Skoči na vsebino

Najbolj pogresam...


Priporočene objave

CHAT!

Zakaj? Da bi vsi nabijalci postov v temah, ki so malo bolj resne, nehali izlivati svojih "globokoumnih" izjav in smetili cez 5, 6 strani z odgovori v stilu DA, NE, Aha, MOgoce, smesko, smesko, smesko, Ne to pa ne, smesko... inj podobna jajcanja.

Ma folk, dajte se malo skulirati... saj toliko pa spet niste odvisno od odgovorov za vsako ceno... Get a life!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tut pogrešam :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :(  :(  :(  :roll:  :roll:  :roll:

Chat pride najpozneje v torek... saj je treba nekaj zadev še stestirat, preskusit in preverit, da ne bo potem problemov.

Zaklenjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cody, saj jaz sem to temo dal samo zato, ker mi gredo brezzvezni posti vedno bolj na zivce... pa da bi se folk malo umiril... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cody, saj jaz sem to temo dal samo zato, ker mi gredo brezzvezni posti vedno bolj na zivce... pa da bi se folk malo umiril...  :lol:

:lol: Ja sej... jaz pa sem ti samo odgovoril, kdaj okvirno bo tvojih nočnih mor konec... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej... jaz pa sem ti samo odgovoril, kdaj okvirno bo tvojih nočnih mor konec...  

Aha... OK, nisem cisto zakuzil v tistem trenutku... zdaj pa sem... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!