Skoči na vsebino

Umrl 'lovec na krokodile'


Priporočene objave

In današnja morala zgodbe:

Če obvladaš krokodile, koji *** se greš zajebavat s skati.

A da je dec posnel 50 odddaj?!Cool! Bo treba enkrat načrtno pogledat. Zaključek je pa tud cool! Kar paše zraven. :P

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da si bodo krokodili in kače kar malo oddahnili. Prej niso mogli nikoli vedet, izza katerega grma bo skočil navihani Steve in jih za kratek čas malo vlačil za rep po plaži. Če se probam vživet v njihovo kožo (čeprav raje ne), mi takele norčije gotovo ne bi bile všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se probam vživet v njihovo kožo (čeprav raje ne), mi takele norčije gotovo ne bi bile všeč.

še manj bi ti bile všeč norčije tistih, ki kače ob prvem videnju brez milosti pokončajo...

že že, da jih je steve vlekel za repe in kazal širšemu občinstvu, vendar je s tem zagotovo naredil več dobrega kot slabega...

BTW: vse boljše internetne strani, ki so posvečene stevu so se sesule, zaradi milijonov, ki so jih po njegovi smrti poskušali obiskati...v wiki-u so že vsi vnosi o Stevu popravljeni, ne piše več "is" ampak povsod "was"...tudi teri je že vdova v wikiju

On 4 September 2006, Irwin was fatally pierced in the chest by a stingray off the Great Barrier Reef in Queensland, Australia while filming a segment for his daughter Bindi Irwin's underwater documentary called Deadly Sea Creatures [12]. The BBC reported that this was only the second known fatality in Australian history from a stingray attack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - še manj bi ti bile všeč norčije tistih, ki kače ob prvem videnju brez milosti pokončajo...

2 - že že, da jih je steve vlekel za repe in kazal širšemu občinstvu, vendar je s tem zagotovo naredil več dobrega kot slabega...

1 - Za vsak slučaj sem še enkrat preletel svoj prejšnji post in ugotovil, da nisem nikjer trdil, da bi mi bile "všeč norčije tistih, ki kače ob prvem videnju brez milosti pokončajo...". Enostavno sem se za spremembo skušal vživeti v kožo krokodila ali kače, ki ga/jo nekdo vleče za rep. In, kakršen sem, ni izključeno, da se ne bom lepega dne skušal vživeti še v kožo Thundercata, ki ga nihče ne vleče za rep.

2 - Mimogrede moram ugotoviti, da nisem nikjer trdil, da je pokojno Steve komurkoli naredil karkoli slabega. Torej sklepam, da druga opazka gotovo ne leti name.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem grozna, ker mi je vseeno in ne sočustvujem z vsemi stevoljubi :hmm: ... pa še z Onklom Pepetom delim mnenje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo sploh s kom sočustvuje :?

(važnisošniclipress) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Rad pogledam kakšen dober dokumentarec o naravi. Njegove avanture pa so se mi zdele rahlo brezvezne...

Ne vem zakaj je zmeri delu delu iz muhe slona in iz ene boge kače, ku se je lepo sončla v grmovju hotu nardit senzacijo s tem, da jo je vleku za rep. No ja vsaj skat se mu ni pustu :devil:

P.s. So pa kr dobri tisti skati za jest; neki med piščancem in morskim psom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kar malo hudo. :cry:

škoda je takšnega človeka, ki je s takšnim navdušenjem opravljal svoje delo.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kar malo hudo. :cry:

škoda je takšnega človeka, ki je s takšnim navdušenjem opravljal svoje delo.

dr.looney :devil:

Tudi Kitajci z navdušenjem kužke odirajo, pa ne žalujejo kaj prida ljudje za njimi ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kar malo hudo. :cry:

škoda je takšnega človeka, ki je s takšnim navdušenjem opravljal svoje delo.

dr.looney :devil:

Ja res je bil faca... :yes: škoda, da ga pol ena ribetina fenta.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ga je. Živali nam je prikazal z nekega drugega kota kamere, ne več kukr smo bli vajeni na nacionalki-kamera na 100m in vse pozoomirano. Tip je primu kobro in jo sprovociru, da ga je cewga popluvala.........halo, marsikdo se boji slepiča primt :kva2: . Mormo priznat, da se je s svojim načinom dela upisow u zgodovino.....sej ni nujno da je biw vsem ušeč, sej to itak ni nobeden, sam tip je biw LEGENDA, mal utrgana ma je............R.I.P. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že že, da jih je steve vlekel za repe in kazal širšemu občinstvu, vendar je s tem zagotovo naredil več dobrega kot slabega...

In kaj je tako zelo dobrega naredil (razen, da je s tem zabaval množice, ampak to ni neka hudo 'dobra stvar')?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokazal je vsemu sirnemu svetu, da tudi najbolj nevarne zivali niso samo nadloga, ki jo je treba pokoncat ob prvi priloznosti in poudarjal dejstvo, da je narava od vseh, da ljudje nismo vsemogocni, da imajo zivali enake pravice kot mi in da ni fer da jih iztrebljamo zato ker jih ne poznamo in se jih bojimo. Ce pa je ob tem se zaslovel ni pa to popolnoma nic slabega in mu ni kaj ocitat..

Rad sem gledal njegove oddaje, Discovery in Animal Planet ne bosta vec ista brez norega Steva. Bil je eden najbol simpaticnih televizijskih obrazov ever :(

Pocivaj v miru :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Kitajci z navdušenjem kužke odirajo, pa ne žalujejo kaj prida ljudje za njimi ... :devil:

madonca..sej nisem mislila tako .) ti se pa tut na čist vse obesiš :P :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokazal je vsemu sirnemu svetu, da tudi najbolj nevarne zivali niso samo nadloga, ki jo je treba pokoncat ob prvi priloznosti in poudarjal dejstvo, da je narava od vseh, da ljudje nismo vsemogocni, da imajo zivali enake pravice kot mi in da ni fer da jih iztrebljamo zato ker jih ne poznamo in se jih bojimo. Ce pa je ob tem se zaslovel ni pa to popolnoma nic slabega in mu ni kaj ocitat..

Rad sem gledal njegove oddaje, Discovery in Animal Planet ne bosta vec ista brez norega Steva. Bil je eden najbol simpaticnih televizijskih obrazov ever :(

Pocivaj v miru :(

točno tako

dr.looney :devil:

Mah, jaz ga nisem spremljala... Mi ni preveč všeč izkoriščanje živali za zabavo ipd. (zato tud ZOOjev, cirkusov in podobnih zadev ne obiskujem).

:eek: :eek:

tudi meni ni..

saj steve tega ni počel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je tako zelo dobrega naredil (razen, da je s tem zabaval množice, ampak to ni neka hudo 'dobra stvar')?

med drugim :

Irwin was also involved in several media campaigns. He was employed by the Australian Quarantine and Inspection Service to promote Australia's strict quarantine/customs requirements, with advertisements and posters featuring slogans such as, "Quarantine Matters! Don't muck with it" [do not contravene its rules].

In 2004 he was appointed ambassador for The Ghan, an Adelaide to Darwin train that began operations in 2004. For some time he was sponsored by Toyota, in keeping with his rugged outback image.[5]

He was also a keen promoter for Australian tourism in general and Queensland tourism in particular. In 2002 the Australia Zoo was voted Queensland's top tourist attraction.[6] His immense popularity in the US meant he often promoted Australia as a tourist destination there.[7]

He founded the Steve Irwin Conservation Foundation, which was later renamed Wildlife Warriors Worldwide, and became an independent charity. He was described after his death by the CEO of RSPCA Queensland as a "modern-day Noah", and British naturalist David Bellamy lauded his skills as a natural historian and media performer.[14] Irwin discovered a new species of turtle that now bears his name, Elseya irwini — Irwin's Turtle — a type of snapping turtle found on the coast of Queensland.[2]

zanimivo

Irwin loved mixed martial arts competitions and trained with Greg Jackson in the fighting/grappling system of Gaidojutsu.

In 2004, during an interview with Larry King, he admitted that after receiving many painful bites he had a fear of parrots.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!