Skoči na vsebino

Pirrulz se razkazuje.....


vapotek

Priporočene objave

Kake ma šele sovražnike? :wacko:

Jaz nimam sovražnikov, ker ko me ljudje vidijo, bi me vsi po vrsti samo cartali (punce) ali pa mi plačevali hrano in pijačo (pubeci). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam sovražnikov, ker ko me ljudje vidijo, bi me vsi po vrsti samo cartali (punce) ali pa mi plačevali hrano in pijačo (pubeci). :grim

Hmm men se pa zdi da maš nekje enga, ki vsake toliko časa kej črnega nalima :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm men se pa zdi da maš nekje enga, ki vsake toliko časa kej črnega nalima :krneki:

Točno, njega sem pa pozabil! Mater mu jeb.m spolzko! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo? Pirrulz? Valda če poleti nosi bulere. Veš kak mu morajo noge smrdet! :grim

Nism nega mislil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam sovražnikov, ker ko me ljudje vidijo, bi me vsi po vrsti samo cartali (punce) ali pa mi plačevali hrano in pijačo (pubeci). :grim

:eek: U ti jeba! :kva2: Jaz sem ti pa zadnjič plačala ..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nic dobil... :huh:

Kar pomeni, da sem ga primoran simfat dalje :grim

You're not my cup of tea, sorry. :grrr :naughty: :devil: :P

Kar pomeni, da sem ga primoran simfat dalje :grim

Cesar je milostljiv - ti kar šimfaj, saj vem, da je faušija huda reč, zaradi katere človek zelo trpi. B) :devil: :P Ja, hudič je to, ko te na cesti noben ne sliši s tistim "zzzzn, zzzzzzzn" :lol: :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesar je milostljiv - ti kar šimfaj, saj vem, da je faušija huda reč, zaradi katere človek zelo trpi. B) :devil: :P Ja, hudič je to, ko te na cesti noben ne sliši s tistim "zzzzn, zzzzzzzn" :lol: :devil: :evilgrin:

Hehe, pirko, tvoj duce spusca zadnje cajte samo "the sound of silence..." :devil:

Btw: komplet start-kablov dobis pod zic? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v hudi konkurenci MS nakladaških tem, to temo uradno razglašam to temo z največ brezveznega nabijanja nastalega brez osnove. namreč to da se ducati poriva in ne vozi itak vemo vsi, presenečeni so lahko kvečemu totalni laiki :devil:

da pa se ne bo kolega pirrulz veselil naslova, mu sporočam da ga ne dobi on ampak avtor teme vapotek, ki pa mu lahko plača pir za inspiracijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem dobil nič! :hmm:

to je samo za "priviligirane" :grim

:P

nisem "priviligirane". :( :P

cuj kolega pirromasnik, daj ti mene malo podkupi. tako v stilu harmonije medsosedskih odnosov. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pa se ne bo kolega pirrulz veselil naslova, mu sporočam da ga ne dobi on ampak avtor teme vapotek, ki pa mu lahko plača pir za inspiracijo :grim

Kdo bo komu plačal pir? :eek:

Jaz ne bom nobenemu plačal pira, ker sem trenutno invalid in a se tebi zdi OK, da invalid plačuje vsaj navzven neinvalidu? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo komu plačal pir? :eek:

Jaz ne bom nobenemu plačal pira, ker sem trenutno invalid in a se tebi zdi OK, da invalid plačuje vsaj navzven neinvalidu? :grrr

to da si ti invalid se ne šteje, ker:

1. si si sam to povzročil

2. v tem času normalno delaš

3. zraven vlečeš še bolniško od zavarovalnice

4.... na koncu boš imel več denarja, kot pa bogi revež, ki cel mesec normalno gara...........

no go... men si tut pir dolžen..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........

no go... men si tut pir dolžen..... :P

Prav ti je zakaj pa samo na forumu visiš. Jaz sem šel do njega in sem v dobrem s piri že za dve leti naprej.

Pa še Ducatije in Yamahe sva vredi zašimfala. Picikli za pussiye. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped mu baje spet dela.

Odpiram stavnico, stave in kvote so pa sledeče:

1. crknu mu bo še pred zaključkom letošnje sezone, 1:2,2

2. ne bo mu vžgal ob pričetku sezone 2007, 1:1,6

3. crknu mu bo sredi sezone 2007, 1:1,2

4. zdržal bo do zaključka sezone 2007. 1:0,6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker je prijatelj Pirrulz poskrbel, da bo tema kmalu zaklenjena, da izkoristim še zadnje trenutke in dodam svoje včerajšnje globoko razmišljanje ob piru light.

Skratka razmišljal sem koliko sploh ima prevoženih kilometrov Pirrov motor. Na koncu sem prišel do ugotovitve, da prevoženih ravno nima veliko. Pretišanih pa kar nekaj.

No pa varno vožnjo Pirrulz! In čim manj tišanja (pa ne mislim deklet)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!