Skoči na vsebino

Malo strpnosti


Pravokotar

Priporočene objave

v zdej že zaklenjeni temi anglija:brazilija

sem prebral...sam temo je pa Ice zaklenu ker je jezn ko niso engležarji zmagali :D :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, ce se mi nekaj ne zdi v redu, nabijanje o brezpredmetnostih brez osnove, me malo moti. Ni zgrazanje, ampak svoje mnenje lahko vseeno podam. Sicer sploh ne vem, kaj sem komentiral, ker je to zame passe, ampak karkoli je bilo, je bilo moje. Lahko pa mi osvezis spomin in bom mogoce lahko se kaj bolj tehtnega povedal.

Jasna stvar, Gregs, saj sem omenil, da tudi mene občasno moti brezvezno nabijanje po forumu.Potem se pač odločim, da tistega ne bom bral. Šlo je konkretno za topica BW in Marija Terezija (ne Mati Tereza, malo sem zaj...). Posebno pametnega tam res ni bilo nič, obisk je bil pa kar obilen. Takrat si bil malo odsoten zaradi drugih obveznosti. Potem sta se temi končali, zaklenili, vse lepo in prav, nakar je nekdo (morda ti?) snel ključavnico, da si lahko dodal svoja komentarja, nenaklonjena in spet zaklenil. Malce se mi je zdelo ne ravno na mestu, saj sta bili temi takrat že passe. Samo toliko, saj ni treba, da se za to pretepava, kajne? Reciva, da sem bil pač malo tečen in sem si dovolil pripombo, ki morda ni bila čisto na mestu. Koze v ogradi?

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasna stvar, Gregs, saj sem omenil, da tudi mene občasno moti brezvezno nabijanje po forumu.Potem se pač odločim, da tistega ne bom bral. Šlo je konkretno za topica BW in Marija Terezija (ne Mati Tereza, malo sem zaj...). Posebno pametnega tam res ni bilo nič, obisk je bil pa kar obilen. Takrat si bil malo odsoten zaradi drugih obveznosti. Potem sta se temi končali, zaklenili, vse lepo in prav, nakar  je nekdo (morda ti?) snel ključavnico, da si lahko dodal svoja komentarja, nenaklonjena in spet zaklenil. Malce se mi je zdelo ne ravno na mestu, saj sta bili temi takrat že passe. Samo toliko, saj ni treba, da se za to pretepava, kajne? Reciva, da sem bil pač malo tečen in sem si dovolil pripombo, ki morda ni bila čisto na mestu. Koze v ogradi?

Koze so vedno v ogradi... ce ne, pa poklicemo ovcarja.... :wink:

Ja, komentarja po koncu sem dodal jaz... kaj ces, tudi "bogovi" kdaj gresijo... ce pa nisem bil takrat prisoten.... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
A je strpnost kaj za na kruh namazati?! :evilbat:

NOPEEEEE.....to je neka lepa človeška lastnost,ki ti pomaga vsaj kolikor toliko brez kakšnega večjega pretresa počakati človeka,ki ti bo v roku 20 minut dostavil PIZZO!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!