njimi in je točno vedel kako so v katerem trenutku raspoloženi. Pa tudi preveč blizu ni bil, da bi bil otrok ne vem kako ogroženi. Tudi njega ne poznamo dobro in sem prepričan, da je tudi on ljubil svojega otroka in mu ni želel hudega.

Jaz sem pač prepričan, da je on imel vse v mislih in vedel, da se nič ne more zgoditi. Zdaj vsak, ki ima otroke tega ne more obsojati, ker ne pozna celotne situacije (obnašanja krokodilov, znanje njega, okoliščin,...).

That's all .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam. Ampak to pa pri tem res nima nobene veze. To je enako kot bi jaz tebe vprašal a poznaš krokodile? On je v bistvu živel z njimi in je točno vedel kako so v katerem trenutku raspoloženi. Pa tudi preveč blizu ni bil, da bi bil otrok ne vem kako ogroženi. Tudi njega ne poznamo dobro in sem prepričan, da je tudi on ljubil svojega otroka in mu ni želel hudega.

Jaz sem pač prepričan, da je on imel vse v mislih in vedel, da se nič ne more zgoditi. Zdaj vsak, ki ima otroke tega ne more obsojati, ker ne pozna celotne situacije (obnašanja krokodilov, znanje njega, okoliščin,...).

That's all .)

No, jaz sem fan animal planet programa in je bila tudi oddaja, ko vse ne gre tako, kot bi si hoteli......

oprosti, ampak iz tistega je bilo razvidno, da v velikih primerih NI VEDEL IN POZNAL IN PRAV PREDVIDEVAL, kaj se bo zgodilo.

po drugi strani pa je kazalo, kako se sam spravi na krokodila in ga z ženo okrotita, ko pa si gledal, kako snemajo oddaje, si pa videl, da je bil zadaj cel bataljon ljudi, ki so imeli puške in ne vem kaj še vse v rokah v primerih, da bi šlo res vse narobe. In potem sem se spraševala, kaj bi bil krokodil kriv, da bi ga ubili, če se en nor po njemu vesi in to celemu svetu kaže.....

Sicer mi je žal za človeka, da je tako končal in pustil (če se ne motim) dva otroka za sabo zaradi lastnih norij, ampak njegovega dela ne odobravam. Mogoče edino zadnjo serijo oddaj, ki so jih snemali, ko je prikazoval novodobne veterinarje, ki zdravijo bolane živali.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda, sem rad gledal oddaje. in po vseh kačah in krokodilih pa morskih psih ga ubije riba - jeba :blink:

no ja bo treba DVD-je nabavit da bo mali jaka lahko čez par let gledal Crocodile Hunterja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW?

a je že slučajno kdo jedu šnicle od krokodila :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem fan animal planet programa in je bila tudi oddaja, ko vse ne gre tako, kot bi si hoteli......

oprosti, ampak iz tistega je bilo razvidno, da v velikih primerih NI VEDEL IN POZNAL IN PRAV PREDVIDEVAL, kaj se bo zgodilo.

po drugi strani pa je kazalo, kako se sam spravi na krokodila in ga z ženo okrotita, ko pa si gledal, kako snemajo oddaje, si pa videl, da je bil zadaj cel bataljon ljudi, ki so imeli puške in ne vem kaj še vse v rokah v primerih, da bi šlo res vse narobe. In potem sem se spraševala, kaj bi bil krokodil kriv, da bi ga ubili, če se en nor po njemu vesi in to celemu svetu kaže.....

Sicer mi je žal za človeka, da je tako končal in pustil (če se ne motim) dva otroka za sabo zaradi lastnih norij, ampak njegovega dela ne odobravam. Mogoče edino zadnjo serijo oddaj, ki so jih snemali, ko je prikazoval novodobne veterinarje, ki zdravijo bolane živali.......

Jebi ga. Vsak rabi adrenalin. Eni norijo v gorah, drugi na motorju, tretji ... in eni celo na krokodilu. Razlika med njim in nami je samo v tem, da je on znal svoje norosti tudi tržiti.

In če ne bi bil na TV, za njegovo smrt, razen familije in nekaj prijateljev, nihče ne bi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga, riba, ko riba...

ja, sam kroki ni riba :grrr

al pač :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam kroki ni riba :grrr

al pač :?

'Twas a joke, my friend, a joke :)

Mujo: ti si bio u australiji, reci jesi li jeo kengura?

Haso: valjda, kako nisam

Mujo: I?

Haso: Sta da ti kazem, riba, ko riba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tipson je bil full faca, samo mal preveč si je upal :slap: ! Res ga je škoda! Uboga žena in otroka! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uboga žena in otroka.....

in lokalni oštir, ki je zgubil dobro stranko :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad sem gledal njegove oddaje... :(

škoda, je pa bilo pri njegovem "življenskem stilu" le vprašanje časa kdaj bo šlo kaj narobe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In današnja morala zgodbe:

Če obvladaš krokodile, koji *** se greš zajebavat s skati.

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!