Skoči na vsebino

Kaj pa Anglija in Brazilija


pupa

koga si želite videti v nadaljevanju?  

  1. 1.

    • anglija
      12
    • brazilija
      8


Priporočene objave

brazilci sicer igrajo lep nogomet,samo se mi je rivaldo z oskarju castno premiero tepenega brata zameril.torej engelland.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Union Jack(Za nepoučene:Anglija),to pa zato,ker je "rodila" nogomet,pa bi se spodobilo,da bi pršli naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brazilija  :twisted:  

engležerji gredo domov

beckham pa frizerju :x

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o :o :o :o KKAAJJJ??? če ma pa tko lepo frizuro.. pa tak fajn spet zgleda... :shock: :shock: :shock:

Angleže za svetovne prvake... v finalu z Nemci.. in jih stolčejo!!!! :wink: :D :D :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Union Jack(Za nepoučene:Anglija)

Opa, Union Jack=Velika Britanija. Tukaj govorimo o Angliji. :wink:

Jest pa v jok pa na drevo,pa vse igrače s sabo,da mi ne bo dolgčas. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juzna Koreja... :?: :shock: :silly:

ammm... a sm en mal falila vse skupi a ne... :roll: :oops: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anglija - Chebi bo jutr zjutr navleku dres angleške reprezentance in naviju! To pa zato k sm bil v času Eura 96 v Angliji in sm skupi z Angleži gledu v lokalnem pubu in so se mi čist priljubili!!! Go England!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... kje ste vsi... a spet v TV bulte... in kdo se dere pod mojim oknom... :roll: :?: :shock:

hmmm... sem se spomnila... anglija bi lahko zmagala ja... ceprov se mi zdi, da sem Beckhama vcer v Ljubljani srecala... al... aja... ni bil on... :( :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[hmmm... sem se spomnila... anglija bi lahko zmagala ja... ceprov se mi zdi, da sem Beckhama vcer v Ljubljani srecala... al... aja... ni bil on... :( :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,saj nisi edina ,ki me zamenja z njim...

napako ugotovijo šele potem,ko ugotovijo ,da sem bolj obdarjen-

on pa bolj nadarjen...

KEKECCCCCCCCCCC.... pa ne da imas tudi ti irokezen frizur ala Beckham... :roll: :roll: :roll: :shock: :( :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!