Skoči na vsebino

reporter milan


JaRaNe

Priporočene objave

sem ugotovil da reporter milan sploh še nima svoje teme na motomarsu, torej sem se odločil, da jo odprem, ker men je ta tip ozr. ekipa največji car :OK: sicer sem iz gorenjske, zato poslušam zlowdane posnetke by e-mule .) nasmejim se pa vedno :) uglavnem tko me mal zanima, kar pač veste o njem, katere "reportaže" so vam najljubše ozr. pri katerih ste se najbolj nasmejali

zanima me pa tud, če mogoče kdo ve, kje bi se dal dobit uno majco "tiča vun" al pa "ni nam lahko" :OK:

hvala

men so najboljše reportaže: bolezen loterije, solna bakterija, avtošola, H&M, govoreči WC, pa še kaj bi se našlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki še niste slišali za Reporterja Milana.

To so jutranja ekipa na Radiju City: Tinček, Šalca in Dejan Vedlin. Vsak dan nova resnica med 10 in 12 uro dopoldne, vsako soboto ponovitev najboljše resnice tedna.

Brezveze izgubljati besede, ker so res noro dobri, na tem linku na levi strani kliknite Potegnite si ga dol, pa si boste par njihovih resnic lahko dol potegnili.

http://www.reportermilan.com/

je pa na tej strani še kr njihovih "posnetkov" od ostalih priložnosti

so mi pa drugače vsi njihovi CDje legendarni :OK:

"Ni nam lahko.... resnica ni plenica, pa vendar marsikomu smrdi"

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ugotovil da reporter milan sploh še nima svoje teme na motomarsu,

:eek: :blink:

A boš odprl še eno za Duleta Vaupotiča :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ugotovil da reporter milan sploh še nima svoje teme na motomarsu, torej sem se odločil, da jo odprem, ker men je ta tip ozr. ekipa največji car :OK:

A boš odprl še eno za Duleta Vaupotiča - ne bom ker mi ni nč kj všeč ozr. komaj vem kdo je :)

odprl pa jo nisem zato, ker je še nima, ampak zato ker mi je tip največji car, kot sem tudi napisal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škrat Bolfenk je župan.

"..lahko mi ga pa malo potegneš.. no, samo malo, daj no.."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa sestre Wulwitsch iz Globasnce so ble tud zakon....Drugače pa sta zame Tonček in majstr prva liga, pa njihove reklame za NKBM, Ptujske terme...... :OK: Režanje do solz.... in to vsak dan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah.. pozabil prej napisat...

Ista ekipa, torej Reporter Milan Crew / Kulturno Drustvo Reporter Milan kot se sami poimenujejo, ni naredila samo resnic reporterja milana, ampak so še posneli:

- Prvo mehiško-štajersko radijsko nadaljevanko :kva2: :OK:

- Doktor Bolfenk in Sestra Katja :OK:

- Novoletni program v stilu radijskega bara :OK:

+ še bi se kaj našlo

Mama pa hči, katerih priimek sem pozabil, sta tudi svetovni, ko je ena bolj stara ko druga :grrr

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah.. pozabil prej napisat...

Ista ekipa, torej Reporter Milan Crew / Kulturno Drustvo Reporter Milan kot se sami poimenujejo, ni naredila samo resnic reporterja milana, ampak so še posneli:

- Prvo mehiško-štajersko radijsko nadaljevanko :kva2: :OK:

- Doktor Bolfenk in Sestra Katja :OK:

- Novoletni program v stilu radijskega bara :OK:

+ še bi se kaj našlo

Mama pa hči, katerih priimek sem pozabil, sta tudi svetovni, ko je ena bolj stara ko druga :grrr

LP B)

ja pa pozabil si še silvestrsko oddajo: jožef špringer show :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!