Skoči na vsebino

Umrl 'lovec na krokodile'


nts

Priporočene objave

ja...skavti frdamani....nikol nins mel rad totih tabornikof

Ja pa halooooo! Ne mešaj mi skavtov pa tabornikov! :nono:

Taborniki so od nekdaj kul, lepi in dobri, medtem ko so skavti grdi ko pes in hudobni (kot npr. He-man proti Skeletorju). :grim

Če bi se v trenutku te nesreče v bližini nahajal kak Samorastnik ali Severni šotor, bi Steve še živel, skavt pa bi bil hin, ampak žal.....

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa halooooo! Ne mešaj mi skavtov pa tabornikov! :nono:

Taborniki so od nekdaj kul, lepi in dobri, medtem ko so skavti grdi ko pes in hudobni (kot npr. He-man proti Skeletorju). :grim

Če bi se v trenutku te nesreče v bližini nahajal kak Samorastnik ali Severni šotor, bi Steve še živel, skavt pa bi bil hin, ampak žal.....

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je prav, vso skavtovsko zalego pobit! Ti skavti so res nevarni! :angry:

:worship: :worship: :kva2:

Prekleti skavti!

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš bi slišal od tebe, namesto tvojega advokata Lobota. On že ve, je bil na licu mesta.

Bil sem ravno toliko na licu mesta kot ti. In če lahko ti podaš svoje mnenje o tem kar si gledal na TV, ne vem zakaj ne bi smeli drugi. A za nas pa veljajo drugi zakoni? Mi pa moramo biti osebno prisotni pri nekem dogodku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je bil ta "bolj čist namen"?

zabavljaštvo :slap:

Medvede tudi učijo plesat ... pa konj Mr. Ed je tudi govoril, seveda s čistimi nameni.

Aja, ker on je krokodile plesat učil ja :hmm:......tolko je muču živali kukr vsi ki jemo klobase.

A niso bogega prašička glih zarad nas prascev ubili .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič solzo potočim ko krajnsko v zenf namočim...boga čunka :cry:

Ne vem pa za kom naj jočem ko si pašteto na kruh namažem?

Pujček, pipika, mukica??????

Ni važno al je mucek al je pesek, važno da je mesek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede na to, da je bilo pokazano, da je imel med snemanjem celo četo ljudi s puškami itd.... mi nihče ne bo pravil, da nikoli niso nobene živali počili/ubili med snemanjem. Se lahko sprašujemo koliko? Pomoje kar veliko.... in potem naj bi bil to ok dejanje?

Kot je piksna napisal. Obstajajo ljudje, ki so veliko manj znani in veliko bolj "normalno" delajo to, kot on... in tudi malo manj ekipe imajo za sabo. Zato nisem bila nikoli pristaš njegovih oddaj in mi je žal zanj, kot za vsakega človeka, ki pač umre.... big deal....... :doze:

In nikoli in nikdar nisem podpirala ljudi, ki so udirali v življenjski prostor živali. Lahko ti preučuješ in predstaviš življenje živali četudi si 50 m stran od njih, da skoraj ne vedo, da si tam........ ne pa da jih vlečeš za rep, jih zavezuješ itd.... sorry, meni to pač ni normalno in sprejemljivo. To, kar se je on šel je bil šov, ne pa dokumentarec.

Kot prvo : ni samo replika nate ampak na vse, ki ste v Stevenu videli norega mučitelja živali, ki je skrbel le za svojo promocijo:

Najbrž ste sprelegdali dejstvo, da je z zasluženim denarjem pokupil ogomno zemljišč in iz njih naredil rezervate za ogrožene živali...koalam recimo je nasadil več deset tisoč evkaliptusov na lastnški zemlji (njegovi), organiziral fond v katerega je tudi sam ogromno vložil, za azijske slone.... Njegovo življenje je bilo povezano z ohranjanjem narave in med živalmi ni delal razlik. Avstarilijo je približal svetu kot nihče doslej in iz njegovih oddaj so se predvsem otroci naučili, da krokodili in ostala nerazumljena bitja (starši/družba so otrokom vcepili strah in sovraštvo do kač, krokodilov in vseh živali, ki človeka lahko ubijejo), ki so poleg vsega še večini ljudem neprijetna za pogled, niso grožnja ljudem in ne zaslužijo sovraštva in preganjanja kot so ga bili deležni in in zaradi tega potisnjeni na rob izumrtja. Vsako še tako nagravžno in ,,zlobno,, stvorenje ima svojo vlogo na tem svetu in če želimo, da bo planet zemlja funkcijoniral še za naše zanamce, jih moramo ohraniti. Meni osebno se ni zdel preračunjivec in je velik del svoje popularnosti vlagal nazaja v okolje, ki mu jo je prinesel. Ni samo snemal oddaj ampak je vodil tudi mnoge znanstvene raziskave, ki so doprinesle k spoznvanju navad do sedaj neraziskanih živali in s tem možnost, da se jih zaščiti. Bil je praktik z ogromno znanja in entuzjazma, ki je svojo slavo izkoristil za širjenje zavesti o divjin, ki jo moramo ohraniti, na cel svet in se boril tako za orangutane, kite in vse, ki potrebujejo razumevanje saj je človek njihov habitat zdesetkal ali pa jih zaradi neke lastnosti pobil in prodal. Postal naj bi tudi izredni profesor in bipredaval na univerzi.

Draga Pupa, današnja kavč populacija hoče šov in ne gleda suhoparnih oddaj in za projekte kot jih je imel on je potreben denar. Če je zato moral kakšnega krokodila pocukati za rep verjamem, da z namenom, ki bo prinesla preživetje celi vrsti. Kot najpomembnejše pa je, da je naredil vtis na otroke, saj so le ti na vrsti, da spremenijo svet na bojše, ker so jih starši zastrupili s svojim paranojičnim pogledom na svet (saj poznaš pravljice o hudobnem volku ali o zapeljivi kači? Najbrž tudi veš, da je volk skoraj iziginil iz sveta in v Franciji je pod streli izdihnila zadnja iz populacije pirenejskih medvedov (no ja gre za javega medveda, ki ga sedaj Slovenjia tja izvaža).

Tko da: meni ga je ISKRENO ŽAL in upam, da bo nekdo prevzel njegovo vlogo saj svet in ŽIVALI potrebujejo take ljudi.

R.I.P.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koalam recimo je nasadil več deset tisoč evkaliptusov na lastnški zemlji (njegovi),

50.000 in več če smo natančni...

drugače pa na tvoj prispevek :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: ne morem verjet - absolutno se strinjam z lino :hmm: sem hotel o njegovem delu že sam napisat pa se mi ni dalo. no pa itak nebi mogel boljše kot lina :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek kako si iz srca izdre bičev trn in umre obstaja ! Ima ga policija ! Bo njegovo smrt tudi videlo 200 milijonov ljudi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina popolnoma se strinam s tabo :OK: :worship: :worship:

in ko gledam njegove oddaje in vse kar je namenjeno njemu v spomin me resnično stisne pri srcu.

če bi večina ljudi imela vsaj kanček njegovega razumevanja in ljubezni do živali. bi ne bilo ne divjih lovcev ne ogroženih vrst in nobenih zavetišč, ker ne bi bila potrebna.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Danes mineva natančno leto dni od zahrbntega umora vsem ljubega Krokodajl hanterja...

Mene samo zanima, ali so morilskega skavta že našli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mineva natančno leto dni od zahrbntega umora vsem ljubega Krokodajl hanterja...

Mene samo zanima, ali so morilskega skavta že našli?

Ma dobro no. Kaj ti kolegi iz Ptuja niso nič javili? Prejšnji teden so ga ujeli ribiči Ptujske ribiške druščine, v bližini Puchovega mostu. Pri ulovu je morilec uspel še huje raniti ribiča iz Spuhlje in Markovcev. Ribiča sta že izven življenske nevarnosti.

Do konec tega tedna bo morilski skavt razstavljen v Orfeju.

Priložnost, da greš k Orfeju na pir. :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej 1x bo minilo leto smrti ?! (tak sm prbrav neki se mi zdi)

R.I.P

vrjetn si prebrou ja.. ene par postov višje.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz njegovih oddaj nisem mogla gledat. Njegov način mi ni sedel. Ampak to ne pomeni, da ne spoštujem njegovega dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!