Skoči na vsebino

33x hura za kravate


Brrrm

Priporočene objave

Pa še ena družina napadena v Barbarigi.

To bo letos padu rekord v nabijanju slovencev. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, tudi jaz sem jih v mladih letih enkrat fasal na morju. 10purgerov vs. 3je dolgolasi metalci (bl suhcene postave :blush: ). Pa sem se kasneje še kar nekajkrat vrnil pa je bilo čisto fino. Pač posamezni incidenti blesavih kretenov. Takšne imamo tudi pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, tudi jaz sem jih v mladih letih enkrat fasal na morju. 10purgerov vs. 3je dolgolasi metalci (bl suhcene postave :blush: ). Pa sem se kasneje še kar nekajkrat vrnil pa je bilo čisto fino. Pač posamezni incidenti blesavih kretenov. Takšne imamo tudi pri nas.

Drži in nobeden jih ne faše brez razloga niti v Istri ne.No ja ,v slovenskem delu se že zgodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem bil jest mulc, smo se vsakič, ko sem bil na hrvaškem primorju stepli, povod za pretep so bile v večini turistke, včasih pa tudi iz čistga dolzgacajta, pa nismo delal nobene panike, zdej pa enga mal pretepejo, pa je že vse narobe, lepo se obnašite ne jih izivat, pa se boste mel čist fajn, verjetno je pri nas isto, če tujci izivajo domačine, jih pač zbutajo, je že tako

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, tudi jaz sem jih v mladih letih enkrat fasal na morju. 10purgerov vs. 3je dolgolasi metalci (bl suhcene postave :blush: ). Pa sem se kasneje še kar nekajkrat vrnil pa je bilo čisto fino. Pač posamezni incidenti blesavih kretenov. Takšne imamo tudi pri nas.

Stari... Nisem vedel, da si purger... :whistle:

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo v Zadru napolnim rezervar in vsedem za kavo. Pri sosednji mizi 6 komadov v poprečju 110 kg in meter čez rame. Najprej se en hvali kako ga je sodnica(mislim da je blo nekaj v zvezi z vojnimi zločini-nisem vsega in od začetka slišal) spraševala zakaj je šel tako mlad(14 ) v vojno in kaj vse bi naredil za Hrvaško... Potem pa so začeli o nekem omizju na HRT in kako je en slovenki politik provociral. In da kakšne nebluoze je matal ven, in da kako smo fuknjeni da mislimo da je tisto morje naše, in da jel prav da je njihv Tadič primitivno popizdil zaradi kretenizma našega politika...

Pogledovali proti meni.

A ja Madžar na zagrebškem tranvaju ko ga dobi kontroler. :rolleyes:

Na žalost je takšnih in podobnih nestrpnosti vse več. Se zazna.

Dejansko je res, da če ne iščeš ne dobiš. Pa vseen fajn ni.

Mnenje moje je, da ta so takšne in podobne pizdarije skuhali in podžigajo še najbolj razni Jelinčiči in POdobniki.

In koga potem seveda Hrvati kličejo na TV, Jelinčiča ker jim odgovarja njegova stališča prodajat kot stališča vlade in s tem narod obrnit proti

Precej podobno dogaja pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa je že čas, da hrvati pridejo v EU, kajti z njihovim vstopom, se bodo končala politična prepucavanja, bolj ko jih bodo naši jelinčiči in podobniki izivali, slabše bo za nas turiste

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že nazaj napisal v tej igri je nekaj večjega

In zgodovina šele, al pa dogledna prihodnost, nam bo pokazala kaj.

Dejstvo je, da bi se za mejo lahko zelo hitro zmenili in v interesu enih in drugih je , da se ne:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se en hvali kako ga je sodnica(mislim da je blo nekaj v zvezi z vojnimi zločini-nisem vsega in od začetka slišal) spraševala zakaj je šel tako mlad(14 ) v vojno in kaj vse bi naredil za Hrvaško

Si že vse sam napisal. Vse skupaj podžigajo zgoraj omenjeni primitvci. Ponavadi so vsi obrnjeni proti HDZ-ju (se prav sprašum zakaj, mogoče zaradi tega ker so si ti med vojno največ nagrabili :hmm: )

Ta če je bil pri sodniku zaradi vojnih zločinov, že ni priseben popolnoma.

Sicer pa si že napisal. Seveda je v igri nekaj večjega in to je nabiranje političnih točk, ter odvračanje pozornosti od bolj pomembnih problemov v državi !!!

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že nazaj napisal v tej igri je nekaj večjega

In zgodovina šele, al pa dogledna prihodnost, nam bo pokazala kaj.

Dejstvo je, da bi se za mejo lahko zelo hitro zmenili in v interesu enih in drugih je , da se ne:

:krneki: kot mariborsko orožje... pa tista o odmevu... isti...isti...isti ... tud velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če še malo bolj posplošim je to zgodba iz onih vicev: grejo slovenec, hrvat in bosanec ..... kjer ponavadi najkrajšo potegne slovenec ! :P v konkretni trgovini z orožjem pa je slovenec potegnil najdebelejšo denarnico ! nekako ni "življensko" ! ni iz vica ! pa majo ostali občutek da so bili nategnjeni ! na suho ! pa malo vračajo ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo v Zadru napolnim rezervar in vsedem za kavo. Pri sosednji mizi 6 komadov v poprečju 110 kg in meter čez rame. Najprej se en hvali kako ga je sodnica(mislim da je blo nekaj v zvezi z vojnimi zločini-nisem vsega in od začetka slišal) spraševala zakaj je šel tako mlad(14 ) v vojno in kaj vse bi naredil za Hrvaško... Potem pa so začeli o nekem omizju na HRT in kako je en slovenki politik provociral. In da kakšne nebluoze je matal ven, in da kako smo fuknjeni da mislimo da je tisto morje naše, in da jel prav da je njihv Tadič primitivno popizdil zaradi kretenizma našega politika...

Pogledovali proti meni.

A ja Madžar na zagrebškem tranvaju ko ga dobi kontroler. :rolleyes:

Na žalost je takšnih in podobnih nestrpnosti vse več. Se zazna.

Dejansko je res, da če ne iščeš ne dobiš. Pa vseen fajn ni.

Mnenje moje je, da ta so takšne in podobne pizdarije skuhali in podžigajo še najbolj razni Jelinčiči in POdobniki.

In koga potem seveda Hrvati kličejo na TV, Jelinčiča ker jim odgovarja njegova stališča prodajat kot stališča vlade in s tem narod obrnit proti

Precej podobno dogaja pri nas

Si imel srečo, da si Madžar... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če še malo bolj posplošim je to zgodba iz onih vicev: grejo slovenec, hrvat in bosanec ..... kjer ponavadi najkrajšo potegne slovenec ! :P v konkretni trgovini z orožjem pa je slovenec potegnil najdebelejšo denarnico ! nekako ni "življensko" ! ni iz vica ! pa majo ostali občutek da so bili nategnjeni ! na suho ! pa malo vračajo ! :evilgrin:

Sicer ne boš verjel, vendar vedi da je ta okol orožja kot vzrok, še najbolj za lase privlečen poskus zavajanja.

Vsa objektivna dejstva in zdrava logika govori proti temu.

Vendar za propagandne namene na eni in drugi strani pride vse prav.

Notorično dejtvo je oborožitvena pomoč HR in kasneje BiH. Čeprav za HR je imela do neke mere notoficirano podlago, je za BIH šlo veliko pod mizo. Vendar takrat Čengič, Izetbegovič,... so se sestajali s takratnim vodstom države. Predvsem predsednikom. Simobioza med HR in SLo se je nehala , ko Tuđman na predlog Suška ni, kljub podpisanemu dogovoru z Janšo, ustavit tanke iz HR v Slo.

Ne eni ne drugi, glede na oddaljenost in poskus Evrope, da bi šli čez morijo v bivši Jugi, ne morejo koga-kljub dokazanemu kršenju mednarodnih zavez držati v šahu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne boš verjel, vendar vedi da je ta okol orožja kot vzrok, še najbolj za lase privlečen poskus zavajanja.

Vsa objektivna dejstva in zdrava logika govori proti temu.

Vendar za propagandne namene na eni in drugi strani pride vse prav.

Notorično dejtvo je oborožitvena pomoč HR in kasneje BiH. Čeprav za HR je imela do neke mere notoficirano podlago, je za BIH šlo veliko pod mizo. Vendar takrat Čengič, Izetbegovič,... so se sestajali s takratnim vodstom države. Predvsem predsednikom. Simobioza med HR in SLo se je nehala , ko Tuđman na predlog Suška ni, kljub podpisanemu dogovoru z Janšo, ustavit tanke iz HR v Slo.

Ne eni ne drugi, glede na oddaljenost in poskus Evrope, da bi šli čez morijo v bivši Jugi, ne morejo koga-kljub dokazanemu kršenju mednarodnih zavez držati v šahu.

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja se moraš navadit na volkov stil.

recimo take povezave:

pod mizo...predvsem predsednikom. zlodejem rdečim :whistle: (takratno vodstvo vključuje seveda figure kot so JJ, Peterle, Kacin itd. a ni pomembno :rolleyes: )

dogovor z JJ-jem (ali res samo njim?? ma ja no ker je pač kot obrambni minister podpisal tam kamor gre podpis O.M.), ki ga niso spoštovali...JJ brezmadežni

pač malo demagoške telovadbe in antirdeče propagande.

drgač pa sem učera v pogovoru s prijateljem govoril lih o hrvatih, ker je pač mel nedavne izkušnje z njimi v nekih skupnih vajah. zanimivo mi je bilo, ko mi je rekel, da so tisti bol izobraženi recimo čisto normalni sogovorniki...medtem, ko se z veterani, predvsem bivšimi navadnimi vojaki skoraj ne da komunicirat. ne vem kaj majo toliko proti nam. nacionalisti so pa 100 na uro vsi. mogoče jim gremo na živce ker zahtevamo podoben odnos kot ga majo/so ga meli do italijanov, nemcev itd...kej pa vem. idiotov je dovolj na obeh straneh za pizdarije :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja se moraš navadit na volkov stil.

recimo take povezave:

pod mizo...predvsem predsednikom. zlodejem rdečim :whistle: (takratno vodstvo vključuje seveda figure kot so JJ, Peterle, Kacin itd. a ni pomembno :rolleyes: )

dogovor z JJ-jem (ali res samo njim?? ma ja no ker je pač kot obrambni minister podpisal tam kamor gre podpis O.M.), ki ga niso spoštovali...JJ brezmadežni

pač malo demagoške telovadbe in antirdeče propagande.

drgač pa sem učera v pogovoru s prijateljem govoril lih o hrvatih, ker je pač mel nedavne izkušnje z njimi v nekih skupnih vajah. zanimivo mi je bilo, ko mi je rekel, da so tisti bol izobraženi recimo čisto normalni sogovorniki...medtem, ko se z veterani, predvsem bivšimi navadnimi vojaki skoraj ne da komunicirat. ne vem kaj majo toliko proti nam. nacionalisti so pa 100 na uro vsi. mogoče jim gremo na živce ker zahtevamo podoben odnos kot ga majo/so ga meli do italijanov, nemcev itd...kej pa vem. idiotov je dovolj na obeh straneh za pizdarije :krneki:

Svetujem nekaj dostopne dokomentacije, nekaj takrat v medijih; s kom in kdaj sta se sestajala Čengič, Izetbegovič in kasneje Kaminskijeva.

Kdo je bil in kdaj obrambni, predsednik vlade in finančni. Predsedni RS je bil itaq MK.

In ne kar v tri čiste nabijanje.

Zaradi mene ti ne rabi biti všeč ne JJ, ne Monica Beluci še manj se bom sekiral če žvali ne maraš

Ni pa treba JJ nabijat vsega.

Ker potem bo kriv tudi, da eden od >Telebajskov nosi rdečo torbico.

Če le mal staviš na lastno verodostojnost.

(moje osebno mnenje op.p.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdečo ali roza ?

Če vprašaš Poljake je torbica roza in sugeira tistim najmlašim, ki še govoriti ne znajo, da postanejo homoseksualci.

Mal off topic --sam jest nisem Telebajskov ven privlekla :closedeyes: .

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&a...25555&rss=1

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vprašaš Poljake je torbica roza in sugeira tistim najmlašim, ki še govoriti ne znajo, da postanejo homoseksualci.

Mal off topic --sam jest nisem Telebajskov ven privlekla :closedeyes: .

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&a...25555&rss=1

Sem tudi jaz prebral.Ne vem, ali bi temu rekel puritanstvo, ali samo brezmejna človeška neumnost.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne vem, ali bi temu rekel puritanstvo, ali samo brezmejna človeška neumnost.....

Vseeno, saj ti dve stvari hodita z roko v roki. Čeprav sta istega spola. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!