Skoči na vsebino

Umrl 'lovec na krokodile'


Priporočene objave

madonca..sej nisem mislila tako .) ti se pa tut na čist vse obesiš :P :P

dr.looney :devil:

Sej vem, da nisi ... :grim .)

Hvala za izčrpne informacije iz interneta, ker jih sami ne znamo poiskat ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že že, da jih je steve vlekel za repe in kazal širšemu občinstvu, vendar je s tem zagotovo naredil več dobrega kot slabega...

In kaj je tako zelo dobrega naredil (razen, da je s tem zabaval množice, ampak to ni neka hudo 'dobra stvar')?

med drugim :

Hočeš reči, da je vse tisto dosegel z vlečenjem krokodilov za repe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kot zanimivost ob smrti Steve Irvin-a, "Lovca na krokodile"...

TUDI SLOVENCI SMO IMELI "LOVCA NA KROKODILE"!!!

Bil sem mlad, fant vesel...

In slovenski Croccodile Dundee; :o :o :o

Rudi Marin iz Suhadol pri Mengšu!!!

[attachmentid=80294]

Ali ste vedeli, da imamo tudi Slovenci "Lovca na krokodile"? :hmm: :hmm: :? :? , ki pa je pred dvemi leti žal umrl.

To je bil Rudi Marin, iz Suhadol pri Mengšu! :o :yes:

V Papui Novi Gvineji in Avstraliji, se je v šestdesetih letih, poklicno ukvarjal z lovom na velike krokodile.

Na motorističnem potepanju po Avstraliji, sem ga leta 1989 po naključju obiskal in povedal mi je takšne zgodbe (ki pa so na srečo tudi zapisane), da se človeku postavijo kocine v vertikalo!!! :o :grim

Še ena zanimivost;

Davno pred omenjenim dogodkom, je bil v reviji Radar, zanimiv prispevek z naslovom;

"Kako ujameš krokodila", :hmm: :? v kateri je nek angleški novinar poveličal Gorge-a Craigh-a, kot velikega lovca na krokodile.

Rudi pa mi je povedal pravo zgodbo; :grim

V tej zgodbi so enostavno Rudija 'zignorirali, :BUA: čeprav je prav Rudi, Craigh-a naučil loviti te živali in bil hrbtenica" na lovskih ekspedicijah v Papui na reki Fly.

Bilo je še veliko zgodb, a zaenkrat le toliko... :(

post-4472-1157396468.jpg

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... In, kakršen sem, ni izključeno, da se ne bom lepega dne skušal vživeti še v kožo Thundercata, ki ga nihče ne vleče za rep.

...

Hudiča! :blink: A niti NTS?

A sem grozna, ker mi je vseeno in ne sočustvujem z vsemi stevoljubi :hmm: ... pa še z Onklom Pepetom delim mnenje ...

Zelo grozna! Skoraj tako kot na pikniku.

Pokazal je vsemu sirnemu svetu, da tudi najbolj nevarne zivali niso samo nadloga, ki jo je treba pokoncat ob prvi priloznosti in poudarjal dejstvo, da je narava od vseh, da ljudje nismo vsemogocni, da imajo zivali enake pravice kot mi in da ni fer da jih iztrebljamo zato ker jih ne poznamo in se jih bojimo.

...

No meni so vse to povedali pred davnimi leti že moji starši in stari starši. A tebi mogoče tvoji niso?

A ostalim tudi ne? Čudna neka raja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo kot vedno ... eni se znajo in želijo propagirat, drugi pač počnejo določene stvari zato, ker v tem uživajo in za njih malokdo ve ... ali vsi na koncu isto završimo ... mar ne ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča! :blink: A niti NTS?

Zelo grozna! Skoraj tako kot na pikniku.

No meni so vse to povedali pred davnimi leti že moji starši in stari starši. A tebi mogoče tvoji niso?

A ostalim tudi ne? Čudna neka raja.

Res cudno da se potem povsod po svetu masovno muci in iztreblja zivali, ce so pa ja vsem starsi povedali da se ne sme.. :slap:

Ok saj nic ne recem, verjetno vecini tistim, ki to pocnejo, dol visi za nauke Steva in podobnih, ampak ce se je njegovo sporocilo dotaknilo le manjsine, je dosegel svoj namen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res cudno da se potem povsod po svetu masovno muci in iztreblja zivali, ce so pa ja vsem starsi povedali da se ne sme.. :slap:

Ok saj nic ne recem, verjetno vecini tistim, ki to pocnejo, dol visi za nauke Steva in podobnih, ampak ce se je njegovo sporocilo dotaknilo le manjsine, je dosegel svoj namen..

Veš tudi nadaljevanka o delfinu Fliperju je bila prav luštkana, dokler nisem prebral, da jim je med snemanjem umrlo sedem delfinov. Pa ne od starosti. Kjer je v igri denar, ni prostora za ljubezen do živali ali ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem nadvse užival v njegovem početju in globko obžalujem, da je preminil. Žal mi je za njegovo familijo, k so se imeli lepo. Je pa šel med početjem tistega, kar je rad počel. Too bad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer je v igri denar, ni prostora za ljubezen do živali ali ljudi.

Nekako se mi zdi ta izjava krivicna do Steva in njegovega dela, ker sem trdno preprican, da je nemogoce, da bi lahko nekdo, ki ne bi resnicno imel rad zivali, tako dolgo in tako uspesno deloval na razlicnih podrocjih te tematike kot je Steve Irvin..

Sploh pa se ni rodil slaven in bogat. Zivali so ga fascinirale ze od otrostva, ko se mu se niti sanjalo ni, da bo enkrat eno najbolj znanih imen tega podrocja.

Verjamem pa, da je veliko ljudi, ki jim gre v nos uspeh in slava socloveka, sploh ce to doseze s poslom, ki ga pocne iz srca.. .) Slovenci smo pa sploh strokovnjaki v tem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kje je kruse. K tega o sočustvovanju mam že povsot polno glavo :wacko:

Ja pa kaj. Umru je med delom v katerem je užival. Noro dobr in zelo romantično. Knjige o njegovi biografiji se bodo noro dobr podajale, tko da njegovi familiji ne bo hudega. Z tem denarjo lahko zarad mene odprejo nov rezervat za krokodil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kje je kruse. K tega o sočustvovanju mam že povsot polno glavo :wacko:

Ja pa kaj. Umru je med delom v katerem je užival. Noro dobr in zelo romantično. Knjige o njegovi biografiji se bodo noro dobr podajale, tko da njegovi familiji ne bo hudega. Z tem denarjo lahko zarad mene odprejo nov rezervat za krokodil :rolleyes:

pa kako sočustvovanje, meni je škoda ker je delal dobre oddaje in ker je dosti delal tudi za rešitev raznih ogroženih vrst. recimo nikakor pa nebi se sekiral če bi kak skat (ali skavt) dobil v roke ustvarjalce oddaj na naši RTV in komercialni konkurenci :devil:

še ena dobra oddaja manj za gledat v poplavi sranja na TV :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so na cnn povedali, da obstaja posnetek nesreče in da ga ima trenutno še policija in da bo potem od družine odvisno, če ga bodo objavili....

glede na to, da so vedno svoje družinsko življenje delili z javnostjo mislim, da bo tudi ta posnetek prišel v javnost...

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Legenda.

:worship:

p.s.: upam, da ga bo v zamenjal kak naš novinar iz POP TV ( v tistih prizorih s krokodili seveda ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena dobra oddaja manj za gledat v poplavi sranja na TV :SS

Kako sranje, danes RTV2 prenaša tekmo Slovenija-Bulgarija :yea1: Boli me za krokodile, pa skate, pa kače, pa njihove krotilce, fane, ljubitelje.....važn da Slovenija danes zmaga :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so na cnn povedali, da obstaja posnetek nesreče in da ga ima trenutno še policija in da bo potem od družine odvisno, če ga bodo objavili....

glede na to, da so vedno svoje družinsko življenje delili z javnostjo mislim, da bo tudi ta posnetek prišel v javnost...

lp alena

Pravzaprav so rekli, da želijo posnetek čimprej uničiti, da ne bi prišel v javnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj kul pri vsej stvari je pa to, da nimam niti blage veze kdo za hudiča je ta tip :?

Pa tako tekateri starejši trobezljajo, da mladina samo pred ekranom visi. Pa tu akterji kažejo prav nasprotno :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že -že, da ni fajn, da je človk umrl a če mi zna kdo povedat eno zadevo, k bi mi razjasnila marsikaj:

ZAKAJ JE LOVIL VSE TISTE ŽIVALI ?

Njegov pristop (če mu lahko tako rečemo :blink: ) definitivno ni bil strokoven (brez komentarja prosim!!!). Če že je hotel, da svet vidi živali, pol se po svetu najde kar nekaj (mnogo bolj) ustreznih/predanih ljudi, ki so ali še vedno predstavljajo živalski svet v normalnem in poljudnem "jeziku" pri tem pa ne počnejo neumnosti, izživljajo svojega divjaštva in s tem dosegajo medijsko slavo.

Seveda pa vsi predvsem tudi poskušajo pri tem kaj zaslužiti. Okej, slednje je pogojeno z marsi čem a, da bi gledal njega kako poskuša ujet neko žival čisto iz principa "glejte me-ujel jo bom" je prav pomilovanja vredno in potem se najde kup mladega folka (ok, razen za izjemo, ko so menda neko žival prepeljali v nek drug rezervat ali živalski vrt -kao opravičljiv razlog).

Njegovo "delo" je samo še en dokaz, kakšna je moč/formacija medijev, njihov cilj ($) in da postajajo iz dneva v dan bolj rumeni,itd... (trač, fuk in pizdarije pod pretvezo "informiranja") pol pa na naše veliko začudenje :blink: to pride na "allmighty" Discovery itd.. ?! :BUA: :nono:

Se strinjam s tistim: ..."kdor išče - ta najde". On je definitivno najdu. (to NE pomeni, da mu privoščim !!)

Sicer pa, saj je (menda) vedu v kaj se spušča. :slap:

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je to ta tip, ki je Cartmanu pomagal na lovu v South Parku, ane ... :D

and Cartman says: now I'm gonna stick my thumb in his butthole. that'll piss it off, alright'ya ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sranje, danes RTV2 prenaša tekmo Slovenija-Bulgarija :yea1: Boli me za krokodile, pa skate, pa kače, pa njihove krotilce, fane, ljubitelje.....važn da Slovenija danes zmaga :grim

Kaj pa pol tlele serješ. Pejt tekmo gledat. :BUA:

Najbolj kul pri vsej stvari je pa to, da nimam niti blage veze kdo za hudiča je ta tip :?

Pa tako tekateri starejši trobezljajo, da mladina samo pred ekranom visi. Pa tu akterji kažejo prav nasprotno :glare:

A si še kr tukaj :BUA:

Ti si mi pa res taprava Brihta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegovi "šovi" so mi bili ušeč ko sem imel okoli 14 let... ker so mi bili pač plazilci zelo blizu.

STEWE H.I.P. hunt in paradise :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pol tlele serješ. Pejt tekmo gledat. :BUA:

A si še kr tukaj :BUA:

Ti si mi pa res taprava Brihta

Je bila tekma šele ob sedmih :rolleyes:

Bmwslo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!