Skoči na vsebino

Malo strpnosti


Pravokotar

Priporočene objave

Ljubi Gregs popizdi, razumem, to je človeško. Pa malo popljuva, tudi to je človeško.Tudi meni se ne da brati vse sorte bedarij. Izogibam se jih. Potem pa ključavnica, BUMF. In kar me je še najbolj motilo, so bili dodatki v topicu Barbwire in Marija Terezija. Je bilo to potrebno, si ti res Gregs, ki ga naj bi poznal in cenil? Ne zameri, Gregs pa malo razmisli, saj znaš, najbrž bolje od koga drugega (denimo mene).

Pošiljam ti smeškota, da ne boš zameril :D PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm...... Huh?!

Ne vem, ce sem cisto zastekal (malo sem skurjen od vrocine, kuhanja na motorju in dela do poznih ur), ampak recimo, da sem... gremo po vrsti...

1. Kljucavnica na Pogresam... je bila dana od preljubega nasega admina Codya.

2. Bolj redkokdaj po**zdim, ampak takrat, ko to naredim, naredim z vzrokom. Nisi me se videl v takem stanju, vse ostalo je samo priblizek.

3. Kaj je z Barbwire in Mati Terezijo?! Ej, ich stecke dich nicht... Mogoce to, da sem zaklenil Barbwire?! No, se mi je zdelo primerno, ker nekako diskusija ni obrodila pametnih idej... pa natolcevanja vsepovprek... nikogar ne scitim, vendar zelim videti DEJSTVA...

Mati Terezija... kaj si mislil s tem?!

4. Cenis me lahko kljub temu, da kdaj kaksno bucko zasadim.

5. Prosim, bolj mi opisi, KAJ naj razmislim, ker trenutno bolj tavam kot vozim. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm......nerad se vmesavam v intimne pogovore,samo navedeni dve temi sem ,kolikor me spomin ne vara,zaklenil jaz.v obeh se je samo se brez veze nabijalo,da ne govorimo,da so bili navedeni podatki deloma narobe.zgodilo se je pa to se v.s.f. (v starem forumu,op.red.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm......nerad se vmesavam v intimne pogovore,samo navedeni dve temi sem ,kolikor me spomin ne vara,zaklenil jaz.v obeh se je samo se brez veze nabijalo,da ne govorimo,da so bili navedeni podatki deloma narobe.zgodilo se je pa to se v.s.f. (v starem forumu,op.red.).

Ja, Ice seveda si jih zaklenil ti, po pravici ali ne, saj ni važno, ampak ko je na topicih že visela ključavnica, se je nenadoma pojavil še komentar, toliko da se ve, da se še nekdo zgraža. Prav, narobe????

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nismo rekli, da se Ljubezen, Kr'neki ipd... ne zaklepajo urejajo itd ...

Jaz sem imel tudi še nekaj za povedat v zvezi s krivico, ki se je zgodila BW, pa žal nimam moderatorskih pravic, da bi to lahko naredil. Za novo temo bi bil pa gotovo kaznovan s 100 posti :wink: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: Sploh pa predlagam, da se vse teme v forumih čvekanje po 30 dneh neaktivnosti enostavno izbrišejo, saj ne prinašajo nobene zgodovinsko-arhivske vrednosti. IN, glede na to, da se posti sedaj tudi odštevajo bomo vidli, kdo bo največ zgubil :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: Sploh pa predlagam, da se vse teme v forumih čvekanje po 30 dneh neaktivnosti enostavno izbrišejo, saj ne prinašajo nobene zgodovinsko-arhivske vrednosti. IN, glede na to, da se posti sedaj tudi odštevajo bomo vidli, kdo bo največ zgubil :twisted: :wink: :lol:

Ena boljših idej zadnje čase. Ma kaj boljša. Odlična.

Hočko sem zelo za.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: Sploh pa predlagam, da se vse teme v forumih čvekanje po 30 dneh neaktivnosti enostavno izbrišejo, saj ne prinašajo nobene zgodovinsko-arhivske vrednosti. IN, glede na to, da se posti sedaj tudi odštevajo bomo vidli, kdo bo največ zgubil :twisted: :wink: :lol:

Ena boljših idej zadnje čase. Ma kaj boljša. Odlična.

Hočko sem zelo za.

:)

Hotschka za moderatorja !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Ice seveda si jih zaklenil ti, po pravici ali ne, saj ni važno, ampak ko je na topicih že visela ključavnica, se je nenadoma pojavil še komentar, toliko da se ve, da se še nekdo zgraža. Prav, narobe????

Preden odgovorim, se tale komentar Hotschotu in ostalim, ki jim pravice moderatorjev niso vsec: jebiga, zivljenje se vedno sloni na pravicah in dolznostih, na prednostih in neprednostih.... torej: kdor zeli delati (beri: brisati svinjarijo) in porabljati cas za blagodanost vseh nas, potem ni problem, ce lahko kdaj komentira tudi iz ozadja (beri: odklene, napise, zaklene). A takih ni veliko, bi se bili pripravljeni malo zrtvovati za ostale... Tudi organizacija dogodkov je v vecinski domeni dolocenih ljudi... pa ne zato, ker s(m)o egoisticni, ampak nobenemu klincu (pardon: redkemu klincu) se ne da pomagati ali karkoli organizirati... Pa ne mi potem lapat o dolocenih pravicah... Boli me... Najprej delo, potem pravice.

PEPE, ce se mi nekaj ne zdi v redu, nabijanje o brezpredmetnostih brez osnove, me malo moti. Ni zgrazanje, ampak svoje mnenje lahko vseeno podam. Sicer sploh ne vem, kaj sem komentiral, ker je to zame passe, ampak karkoli je bilo, je bilo moje. Lahko pa mi osvezis spomin in bom mogoce lahko se kaj bolj tehtnega povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, da je nekdo (beri moderatorji), ki skrbi za red in disciplino. Kam bi pa prišli, če bi vsakdo lahko počel kar bi hotel!

Naka, magična beseda zate ANARHIJA!

Hej babe, sej to ni nič slabega, je sestra dvojčica DEMOKRACIJE, samo da je teta A pobrala ves good stuff, teta D se pa z birokracijo ukvarja! :? :) :D :lol: :lol: :lol:

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, da je nekdo (beri moderatorji), ki skrbi za red in disciplino. Kam bi pa prišli, če bi vsakdo lahko počel kar bi hotel!

Naka, magična beseda zate ANARHIJA!

Hej babe, sej to ni nič slabega, je sestra dvojčica DEMOKRACIJE, samo da je teta A pobrala ves good stuff, teta D se pa z birokracijo ukvarja! :? :) :D :lol: :lol: :lol:

Zoolo The Horrible! :evil:

Ne samo magična, zame celo imaginarna-1 :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, da je nekdo (beri moderatorji), ki skrbi za red in disciplino. Kam bi pa prišli, če bi vsakdo lahko počel kar bi hotel!

Naka, magična beseda zate ANARHIJA!

Hej babe, sej to ni nič slabega, je sestra dvojčica DEMOKRACIJE, samo da je teta A pobrala ves good stuff, teta D se pa z birokracijo ukvarja! :? :) :D :lol: :lol: :lol:

Zoolo The Horrible! :evil:

Ne samo magična, zame celo imaginarna-1 :wink:

Hmm, cool, Ok, .... u glavnem pivo v Medvodah da se spoznamo, sej nas nauš mogla falit. :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji na forumu, so kot policaji na cesti ...

Sodeč po izjavah so trn v peti, žal pa brez njih ne bi bilo reda.

Vsem moderatorjem, hvala za vaš trud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji na forumu, so kot policaji na cesti ...

Sodeč po izjavah so trn v peti, žal pa brez njih ne bi bilo reda.

Vsem moderatorjem, hvala za vaš trud.

ItaQ! 8) 8)

(Sam Ike tega ne smemo preveč ponavljat, da naumo u tiranijo zabred'l! Hmm, sam bolje mau tiranije, kot preveč demokracije!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že večkrat izjavil, kot motorator ali pa kot navaden forumator, da je strpnost potrebna, zaklepanje pa popolnoma nepotrebno.

Ker, če kdo presodi, da je poglavje nepotrebno ali nepomembno lahko, tako motorator, kot ustanovitelj poglavja, le-to enostavno zbriše in tako pošlje v internetna večna lovišča, ne pa da ga z zaklepanjem bije, potem pa pusti, da se nam vsem pred očmi osmraja in razkraja.

Zaklepanje poglavja se mi zdi potrebno edinole v zelo redkih primerih, o not zaklenemo pomemben podatek, ki ji ni kaj dodajati, ker je dokazano in splošno velajvno dejstvo.

Zato jaz poglavij ne zaklepam. Sem pa kakšnega že zbrisal, ampak so bili zelo stari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo primera, svežega.

Anglija-Brazilija. Sem v poglavju prebral, da so brazilierosi zmagali in hotel nekaj malega dopisati, čeprav se na futebal ne spoznam in me ne zanima, ampak napovedal sem pa le prav. A ne, Izetti je čes pritisnil ključavnico. Verjetno bi hotel še kdo drugi kaj pokomentirati, morda celo strokovno osvetliti tekmo, pa ne bo mogel. Ne samo mogel, tudi smel ne.

Zakaj?

Ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo primera, svežega.

Anglija-Brazilija. Sem v poglavju prebral, da so brazilierosi zmagali in hotel nekaj malega dopisati, čeprav se na futebal ne spoznam in me ne zanima, ampak napovedal sem pa le prav. A ne, Izetti je čes pritisnil ključavnico. Verjetno bi hotel še kdo drugi kaj pokomentirati, morda celo strokovno osvetliti tekmo, pa ne bo mogel. Ne samo mogel, tudi smel ne.

Zakaj?

Ne vem.

hehe niso ta pravi zmagali :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že večkrat izjavil, kot motorator ali pa kot navaden forumator, da je strpnost potrebna, zaklepanje pa popolnoma nepotrebno.

Ker, če kdo presodi, da je poglavje nepotrebno ali nepomembno lahko, tako motorator, kot ustanovitelj poglavja, le-to enostavno zbriše in tako pošlje v internetna večna lovišča, ne pa da ga z zaklepanjem bije, potem pa pusti, da se nam vsem pred očmi osmraja in razkraja.

Zaklepanje poglavja se mi zdi potrebno edinole v zelo redkih primerih, o not zaklenemo pomemben podatek, ki ji ni kaj dodajati, ker je dokazano in splošno velajvno dejstvo.

Zato jaz poglavij ne zaklepam. Sem pa kakšnega že zbrisal, ampak so bili zelo stari.

Točn tako. Zaklepa se blagajne ne pa forume.

Ko bomo kaj vrednega not dal, bomo zaklenil, pa je.

Recimo sedaj ko bom sedmico zadel, jo bom not zaklenil, za vas mal rajcat. :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z Brrrmom.. in to polemiko smo že enkrat imeli... pa smo se zmenili, če se ne motim, da bomo zaklepali šele naslednji dan... najprej.

Pa seveda, se tu ni zgodilo.

@Miki: očitno si nisi prebral, kaj sem napisala...... :evil: :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!