Skoči na vsebino

Odtrgalo zobe na prenosih


longboy

Priporočene objave

Pozdravljeni! Včeraj se peljem po cesti, pa naletim na eno "malo" večjo luknjo. Ko se pripeljem do doma, opazim da pod pokrovom ruži...vzamem dol; variomat je vredu, kuplonga prav tako...ko pa pogledam prenose, pa mi je odtrgalo 2 "zoba" :BUA: :BUA: . Torej, moram kupit nove prenose, kateri so trpežni, in pa vredu. Ker bv orginal dat, če že morem menjat, bom pa dal športne. Torej, katere priporočate (kvaliteta, pospeški, končna...) :OK:

prilagam še slike moje "umetnije" :cry:

aia...mam pa Nrg Power

post-7428-1158092532_thumb.jpg

post-7428-1158092602_thumb.jpg

post-7428-1158092670_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Danes pa mi je vse pobralo :slap: Na Ptuju sred glavniga križišča čez rdečo, pridem čez semafor...pa skuter več nikam :angry2: Bom kar naročo polinijove prek scooterkit-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm še mam vedno ja, samo bom čez zimo dal 70cc kit noter...

ja mam še garancijo, če je skuter star komaj 2 meseca, problem je v tem da nisn bil na 1. servisu, mam pa že 2000km. Saj foter pozna par ljudi, pa bom vido če lahko ke zrihta :OK: Če ne pa bo treba kupit nove...namen tak mam menjat, te pa sn mislo da če se je že zgodlo, da bi kar zaj dal polinijove če nebo garancija veljala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm še mam vedno ja, samo bom čez zimo dal 70cc kit noter...

ja mam še garancijo, če je skuter star komaj 2 meseca, problem je v tem da nisn bil na 1. servisu, mam pa že 2000km. Saj foter pozna par ljudi, pa bom vido če lahko ke zrihta :OK: Če ne pa bo treba kupit nove...namen tak mam menjat, te pa sn mislo da če se je že zgodlo, da bi kar zaj dal polinijove če nebo garancija veljala.

ptujcnai kaj bo iz vas :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pernek

Hehe...kdo se meni, ziher si danes ti mel prste vmes, ko se je nekdo mimo gim. vozo :D Sn ču da je bil en fejst predelan skuter,... :D

al pa je petrovič bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pernek

Hehe...kdo se meni, ziher si danes ti mel prste vmes, ko se je nekdo mimo gim. vozo :D Sn ču da je bil en fejst predelan skuter,... :D

al pa je petrovič bil :)

nimam jaz nic vec predelano :grim samo se org. powah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!