Skoči na vsebino

bremze (pri veliki hitrosti)


_rac3r_

Priporočene objave

ne js mam neko jajco piaggio zip (2T, 2001 letnik) rdeče barve =) :eek: :devil: :blush: :blush:

ne bi jst temu reku kr jajc... zip se da tko lpo predelat ko noben skuter... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predeluj kk češ še zmeri je kandot

Ne bi jst na tvojem mestu tko fjst nakladu... se tle motociklisti, kokr si ti (neki jajoti z motorom in polnim žepom keša) pametnega delajo, potem gredo pa drag z skuterjem pa popušijo... če še nisi vidu posnetka, kako je 80cc skuter stegnu Hayabusu z 200 HP na dragu, potem si ga pjt pogledat in se mal zamisl... kje bi šele ti biu s tem tvojim sranjem potem... zdj pa porin svojo glavo nazaj v čelado, pa pjt na eno večerno turco, da bomo mel tle mir...

aja ??? na kak način misliš tuning al styling ???

kolega, a še nisi vidu državnega prvenstva skuter klase do 70cc?

tle se ne gre za styling... :D performance only :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zipi derkajo v slovensk prvenstvu ce se ne motm :) ZIPa se da tko stunat da kr res ni k ni nevem kok velk pa lahko leti k svina pa nima vec kokr 60 kil ostali skutrji majo pa tm okol 100kg......Zipa se da ze skor original na zadno gumo spravt :D ...zip je dobr skuter :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zipi derkajo v slovensk prvenstvu ce se ne motm :) ZIPa se da tko stunat da kr res ni k ni nevem kok velk pa lahko leti k svina pa nima vec kokr 60 kil ostali skutrji majo pa tm okol 100kg......Zipa se da ze skor original na zadno gumo spravt :D ...zip je dobr skuter :)

Zip ni dobr ampak je megaskuter... original je mogoče res bogi, ampak je obvladljiv ko bog... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa mislu ka mam za eno jajco jaou!!! zipek moj se postavi na zadnjega včasih še prevč sm skor na hrbet zletu haha se zgodi fsm

byby :devil: :eek: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka teb ni jasn d zdej še men ni =)=) haha eh prvo d kam potegne pol styling

boš na rdeči luči počaku npr: ti z skuterjom pa en z apn-om pa boš ti meu neonke ... itd on pa tisto staro kripo pa te bo stegnu haha zlo zanimiv =) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je ze naslov teme?Bremze?

Moja resitev glede zavor spredaj...Braking 250mm disk itd... :naughty:

Od S6 280 mm so lepše... :P in večje :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Arrow od S6 so res večji pa lepši, samo ta bolše prime :) . Če bi hotel spredaj met dva diska, glede vilce se še da rešit, jih razstaviš in daš eno levo vilco na desno, tako da imaš dva leva dela, felne pa nemoreš nikakor zrihtat, edino ce bi dal po naročilu delat felno, kaj pa bi prišlo ogromno denarja :wacko: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Arrow od S6 so res večji pa lepši, samo ta bolše prime :) . Če bi hotel spredaj met dva diska, glede vilce se še da rešit, jih razstaviš in daš eno levo vilco na desno, tako da imaš dva leva dela, felne pa nemoreš nikakor zrihtat, edino ce bi dal po naročilu delat felno, kaj pa bi prišlo ogromno denarja :wacko: .

Lp

dve feltni kupiš in jih prerežeš na sredini... na stružnici al na nečim podobnim... in potem v piko zvariš en na druzga... tista dela kjer je za disk... in potem naravnaš... in maš feltno... vilce pa kokr si reku... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od S6 280 mm so lepše... :P in večje :grim :lol1:

Hahahaha....Lepe ja lepe samo so dosti slabse od teh mojih hahahaha.....Sem imel S6 doma in vrjames al ne so zanic....Ce ne vrjames pridi testirat :naughty: Ce pa se ti gre za lepoto pa kr kupi S6 hahahaha.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha....Lepe ja lepe samo so dosti slabse od teh mojih hahahaha.....Sem imel S6 doma in vrjames al ne so zanic....Ce ne vrjames pridi testirat :naughty: Ce pa se ti gre za lepoto pa kr kupi S6 hahahaha.....

Tebi verjamem... ;) to sm tko reku... em... ne bom kupoval bremz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!