Skoči na vsebino

Pirrulz se razkazuje.....


vapotek

Priporočene objave

meni se zdi ta stava tudi najbolj realna :hmm: (hvala bogu bo kmalu konec sezone :devil: )

Vsekakor je bolj realna kot tista, v kateri bi stavili glede tega, kdaj boš ti naredila izpit za moped.

Ker menda v tazaresnih stavnicah opcije "not in a million years" ni. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nimate zgolj opcije "zdržal bo" ... in potem bi lahko dali podvprašanje ... Pirrulz ali motor? :P

Po moje bo vzdržal še kakšne tri piknike.

Tako motor kot Pirr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je bolj realna kot tista, v kateri bi stavili glede tega, kdaj boš ti naredila izpit za moped.

Ker menda v tazaresnih stavnicah opcije "not in a million years" ni. :evilgrin:

menda bo to takrat, ko bo tebi motor začel normalno delati... in se bojim, da res ni opcije not in a milion years :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil je veliko Laško v flaši. Torej....povsem normalno delovanje gospoda Pirrulza. B)

Pomirjen sem. Normalno delovanje in obnašanje je dandanes jako redko. S tem seveda nikakor ne mislim na g. Pirrulza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar za Pupo težko trdimo ...

... da normalno dela namreč :devil:

zame je moje delovanje popolnoma normalno...... kar pa ne pomeni, da lahko zelo odstopa od tvojih idej.... pa še ne pomeni, da ne delujem normalno, kajne?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in duce je vzgal? :hmm: :hmm:

Hjah, ste pac prisostvovali "once-in-a-lifetime" dogodku... :photo:

Ne, Windo, v preteklem tednu sem obiskal intenziven tečaj paranormalnih pojavov in ga zdaj vozim samo s pomočjo misli. B)

Ne bi pa ti priporočal te metode, ker predpogoj, osnovna in nujna sestavina le-te je, da si sposoben misliti. :winkiss:

(aja, pa izpit za motor je še kljub temu potreben, tak da Pupa na dveh kriterijih skoz pade. :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je moje delovanje popolnoma normalno...... kar pa ne pomeni, da lahko zelo odstopa od tvojih idej.... pa še ne pomeni, da ne delujem normalno, kajne?? :naughty:

Res maš ... ker če bi bila po mojih kriterijih normalna, bi bilo z mano nekaj hudo narobe ... ampak to nima več veze s porivanjem in ostalimi zadevami ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po močvirju se šušlja da bo Pirko svojega dučeta in sebe seveda, peljal na meditacijo na Hvar ! šifra: dobimo se pri Kninđi ! :ninja: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res maš ... ker če bi bila po mojih kriterijih normalna, bi bilo z mano nekaj hudo narobe ... ampak to nima več veze s porivanjem in ostalimi zadevami ...

skrbi me le, ker sva si tako zelo podobni v določenih zadevah .)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Discovery-u je bila nekoč oddaja, katere glavna zvezda je bil nek Ducati... Voditelju oddaje se je medtem utrnila genialna misel:

It looks so fast, it goes 100 MPH just standing there!

Verjetno se je tega domislil med porivanjem. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, Vale, saj bosta prišli obe na vrsto za porivanje. Ma Pirrov motor dovolj prostora za pet takih letanc, zato brez prerivanja prosim.

:lol1: ah.... :wub: tebe človek mora imeti rad :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil je veliko Laško v flaši. Torej....povsem normalno delovanje gospoda Pirrulza. B)

Nazadje ko sva bila na pijači je naročil malo pivo. :eek:

Saj naslednje in vsa ostala so bila velika, ampak prvo je vseeno bilo malo.

Mogoče pa potrebuje našo pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po močvirju se šušlja da bo Pirko svojega dučeta in sebe seveda, peljal na meditacijo na Hvar ! šifra: dobimo se pri Kninđi ! :ninja: .)

Pirko bo na žalost v tem času meditiral v svoji kobači z nogami v lavoru. :doze:

Gaddamit. :fredy: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!